victom wrote:
ako nije stiglo, obicno ce ponuditi da jos malo sacekate ili da ti posalji drugi.
Poceli su mi ici na Qrc, svaki kinez kada mi nesto kasni ili ne dolazi isto kao da imaju svi istu poruku, znaci svaki kaze kontaktirali smo vasu postu i javili su nam da vam je paket zadrzan na carini, stici ce u toku 1-2 sedmice... Znaci svako vidi iz aviona da je ovdje bomba, jer da oni fkt kontaktiraju nasu postu vise nikad ne bi slali za BiH koliko bi ih nase kabadahije napale. A između ostalog ne moze on znati jer mi nije dao TN ili mi je dao lazni, a ja uvijek kada im se javim trazim za pravi i oni odgovore kao nemaju ili samo presute taj dio...
Imam osjecaj da ovi neki kinezi i ne gledaju sta im napises nego ti samo posalju copy-paste poruku, a ta poruka nema veze sa onim sto ja njemu napisem...
Moze se desiti da mu pohvalim proizvod on ce napisati nesto tipa i m sorry to hear that, i have contacted your post office and they said your item is hold in customs it will arrive in 1-2 weeks, if there is anything else pls message me bla bla