FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- van Basten
- Posts: 7967
- Joined: 21/09/2006 02:59
#14001 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
ja sam ljut jer smo opet sami sebe pobijedili. Nevjerovatno je kako od svakog protivnika u Evropi napravimo Real Madrid u prvih pola sata, pa kad odemo u minus onda se fol čupaj i sl. e gotovo tad.
Kad sam za Celtic govorio daj da se pofajtamo bilo je gdje ćeš s njima, lete, kažnjavaju... hajde eto nek bude... al šta je sa ovim batanima, zašto se s njima nismo mogli pofajtati od prve minute nego čekali minus 2 da počnemo igrati kako treba?
šteta
Kad sam za Celtic govorio daj da se pofajtamo bilo je gdje ćeš s njima, lete, kažnjavaju... hajde eto nek bude... al šta je sa ovim batanima, zašto se s njima nismo mogli pofajtati od prve minute nego čekali minus 2 da počnemo igrati kako treba?
šteta
-
Ali_G
- Posts: 4674
- Joined: 02/03/2002 00:00
#14002 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Steta. Ekipa je kompaktna, dugo vremena na okupu, mislim da smo mogli vise. Al za to nesto vise je potrebna promjena filozofije i malo vise love.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14003 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Šteta što nije Ahmet mogao igrati.
Ubjeđen sam da bi bar jednu od one dvije glavom iz prvog zabio.
Džabe sve kad si spao na neokretnog i presporog Handžića
Nisu oni nešto bolja ekipa od nas, klupe također nemaju, ali su bili uporniji i to se vidjelo kod oba gola.
O ovim što za taoce uzimaju većinu navijača i FKS bih imao napisati svašta, ali nema svrhe. Palilo se i paliće se
Skontaće valjda kad doguramo do praznog stadiona i masne kazne.
Moglo se bolje organizovati u smislu da se rasporede navijači na druge tribine, a ne da zapad bude pretrpan, a jug i sjever poluprazni.
Ide nam kazna i za stepenice.
Ubjeđen sam da bi bar jednu od one dvije glavom iz prvog zabio.
Džabe sve kad si spao na neokretnog i presporog Handžića
Nisu oni nešto bolja ekipa od nas, klupe također nemaju, ali su bili uporniji i to se vidjelo kod oba gola.
O ovim što za taoce uzimaju većinu navijača i FKS bih imao napisati svašta, ali nema svrhe. Palilo se i paliće se
Skontaće valjda kad doguramo do praznog stadiona i masne kazne.
Moglo se bolje organizovati u smislu da se rasporede navijači na druge tribine, a ne da zapad bude pretrpan, a jug i sjever poluprazni.
Ide nam kazna i za stepenice.
- drug_profi
- Posts: 65440
- Joined: 16/07/2012 16:00
#14004 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Mentalitet i navijaca i igraca nama ne ide na ruku. Prije utakmice smo prepotentni, kad utakmica pocne useremo se.
Mi sve imamo osim osjecaja za realnost.
A sto se toga tice, sa ovim batanima se moze igrati i nije nemoguce otici tamo i zabiti dva pa i tri gola. Samo za to treba dobro postaviti ekipu i ne misliti da ce lazni rusi misliti da je sve gotovo.
Mi sve imamo osim osjecaja za realnost.
A sto se toga tice, sa ovim batanima se moze igrati i nije nemoguce otici tamo i zabiti dva pa i tri gola. Samo za to treba dobro postaviti ekipu i ne misliti da ce lazni rusi misliti da je sve gotovo.
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#14005 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Koliko nam igraca fali za revans zbog zutih kartona?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- armin071
- Posts: 6552
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#14007 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
https://scsport.ba/rekordna-kazna-prije ... otiv-bate/
I jos jednom da se najebem retardima majki koji se predstavljaju kao navijaci Sarajeva. Jebo li vas onaj ko vas nauci da je baklja i petarda cool.
I jos jednom da se najebem retardima majki koji se predstavljaju kao navijaci Sarajeva. Jebo li vas onaj ko vas nauci da je baklja i petarda cool.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14008 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Super, nek nam zakucaju 100 k eura kazne, ima od Evrope, treba platiti hirove pojedinaca koji se nazivaju navijačima FKS 
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#14009 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Kamera je sve snimila. Treba protiv majmuna podici krivicne, zabraniti im dolazak na stadion dok ne plati kaznu i zdravo
- SmokingMan
- Posts: 22610
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#14010 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
E kamo sreće da su očevi onih debila svršili negdje u stranu,ne bi se izrodila onakva degenerisano-iskompleksirana stoka....
-
Labirint
- Posts: 2938
- Joined: 24/06/2013 14:37
#14011 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Što neko ranije reče nama trebaju tri atletske
Mada ne razumijem ni odluku organizatora da se HZ stave odmah iza klupa odnosno na zapadnu tribinu, pa tu samo jedna gestikulacija protivničke klupe pali iskru, ništa više...
Mada ne razumijem ni odluku organizatora da se HZ stave odmah iza klupa odnosno na zapadnu tribinu, pa tu samo jedna gestikulacija protivničke klupe pali iskru, ništa više...
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
#14012 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Nije poenta gdje mu je ćaća svršio, već kako ga je odgojio.SmokingMan wrote:E kamo sreće da su očevi onih debila svršili negdje u stranu,ne bi se izrodila onakva degenerisano-iskompleksirana stoka....
A mi smo generalno jedna neodgojena i primitivna regija, čast izuzecima koji su manjina.
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#14013 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Pa udruzenje navijaca boli kurac, kada si cuo da osim informacija gdje su okupljanja, gdje se loče i sl. narede da se na na navijackoj tribini ne smije koristiti pirotehnika, jer je to stetno po klub?! Boli ih kurac, palilo se i palit ce se...taj sto je zapalio nista lose nije uradioomega369 wrote:Kamera je sve snimila. Treba protiv majmuna podici krivicne, zabraniti im dolazak na stadion dok ne plati kaznu i zdravo
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#14014 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Čeka nas drakonska kazna. Ovi što su palili baklje i bacali topovske nisu navijači već najveći dušmani kluba!
- rocco_siffredi
- Posts: 1643
- Joined: 25/07/2015 14:13
#14015 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Poderat ce nas UEFA.
Ustvari, poderali su nas "navijači".
Najvjerovatnije kazna od 50 000 € i sljedeći mec pred praznim tribinama. Jos kad saberu zakrcene ulaze, slaba organizacija utakmice i ostalo sto je normalno na evropskim stadionima izace ce da ce nas ova utakmica kostati pola miliona.
Ustvari, poderali su nas "navijači".
Najvjerovatnije kazna od 50 000 € i sljedeći mec pred praznim tribinama. Jos kad saberu zakrcene ulaze, slaba organizacija utakmice i ostalo sto je normalno na evropskim stadionima izace ce da ce nas ova utakmica kostati pola miliona.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14016 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Logistički troškovi za stvaranje što ugodnijih uslova za navijače od prevoza do kompletne organizacije iznosili su preko 45.000 KM.
Nažalost, kazne koje prijete Fudbalskom klubu Sarajevo zbog pirotehničkih sredstava na tribinama i terenu, predstavljaju kočnicu u napretku kluba, kako sa logističke tako i sa reputacijske strane.
Fudbalski klub Sarajevo najoštrije osuđuje neodogovorno postupanje onih navijača koji su uprkos brojnim upozorenjima ipak odlučili da ljubav prema klubu pokažu kaznama koje će u dogledno vrijeme biti izrečene klubu, a zasigurno će biti iznimno visoke”, stoji u saopštenju bordo kluba.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#14017 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ko je dozvolio Hordama zla da dodju medju normala raju na zapad i da iskoriste tu masu i naprave sta su napravili..
Sjever prima 2000 ljudi a njih nema 500 trebalo je to zabraniti da se ide na zapad, oni sa sjevera prelaze na zapad..
Sjever prima 2000 ljudi a njih nema 500 trebalo je to zabraniti da se ide na zapad, oni sa sjevera prelaze na zapad..
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#14018 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ko im jebe mater, neće rumeni određivati kada će se paliti i bacati
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#14019 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Sinocnja desavanja su u reziji hordi dobro osimsljena. Ko misli da u pojedinci taj nema pojma o "hordama".
I poslije sinocnje predstave nek ne pricaju "ko hoce burjum na sjever". Upravo zbog ovog i slicnog svak iole normalan nece na sjever. A vjerujem da ce ubuducnosti biti jos vise onih koji nece da budu dio grupe dezorijentisanih narkomana.
Poraza me nije stid, igre me nije stid, stid me hordi. A nekad smo se sjeverom i hordama ponosili.
I poslije sinocnje predstave nek ne pricaju "ko hoce burjum na sjever". Upravo zbog ovog i slicnog svak iole normalan nece na sjever. A vjerujem da ce ubuducnosti biti jos vise onih koji nece da budu dio grupe dezorijentisanih narkomana.
Poraza me nije stid, igre me nije stid, stid me hordi. A nekad smo se sjeverom i hordama ponosili.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14020 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Evo i klub se ogradio. Ima li neko da sabere 2 i 2? Čisto sumnjam.
- rocco_siffredi
- Posts: 1643
- Joined: 25/07/2015 14:13
#14021 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Da se ne lazemo, ni u HZ nisu svi isti, nego par neodgovornih, pijanih, napusenih pojedinaca.
Mislim da bi iz kluba trebali stati na loptu i ne ici sa generalizovanjem da su svi isti. Ne treba im rat sa HZ.
Jer HZ vole klub bez ikakvih interesa, oni su tu na plati. Taj "rat" uprava ne moze dobiti.
Mislim da bi iz kluba trebali stati na loptu i ne ici sa generalizovanjem da su svi isti. Ne treba im rat sa HZ.
Jer HZ vole klub bez ikakvih interesa, oni su tu na plati. Taj "rat" uprava ne moze dobiti.
- Slo Burner
- Posts: 5899
- Joined: 09/03/2012 14:20
- Location: Apsurdistan
- Grijem se na: Pelet
- Vozim: Bembaru
#14022 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Sabrace Uefa, a vidim da jos uvijek ima tokmaka koji podrzavaju bakljadeTomahawk11 wrote:Evo i klub se ogradio. Ima li neko da sabere 2 i 2? Čisto sumnjam.
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#14023 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Šta se ogradio ba, šta im više povlađuju pička im materina sjene se svoje boje, šta će konkretno da urade?! Pa ovi sasušeni degenerici su hladno klubu titulu izbili iz džepa upadom na teren protiv Borca, tada je treba reagovati odavno su HZ najveće zlo ovoga kluba...gdje im je sada saopstenje UNFKS, gdje su Bordo Prijatelji?!Tomahawk11 wrote:Evo i klub se ogradio. Ima li neko da sabere 2 i 2? Čisto sumnjam.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14024 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
HZ ako vole klub treba same da stanu u kraj ovim, kako se kaže, neodgovornim pojedincima.rocco_siffredi wrote:Da se ne lazemo, ni u HZ nisu svi isti, nego par neodgovornih, pijanih, napusenih pojedinaca.
Mislim da bi iz kluba trebali stati na loptu i ne ici sa generalizovanjem da su svi isti. Ne treba im rat sa HZ.
Jer HZ vole klub bez ikakvih interesa, oni su tu na plati. Taj "rat" uprava ne moze dobiti.
Nisam vidio da na tome radi ni onaj sa megafonom niti iko ko vodi navijanje. Dakle, prešutno se odobrava nanošenje štete klubu.
Treba li ti krava koja prospe mlijeko koje daje i još razbije kantu?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14025 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Nažalost, vrlo vjerovatno ništa, sve navijačke grupe u BiH su povlaštene i najviše što možeš očekivati je ovo saopštenje.emigrazione wrote:Šta se ogradio ba, šta im više povlađuju pička im materina sjene se svoje boje, šta će konkretno da urade?! Pa ovi sasušeni degenerici su hladno klubu titulu izbili iz džepa upadom na teren protiv Borca, tada je treba reagovati odavno su HZ najveće zlo ovoga kluba...gdje im je sada saopstenje UNFKS, gdje su Bordo Prijatelji?!Tomahawk11 wrote:Evo i klub se ogradio. Ima li neko da sabere 2 i 2? Čisto sumnjam.

