Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43845
- Joined: 21/05/2012 22:46
#13901 Re: Bundesliga
Jedino gore od hranjenja trola jeste kad mu uzvratiš trolom. Pravite vagon trolejbusa i uništavate pdf.
- Leopard_SA
- Posts: 3647
- Joined: 22/07/2017 18:36
#13902 Re: Bundesliga
Pa ne znam ni ja kakve veze ima, ali eto spominje se Liverpool na temi o Bundesligi i naravno prica se kako su bolji od Bayerna.beni-bu-man wrote:pa uvijek je krivac neko drugi i kakve veze ima Liverpool s BL-omLeopard_SA wrote:A ubise temu.Mišo_Kovač wrote:
Nemoj njega ništa pitati sreće ti... Ne hrani trolla, što prije napusti temu, svima ce bolje biti
Ovom smeta sto BvB ne moze nista Bayernu, drugom smeta sto Liverpool nije osvojio ozbiljan trofej vec 13 godina itd.
I nekako Bayern kriv za sve to
To sto ih nije bilo nekoliko godina u vrhu europskog fudbala nikom nista
- animals
- Posts: 21612
- Joined: 19/04/2013 22:13
#13904 Re: Bundesliga
Realno..Chelsi je u rangu Bayerna trenutno po kvaliteti..
Frankfurt je jednu stepenicu ispod..sto ne mora nista znaciti u uzvratu..
Liverpool ili Cyti su stepenicu vise..tu negdje trenutno sa Barcelonom..
Bayern treba par kvalitetni igraca kupiti da bi se mogao nositi sa ovom trojkom..
Frankfurt je jednu stepenicu ispod..sto ne mora nista znaciti u uzvratu..
Liverpool ili Cyti su stepenicu vise..tu negdje trenutno sa Barcelonom..
Bayern treba par kvalitetni igraca kupiti da bi se mogao nositi sa ovom trojkom..
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43845
- Joined: 21/05/2012 22:46
#13905 Re: Bundesliga
Nije Chelsea ni blizu Bayerna, Chelsea je više Dortmund + Hazard.
- Leopard_SA
- Posts: 3647
- Joined: 22/07/2017 18:36
#13906 Re: Bundesliga
A nije ni Bayern puno bolji trenutnoAmiĐa_Idriz wrote:Nije Chelsea ni blizu Bayerna, Chelsea je više Dortmund + Hazard.
- animals
- Posts: 21612
- Joined: 19/04/2013 22:13
#13907 Re: Bundesliga
Po cemu je tebi Bayern trenutno jaci od Chelsea..
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43845
- Joined: 21/05/2012 22:46
#13908 Re: Bundesliga
U svakoj liniji imaju bolje igrače ukoliko izuzmemo Edena.
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#13909 Re: Bundesliga
AmiĐa_Idriz wrote:U svakoj liniji imaju bolje igrače ukoliko izuzmemo Edena.
- animals
- Posts: 21612
- Joined: 19/04/2013 22:13
#13910 Re: Bundesliga
Idemo argumente..
poredjenje svakog igraca..
sta misle ostali..
ako je Bayern kvalitetniji od Chelsea onda je u rangu Cytija, Barse..
a svi znamo da nije..
poredjenje svakog igraca..
sta misle ostali..
ako je Bayern kvalitetniji od Chelsea onda je u rangu Cytija, Barse..
a svi znamo da nije..
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43845
- Joined: 21/05/2012 22:46
#13911 Re: Bundesliga
Pa čekaj malo, stvarno vam se porede prvak Njemačke i ekipa koja se jedva uvalila u LP za sljedeću sezonu? 
Kepa mlad i talentovan ali i dalje izrazito nesiguran, treba mu još rukavica da bi došao na nivo Neuera.
Azpi dobar defanzivno, Kimmich bolji overall.
Hummels - Sule svaki dan ispred Rudigera i Luiza.
Alonsa neću ni da komentarišem, Alaba je Serginho za njega.
O veznom redu bi se dalo pričati, Jorginho i Kante su svakako level up igrači ali i jedina dva normalna veznjaka u Chelseau - i tu je popunjen Bayern bolje.
I Chelsea ima pravi mali drvored u napadu uz Edena, Williana koji je nekad bio dobar, Pedra sistematikusa i radilicu, Bayernova krila su potentnija i okomitija, ne možda neka klasa (misleći na Gnabrya i Comana) ali opet bolje od Pedra i Williana.
I Lewandowskog stavljati u istu rečenicu sa debelim argentinsko - francuskim chokerom je besmisleno.
Koliko god da je Bayern u "krizi" Bayern će opet biti sila i sami vrh Europskog fudbala, neće sebi dopustiti da izbivaju sa velike scene kao Chelsea. Ove godine su tanki bili u LP i odma su pripremili novčanice za ljeto, nema praznog hoda.
Chelsea stagnira, ne miče, još im slijedi transfer ban sa odlaskom Edena.
Kepa mlad i talentovan ali i dalje izrazito nesiguran, treba mu još rukavica da bi došao na nivo Neuera.
Azpi dobar defanzivno, Kimmich bolji overall.
Hummels - Sule svaki dan ispred Rudigera i Luiza.
Alonsa neću ni da komentarišem, Alaba je Serginho za njega.
O veznom redu bi se dalo pričati, Jorginho i Kante su svakako level up igrači ali i jedina dva normalna veznjaka u Chelseau - i tu je popunjen Bayern bolje.
I Chelsea ima pravi mali drvored u napadu uz Edena, Williana koji je nekad bio dobar, Pedra sistematikusa i radilicu, Bayernova krila su potentnija i okomitija, ne možda neka klasa (misleći na Gnabrya i Comana) ali opet bolje od Pedra i Williana.
I Lewandowskog stavljati u istu rečenicu sa debelim argentinsko - francuskim chokerom je besmisleno.
Koliko god da je Bayern u "krizi" Bayern će opet biti sila i sami vrh Europskog fudbala, neće sebi dopustiti da izbivaju sa velike scene kao Chelsea. Ove godine su tanki bili u LP i odma su pripremili novčanice za ljeto, nema praznog hoda.
Chelsea stagnira, ne miče, još im slijedi transfer ban sa odlaskom Edena.
- animals
- Posts: 21612
- Joined: 19/04/2013 22:13
#13912 Re: Bundesliga
Normalno da ce Bayern uskoro biti opet stari i sila..
ali govorimo o ovoj sezoni i trenutno nije..
Chelsi stagnira..da, ali ima jacu konkurenciju od Bayerna u ligi..
Bayern i kad je najslabiji, osvoji ligu kao sada..
a to u Engleskoj ne mozes..
vidimo koliko bodova mora osvojiti Engleski prvak u sezoni za titulu..
ja sam samo napisao da trenutno Bayern nije nista jaci , niti kvalitetniji od Chelsea..
a sta ce biti sutra, to je druga prica..
ali govorimo o ovoj sezoni i trenutno nije..
Chelsi stagnira..da, ali ima jacu konkurenciju od Bayerna u ligi..
Bayern i kad je najslabiji, osvoji ligu kao sada..
a to u Engleskoj ne mozes..
vidimo koliko bodova mora osvojiti Engleski prvak u sezoni za titulu..
ja sam samo napisao da trenutno Bayern nije nista jaci , niti kvalitetniji od Chelsea..
a sta ce biti sutra, to je druga prica..
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#13913 Re: Bundesliga
Lewa, Hummels i Kimmich. To su tri igraca koja bi imala mjesta u prvih 11 Chelsea. Ostalo je goli prosjek
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43845
- Joined: 21/05/2012 22:46
#13914 Re: Bundesliga
Chelsea igra preloše u ovoj godini, mrljava igra u kojoj se čeka da protivnik napravi grešku/pokloni gol. Igrali su dobar fudbal august/septembar.
Pa zimus su 10 golova popili samo od Citya i Bournemoutha. Meni to nije nivo Bayerna.
Pa zimus su 10 golova popili samo od Citya i Bournemoutha. Meni to nije nivo Bayerna.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#13915 Re: Bundesliga
Meni je Bayern tim koji bi se do zadnjeg kola borio za LP u engleskoj ligi. Previse polovnjaka kao Boateng i Alaba i kvazitalenata kao Thiago, Gnabry i Coman.
Hej Gnabry nije imao mjesta u mrtvom Arsenalu a vamo je najbolje krilo
Hej Gnabry nije imao mjesta u mrtvom Arsenalu a vamo je najbolje krilo
- tuzlak1212
- Posts: 4364
- Joined: 09/09/2018 23:21
#13916 Re: Bundesliga
Ja mislim da bi ovosezonski Bayern se vrtio oko 3-4. mjesta i u Engleskoj i u Španskoj ligi, u ostatku liga petica bio bi top 2 na tabeli, samo Bundesligu ovaj Bayern i može osvojiti.
Ali je jači od Chelsea u svakom aspektu smisla i postojanja, kao što amidja kaže Hazard je jedina prevaga koja uopšte drži Chelsea u spomenu jakih klubova.
Ali je jači od Chelsea u svakom aspektu smisla i postojanja, kao što amidja kaže Hazard je jedina prevaga koja uopšte drži Chelsea u spomenu jakih klubova.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#13917 Re: Bundesliga
U Spaniji bi hladno drugi zavrsio.
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13918 Re: Bundesliga
Koeln se vratio u prvu ligu
Iduce kolo derbi Paderborn - Hambaš, bod razlike trenutno
Pogledajte nas, o svemoguci bogovi, i ostavite Dinosaurusa u cvajti 
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13919 Re: Bundesliga
samo da union konacno zavrsi u prvoj ligi.
- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#13920 Re: Bundesliga
Zna li si termin odigravnja utakmica relegecije/baraza za ostanak u prvoj ligi?
Stuttgarte, muko moja.
Stuttgarte, muko moja.
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13921 Re: Bundesliga
23. i 27. maj.
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13922 Re: Bundesliga
Teško, al bilo bi lijepo da imamo makar jedan gradski derbi u ligi. Kad već Tisućica nije u stanju ući u prvu ligu (ili drugu čak), daj makar berlinski derbipizarro wrote:samo da union konacno zavrsi u prvoj ligi.
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13923 Re: Bundesliga
uglavnom zanimljiv klub.
imaju najlaksi program do kraja.
doduse union, paderborn i hamburg se takmice ko je smotaniji kad treba napraviti iskorak
imaju najlaksi program do kraja.
doduse union, paderborn i hamburg se takmice ko je smotaniji kad treba napraviti iskorak
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13924 Re: Bundesliga
steta za frankfurt, ali i ovo polufinale je odlican uspjeh.
u ligi njima najvise zelim 4. mjesto i mislim da ce pare odlicno investirati u nove igrace.
a u najgorem slucaju mogu ostati i bez el
u ligi njima najvise zelim 4. mjesto i mislim da ce pare odlicno investirati u nove igrace.
a u najgorem slucaju mogu ostati i bez el
- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#13925 Re: Bundesliga
Opet s druge strane, ovi klubovi sto rasprodaju sve nakon ovakvog uspjeha ne donose nista dobro Bundesligi u nastupima u Evropi. Fali vazda taj kontinuitet kod ostatka bundesligasa.
