Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#13901 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by meridiyan »

studiorum_tuzlaensis wrote: 31/05/2021 20:54 Toljaga i Parmak, :lol:


podsjeća neodoljivo na I. Bosnu.

:D
:D
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#13902 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

hajmo svi strunjace, preskakala, lopte i cas fizickog pocinje.
joe_black
Posts: 1618
Joined: 27/07/2012 12:36

#13903 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by joe_black »

jefff wrote: 31/05/2021 21:10 hajmo svi strunjace, preskakala, lopte i cas fizickog pocinje.
Muradif 007 ce sve nadgledati u svrhu odabira najboljih kandidata za buduce 007 agente, a sve ce uzivo pratiti FAKE TV:)
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#13904 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

studiorum_tuzlaensis wrote: 31/05/2021 20:54 Toljaga i Parmak, :lol:


podsjeća neodoljivo na I. Bosnu.

:D
Ja sam na I. Bosnu ponosna. Iako mi je otac rodjen u Sarajevu i nisam tamo bila godinama jer nemam kome otici posto su cetnici sve protjerali i poklali, ne zaboravljam korijene.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#13905 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

drug_profi wrote: 31/05/2021 20:45
Patton44 wrote: 31/05/2021 20:31 Toljaga ( Styling )
Parmak (drug profi)

Novinar je bio na zadatku,snimao teniski turnir po pozivu organizatora.
Jedan od terena je privatno vlasnistvo Agica,i taj teren nije niko neovlasteno koristio,jer ga je on licno ustupio na koristenje organizatoru turnira.
Turnir je javan i odigrava se uz prisustvo gledalaca.Tako da je i snimanje dozvoljeno.

Po vama dvoma i Agicu, stranka vam se komotno moze zvati Narod i Parmak.
Trolu koncentrisi se malo:
drug_profi wrote: 31/05/2021 14:07 Ne znam šta je po srijedi, ali ako je novinar upao na privatni posjed sa namjerom da nekog snima, dobro je i prosao.
A tesko da bi se NiP slozio sa mojim avatarom u bilo kakvoj kombinaciji.
Barem pokusaj saznat sta je po srijedi, a ne odma parmak u ruke.

Voli vas kifla (SDP-NS) a jos vise vama upravljat.Sta ce da bidne krajem 22 i koga ce onda volit vidjecemo.
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#13906 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by putokaz1 »

22e možda se Kifla trijmfalno vrate u SDA i odnese glasove opozicije :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#13907 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Patton44 wrote: 01/06/2021 09:39 Voli vas kifla (SDP-NS) a jos vise vama upravljat.Sta ce da bidne krajem 22 i koga ce onda volit vidjecemo.
Jebe mi se. Sad je bitno da se SDA unisti. Najveci neprijatelj BiH.
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#13908 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Patton44 wrote: 01/06/2021 09:39 Barem pokusaj saznat sta je po srijedi, a ne odma parmak u ruke.
Nemam šta saznavat ako neko upada na moj posjed. Parmaka uvijek ima okolo.
Lijepo sam ti trolu rekao da se skoncentrises.
Pricamo o pretpostavljenoj situaciji.
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#13909 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by meridiyan »

drug_profi wrote: 01/06/2021 11:48
Patton44 wrote: 01/06/2021 09:39 Voli vas kifla (SDP-NS) a jos vise vama upravljat.Sta ce da bidne krajem 22 i koga ce onda volit vidjecemo.
Jebe mi se. Sad je bitno da se SDA unisti. Najveci neprijatelj BiH.
Tesko da ces docekati! :D
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#13910 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

Kifle nema, Pedja je mozda i umro...
Gazde him ne vjeruju previse. Siptarija je za njih od veceg kedibiliteta pa su ih pustili s lanca. Avaz laje ko bijesan pas
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#13911 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Manual »

Samo SDA jača i jača, SNAGA NARODA...
al, u kurcu
Labirint
Posts: 2930
Joined: 24/06/2013 14:37

#13912 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Labirint »

jefff wrote: 02/06/2021 07:47 Pedja je mozda i umro...
Fikrete ti li si ?
Bossona
Posts: 5896
Joined: 21/12/2020 03:28

#13913 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Bossona »

drug_profi wrote: 01/06/2021 11:48
Patton44 wrote: 01/06/2021 09:39 Voli vas kifla (SDP-NS) a jos vise vama upravljat.Sta ce da bidne krajem 22 i koga ce onda volit vidjecemo.
Jebe mi se. Sad je bitno da se SDA unisti. Najveci neprijatelj BiH.
:thumbup:

Image
Image
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#13914 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

jel i kifla bio kod Reisa?
kox
Posts: 3244
Joined: 12/09/2008 12:48

#13915 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by kox »

https://istinomjer.ba/dvorana-na-grbavi ... LwmuQtyLfI

Da li stvarno NiP nije ovo podržao ili je nešto drugo u pitanju ? I ako nije zašto nije ?
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#13916 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mirza_15 »

Nije to tačno. Tačno je da su napustili sjednicu jer je kasarna pod nazivom Šemso Baručija na toj sjednici preimenovana u Vinko Šamarlić. Jednog zlatnog ljiljana su skinuli da bi postavili drugog. Nisu valjda ništa drugo mogli naći da tome daju ime po Vinko koji to jeste zaslužio pa daj skini Šemsu. Sramota, a smrdi i na neke druge stvari.

User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#13917 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MorningStar »

Pausal wrote: 02/06/2021 17:10
kox wrote: 02/06/2021 14:24 https://istinomjer.ba/dvorana-na-grbavi ... LwmuQtyLfI

Da li stvarno NiP nije ovo podržao ili je nešto drugo u pitanju ? I ako nije zašto nije ?
Prvi put da se slažem sa NiP-ovcima. Goranova najmanja zasluga je što se suprostavio zlu, a najveća što je sin komunističkog funkcionera jer da je suprostavljanje zlu zasluga ne bi se ovi jadovi iz SDP-a i Naše Stranke tako lako odricali heroja Šemse Baručije, dobitnika zlatnog ljiljana i jednog od organizatora otpora. Šemso nema tu zaslugu da bude sin komunističkog funkcionera, fuj smradovi.

Samo NiP trenutno može srušiti ovu odluku pritiskom na koaliciju inače će prema rahmetli Šemsi biti učinjena velika nepravda.
Eo sendvic :D e i pazi poli je salama nije fus :lol:
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#13918 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by meridiyan »

mirza_15 wrote: 02/06/2021 15:15 Nije to tačno. Tačno je da su napustili sjednicu jer je kasarna pod nazivom Šemso Baručija na toj sjednici preimenovana u Vinko Šamarlić. Jednog zlatnog ljiljana su skinuli da bi postavili drugog. Nisu valjda ništa drugo mogli naći da tome daju ime po Vinko koji to jeste zaslužio pa daj skini Šemsu. Sramota, a smrdi i na neke druge stvari.

LAZ! Ne sirite dezinformacije.

Imenom Vinka Šamarlića nije zamijenjeno ime kasarne Šemso Baručija, koja se nalazi u Velešićima, kazao nam je Arslan Dučić, vijećnik SDP-a u Općini Novo Sarajevo.
Dučić pojašnjava da je kasarna zadržala svoj dosadašnji naziv Šemso Baručija, a da je sportsko rekreacioni kompleks u Velešićima, u okviru kojeg se nalazi navedena kasarna, dobio ime o Vinku Šamarliću.

ImageImage

Goran Cengic je zasmetao NiP-u.
Inače, povod su bila dešavanja na posljednjoj sjednici OV Novo Sarajevo. Tada je Džaka, uime vijećnika NIP-a, tražio da se sa dnevnog reda skine prijedlog da se dvorana na Grbavici nazove po Goranu Čengiću. Zanimljivo je da su NiP-ovci bili među onima koji su potpisali ovu inicijativu o imenovanju dvorane. Kada nije udovoljeno njihovom zahtjevu, oni su napustili sjednicu.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#13919 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mirza_15 »

I šta će biti sa kasarnom koja nosi Šemsino ime? Ostat će dio sportsko rekreacionog kompleksa? Kasarna?
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#13920 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by nosara »

Koalicija "Blamage" :-)
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#13921 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by meridiyan »

Pausal wrote: 02/06/2021 17:43 Ne postoji sportsko-rekreacioni centar. Možda će nekad nastati, ali za sad postoji samo kasarna.
Pise u obrazlozenju koji prostor ce obuhvatati. Cemu zurba. Napravice. :D
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#13922 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

meridiyan wrote: 02/06/2021 17:35 Imenom Vinka Šamarlića nije zamijenjeno ime kasarne Šemso Baručija, koja se nalazi u Velešićima, kazao nam je Arslan Dučić, vijećnik SDP-a u Općini Novo Sarajevo.
Dučić pojašnjava da je kasarna zadržala svoj dosadašnji naziv Šemso Baručija, a da je sportsko rekreacioni kompleks u Velešićima, u okviru kojeg se nalazi navedena kasarna, dobio ime o Vinku Šamarliću.
:lol:
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#13923 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Nesto ko Centar Skenderija - sportska dvorana Mirza Delibasic
Vinko Semso
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#13924 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MorningStar »

Patton44 wrote: 02/06/2021 19:30 Nesto ko Centar Skenderija - sportska dvorana Mirza Delibasic
Vinko Semso
Eo sendvic , sa poli salamom naravno. :thumbup: :D
kox
Posts: 3244
Joined: 12/09/2008 12:48

#13925 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by kox »

Pausal wrote: 02/06/2021 17:10
kox wrote: 02/06/2021 14:24 https://istinomjer.ba/dvorana-na-grbavi ... LwmuQtyLfI

Da li stvarno NiP nije ovo podržao ili je nešto drugo u pitanju ? I ako nije zašto nije ?
Prvi put da se slažem sa NiP-ovcima. Goranova najmanja zasluga je što se suprostavio zlu, a najveća što je sin komunističkog funkcionera jer da je suprostavljanje zlu zasluga ne bi se ovi jadovi iz SDP-a i Naše Stranke tako lako odricali heroja Šemse Baručije, dobitnika zlatnog ljiljana i jednog od organizatora otpora. Šemso nema tu zaslugu da bude sin komunističkog funkcionera, fuj smradovi.

Samo NiP trenutno može srušiti ovu odluku pritiskom na koaliciju inače će prema rahmetli Šemsi biti učinjena velika nepravda.
To što se neko sa takvim stavovima slaže sa postupkom NiP-a ne govori ništa dobro o tom postupku. Odvratno je umanjivati ono što je Goran uradio usprotivivši se Batku i žrtvujući svoj život u pokušaju da spasi komšiju. Ako su im takvi kao ti ciljna grupa glasača bolje da se ugase.
Post Reply