To je to shvatio si.Logovan wrote:Neka dođe iz guzice u glavu i sa 40, 50 hiljada.
Ovo isto kao kada ti policajac lupa kazne za nepropisno parkiranje, nevezanje pojasa, itd, a ti sam sebi govoriš, hajde šta ima veze, to je samo 20 KM, 50 KM, 100 KM, oni da hoće da mi vozimo po pravilima povećali bi kazne.
FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#14076 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14077 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Što je naravno totalno pogrešno razmišljanje.
Zašto bi uopšte dolazio u situaciju da plaćaš 50 hiljada zbog bakljade ili 100 KM zbog nevezanja pojasa. Bezveze, bespotrebno, itd.
Zašto bi uopšte dolazio u situaciju da plaćaš 50 hiljada zbog bakljade ili 100 KM zbog nevezanja pojasa. Bezveze, bespotrebno, itd.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#14078 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Da, ne sporim da je pogrešno razmišljanje jebiga način života i nikakva nova moderna pravila oko kazni meni licno nece sjebati mentalitet.Logovan wrote:Što je naravno totalno pogrešno razmišljanje.![]()
Zašto bi uopšte dolazio u situaciju da plaćaš 50 hiljada zbog bakljade ili 100 KM zbog nevezanja pojasa. Bezveze, bespotrebno, itd.
Al' ponavljam bio je grupni sastanak unazad ima i preko 7,8 godina gdje se odlucilo da se ne pale baklje tako da ne možeš momcima ništa prigovoriti realno ovdje je to bio skup nervoze i svega..
Eto vidiš dao igrac BATE-a izjavu da su igrali poslije u grču tako da taj gol možeš slobodno pripisati navijacima.
-
duffy_duck
- Posts: 1559
- Joined: 27/04/2018 09:07
#14079 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Pojedinci bi se trebali dobro zapitati zbog čega idu na utakmice? Zbog nekakvih furki ili ljubavi ptema klubu?
Tri puta te delegat opominje da će prekinuti utakmicu i onp opet pali i baca. Meni da neko kaže sjedi i pojedi govno da Sarajevo ne dobije 100.000€ kazne, ja bih pitao jel' trebam viljuškom ili kašikom. Ali ja valjda ne volim klub, oni ga vole...
Tri puta te delegat opominje da će prekinuti utakmicu i onp opet pali i baca. Meni da neko kaže sjedi i pojedi govno da Sarajevo ne dobije 100.000€ kazne, ja bih pitao jel' trebam viljuškom ili kašikom. Ali ja valjda ne volim klub, oni ga vole...
- slucajan
- Posts: 603
- Joined: 10/04/2008 10:08
- Location: u najgorem slucaju, jedan korak ispred...
#14080 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Od 1996. godine do danas na prste jedne ruke se mogu nabrojati utakmice FK Sarajeva na kojima NISAM BIO.
Nisu me otjerali ni loši rezultati, kiše, oluje, loši treneri, polovni igrači, loši tereni,katastrofalni uslovi, skupe karte, gužve, prazne tribine, izgubljene šanse za trofeje, ispadanja od amatera iz Albanije, Moldavije, Crne Gore...
A sada, zahvaljujući nekolicini pripadnika Hordi zla vjerovatno će se na prste jedne ruke moći nabrojati utakmice na kojima ĆU BITI u skorije vrijeme.
Protiv Atalante sam kod 0-8 ostao do samog kraja, bez obzira na totalni debakl i raspoloženje ravno nuli, a u Zenici sam izašao 20 minuta ranije, osjećaj je bio deset puta gori nego poslije ranije spomenute utakmice!
Aferim momci!
Nisu me otjerali ni loši rezultati, kiše, oluje, loši treneri, polovni igrači, loši tereni,katastrofalni uslovi, skupe karte, gužve, prazne tribine, izgubljene šanse za trofeje, ispadanja od amatera iz Albanije, Moldavije, Crne Gore...
A sada, zahvaljujući nekolicini pripadnika Hordi zla vjerovatno će se na prste jedne ruke moći nabrojati utakmice na kojima ĆU BITI u skorije vrijeme.
Protiv Atalante sam kod 0-8 ostao do samog kraja, bez obzira na totalni debakl i raspoloženje ravno nuli, a u Zenici sam izašao 20 minuta ranije, osjećaj je bio deset puta gori nego poslije ranije spomenute utakmice!
Aferim momci!
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#14081 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Pa eto plati ti kaznu koja dodje od uefe ako si toliki mangup. Podrzavas paljenje pa ti plati to, a ne da klub placa nesto sto ti pravis i Podrzavas da se radi90minut wrote:To je to shvatio si.Logovan wrote:Neka dođe iz guzice u glavu i sa 40, 50 hiljada.
Ovo isto kao kada ti policajac lupa kazne za nepropisno parkiranje, nevezanje pojasa, itd, a ti sam sebi govoriš, hajde šta ima veze, to je samo 20 KM, 50 KM, 100 KM, oni da hoće da mi vozimo po pravilima povećali bi kazne.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#14082 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Pa platio sam dao sam pare dali su moji drugovi pare dali su svi koji dijelimo isto mišljenje, dakle iz našeg džepa ce biti placeno i + ce ostati para za klub.kakaljin wrote:Pa eto plati ti kaznu koja dodje od uefe ako si toliki mangup. Podrzavas paljenje pa ti plati to, a ne da klub placa nesto sto ti pravis i Podrzavas da se radi90minut wrote:To je to shvatio si.Logovan wrote:Neka dođe iz guzice u glavu i sa 40, 50 hiljada.
Ovo isto kao kada ti policajac lupa kazne za nepropisno parkiranje, nevezanje pojasa, itd, a ti sam sebi govoriš, hajde šta ima veze, to je samo 20 KM, 50 KM, 100 KM, oni da hoće da mi vozimo po pravilima povećali bi kazne.
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#14083 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Sta si ti dao pare. Pokazi uplatnicu da ste ti i tvoji drugovi platili ovu kaznu od uefe. Od minimalno 100k eura. Pa cu ti onda reci ok uradio si to pa si to platio. Kada ovo uradi sa drugovima onda si pravi mangup a do tada si mrzitelj naseg kluba.90minut wrote:Pa platio sam dao sam pare dali su moji drugovi pare dali su svi koji dijelimo isto mišljenje, dakle iz našeg džepa ce biti placeno i + ce ostati para za klub.kakaljin wrote:Pa eto plati ti kaznu koja dodje od uefe ako si toliki mangup. Podrzavas paljenje pa ti plati to, a ne da klub placa nesto sto ti pravis i Podrzavas da se radi90minut wrote:
To je to shvatio si.
Dok ti imas misljenje da ako platis ulaznicu i da na stadionu mozes raditi stetu klubu ti nisi navijac kluba vec ti taj klub mrzis jer mu pravis stetu. Takvim osoba nije mjesto na stadionu, jer onaj koji nanosi stetu klubu nema sta da trazi u blizini stadiona
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#14084 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ti decko konstantno podrzavas i pozivas na nanosenje stete, da se radi nesto sto je kaznjivo. Mislim da po pravilima i ovog foruma takvo nesto nije dozvoljeno.90minut wrote:Zbog mene i meni slicnih svakako su pare tu jer dolazimo godinama koga briga za vas što zviždite kad ce za 15 utakmica opet biti 2.500 ljudi na utakmici ( ne govorim tebi direktno ) činjenica je da 80 posto ljudi na tribinama u Zenici nisu navijaci Sarajeva to su neki proletarci koji glume da su navijaci.
Prije cu poljubiti ovog što razvaljuje ogradu i pali baklju nego tog što ga nema na utakmici 80 posto vremena.
Cinjenica je isto tako da taj koji razvaljuje ogradu i uradi to jednom svake godine mozete li se uopšte sjetiti kad je zadnji belaj pravi bio na utakmici?
Nije to meni argument da svi isto rade logovani to je cinjenica, meni je više argument da mi je žao što se ne pali i na regularnim evropskim utakmicama šta ima veze nek kazne s 40 hiljada opet u kasu ide preostalih 200 i to samo of Uefe ne brojim karte od ulaznica i sponzora.
Eto baš cemo vidjeti kolika ce kazna biti pa da uporedimo da li je 40-50 hiljada.
Tebi treba zabraniti dolazak na utakmice! Kao sto ti kazes da ovi koji su protiv piromanije stanu na crtu huliganima i ja tebi kazem da ti tata napravi fudbalski klub pa pali svaku utakmicu i stog sijena ako treba na nekoj tribini i placaj kazne. Kada budes placao iz svog dzepa kazne pali koliko hoces i pozivaj druge da pale i lome ograde. Pljuc.
-
NoWayOut
- Posts: 449
- Joined: 05/05/2012 23:00
#14085 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Niste vi ništa platili, vas koji dijelite isto mišljenje ima plafon 50tak i to pokazuje sve manja posjeta na sjeveru. Najbolji pokazatelj proslava duple, tekma protiv Celtica, na sjeveru nikad lošija posjeta. I kada već kritikuješ one koji nisu redovni, jesi li se možda zapitao da bacanje topovskih udara nije jedan od razloga sto raja neće da dolazi na utakmice, o gostovanjima da ne pričam.90minut wrote:Pa platio sam dao sam pare dali su moji drugovi pare dali su svi koji dijelimo isto mišljenje, dakle iz našeg džepa ce biti placeno i + ce ostati para za klub.
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#14086 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Dolazit ces ti i dalje, kao i svi zgrizenislucajan wrote:Od 1996. godine do danas na prste jedne ruke se mogu nabrojati utakmice FK Sarajeva na kojima NISAM BIO.
Nisu me otjerali ni loši rezultati, kiše, oluje, loši treneri, polovni igrači, loši tereni,katastrofalni uslovi, skupe karte, gužve, prazne tribine, izgubljene šanse za trofeje, ispadanja od amatera iz Albanije, Moldavije, Crne Gore...
A sada, zahvaljujući nekolicini pripadnika Hordi zla vjerovatno će se na prste jedne ruke moći nabrojati utakmice na kojima ĆU BITI u skorije vrijeme.
Protiv Atalante sam kod 0-8 ostao do samog kraja, bez obzira na totalni debakl i raspoloženje ravno nuli, a u Zenici sam izašao 20 minuta ranije, osjećaj je bio deset puta gori nego poslije ranije spomenute utakmice!
Aferim momci!
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#14087 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ponavljam dao sam pare za kartu dali su drugovi dalo je još 2 hiljade takvih isto dakle kazna ce biti placena iz našeg džepa kao što je bila svaka do sada placena iz našeg dzepa.
Što se tice kazne konkretno hajmo reci da su Delije dobile 55 hiljada kazne za rasisticko navijanje kako to oni zovu + je bilo baklji u salzburgu.
Hrvati dobili isto toliko za pravo rasisticko navijanje krike majmuna.
Mi nismo dobili kaznu bog zna koliko vremena i tesko da ce biti više od ovoga koliko su oni platili s tim da su radili gore stvari 2 puta na tim utakmicama.
Što se tice kazne konkretno hajmo reci da su Delije dobile 55 hiljada kazne za rasisticko navijanje kako to oni zovu + je bilo baklji u salzburgu.
Hrvati dobili isto toliko za pravo rasisticko navijanje krike majmuna.
Mi nismo dobili kaznu bog zna koliko vremena i tesko da ce biti više od ovoga koliko su oni platili s tim da su radili gore stvari 2 puta na tim utakmicama.
- SmokingMan
- Posts: 22627
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#14088 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Sve dok se Delije budu koristile kao izgovor sa sjevera će se otjerati i posljednji čovjek željan fanatične atmosfere bez divljanja na tribini naštrb kluba.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#14089 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Primjer po tome da su uvršteni s još 10tak pojedinacnih incidenata gdje su morali platili tih 55-60 hiljada, al' kad pricamo o njima treba dodati da su tu utakmicu zapalili jedno 50 baklji da je bilo četnickih parola i svega.SmokingMan wrote:Sve dok se Delije budu koristile kao izgovor sa sjevera će se otjerati i posljednji čovjek željan fanatične atmosfere bez divljanja na tribini naštrb kluba.
Eh sad ja tebe pitam da li se može porediti par topovskih i par baklji s ovim?
Dakle logika bi bila da nam daju jedno 30-40 hiljada kazne.
Al' kazem da se ja pitam palili bi svaku evorpsku utakmicu baklje i ostajale bi na tribini naravno svakako tih godina nismo ni okusili titulu vec su krali iz uprave sve što se dobije od Uefe.
Last edited by 90minut on 10/08/2019 10:25, edited 1 time in total.
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
#14090 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Za razliku od nas, cz i dinamo imaju mnogo veći ugled u uefi od nas. A i porediti nas sa delijama kojima je četništvo u krvi je takođe van pameti.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#14091 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
tovarish wrote:Za razliku od nas, cz i dinamo imaju mnogo veći ugled u uefi od nas. A i porediti nas sa delijama kojima je četništvo u krvi je takođe van pameti.
Uefa ih mrzi!
Hajduku, Dinamu, Zvezdi na najmanje incidente lupaju zabranu gledalaca i to po 2 utakmice.
Vidjecemo kad dođe racun od Uefe da se plati da li nas smatraju istim šljamom kao nabrojane iznad jer ako dobijemo istih tih 60tak hiljada, a kad uporedimo šta su radili..
- SmokingMan
- Posts: 22627
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#14092 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Može se i bez bakljade i dimnih napraviti sjajna atmosfera,sada je drugo što to nekoga loži i ne može bez toga da sam sebe "mentalno" potakne da navija.Meni nikakvi stimulansi nisu nikada bili potrebni da ispunim svoje obaveze prema trebini,i oko njene organizacije.Kada sam vidio gdje to sve ide rekao sam "Ćao...."....90minut wrote:Primjer po tome da su uvršteni s još 10tak pojedinacnih incidenata gdje su morali platili tih 55-60 hiljada, al' kad pricamo o njima treba dodati da su tu utakmicu zapalili jedno 50 baklji da je bilo četnickih parola i svega.SmokingMan wrote:Sve dok se Delije budu koristile kao izgovor sa sjevera će se otjerati i posljednji čovjek željan fanatične atmosfere bez divljanja na tribini naštrb kluba.
Eh sad ja tebe pitam da li se može porediti par topovskih i par baklji s ovim?
Dakle logika bi bila da nam daju jedno 30-40 hiljada kazne.
Al' kazem da se ja pitam palili bi svaku evorpsku utakmicu baklje i ostajale bi na tribini naravno svakako tih godina nismo ni okusili titulu vec su krali iz uprave sve što se dobije od Uefe.
Mi smo trebali izgraditi unikatni imidž grupe,ali kako vidim na žalost to se nikada nije sprovelo u praksi....
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#14093 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
90minut wrote:Ponavljam dao sam pare za kartu dali su drugovi dalo je još 2 hiljade takvih isto dakle kazna ce biti placena iz našeg džepa kao što je bila svaka do sada placena iz našeg dzepa.
Što se tice kazne konkretno hajmo reci da su Delije dobile 55 hiljada kazne za rasisticko navijanje kako to oni zovu + je bilo baklji u salzburgu.
Hrvati dobili isto toliko za pravo rasisticko navijanje krike majmuna.
Mi nismo dobili kaznu bog zna koliko vremena i tesko da ce biti više od ovoga koliko su oni platili s tim da su radili gore stvari 2 puta na tim utakmicama.
Nije kazna placena iz tvog djepa vec kaznu placa klub utuvi to u glavu jer ti i takvi kao ti nanosite stetu klubu kojeg mi volimo a vidim da ga vi mrzite jer nanosite stetu
- armin071
- Posts: 6554
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#14094 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
to je taj mentalni sklop „palilo je i palice se“. Eno jednu facu su zaokruzili fino kazna kad dodje proslijediti na njega pa nek on i njegovi “drugovi” ako nemaju da plate odradjuju istu u zatvoru takodjer njemu i njegovim drugovima dozivotna zabrana na stadion. Ne moze citav klub kao i normalni navijaci ispastati zbog par “drugova”...
-
Proposition Joe
- Posts: 369
- Joined: 10/03/2012 09:26
#14095 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ugledaju se u delije, bbb i svu ostalu slicnu stoku po europi koje je sve manje i manje i koriste ih kao izgovor a niposto da se ugledaju evo recimo na navijace Celtica koji su medju najpoznatijim u cijelom svijetu ali u pozitivnom smislu, civilizovano grlove i dlanove i deri. Natjecite se u dobru, ugledajte se na bolje od sebe a ne na gore od sebe.
Ali kad citam neke od postova ovdje koji uporno opravdavaju baklje i te gluposti i cime stav brane, mislim da nam nema neke pomoci jer su oni sami sebi svrha a ne podrska klubu.
Ali kad citam neke od postova ovdje koji uporno opravdavaju baklje i te gluposti i cime stav brane, mislim da nam nema neke pomoci jer su oni sami sebi svrha a ne podrska klubu.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#14096 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ne tripuj se bio sam tu od samog starta zapada kad je krenuo s navijanjem.SmokingMan wrote:Može se i bez bakljade i dimnih napraviti sjajna atmosfera,sada je drugo što to nekoga loži i ne može bez toga da sam sebe "mentalno" potakne da navija.Meni nikakvi stimulansi nisu nikada bili potrebni da ispunim svoje obaveze prema trebini,i oko njene organizacije.Kada sam vidio gdje to sve ide rekao sam "Ćao...."....90minut wrote:Primjer po tome da su uvršteni s još 10tak pojedinacnih incidenata gdje su morali platili tih 55-60 hiljada, al' kad pricamo o njima treba dodati da su tu utakmicu zapalili jedno 50 baklji da je bilo četnickih parola i svega.SmokingMan wrote:Sve dok se Delije budu koristile kao izgovor sa sjevera će se otjerati i posljednji čovjek željan fanatične atmosfere bez divljanja na tribini naštrb kluba.
Eh sad ja tebe pitam da li se može porediti par topovskih i par baklji s ovim?
Dakle logika bi bila da nam daju jedno 30-40 hiljada kazne.
Al' kazem da se ja pitam palili bi svaku evorpsku utakmicu baklje i ostajale bi na tribini naravno svakako tih godina nismo ni okusili titulu vec su krali iz uprave sve što se dobije od Uefe.
Mi smo trebali izgraditi unikatni imidž grupe,ali kako vidim na žalost to se nikada nije sprovelo u praksi....
Zna se šta je uvijek mentalitet bio i zna se da su baklje uvijek bile sastavni dio nemoj me pogrešno razumjeti nisam ja za to da se stalno pale nit sam za to da se ubacuju na tartan stazu nit sam trenutno aktivan na sjeveru kako sam bio.
Reci cu jednu stvar koju sam vec spomenuo ranije 2 puta prije 10tak godina je bio sastanak oko evropskih utakmica i odlucilo se da se nece paliti da se ne bi šteta nanosila.
Dakle godina i godina je prošlo Horde su u odnosu na druge navijacke grupe uštedile bruku para, u to vrijeme nas je cijeli balkan ismijavao da smo podlegli pritisku..A danas imaš identicne situacije kod Delije i ostalih jer su vidjeli da ih to ne vodi nigdje kad je baš Uefa pocela kazne lupati.
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#14097 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ti si klasični forumski navijač koji je 99,9% utakmicu gledao preko kakvog loseg linka i sada ovdje neku pamet prosipas. Ono sto su pojedinci napravili je bruka i steta i za Horde i za klub! Sto prije to shvatis bice ti lakse.90minut wrote:Ponavljam dao sam pare za kartu dali su drugovi dalo je još 2 hiljade takvih isto dakle kazna ce biti placena iz našeg džepa kao što je bila svaka do sada placena iz našeg dzepa.
Što se tice kazne konkretno hajmo reci da su Delije dobile 55 hiljada kazne za rasisticko navijanje kako to oni zovu + je bilo baklji u salzburgu.
Hrvati dobili isto toliko za pravo rasisticko navijanje krike majmuna.
Mi nismo dobili kaznu bog zna koliko vremena i tesko da ce biti više od ovoga koliko su oni platili s tim da su radili gore stvari 2 puta na tim utakmicama.
- rocco_siffredi
- Posts: 1643
- Joined: 25/07/2015 14:13
#14098 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
90minut je izgleda troler, na svaku temu se mijesa kao Vegeta i samo buba.
Kako si platio kaznu, ako nas UEFA podere sa 50 000 €
Da ne govorim da nas kazne sa utakmicom bez gledalaca. Zamisli sad ovu situaciju.
Opet prvaci, iduce godine LP, dolazi ti neko poput Celtica i ti pusis 500k KM na kartama.
Nemojte vise placat kazne zivota vam
Kako si platio kaznu, ako nas UEFA podere sa 50 000 €
Da ne govorim da nas kazne sa utakmicom bez gledalaca. Zamisli sad ovu situaciju.
Opet prvaci, iduce godine LP, dolazi ti neko poput Celtica i ti pusis 500k KM na kartama.
Nemojte vise placat kazne zivota vam
- Revolucionar ★
- Posts: 2347
- Joined: 27/10/2011 17:39
- Location: Adventure seeker on an empty street
#14099 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
I sta ces ti ocekivat, kad imas ovakvu lobanju koja opravdava paljenje, izazivanje problema i sta sve ne, i onda se pita kako se za par godina do te mjere srozala sjeverna tribina, da ne mogu skucat 2 milje ljudi. Glumatanje nekih brazilskih ultrasa je jednostavno stvar koja nije moguca na ovim prostorima. Ugledanje na neke grupe iz okruzenja je nemoralno iz ugla sto te grupe nerijetko iskazuju fasisticko-cetnicke ideologije. Ako je nasim dobrim Hordasima obraz ganjati se sa takvima, alal vam vjera. Fala kurcu, ne moramo ni biti zajedno na tribinama
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#14100 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Skont'o si me.Cossack wrote:Ti si klasični forumski navijač koji je 99,9% utakmicu gledao preko kakvog loseg linka i sada ovdje neku pamet prosipas. Ono sto su pojedinci napravili je bruka i steta i za Horde i za klub! Sto prije to shvatis bice ti lakse.90minut wrote:Ponavljam dao sam pare za kartu dali su drugovi dalo je još 2 hiljade takvih isto dakle kazna ce biti placena iz našeg džepa kao što je bila svaka do sada placena iz našeg dzepa.
Što se tice kazne konkretno hajmo reci da su Delije dobile 55 hiljada kazne za rasisticko navijanje kako to oni zovu + je bilo baklji u salzburgu.
Hrvati dobili isto toliko za pravo rasisticko navijanje krike majmuna.
Mi nismo dobili kaznu bog zna koliko vremena i tesko da ce biti više od ovoga koliko su oni platili s tim da su radili gore stvari 2 puta na tim utakmicama.
Da ovo što su napravili pojedinci koji su najvjerovatnije previše popili ili ušmrkali koju liniju lošeg spida jeste debilno i treba ih odstraniti pogotovo onog ko je ubacio prvu baklju nemam aspolutno šta drugo reci za to.
Al' opet s druge strane stojim kraj onoga što sam napisao kad gledaš širu sliku oko pirotehnike i to na tribini i ako jesu ti pojedinci krivi svi stoje iza njih jer su mnogi od tih bili pojedinci u drugim situacijama tako da ce se platiti iz naših dzepova koji smo bili prisutni.
