FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1321
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#14026 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by R2D2_SA »

Saopstenje iz gluba ja bih gledao kao pokusaj saniranja stete zbog UEFA. Kad nam odrezu kaznu naravno zaliti se pa imaju barem argument da su ostro osudili ponasanje neodgovornih pojedinaca.
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#14027 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by emigrazione »

Tomahawk11 wrote:
emigrazione wrote:
Tomahawk11 wrote:Evo i klub se ogradio. Ima li neko da sabere 2 i 2? Čisto sumnjam.
Šta se ogradio ba, šta im više povlađuju pička im materina sjene se svoje boje, šta će konkretno da urade?! Pa ovi sasušeni degenerici su hladno klubu titulu izbili iz džepa upadom na teren protiv Borca, tada je treba reagovati odavno su HZ najveće zlo ovoga kluba...gdje im je sada saopstenje UNFKS, gdje su Bordo Prijatelji?!
Nažalost, vrlo vjerovatno ništa, sve navijačke grupe u BiH su povlaštene i najviše što možeš očekivati je ovo saopštenje.
Svi klubovi na svijetu se na razne načine bore protiv ove gamadi, samo naši nešto saburaju i čekaju...ako Namu i ostaloj raji iz kluba ne smetaju ove štetočine, meni još manje...
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#14028 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Cossack »

Baš će UEFA zbog saopštenja smanjiti kaznu. Ne budimo toliko naivni. Horde su PALE na ispitu i to je činjenica. I onda se čude što se Sjever raspao i što ne mogu pola tribine napuniti ni na derbiju.
Last edited by Cossack on 09/08/2019 12:45, edited 1 time in total.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#14029 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Tomahawk11 »

Prije bih rekao da je to posao saveza, al oni samo kaznu znaju lupiti.
Kad bi oni pokrenuli inicijativu, onda bi i klubovi pratili i riješilo bi se.
Nisu to hiljade nekakvih huligana.
User avatar
drug_profi
Posts: 65440
Joined: 16/07/2012 16:00

#14030 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by drug_profi »

A zapravo u nasoj situaciji kakve su posjete stadionima, bil bi izvanredno lako sprijeciti ulazak svima koji su zavedeni na listu nepozeljnih.
Time bi porastao broj posjeta onih normalnih gledalaca.
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#14031 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Cossack »

Tomahawk11 wrote:Prije bih rekao da je to posao saveza, al oni samo kaznu znaju lupiti.
Kad bi oni pokrenuli inicijativu, onda bi i klubovi pratili i riješilo bi se.
Nisu to hiljade nekakvih huligana.
Trebamo mi krenuti od sebe. Savezu odgovara da kaznama puni budzet i oni nikada nece prvi pokrenuti neku pozitivnu promjenu.
User avatar
drug_profi
Posts: 65440
Joined: 16/07/2012 16:00

#14032 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by drug_profi »

Kakav ba savez. Klubovi moraju sebe stititi. Savez jedva ceka da izrekne kaznu.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#14033 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Tomahawk11 »

drug_profi wrote:Kakav ba savez. Klubovi moraju sebe stititi. Savez jedva ceka da izrekne kaznu.
Savez tjera svoje, klubovi ne idu dalje od saopštenja....dakle, šupljiramo.
Palilo se i paliće se.
Džabe krečimo.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#14034 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Grean »

Klub ovdje ne moze puno uraditi.

Samo Savez kad kazna bude prazne tribine navijaci ce to uredjivati izmedju sebe.
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#14035 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by sencobih »

Tomahawk11 wrote:
drug_profi wrote:Kakav ba savez. Klubovi moraju sebe stititi. Savez jedva ceka da izrekne kaznu.
Savez tjera svoje, klubovi ne idu dalje od saopštenja....dakle, šupljiramo.
Palilo se i paliće se.
Džabe krečimo.
A još kad krenu pohvale na portalima i naslovi tipa, pogledajte kako su navijači proslavili gol, ili pogledajte fantastičnu atmosferu na tribinama i slična hajcanja. Ništa poslikez nije ni očekivati nego utrku u paljenju. Nekad je bilo teško doći do baklji pa se njima dokazivao prestiž, a sad kad je cijena baklje marka paliti je besmisleno.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22788
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#14036 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by GandalfSivi »

Da su sranje napravili, napravili su. Ali realno nije neka drama bakljada bila, nego nas sudija na noz baci...

Ako su neodgovorni pojedinci u pitanju, to dva samara prvom na tribini rijesi, ali svi se ludi prave...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#14037 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Tomahawk11 »

sencobih wrote:
Tomahawk11 wrote:
drug_profi wrote:Kakav ba savez. Klubovi moraju sebe stititi. Savez jedva ceka da izrekne kaznu.
Savez tjera svoje, klubovi ne idu dalje od saopštenja....dakle, šupljiramo.
Palilo se i paliće se.
Džabe krečimo.
A još kad krenu pohvale na portalima i naslovi tipa, pogledajte kako su navijači proslavili gol, ili pogledajte fantastičnu atmosferu na tribinama i slična hajcanja. Ništa poslikez nije ni očekivati nego utrku u paljenju. Nekad je bilo teško doći do baklji pa se njima dokazivao prestiž, a sad kad je cijena baklje marka paliti je besmisleno.
Bilo je i sinoć pozitivnih momenata, navijanje, pjesma, dlanovi, onda se sve to pokvari sa par glupih poteza.
Netom prije posljednje bakljade i topovskih, baš je bila pozitiva.
GandalfSivi wrote:Da su sranje napravili, napravili su. Ali realno nije neka drama bakljada bila, nego nas sudija na noz baci...

Ako su neodgovorni pojedinci u pitanju, to dva samara prvom na tribini rijesi, ali svi se ludi prave...
Nije poenta u tome, spiker na asistenciju delegata govori krajem prvog da se neće tolerisati i da će sljedeća baklja ili topovski napraviti prekid utakmice...svi su to čuli i džabe.

U domaćem prvenstvu dobiješ 5-6 milja max, u Evropi to ipak košta puno više.
User avatar
victory
Posts: 2201
Joined: 17/12/2002 00:00
Contact:

#14038 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by victory »

Nanositi ogromne stete klubu ne rade navijaci koji vole svoj klub.

Ovo sto ovi samozvani navijaci rade svom 'voljenom' klubu prerasta u odvratno zlostavljanje i terorisanje svih onih koji zele dobro ovom klubu.

Njihova savjest i navijacka odgovornost izgubila se u zadimljenoj dimnoj zavjesi dok su glasove razuma progutali 'topovski udari'.

Jedino sto im je preostalo u mitomanskom navijackom sljepilu jeste piromansko projektovanje vlastite navijacke uobrazilje.

Pitam se, ima li ikakav normalan vodja medju njima da utice da se prekine ovaj prevazidjeni, stetni i kukavicki navijacki igrokaz?
User avatar
van Basten
Posts: 7967
Joined: 21/09/2006 02:59

#14039 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by van Basten »

ma ti "navijači" su izlizana priča... treba instalirati kamere, i onda kad se desi sranje samo naći ko je bacio baklju pa mu fino sa policijom na vrata pokucati i isporučiti račun za kazne.
A ovaj BATE u revanšu treba napasti taktikom a la Dženan "idemo im hebat mater" Uščuplić, bez puno pametovanja i taktiziranja i nekakvih fol čekanja nečega a da ni sami ne znamo čega...
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#14040 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by kamen spoticanja »

GandalfSivi wrote:Da su sranje napravili, napravili su. Ali realno nije neka drama bakljada bila, nego nas sudija na noz baci...

Ako su neodgovorni pojedinci u pitanju, to dva samara prvom na tribini rijesi, ali svi se ludi prave...
topovski udar kod onog kornera je zacinio situaciju
a u isto vrijeme par baklji je uletilo u teren
sudija se ponio po defaultu
mada je realno steta...fina atmosfera bila...mogu reci da je lijepo bilo slusati zapad
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#14041 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by kamen spoticanja »

rocco_siffredi wrote:Poderat ce nas UEFA.
Ustvari, poderali su nas "navijači".
Najvjerovatnije kazna od 50 000 € i sljedeći mec pred praznim tribinama. Jos kad saberu zakrcene ulaze, slaba organizacija utakmice i ostalo sto je normalno na evropskim stadionima izace ce da ce nas ova utakmica kostati pola miliona. :-)
a sad saberi ste sve.mogli.s tim.parama u nasoj ligi uraditi :wink:
User avatar
vegass
Posts: 575
Joined: 28/12/2008 02:13
Location: AFH - Istok

#14042 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by vegass »

Crnjo proigrao kad su ga prebacili na stranu na kojoj Nike Hebibovic
Handžić užasan, dzaba gol
Milanović i Đokanović isto.
Gavrić, Krle, Šišić dobri.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#14043 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Tomahawk11 »

vegass wrote:Crnjo proigrao kad su ga prebacili na stranu na kojoj Nike Hebibovic
Handžić užasan, dzaba gol
Milanović i Đokanović isto.
Gavrić, Krle, Šišić dobri.
Pobjegao je po njegovoj strani kod prvog gola.
Đokanović jeste imao grešaka, ali je isto tako bio motor koji je pokušavao prenijeti loptu kad nismo imali ideje.
Ne samo pokušavao, više puta je to uspješno uradio.
Šerbečić je štucao na početku, pa ga je Lazić pokrio u par situacija, kako je utakmica odmicala, bio je sve bolji. Lazić kontra.
neves
Posts: 70
Joined: 25/11/2012 21:12

#14044 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by neves »

Doticni glavonja koji je prvi ubacio baklju na teren..
Image
User avatar
vegass
Posts: 575
Joined: 28/12/2008 02:13
Location: AFH - Istok

#14045 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by vegass »

neves wrote:Doticni glavonja koji je prvi ubacio baklju na teren..
Image
A šta će, ne da mu nijedna, pa da hebe klub kad ne može ništa drugo.
last mohicans
Posts: 18269
Joined: 09/08/2012 23:19

#14046 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by last mohicans »

Ovako trebaju pravi navijači, klub i policija detektovati debile. Zabrana pristupu utakmicama i vozdra. Kaznu mu lupiti,pa ce razmisljati naredni put.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#14047 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by animus »

last mohicans wrote:Ovako trebaju pravi navijači, klub i policija detektovati debile. Zabrana pristupu utakmicama i vozdra. Kaznu mu lupiti,pa ce razmisljati naredni put.
Slazem se mada je upitno jeli ovo tacno. Sta ako se neko momku zeli osvetiti i ovako mu stavi sliku. Ako je istina složiti mu prijavu i traziti odštetu prema klubu.
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14048 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

Možemo do prolaza! Možemo izbaciti Bjeloruse! Nisu bolji od nas!

Andrej Đokanović! Momak je odličan igrač. Jučer je opet dokazao da ima kvaliteta. Drago mi je zbog Mustafića, lijepo je iskoristio priliku. Šerbečić - Lazić :thumbup: Ne na nivou, kao inače, ali ok su. Krste Velkoski je majstor. Ustati pa spomenuti njegovo ime. Pravi kapiten. Tatar pomalo peglativan lik, ali dobro je igrao, trudio se, nije ni imao sreće u pojedinim situacijama.

U revanšu još jače, još bolje, još hrabrije i biće prolaz ako Bog da. HAJDE SARAJ'VO!

Horde razočarale pirotehnikom. Sve ostalo je bilo super, navijanje, parola, itd, a sa onim paljenjem baklji i topovskih sjebali su čitavu utakmicu i sve nas ostale. Sad će nas UEFA sjebati kaznom, ali jebi ga, neka će, valjda se pojedinci opamete.
User avatar
Maharadza
Posts: 17071
Joined: 30/01/2013 15:13

#14049 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Maharadza »

neves wrote:Doticni glavonja koji je prvi ubacio baklju na teren..
Image
Image

I na drezden im se poserem, šta koji kurac imam skandirati njima...jel navijamo za FKS ili tamo za neke guzne havere iz švapske pripizdine fašističke?! :run:
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14050 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

Bez toga "fašističke". To ti nije ok. :wink: Ne treba govoriti da dolaze iz fašističkog mjesta, ipak dolaze na utakmice našeg kluba. Nećemo toliko daleko ići, ne treba pretjerivati. Mislim bespotrebno, ružno. Skandiralo im se zato što su bili na tribini. I skandira im se svaki put kada dođu na utakmicu. Malo poštovanja prema njima. Tebi ako smeta 10 sekundi skandiranja, onda jebi ga, ne znam šta da ti kažem. :-) :-)
Post Reply