FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#14026 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Saopstenje iz gluba ja bih gledao kao pokusaj saniranja stete zbog UEFA. Kad nam odrezu kaznu naravno zaliti se pa imaju barem argument da su ostro osudili ponasanje neodgovornih pojedinaca.
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#14027 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Svi klubovi na svijetu se na razne načine bore protiv ove gamadi, samo naši nešto saburaju i čekaju...ako Namu i ostaloj raji iz kluba ne smetaju ove štetočine, meni još manje...Tomahawk11 wrote:Nažalost, vrlo vjerovatno ništa, sve navijačke grupe u BiH su povlaštene i najviše što možeš očekivati je ovo saopštenje.emigrazione wrote:Šta se ogradio ba, šta im više povlađuju pička im materina sjene se svoje boje, šta će konkretno da urade?! Pa ovi sasušeni degenerici su hladno klubu titulu izbili iz džepa upadom na teren protiv Borca, tada je treba reagovati odavno su HZ najveće zlo ovoga kluba...gdje im je sada saopstenje UNFKS, gdje su Bordo Prijatelji?!Tomahawk11 wrote:Evo i klub se ogradio. Ima li neko da sabere 2 i 2? Čisto sumnjam.
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#14028 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Baš će UEFA zbog saopštenja smanjiti kaznu. Ne budimo toliko naivni. Horde su PALE na ispitu i to je činjenica. I onda se čude što se Sjever raspao i što ne mogu pola tribine napuniti ni na derbiju.
Last edited by Cossack on 09/08/2019 12:45, edited 1 time in total.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14029 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Prije bih rekao da je to posao saveza, al oni samo kaznu znaju lupiti.
Kad bi oni pokrenuli inicijativu, onda bi i klubovi pratili i riješilo bi se.
Nisu to hiljade nekakvih huligana.
Kad bi oni pokrenuli inicijativu, onda bi i klubovi pratili i riješilo bi se.
Nisu to hiljade nekakvih huligana.
- drug_profi
- Posts: 65440
- Joined: 16/07/2012 16:00
#14030 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
A zapravo u nasoj situaciji kakve su posjete stadionima, bil bi izvanredno lako sprijeciti ulazak svima koji su zavedeni na listu nepozeljnih.
Time bi porastao broj posjeta onih normalnih gledalaca.
Time bi porastao broj posjeta onih normalnih gledalaca.
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#14031 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Trebamo mi krenuti od sebe. Savezu odgovara da kaznama puni budzet i oni nikada nece prvi pokrenuti neku pozitivnu promjenu.Tomahawk11 wrote:Prije bih rekao da je to posao saveza, al oni samo kaznu znaju lupiti.
Kad bi oni pokrenuli inicijativu, onda bi i klubovi pratili i riješilo bi se.
Nisu to hiljade nekakvih huligana.
- drug_profi
- Posts: 65440
- Joined: 16/07/2012 16:00
#14032 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Kakav ba savez. Klubovi moraju sebe stititi. Savez jedva ceka da izrekne kaznu.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14033 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Savez tjera svoje, klubovi ne idu dalje od saopštenja....dakle, šupljiramo.drug_profi wrote:Kakav ba savez. Klubovi moraju sebe stititi. Savez jedva ceka da izrekne kaznu.
Palilo se i paliće se.
Džabe krečimo.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#14034 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Klub ovdje ne moze puno uraditi.
Samo Savez kad kazna bude prazne tribine navijaci ce to uredjivati izmedju sebe.
Samo Savez kad kazna bude prazne tribine navijaci ce to uredjivati izmedju sebe.
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#14035 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
A još kad krenu pohvale na portalima i naslovi tipa, pogledajte kako su navijači proslavili gol, ili pogledajte fantastičnu atmosferu na tribinama i slična hajcanja. Ništa poslikez nije ni očekivati nego utrku u paljenju. Nekad je bilo teško doći do baklji pa se njima dokazivao prestiž, a sad kad je cijena baklje marka paliti je besmisleno.Tomahawk11 wrote:Savez tjera svoje, klubovi ne idu dalje od saopštenja....dakle, šupljiramo.drug_profi wrote:Kakav ba savez. Klubovi moraju sebe stititi. Savez jedva ceka da izrekne kaznu.
Palilo se i paliće se.
Džabe krečimo.
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#14036 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Da su sranje napravili, napravili su. Ali realno nije neka drama bakljada bila, nego nas sudija na noz baci...
Ako su neodgovorni pojedinci u pitanju, to dva samara prvom na tribini rijesi, ali svi se ludi prave...
Ako su neodgovorni pojedinci u pitanju, to dva samara prvom na tribini rijesi, ali svi se ludi prave...
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14037 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Bilo je i sinoć pozitivnih momenata, navijanje, pjesma, dlanovi, onda se sve to pokvari sa par glupih poteza.sencobih wrote:A još kad krenu pohvale na portalima i naslovi tipa, pogledajte kako su navijači proslavili gol, ili pogledajte fantastičnu atmosferu na tribinama i slična hajcanja. Ništa poslikez nije ni očekivati nego utrku u paljenju. Nekad je bilo teško doći do baklji pa se njima dokazivao prestiž, a sad kad je cijena baklje marka paliti je besmisleno.Tomahawk11 wrote:Savez tjera svoje, klubovi ne idu dalje od saopštenja....dakle, šupljiramo.drug_profi wrote:Kakav ba savez. Klubovi moraju sebe stititi. Savez jedva ceka da izrekne kaznu.
Palilo se i paliće se.
Džabe krečimo.
Netom prije posljednje bakljade i topovskih, baš je bila pozitiva.
Nije poenta u tome, spiker na asistenciju delegata govori krajem prvog da se neće tolerisati i da će sljedeća baklja ili topovski napraviti prekid utakmice...svi su to čuli i džabe.GandalfSivi wrote:Da su sranje napravili, napravili su. Ali realno nije neka drama bakljada bila, nego nas sudija na noz baci...
Ako su neodgovorni pojedinci u pitanju, to dva samara prvom na tribini rijesi, ali svi se ludi prave...
U domaćem prvenstvu dobiješ 5-6 milja max, u Evropi to ipak košta puno više.
- victory
- Posts: 2201
- Joined: 17/12/2002 00:00
- Contact:
#14038 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Nanositi ogromne stete klubu ne rade navijaci koji vole svoj klub.
Ovo sto ovi samozvani navijaci rade svom 'voljenom' klubu prerasta u odvratno zlostavljanje i terorisanje svih onih koji zele dobro ovom klubu.
Njihova savjest i navijacka odgovornost izgubila se u zadimljenoj dimnoj zavjesi dok su glasove razuma progutali 'topovski udari'.
Jedino sto im je preostalo u mitomanskom navijackom sljepilu jeste piromansko projektovanje vlastite navijacke uobrazilje.
Pitam se, ima li ikakav normalan vodja medju njima da utice da se prekine ovaj prevazidjeni, stetni i kukavicki navijacki igrokaz?
Ovo sto ovi samozvani navijaci rade svom 'voljenom' klubu prerasta u odvratno zlostavljanje i terorisanje svih onih koji zele dobro ovom klubu.
Njihova savjest i navijacka odgovornost izgubila se u zadimljenoj dimnoj zavjesi dok su glasove razuma progutali 'topovski udari'.
Jedino sto im je preostalo u mitomanskom navijackom sljepilu jeste piromansko projektovanje vlastite navijacke uobrazilje.
Pitam se, ima li ikakav normalan vodja medju njima da utice da se prekine ovaj prevazidjeni, stetni i kukavicki navijacki igrokaz?
- van Basten
- Posts: 7967
- Joined: 21/09/2006 02:59
#14039 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
ma ti "navijači" su izlizana priča... treba instalirati kamere, i onda kad se desi sranje samo naći ko je bacio baklju pa mu fino sa policijom na vrata pokucati i isporučiti račun za kazne.
A ovaj BATE u revanšu treba napasti taktikom a la Dženan "idemo im hebat mater" Uščuplić, bez puno pametovanja i taktiziranja i nekakvih fol čekanja nečega a da ni sami ne znamo čega...
A ovaj BATE u revanšu treba napasti taktikom a la Dženan "idemo im hebat mater" Uščuplić, bez puno pametovanja i taktiziranja i nekakvih fol čekanja nečega a da ni sami ne znamo čega...
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#14040 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
topovski udar kod onog kornera je zacinio situacijuGandalfSivi wrote:Da su sranje napravili, napravili su. Ali realno nije neka drama bakljada bila, nego nas sudija na noz baci...
Ako su neodgovorni pojedinci u pitanju, to dva samara prvom na tribini rijesi, ali svi se ludi prave...
a u isto vrijeme par baklji je uletilo u teren
sudija se ponio po defaultu
mada je realno steta...fina atmosfera bila...mogu reci da je lijepo bilo slusati zapad
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#14041 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
a sad saberi ste sve.mogli.s tim.parama u nasoj ligi uraditirocco_siffredi wrote:Poderat ce nas UEFA.
Ustvari, poderali su nas "navijači".
Najvjerovatnije kazna od 50 000 € i sljedeći mec pred praznim tribinama. Jos kad saberu zakrcene ulaze, slaba organizacija utakmice i ostalo sto je normalno na evropskim stadionima izace ce da ce nas ova utakmica kostati pola miliona.
- vegass
- Posts: 575
- Joined: 28/12/2008 02:13
- Location: AFH - Istok
#14042 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Crnjo proigrao kad su ga prebacili na stranu na kojoj Nike Hebibovic
Handžić užasan, dzaba gol
Milanović i Đokanović isto.
Gavrić, Krle, Šišić dobri.
Handžić užasan, dzaba gol
Milanović i Đokanović isto.
Gavrić, Krle, Šišić dobri.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14043 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Pobjegao je po njegovoj strani kod prvog gola.vegass wrote:Crnjo proigrao kad su ga prebacili na stranu na kojoj Nike Hebibovic
Handžić užasan, dzaba gol
Milanović i Đokanović isto.
Gavrić, Krle, Šišić dobri.
Đokanović jeste imao grešaka, ali je isto tako bio motor koji je pokušavao prenijeti loptu kad nismo imali ideje.
Ne samo pokušavao, više puta je to uspješno uradio.
Šerbečić je štucao na početku, pa ga je Lazić pokrio u par situacija, kako je utakmica odmicala, bio je sve bolji. Lazić kontra.
-
neves
- Posts: 70
- Joined: 25/11/2012 21:12
- vegass
- Posts: 575
- Joined: 28/12/2008 02:13
- Location: AFH - Istok
-
last mohicans
- Posts: 18269
- Joined: 09/08/2012 23:19
#14046 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ovako trebaju pravi navijači, klub i policija detektovati debile. Zabrana pristupu utakmicama i vozdra. Kaznu mu lupiti,pa ce razmisljati naredni put.
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#14047 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Slazem se mada je upitno jeli ovo tacno. Sta ako se neko momku zeli osvetiti i ovako mu stavi sliku. Ako je istina složiti mu prijavu i traziti odštetu prema klubu.last mohicans wrote:Ovako trebaju pravi navijači, klub i policija detektovati debile. Zabrana pristupu utakmicama i vozdra. Kaznu mu lupiti,pa ce razmisljati naredni put.
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14048 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Možemo do prolaza! Možemo izbaciti Bjeloruse! Nisu bolji od nas!
Andrej Đokanović! Momak je odličan igrač. Jučer je opet dokazao da ima kvaliteta. Drago mi je zbog Mustafića, lijepo je iskoristio priliku. Šerbečić - Lazić
Ne na nivou, kao inače, ali ok su. Krste Velkoski je majstor. Ustati pa spomenuti njegovo ime. Pravi kapiten. Tatar pomalo peglativan lik, ali dobro je igrao, trudio se, nije ni imao sreće u pojedinim situacijama.
U revanšu još jače, još bolje, još hrabrije i biće prolaz ako Bog da. HAJDE SARAJ'VO!
Horde razočarale pirotehnikom. Sve ostalo je bilo super, navijanje, parola, itd, a sa onim paljenjem baklji i topovskih sjebali su čitavu utakmicu i sve nas ostale. Sad će nas UEFA sjebati kaznom, ali jebi ga, neka će, valjda se pojedinci opamete.
Andrej Đokanović! Momak je odličan igrač. Jučer je opet dokazao da ima kvaliteta. Drago mi je zbog Mustafića, lijepo je iskoristio priliku. Šerbečić - Lazić
U revanšu još jače, još bolje, još hrabrije i biće prolaz ako Bog da. HAJDE SARAJ'VO!
Horde razočarale pirotehnikom. Sve ostalo je bilo super, navijanje, parola, itd, a sa onim paljenjem baklji i topovskih sjebali su čitavu utakmicu i sve nas ostale. Sad će nas UEFA sjebati kaznom, ali jebi ga, neka će, valjda se pojedinci opamete.
- Maharadza
- Posts: 17071
- Joined: 30/01/2013 15:13
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14050 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Bez toga "fašističke". To ti nije ok.
Ne treba govoriti da dolaze iz fašističkog mjesta, ipak dolaze na utakmice našeg kluba. Nećemo toliko daleko ići, ne treba pretjerivati. Mislim bespotrebno, ružno. Skandiralo im se zato što su bili na tribini. I skandira im se svaki put kada dođu na utakmicu. Malo poštovanja prema njima. Tebi ako smeta 10 sekundi skandiranja, onda jebi ga, ne znam šta da ti kažem.



