POTPISUJEM!It_is_a_Leclerc wrote:Nakon današnjeg dana, kod mene više nema dileme čiji Dnevnik gledam.
Al Jazeera, pa onda jedno 300 mjesta nigdje žive duše, pa onda svi ostali.
Naklon do poda, gospodo.![]()
Al Jazeera Balkans
Moderator: anex
-
IgiPop
- Posts: 133
- Joined: 22/11/2011 13:29
#1401 Re: Al Jazeera Balkans
- holowey
- Posts: 10853
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#1402 Re: Al Jazeera Balkans
izgleda nisi skontao zajebanciju... "9/11" - idioti vidjeli prvo 9 a znaju da se desilo "nekog" septembra i zakljucili da je to bilo 9 septembra... a ja na to nastavio zajebanciju 9.11. lafo 9. novembar... kontas sad?sherbett wrote:Zar ne bi trebalo da bude 11. septembraholowey wrote:zar nije 9 novembra?Black swan wrote:sinoć najava dokumentarca o muslimanima u americi poslije 9 septembra![]()
kolko moraš biti isključen![]()
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#1403 Re: Al Jazeera Balkans
Kako je Hrga bila lijepa večeras
- navedeni
- Posts: 1114
- Joined: 24/12/2013 02:10
#1404 Re: Al Jazeera Balkans
StupskaBitanga wrote:Kako je Hrga bila lijepa večeras
Hrgica je uvijek privlacna
-
wolf07
- Posts: 1718
- Joined: 29/08/2010 02:44
#1405 Re: Al Jazeera Balkans
Dajte molim vas, cemu taj stidljiv i polovican stav oko Hrge? Zar je to toliki problem kazati da je Mirjana beton! Meni koliko god je dobro to sto lijepo izgleda jos je veca "potpala" cinjenica da zena zna sabrati 2 i 2, a ne ko one divokoze na ostalim televizijama koje kontaju da svojim vanjskim izgledom mogu zamaskirati nepoznavanje elementarnih cinjenica iz politickog, medijskog, naucnog ili umjetnickog zivota bilo kog prostora. Jedina koja moze da joj parira je po meni Nikolina na TV 1.
Eh, sad kad smo pretresli ovu vaznu temu mozemo da se osvrnemo i na jos jedan bitan detalj. Izvjestavanje u vrijeme i naposredno nakon protesta. AJ je opet pokazala sta je to moderna televizija dok su se ostale medijske kuce ponasale k'o da su kafane na nekoj zeljeznickoj stanici poput one u "Ovo malo duse". Zbog toga mi je zao onih para od pretplate koje idioti na FTV, BHT i RTRS krcme a ne zasluzuju ih!!! Dan uoci paljevine oni izvjestavaju o "mirnim" protestima i uz to ide slika onih balavaca koji se zalijecu na zgradu kantonalne vlade u SA, iako ih ocigledno niko ne dira niti tuce. Pricaju neke bajke o prekomjernoj upotrebi sile a svaki dan vise povrijedjenih policajaca nego demonstranata. Iz toga se vidjelo u kom ce to pravcu sve otici i ma sta ko mislio o tome ja smatram da dobar dio odgovornosti za nerede i sve lose sto se desavalo u protestima snose i nasi vrli novinari i TV kuce. Jednom rijecju, nasi mediji lutali su k'o guske u magli! Cak i sinoc pricaju nesto om "zahtjevima roditelja demonstranata"!?!? Mislim, kakve su to kategorije jbt. Balavurdija zapali drzavni arhiv i sad mi jos neko prica price o nekim roditeljima i nekoj "djeci"??? Ovi ispred MUP-a su za mene indolentni moroni koji su prepustili svoju balavurdiju ulici dok oni ispune jos jedan tiket u kladionici, dok mama pregleda jos jednu epiziodu turske serije, sve zacinjeno pricom kako su nam politicari lopovi a drzava ne valja. I onda kad djeca zapale ono sto u ratu nije izgorilo onda nam ne valja policija koja ih pohapsi.
Eh, sad kad smo pretresli ovu vaznu temu mozemo da se osvrnemo i na jos jedan bitan detalj. Izvjestavanje u vrijeme i naposredno nakon protesta. AJ je opet pokazala sta je to moderna televizija dok su se ostale medijske kuce ponasale k'o da su kafane na nekoj zeljeznickoj stanici poput one u "Ovo malo duse". Zbog toga mi je zao onih para od pretplate koje idioti na FTV, BHT i RTRS krcme a ne zasluzuju ih!!! Dan uoci paljevine oni izvjestavaju o "mirnim" protestima i uz to ide slika onih balavaca koji se zalijecu na zgradu kantonalne vlade u SA, iako ih ocigledno niko ne dira niti tuce. Pricaju neke bajke o prekomjernoj upotrebi sile a svaki dan vise povrijedjenih policajaca nego demonstranata. Iz toga se vidjelo u kom ce to pravcu sve otici i ma sta ko mislio o tome ja smatram da dobar dio odgovornosti za nerede i sve lose sto se desavalo u protestima snose i nasi vrli novinari i TV kuce. Jednom rijecju, nasi mediji lutali su k'o guske u magli! Cak i sinoc pricaju nesto om "zahtjevima roditelja demonstranata"!?!? Mislim, kakve su to kategorije jbt. Balavurdija zapali drzavni arhiv i sad mi jos neko prica price o nekim roditeljima i nekoj "djeci"??? Ovi ispred MUP-a su za mene indolentni moroni koji su prepustili svoju balavurdiju ulici dok oni ispune jos jedan tiket u kladionici, dok mama pregleda jos jednu epiziodu turske serije, sve zacinjeno pricom kako su nam politicari lopovi a drzava ne valja. I onda kad djeca zapale ono sto u ratu nije izgorilo onda nam ne valja policija koja ih pohapsi.
- Better Man
- Posts: 18732
- Joined: 01/10/2006 20:10
#1406 Re: Al Jazeera Balkans
Ove naše kvazi novinarkke bi imale mnogo da nauče od jedne Mirjane Hrga, koja je par miliona svjetlosnih godina ispred njih po kvaliteti.
- navedeni
- Posts: 1114
- Joined: 24/12/2013 02:10
#1407 Re: Al Jazeera Balkans
MILFBetter Man wrote:Ove naše kvazi novinarkke bi imale mnogo da nauče od jedne Mirjane Hrga, koja je par miliona svjetlosnih godina ispred njih po kvaliteti.
-
IgiPop
- Posts: 133
- Joined: 22/11/2011 13:29
#1408 Re: Al Jazeera Balkans
Mirjana Hrga je apsolutno najbolja urednica, voditeljica i novinarka Al Jazeere! 
- navedeni
- Posts: 1114
- Joined: 24/12/2013 02:10
#1409 Re: Al Jazeera Balkans
Dobro MirjanaIgiPop wrote:Mirjana Hrga je apsolutno najbolja urednica, voditeljica i novinarka Al Jazeere!
ALJ definitivno najbolji doku program ima i nadam se da ce u ovoj godini od 30miliona budgeta malo vise odvojiti na isti
-
IgiPop
- Posts: 133
- Joined: 22/11/2011 13:29
#1410 Re: Al Jazeera Balkans
E jebi ga, provaljen(a) sam...navedeni wrote:Dobro MirjanaIgiPop wrote:Mirjana Hrga je apsolutno najbolja urednica, voditeljica i novinarka Al Jazeere!nismo te prepoznali....
ALJ definitivno najbolji doku program ima i nadam se da ce u ovoj godini od 30miliona budgeta malo vise odvojiti na isti
Slazem se da su dokumentarci (narocito Alhemija) najbolji dio AJB, osim kada je voditeljica Mirjana!
- navedeni
- Posts: 1114
- Joined: 24/12/2013 02:10
#1411 Re: Al Jazeera Balkans
Salim se jaIgiPop wrote:E jebi ga, provaljen(a) sam...navedeni wrote:Dobro MirjanaIgiPop wrote:Mirjana Hrga je apsolutno najbolja urednica, voditeljica i novinarka Al Jazeere!nismo te prepoznali....
ALJ definitivno najbolji doku program ima i nadam se da ce u ovoj godini od 30miliona budgeta malo vise odvojiti na isti![]()
Slazem se da su dokumentarci (narocito Alhemija) najbolji dio AJB, osim kada je voditeljica Mirjana!
-
BornInHell
- Posts: 417
- Joined: 09/04/2008 05:08
#1413 Re: Al Jazeera Balkans
Pazite da vam Dalija nepostane ljubomorna na takve komplimente za Mirjanu..
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Perla7419
- Posts: 71
- Joined: 26/12/2010 12:39
#1414 Re: Al Jazeera Balkans
[quote="BornInHell"]Pazite da vam Dalija nepostane ljubomorna na takve komplimente za Mirjanu.
Irena
.
Irena
-
Perla7419
- Posts: 71
- Joined: 26/12/2010 12:39
#1416 Re: Al Jazeera Balkans
Pa gdje su dzentlmeni sa AJB????????? Citav dan cure rade, ccccccc....
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#1417 Re: Al Jazeera Balkans
RavnopravnostPerla7419 wrote:Pa gdje su dzentlmeni sa AJB????????? Citav dan cure rade, ccccccc....
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#1418 Re: Al Jazeera Balkans
Hrga i Bandić extra emisija 
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#1419 Re: Al Jazeera Balkans
Velika je razlika između nosanja mikrofona ispred nekog političara i novinarstva...Better Man wrote:Ove naše kvazi novinarkke bi imale mnogo da nauče od jedne Mirjane Hrga, koja je par miliona svjetlosnih godina ispred njih po kvaliteti.
- navedeni
- Posts: 1114
- Joined: 24/12/2013 02:10
#1420 Re: Al Jazeera Balkans
10 points!StupskaBitanga wrote:Hrga i Bandić extra emisija
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#1421 Re: Al Jazeera Balkans
Najinteresantnije je što se sada televizijski program reemitira i na njihovim radijskim frekvencijama i baš to cudno izgleda
-
adapter
- Posts: 746
- Joined: 10/01/2013 08:41
#1422 Re: Al Jazeera Balkans
StupskaBitanga wrote:Najinteresantnije je što se sada televizijski program reemitira i na njihovim radijskim frekvencijama i baš to cudno izgleda
Čudno izgleda?! Na radiju?! Hmmmm... Uglavnom, zvuče 100 puta bolje od informativnog programa bilo koje radio stanice u regiji. Puno prirodnog zvuka, originalnih tonova, izjava.
Ko zna, možda je to priprema za Al Jazeera radio?!
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#1423 Re: Al Jazeera Balkans
priprema se odavno a nikad da krene
- navedeni
- Posts: 1114
- Joined: 24/12/2013 02:10
#1424 Re: Al Jazeera Balkans
Ko slusao bi neko od nas taj radio hahahah 
