Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#13951 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
fino, ja to nikad ne bi kupio...
- B6Redhell
- Posts: 7816
- Joined: 25/12/2010 04:56
#13952 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma te sa lizinga i renta kara.
izvade im dušu.
Pogotovo ko se sve izmjenja na tom autu..
Pogotovo ko se sve izmjenja na tom autu..
-
Me_again
- Posts: 2396
- Joined: 08/02/2016 20:34
- B6Redhell
- Posts: 7816
- Joined: 25/12/2010 04:56
#13954 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jest to Znamo.
Ali osobe koje lease auta slabo ko otkupi na kraju. Zna da ce ga vratiti i habaj ga.
Ali osobe koje lease auta slabo ko otkupi na kraju. Zna da ce ga vratiti i habaj ga.
-
milojicabrzi
- Posts: 2625
- Joined: 18/11/2009 12:43
#13955 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Vidi, ti Stepway modeli, su prije par godina, išli oko 23-24 hiljade u benzin / lpg varijanti.
Sadašnja politika Dacie sa cijenama nije mi nikako jasna (i sam sam Dacijaš
https://www.skoda.ba/kamiq/kamiq#4480-5 ... 3-headline
https://www.skoda.ba/scala/scala#3742-4 ... 2-headline
Veća auta, više prostora, diskovi naprijed i nazad, lakša postprodaja i mnogo toga. Mislim da je i Seat Arona ispod cijene Stepwaya, mislim da je jedina prednost Dacie plin, ali ako prelaziš <10 000 km godišnje, ne igra ti ulogu.
Ako već Dacia za te pare, onda uzmi Joggera, da znaš šta imaš od auta, on ti je cijenom tu negdje da možeš možda dobiti i onog sa 7 sjedišta...
Imaš ovaj forum, na kojem imaš dosta informacija o Dacia vozilima...
https://www.daciaforum.in.rs/
-
Me_again
- Posts: 2396
- Joined: 08/02/2016 20:34
- Zvek
- Posts: 1494
- Joined: 16/10/2010 19:58
#13957 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
@milojicabrzi hvala. Odlučio sam se za Stepwaya, godišnje prelazim 15000-20000 km. Stepway mi treba i za vikendicu, vožnju do Milišića i Lukomira.
Dobijemo dobru opremu, koja nam je bitna.
Dobijemo dobru opremu, koja nam je bitna.
- MehmedPasaMoric
- Posts: 2743
- Joined: 14/06/2017 17:07
#13958 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
34 000 za Daciju
ustaj Alija da ja legnem
- ElRe
- Posts: 16916
- Joined: 12/12/2011 11:28
#13959 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Škoda Kamiq, golać 1.0 90 KS, Benzin, 36000 KM
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#13960 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#13961 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
U toj active opremi koliko vidim nema ni zadnje elektro podizače stakala?konektovan wrote: ↑18/11/2022 12:06Ali unutra, ne daj bože nikome..oprema active.![]()
Dacia stepwey za 34 000 je izgledom avion za škodu.
- Rockefeller
- Posts: 8706
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#13962 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma ovaj Jogger od Dacie je ok, mos sve sa njim.
- MehmedPasaMoric
- Posts: 2743
- Joined: 14/06/2017 17:07
#13963 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Treba mi vode i secera, Dacija je nekad kostala 12 hiljada nova 
- hopi
- Posts: 7259
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#13964 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
A jbg i felicija je bila ispod cenera
- ElRe
- Posts: 16916
- Joined: 12/12/2011 11:28
#13965 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Stepway od 34000 je auto za Kamiq bazni model.MehmedPasaMoric wrote: ↑18/11/2022 12:29 Treba mi vode i secera, Dacija je nekad kostala 12 hiljada nova![]()
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#13966 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
tako i alfe, ali ništa, slabo im ide
ako krenu cijenom da se ravnaju sa škodom, ubrzo ih na cesti neće ni biti
ako krenu cijenom da se ravnaju sa škodom, ubrzo ih na cesti neće ni biti
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#13967 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
E jebiga, tad je litar benzina bio 1.40 KM, hljeb bio 0.50 KM.MehmedPasaMoric wrote: ↑18/11/2022 12:29 Treba mi vode i secera, Dacija je nekad kostala 12 hiljada nova![]()
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#13968 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nije dacia poskupila nego smo mi sve veca sirotinja 
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#13969 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nove dacie imaju baš lijepe prednje farove, neku noc iza mene približava se nešto ko opasno, to neki led to nešto, kad ono jadna Dacia 
I naravno, u stilu blek adriana, ja tu nju otresem
I naravno, u stilu blek adriana, ja tu nju otresem
-
emko1234
- Posts: 5069
- Joined: 23/06/2009 21:57
- Location: sarajevo
#13970 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Svaki quattro s torsenom "melje" kad motaš. Zato što ima stalni pogon na 4x4. U principu čuješ diferencijal. To je normalan zvuk. Haldex ne melje jer se uključuje po potrebi.
- Optimist
- Posts: 15527
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#13972 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Otreso je s repa 
-
Qwerty1234
- Posts: 1277
- Joined: 27/05/2021 09:57
#13974 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Vozio sam a4 quattro, torsen naravno.Auto haman novo bilo.
Taj zvuk je toliko diskretan da ga samo najostrije uho moze cuti.
Ne bi smjelo da melje bas toliko...
To je garant ubijeno nogama.I nije do ulja vjerovatno vec ga je neko ubijo nogama
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#13975 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma pustite mk ultraša,..ne može da prežali što nije kupio Q7 umjesto volvaša xc90...pa mu lafo nešto melje dok mota. 
