FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Kaligrafija
- Posts: 3887
- Joined: 24/12/2010 11:37
- Location: Lociranje u tijeku...
#13951 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Da smo kompletni, satrali bi ovaj Bate...!
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#13952 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Davno sam ja to rekao, odnijeli bi ih. Mislim cak i da samo Ahmetovic igra, bilo bi barem 1:1...Kaligrafija wrote:Da smo kompletni, satrali bi ovaj Bate...!
-
last mohicans
- Posts: 18272
- Joined: 09/08/2012 23:19
#13953 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Kakva glupost Lazica. Ne mogu da vjerujem. Bio je pri slanju lopte ispred igrača, onda ga bez ikakve potrebe povuče, a lik ne bi ni stigao loptu. Zali Boze, ovaj Bate je za dvije klase losija ekipa od Celtica.
- Kaligrafija
- Posts: 3887
- Joined: 24/12/2010 11:37
- Location: Lociranje u tijeku...
#13954 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Znas kad bi se dosudilo da je ovo penal da je na nasem mjestu neki klub zvucnog imena, NIKAD!
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#13955 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
E svasta, izgleda da levat od sudije misli da je topovski udar povrijedio igraca, veze s vezom nema...
- SmokingMan
- Posts: 22621
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#13956 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Još nam je ovo trebalo.... 
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#13957 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Aj užas 
Zar se može utakmica zbog toga prekinuti?
Zar se može utakmica zbog toga prekinuti?
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#13958 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Koji ga kur..c I bacaju , sudije imaju svoja uputstva, nije ovo prebijem te liga, sad trebaju zasrati do kraja
- apsidejzi
- Posts: 9947
- Joined: 25/05/2013 23:49
#13959 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Dobrodosli u Evropu divljaci. Steta da zbog par pojedinaca sad svi ispastaju...Zoya wrote:Aj užas
Zar se može utakmica zbog toga prekinuti?
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#13960 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Joj penala i govana zar je dozvoljeno da igrac trza golmana prije pucanja ?
Ko da je rukomet.Definitivno bi trebalo to ukinuti
Ko da je rukomet.Definitivno bi trebalo to ukinuti
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#13961 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Hocete stadion bez atletske da bacaju čobani topovske sa ramena....dabogda ga nikada ne napravili
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#13962 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Blago vama koji ste na utakmici, ne morate slušati kako Spaho sere ko foka
- SmokingMan
- Posts: 22621
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#13963 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Kada neće neće,kada stanemo stanemo,kada se odvažimo mnogo toga ide.Kada bi smo samo imali više samopouzdanja....
- Kaligrafija
- Posts: 3887
- Joined: 24/12/2010 11:37
- Location: Lociranje u tijeku...
#13964 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Precka, pa Sisic zicer, sta je ovo majko moja...!?
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#13965 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ne mogu da vjerujem sa 2 metra, Sisic fuli loptu. 
- nadžak
- Posts: 2313
- Joined: 04/06/2011 13:25
- Location: Zenica
#13966 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
E pa loptu promašit kad si sam pred golmanom je nevjerovatno, o zemljo!

- SmokingMan
- Posts: 22621
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#13967 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Zar ćemo i nakon ove utakmice žaliti za eventualnim propuštenim prolazom...Joj Bože....
- moa
- Posts: 3700
- Joined: 19/09/2007 13:08
- Location: nestala lokacija
#13968 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Lose se startalo sa previse straha od greske i onda iz toga prave greske.
- SmokingMan
- Posts: 22621
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#13969 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Vala ne mogu biti razočaran,šta je tu je.Treba se potruditi u revanšu,uprkos ovim povredama...
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#13970 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Tamo napasti pa sta bude
- Magarece_godine
- Posts: 2685
- Joined: 07/05/2009 19:51
#13971 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Proci cemo mi ovo ba...ovi veze nemaju...
-
THEC
- Posts: 597
- Joined: 05/01/2016 14:49
#13972 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
ma oni ovako igraju, nemoj misliti da su nesto bolji bili kad su izbacili Piast i dobili Rosenborg, jednostavno nama i previse igraca fali da bi se ovako iskusnoj ekipi suprotstavili ozbiljnije, al eto nada zadnja umire, jel...Magarece_godine wrote:Proci cemo mi ovo ba...ovi veze nemaju...
- Magarece_godine
- Posts: 2685
- Joined: 07/05/2009 19:51
#13973 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Primili smo dva gola nidje veze...sa faktorom srece tamo im mozemo zabiti dva...Ima nade, a pokazali smo da mozemo protiv njih...Steta sto nismo zabili jos jedan ili primili manje jedan, bilo bi realnijeTHEC wrote:ma oni ovako igraju, nemoj misliti da su nesto bolji bili kad su izbacili Piast i dobili Rosenborg, jednostavno nama i previse igraca fali da bi se ovako iskusnoj ekipi suprotstaviliMagarece_godine wrote:Proci cemo mi ovo ba...ovi veze nemaju...
- rocco_siffredi
- Posts: 1643
- Joined: 25/07/2015 14:13
#13974 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Sad izasao sa stadiona, evo me u guzvi na izlazu iz Zenice. Nazalost, ovo moram napisati. Husrefov poraz.
Zašto smo morali protiv ovih levata prvih pola sata igrati kao protiv Celtica. Kad su nam zabili gol malo smo i poceli igrati. Zasto od početka nismo igrali kao zadnjih 20 minuta
Trebali smo napasti odmah ove levate, probat u prvih pola sata zabiti 2 gola.
Zašto smo morali protiv ovih levata prvih pola sata igrati kao protiv Celtica. Kad su nam zabili gol malo smo i poceli igrati. Zasto od početka nismo igrali kao zadnjih 20 minuta
Trebali smo napasti odmah ove levate, probat u prvih pola sata zabiti 2 gola.
- Kaligrafija
- Posts: 3887
- Joined: 24/12/2010 11:37
- Location: Lociranje u tijeku...
#13975 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Onaj penal nebi svirao ni protiv Papua Nove Gvineje... Jbt... Mrski belgijanci...
Ostaje zal, ovi momci su zasluzili makar nerijeseno...!
Ostaje zal, ovi momci su zasluzili makar nerijeseno...!
