Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13926 Re: Bundesliga
Sindrom malih klubova... Počev od Dortmunda, pa nadalje... Ne pravi se kontinuitet i ne osvajaju se titule prodavanjem wunderkinda svake godine engleskim budzovanima... 
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13927 Re: Bundesliga
4 engleska kluba u finalu
Ovi iz minkena ce pocrkati od muke
nema ih ni na mapi 
Ovi iz minkena ce pocrkati od muke
- Leopard_SA
- Posts: 3647
- Joined: 22/07/2017 18:36
#13928 Re: Bundesliga
Istina, ali je nekako lakse podnjeti to uz trofej Bundeslige i kupa Njemacke.veella wrote:4 engleska kluba u finalu![]()
Ovi iz minkena ce pocrkati od mukenema ih ni na mapi
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13929 Re: Bundesliga
Da li ce biti posteno osvojeni ti trofeji?Leopard_SA wrote:Istina, ali je nekako lakse podnjeti to uz trofej Bundeslige i kupa Njemacke.veella wrote:4 engleska kluba u finalu![]()
Ovi iz minkena ce pocrkati od mukenema ih ni na mapi
Sjeti se kako je ispao Werder u 1/2 finalu lopovskog DFB kupa
- Leopard_SA
- Posts: 3647
- Joined: 22/07/2017 18:36
#13930 Re: Bundesliga
Bez dokaza da je Bayern namjestao utakmice, mislim da nije u redu iznositi takve optuzbeveella wrote:Da li ce biti posteno osvojeni ti trofeji?Leopard_SA wrote:Istina, ali je nekako lakse podnjeti to uz trofej Bundeslige i kupa Njemacke.veella wrote:4 engleska kluba u finalu![]()
Ovi iz minkena ce pocrkati od mukenema ih ni na mapi
Sjeti se kako je ispao Werder u 1/2 finalu lopovskog DFB kupa
- animals
- Posts: 21612
- Joined: 19/04/2013 22:13
#13931 Re: Bundesliga
Jesu nema sta..veella wrote:4 engleska kluba u finalu![]()
Ovi iz minkena ce pocrkati od mukenema ih ni na mapi
pametni Englezi uzimaju lovu, pijanim Arapima..
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#13932 Re: Bundesliga
sta su pravi navijaci


- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13933 Re: Bundesliga
Ispadanje Eintrachta iz EL mi je teže palo nego ispadanje Bayerna iz LP. Zasluzili su finale, i igraci i navijaci 
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#13934 Re: Bundesliga
Mišo_Kovač wrote:Ispadanje Eintrachta iz EL mi je teže palo nego ispadanje Bayerna iz LP. Zasluzili su finale, i igraci i navijaci
- TAFKAP
- Posts: 11966
- Joined: 30/09/2011 07:49
#13935 Re: Bundesliga
Čestitam na tituli #FCB

Što se nisam ranije javio...
Poništiše Bayern go iz ofsajda, Dortmund nakon primljenog gola opet vodi
Što se nisam ranije javio...
Poništiše Bayern go iz ofsajda, Dortmund nakon primljenog gola opet vodi
Last edited by TAFKAP on 11/05/2019 16:48, edited 1 time in total.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#13936 Re: Bundesliga
Ponisten go. Luzeri iz Dortmunda poveli.TAFKAP wrote:Čestitam na tituli #FCB
- TAFKAP
- Posts: 11966
- Joined: 30/09/2011 07:49
#13937 Re: Bundesliga
A jes nam se skijaju po živcima 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#13938 Re: Bundesliga
Riberi i Rafinja dzokeri s klupe 
- animals
- Posts: 21612
- Joined: 19/04/2013 22:13
#13939 Re: Bundesliga
Hoce zadnje kolo da odluci ko u Engleskoj 
- Fossil
- Posts: 750
- Joined: 11/10/2010 18:32
#13940 Re: Bundesliga
Cemu pesimizam Rafinha ce to u 93 min rijesit
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#13941 Re: Bundesliga
Nekad je bilo malo 36 bodova za opstanak.
Sad dosta 30.
Kakav pad lige.
Strasno.
BVB luzeri veci od S04.
Sad dosta 30.
Kakav pad lige.
Strasno.
BVB luzeri veci od S04.
- animals
- Posts: 21612
- Joined: 19/04/2013 22:13
#13942 Re: Bundesliga
pobijedis Dortmunda 5:0, a ne mozes Freiburga, Nürberga, a bogme ni Leipziga..
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#13943 Re: Bundesliga
Bvb se igra sa zivotom 
- TAFKAP
- Posts: 11966
- Joined: 30/09/2011 07:49
#13944 Re: Bundesliga
Ne znam koliko mi stram kasni pa ne pratim forum, da me ne shebete 
Sad tek 3:2
Sad tek 3:2
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#13945 Re: Bundesliga
Sto bi rekla omarka kod mene u Kanadi 3:2
Sto je Bajernu ponisten onaj go? Ovaj spiker na Eurosportu se gubi ko Baho, ali prati vise utakmica uporedo...
Sto je Bajernu ponisten onaj go? Ovaj spiker na Eurosportu se gubi ko Baho, ali prati vise utakmica uporedo...
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13946 Re: Bundesliga
ako frankfurt sutra pobijedi, onda i njima u utakmici protiv bayerna dovoljno nerijeseno da ostanu na 4. mjestu.
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13947 Re: Bundesliga
Sad bi bio fol da Frankfurt u zadnjem kolu mlatne Bayerna, a BVB naravno izgubi od Gladbaha 
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#13948 Re: Bundesliga
Pa normalno kad je Dortmund losiji od navedenihanimals wrote:pobijedis Dortmunda 5:0, a ne mozes Freiburga, Nürberga, a bogme ni Leipziga..
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13950 Re: Bundesliga
Leipzig ima najbolju obranu u ligi... Rezultat nije iznenadjujuci i nije nerealan 
