Izrael je opet pocinio zlocin!

Locked
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#13951 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Challenger_ »

Kaligrafija wrote:
sarajevoxxxx wrote:Palestinsko ministarstvo zdravlja: Broj poginulih na istoku Gazze popeo se na 41.

‏‎#عاجل| ارتفاع عدد الشهداء شرق قطاع غزة الى 41 شخصا (وزارة الصحة)
‎#Nakba70
#مسيرة_العودة_الكبرى
"...sta fali Izraelu.." Licemjeru...! Imas obraza da prenosis vijesti vezano za ubijene!
I još drsko ignoriše masu forumaša koji su već objavili vijest, kao on javlja sve u harfovima. Riganje.
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#13952 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Challenger_ »

The 51st State wrote:kad su ti patroni sisi, asad, jordan i ta klika kroz istoriju dobijes ovu tragediju na kraju i svedu te na daj sta das.
Ma nemoj. A nisu Vehabi Arabija i Turska i njeno činjenje (prva od "muslimanskih" država koja je priznala Izrael) i nečinjenje (neulaganje VETA u prijem niza međunarodnih organizacija).

Kriv ti Egipat koji je ratovao sa Izraelom a nisu krive države koji im drže muda od osnivanja do danas.


Licemjer na kvadrat.
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#13953 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Juliuscezar »

gdje je onaj cionista da ovo fino opravda i objasni
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#13954 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by The 51st State »

Naravno da nisu, nije ih Niti saudija Niti turska zavalila 48' I levatila ih da stize oslobdjenje nego ti tvoji idioti tj. Njihovi prethodnici.
To kako ratuju je posebna prica, Palestine manje posle svakog.
Ne znam sta hoces of turske, arapi se Sami englezima prodali, pa sad turci da vade kestenje, aha ide to...
Last edited by The 51st State on 14/05/2018 16:38, edited 1 time in total.
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#13955 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Juliuscezar »

The 51st State wrote:Naravno da nisu, nije ih Niti saudija Niti turska zavalila 48' I levatila ih da stize oslobdjenje nego ti tvoji idioti tj. Njihovi prethodnici.
jest jest svi osim Izraela su krivi sto je Izrael danas ubio 50 ljudi. ako se tako pravda lahko se dodje i do opravdanja za Holokaust a to nimalo nije dobro.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#13956 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by The 51st State »

bhnapoleon1 wrote:
The 51st State wrote:Naravno da nisu, nije ih Niti saudija Niti turska zavalila 48' I levatila ih da stize oslobdjenje nego ti tvoji idioti tj. Njihovi prethodnici.
jest jest svi osim Izraela su krivi sto je Izrael danas ubio 50 ljudi. ako se tako pravda lahko se dodje i do opravdanja za Holokaust a to nimalo nije dobro.
Imas problema sa sagledavanjem konteksta?
sarajevoxxxx
Posts: 26435
Joined: 28/11/2004 08:05
Location: Sarajevo

#13957 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by sarajevoxxxx »

Ovdje jeste kriv Izrael ali i oni koji ih guraju u smrt. Palestinski beskorisni političari, ogrezli u korupciji. Ne bih nikad pozvao na demonstracije ako bi znao da će ljudi izginuti.
User avatar
Young Erotica
Posts: 2042
Joined: 09/10/2017 15:44

#13958 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Young Erotica »

Ju ju demagogije, a na temi Sirija uz revoluciju do poslednjeg pobunjenika.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#13959 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by The 51st State »

nije tacno, barem sto se mene tice.
User avatar
Young Erotica
Posts: 2042
Joined: 09/10/2017 15:44

#13960 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Young Erotica »

Ma da, ne bi ti.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#13961 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by The 51st State »

prerovi, pregledaj i ne prozivaj bez osnove.
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#13962 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Challenger_ »

S razlogom vas proziva jer spadate u grupu likova koji nemaju ni principa ni pravila nego sve od slučaja do slučaja, i po babu i po stričevima. Komedijaši.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13963 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Hafis »

Grozno.
Samo ipak očajna strategija organizatora ovih prosvjeda. Više nego dobro znaju s kime imaju posla.
Kao da s druge strane imaju dansku ili švedsku policiju, pa hajdemo malo demonstrirati protiv globalnog zagrijavanja, a ne izraelsku vojsku s jasno zadanim zapovjedima da po svojoj procjeni situacije upotrebe bojevu municiju.
Jednostavno guraju ljude u smrt, i to je dio njihove političke borbe.
sarajevoxxxx
Posts: 26435
Joined: 28/11/2004 08:05
Location: Sarajevo

#13964 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by sarajevoxxxx »

Ma pusti to Cheli, biće bolje ako Bog da, jesi bio u Širokom jučer?
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#13965 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by The 51st State »

Challenger_ wrote:S razlogom vas proziva jer spadate u grupu likova koji nemaju ni principa ni pravila nego sve od slučaja do slučaja, i po babu i po stričevima. Komedijaši.
dobro, idi lizi skute putinu i ne etiektiraj. cuj principi u politici, to neka nova kategorija.
User avatar
MMM1977
Posts: 6699
Joined: 15/07/2009 12:56

#13966 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by MMM1977 »

Kako vas nije stid opravdavati ovaj masakr??? Čuj guraju ih u smrt, pa zar jebeni Izrael ne podržavaju zemlje koje se zovu demokratskim a protesti su jedno od osnovnih demokratskih prava.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#13967 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by The 51st State »

sisi i assad ce im pomoci.
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#13968 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by megaman4 »

sarajevoxxxx wrote:Ovdje jeste kriv Izrael ali i oni koji ih guraju u smrt. Palestinski beskorisni političari, ogrezli u korupciji. Ne bih nikad pozvao na demonstracije ako bi znao da će ljudi izginuti.
Da su Palestinci iole organizovaniji, ne bi Izrael tako lahko radio ovo sto radi. Nazalost, katastrofalni Palestinski politicari zbog svoje pohlepe za vlascu, tjeraju narod da se kamenjem bore protiv Izraelske armade, umjesto da ih organizuju da budu ravnopravni u svojoj borbi za svoju zemlju.

O licemjerstvu propalog pederskog zapada a i sutnje ostatka islamskog svijeta, ne treba ni govoriti.
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#13969 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Challenger_ »

The 51st State wrote:dobro, idi lizi skute putinu i ne etiektiraj. cuj principi u politici, to neka nova kategorija.
Nisam ja na ničijim skutima, a ti i slični nemate ni morala ni principa.
Čuj ti to, pored žive KSA i one cionističke republike oni optužuju Efipat.


Hahahahaha.
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#13970 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Challenger_ »

sarajevoxxxx wrote:Ma pusti to Cheli, biće bolje ako Bog da, jesi bio u Širokom jučer?
Nisam. Mislim da su nam šanse za titulu nikakve.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#13971 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by The 51st State »

nije saudija zatvorila granicu i potpisala mir sa izraelom nego egipat.
to upiranje u saudiju moze kod levata proci.
egipat je imo instrumente da obezbjedi odrzivu drzavu za palestince zajedno sa jordanom i sirijom, no ovi bjehu alavi i bas ih je bilo briga za istim.
Last edited by The 51st State on 14/05/2018 17:07, edited 1 time in total.
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#13972 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Challenger_ »

Toliko glupih za te budalaste spinove nema ni u Bosni. Završili smo priču, licemjeri.

Image

Palestina...
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#13973 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Challenger_ »

Sad će to sve srediti "borci" ISIL-a i AQ Nusre. Ooops. :oops: Pa oni napadaju: egipatsku, sirijsku, iračku, libijsku, jemensku vojsku... Izrael NIKADA, kao ni braća im iz "FSA" AQ Nusre.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13974 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Hafis »

MMM1977 wrote:Kako vas nije stid opravdavati ovaj masakr??? Čuj guraju ih u smrt, pa zar jebeni Izrael ne podržavaju zemlje koje se zovu demokratskim a protesti su jedno od osnovnih demokratskih prava.
Čuj opravdava se masakr?
Ok. Onda je najbolje podržavati i stimulirati Palestince da sutra u još većem broju navale na granicu jer imaju demokratsko pravo na prosvjede. Pa nek IDF vojnici pucaju ako smiju.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#13975 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by General War »


Palestina jako podsjeca na ono sto su jevreji bas "zaboravili"
Locked