FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
van Basten
Posts: 7967
Joined: 21/09/2006 02:59

#14001 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by van Basten »

ja sam ljut jer smo opet sami sebe pobijedili. Nevjerovatno je kako od svakog protivnika u Evropi napravimo Real Madrid u prvih pola sata, pa kad odemo u minus onda se fol čupaj i sl. e gotovo tad.
Kad sam za Celtic govorio daj da se pofajtamo bilo je gdje ćeš s njima, lete, kažnjavaju... hajde eto nek bude... al šta je sa ovim batanima, zašto se s njima nismo mogli pofajtati od prve minute nego čekali minus 2 da počnemo igrati kako treba?
šteta
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#14002 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Ali_G »

Steta. Ekipa je kompaktna, dugo vremena na okupu, mislim da smo mogli vise. Al za to nesto vise je potrebna promjena filozofije i malo vise love.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#14003 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Tomahawk11 »

Šteta što nije Ahmet mogao igrati.
Ubjeđen sam da bi bar jednu od one dvije glavom iz prvog zabio.
Džabe sve kad si spao na neokretnog i presporog Handžića :(

Nisu oni nešto bolja ekipa od nas, klupe također nemaju, ali su bili uporniji i to se vidjelo kod oba gola.

O ovim što za taoce uzimaju većinu navijača i FKS bih imao napisati svašta, ali nema svrhe. Palilo se i paliće se :roll:
Skontaće valjda kad doguramo do praznog stadiona i masne kazne.

Moglo se bolje organizovati u smislu da se rasporede navijači na druge tribine, a ne da zapad bude pretrpan, a jug i sjever poluprazni.
Ide nam kazna i za stepenice.
User avatar
drug_profi
Posts: 65440
Joined: 16/07/2012 16:00

#14004 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by drug_profi »

Mentalitet i navijaca i igraca nama ne ide na ruku. Prije utakmice smo prepotentni, kad utakmica pocne useremo se.

Mi sve imamo osim osjecaja za realnost.

A sto se toga tice, sa ovim batanima se moze igrati i nije nemoguce otici tamo i zabiti dva pa i tri gola. Samo za to treba dobro postaviti ekipu i ne misliti da ce lazni rusi misliti da je sve gotovo.
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#14005 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by ZonFon »

Koliko nam igraca fali za revans zbog zutih kartona?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#14006 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Tomahawk11 »

Image
User avatar
armin071
Posts: 6552
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#14007 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by armin071 »

https://scsport.ba/rekordna-kazna-prije ... otiv-bate/

I jos jednom da se najebem retardima majki koji se predstavljaju kao navijaci Sarajeva. Jebo li vas onaj ko vas nauci da je baklja i petarda cool.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#14008 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Tomahawk11 »

Super, nek nam zakucaju 100 k eura kazne, ima od Evrope, treba platiti hirove pojedinaca koji se nazivaju navijačima FKS :thumbup:
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#14009 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by omega369 »

Kamera je sve snimila. Treba protiv majmuna podici krivicne, zabraniti im dolazak na stadion dok ne plati kaznu i zdravo
User avatar
SmokingMan
Posts: 22610
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#14010 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by SmokingMan »

E kamo sreće da su očevi onih debila svršili negdje u stranu,ne bi se izrodila onakva degenerisano-iskompleksirana stoka....
Labirint
Posts: 2938
Joined: 24/06/2013 14:37

#14011 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Labirint »

Što neko ranije reče nama trebaju tri atletske :D

Mada ne razumijem ni odluku organizatora da se HZ stave odmah iza klupa odnosno na zapadnu tribinu, pa tu samo jedna gestikulacija protivničke klupe pali iskru, ništa više... :run:
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#14012 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by tovarish »

SmokingMan wrote:E kamo sreće da su očevi onih debila svršili negdje u stranu,ne bi se izrodila onakva degenerisano-iskompleksirana stoka....
Nije poenta gdje mu je ćaća svršio, već kako ga je odgojio.

A mi smo generalno jedna neodgojena i primitivna regija, čast izuzecima koji su manjina.
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#14013 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by emigrazione »

omega369 wrote:Kamera je sve snimila. Treba protiv majmuna podici krivicne, zabraniti im dolazak na stadion dok ne plati kaznu i zdravo
Pa udruzenje navijaca boli kurac, kada si cuo da osim informacija gdje su okupljanja, gdje se loče i sl. narede da se na na navijackoj tribini ne smije koristiti pirotehnika, jer je to stetno po klub?! Boli ih kurac, palilo se i palit ce se...taj sto je zapalio nista lose nije uradio
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#14014 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Cossack »

Čeka nas drakonska kazna. Ovi što su palili baklje i bacali topovske nisu navijači već najveći dušmani kluba!
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1643
Joined: 25/07/2015 14:13

#14015 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by rocco_siffredi »

Poderat ce nas UEFA.
Ustvari, poderali su nas "navijači".
Najvjerovatnije kazna od 50 000 € i sljedeći mec pred praznim tribinama. Jos kad saberu zakrcene ulaze, slaba organizacija utakmice i ostalo sto je normalno na evropskim stadionima izace ce da ce nas ova utakmica kostati pola miliona. :-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#14016 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Tomahawk11 »

Logistički troškovi za stvaranje što ugodnijih uslova za navijače od prevoza do kompletne organizacije iznosili su preko 45.000 KM.

Nažalost, kazne koje prijete Fudbalskom klubu Sarajevo zbog pirotehničkih sredstava na tribinama i terenu, predstavljaju kočnicu u napretku kluba, kako sa logističke tako i sa reputacijske strane.

Fudbalski klub Sarajevo najoštrije osuđuje neodogovorno postupanje onih navijača koji su uprkos brojnim upozorenjima ipak odlučili da ljubav prema klubu pokažu kaznama koje će u dogledno vrijeme biti izrečene klubu, a zasigurno će biti iznimno visoke”, stoji u saopštenju bordo kluba.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#14017 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Nivelacija »

Ko je dozvolio Hordama zla da dodju medju normala raju na zapad i da iskoriste tu masu i naprave sta su napravili..
Sjever prima 2000 ljudi a njih nema 500 trebalo je to zabraniti da se ide na zapad, oni sa sjevera prelaze na zapad..
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#14018 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by emigrazione »

Ko im jebe mater, neće rumeni određivati kada će se paliti i bacati
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#14019 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by F&N »

Sinocnja desavanja su u reziji hordi dobro osimsljena. Ko misli da u pojedinci taj nema pojma o "hordama".

I poslije sinocnje predstave nek ne pricaju "ko hoce burjum na sjever". Upravo zbog ovog i slicnog svak iole normalan nece na sjever. A vjerujem da ce ubuducnosti biti jos vise onih koji nece da budu dio grupe dezorijentisanih narkomana.

Poraza me nije stid, igre me nije stid, stid me hordi. A nekad smo se sjeverom i hordama ponosili.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#14020 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Tomahawk11 »

Evo i klub se ogradio. Ima li neko da sabere 2 i 2? Čisto sumnjam.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1643
Joined: 25/07/2015 14:13

#14021 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by rocco_siffredi »

Da se ne lazemo, ni u HZ nisu svi isti, nego par neodgovornih, pijanih, napusenih pojedinaca.
Mislim da bi iz kluba trebali stati na loptu i ne ici sa generalizovanjem da su svi isti. Ne treba im rat sa HZ.
Jer HZ vole klub bez ikakvih interesa, oni su tu na plati. Taj "rat" uprava ne moze dobiti.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#14022 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Slo Burner »

Tomahawk11 wrote:Evo i klub se ogradio. Ima li neko da sabere 2 i 2? Čisto sumnjam.
Sabrace Uefa, a vidim da jos uvijek ima tokmaka koji podrzavaju bakljade
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#14023 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by emigrazione »

Tomahawk11 wrote:Evo i klub se ogradio. Ima li neko da sabere 2 i 2? Čisto sumnjam.
Šta se ogradio ba, šta im više povlađuju pička im materina sjene se svoje boje, šta će konkretno da urade?! Pa ovi sasušeni degenerici su hladno klubu titulu izbili iz džepa upadom na teren protiv Borca, tada je treba reagovati odavno su HZ najveće zlo ovoga kluba...gdje im je sada saopstenje UNFKS, gdje su Bordo Prijatelji?!
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#14024 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Tomahawk11 »

rocco_siffredi wrote:Da se ne lazemo, ni u HZ nisu svi isti, nego par neodgovornih, pijanih, napusenih pojedinaca.
Mislim da bi iz kluba trebali stati na loptu i ne ici sa generalizovanjem da su svi isti. Ne treba im rat sa HZ.
Jer HZ vole klub bez ikakvih interesa, oni su tu na plati. Taj "rat" uprava ne moze dobiti.
HZ ako vole klub treba same da stanu u kraj ovim, kako se kaže, neodgovornim pojedincima.
Nisam vidio da na tome radi ni onaj sa megafonom niti iko ko vodi navijanje. Dakle, prešutno se odobrava nanošenje štete klubu.
Treba li ti krava koja prospe mlijeko koje daje i još razbije kantu?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#14025 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Tomahawk11 »

emigrazione wrote:
Tomahawk11 wrote:Evo i klub se ogradio. Ima li neko da sabere 2 i 2? Čisto sumnjam.
Šta se ogradio ba, šta im više povlađuju pička im materina sjene se svoje boje, šta će konkretno da urade?! Pa ovi sasušeni degenerici su hladno klubu titulu izbili iz džepa upadom na teren protiv Borca, tada je treba reagovati odavno su HZ najveće zlo ovoga kluba...gdje im je sada saopstenje UNFKS, gdje su Bordo Prijatelji?!
Nažalost, vrlo vjerovatno ništa, sve navijačke grupe u BiH su povlaštene i najviše što možeš očekivati je ovo saopštenje.
Post Reply