Narod i Pravda (Konakovic)
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#13902 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
hajmo svi strunjace, preskakala, lopte i cas fizickog pocinje.
-
joe_black
- Posts: 1618
- Joined: 27/07/2012 12:36
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#13904 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ja sam na I. Bosnu ponosna. Iako mi je otac rodjen u Sarajevu i nisam tamo bila godinama jer nemam kome otici posto su cetnici sve protjerali i poklali, ne zaboravljam korijene.
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#13905 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Barem pokusaj saznat sta je po srijedi, a ne odma parmak u ruke.drug_profi wrote: ↑31/05/2021 20:45Trolu koncentrisi se malo:Patton44 wrote: ↑31/05/2021 20:31 Toljaga ( Styling )
Parmak (drug profi)
Novinar je bio na zadatku,snimao teniski turnir po pozivu organizatora.
Jedan od terena je privatno vlasnistvo Agica,i taj teren nije niko neovlasteno koristio,jer ga je on licno ustupio na koristenje organizatoru turnira.
Turnir je javan i odigrava se uz prisustvo gledalaca.Tako da je i snimanje dozvoljeno.
Po vama dvoma i Agicu, stranka vam se komotno moze zvati Narod i Parmak.
A tesko da bi se NiP slozio sa mojim avatarom u bilo kakvoj kombinaciji.drug_profi wrote: ↑31/05/2021 14:07 Ne znam šta je po srijedi, ali ako je novinar upao na privatni posjed sa namjerom da nekog snima, dobro je i prosao.
Voli vas kifla (SDP-NS) a jos vise vama upravljat.Sta ce da bidne krajem 22 i koga ce onda volit vidjecemo.
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#13906 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
22e možda se Kifla trijmfalno vrate u SDA i odnese glasove opozicije 
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
#13909 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Tesko da ces docekati!drug_profi wrote: ↑01/06/2021 11:48Jebe mi se. Sad je bitno da se SDA unisti. Najveci neprijatelj BiH.
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#13910 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Kifle nema, Pedja je mozda i umro...
Gazde him ne vjeruju previse. Siptarija je za njih od veceg kedibiliteta pa su ih pustili s lanca. Avaz laje ko bijesan pas
Gazde him ne vjeruju previse. Siptarija je za njih od veceg kedibiliteta pa su ih pustili s lanca. Avaz laje ko bijesan pas
- Manual
- Posts: 2124
- Joined: 01/10/2018 18:07
#13911 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Samo SDA jača i jača, SNAGA NARODA...
al, u kurcu
al, u kurcu
-
Labirint
- Posts: 2930
- Joined: 24/06/2013 14:37
-
Bossona
- Posts: 5896
- Joined: 21/12/2020 03:28
#13913 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
drug_profi wrote: ↑01/06/2021 11:48Jebe mi se. Sad je bitno da se SDA unisti. Najveci neprijatelj BiH.


-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#13914 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
jel i kifla bio kod Reisa?
-
kox
- Posts: 3244
- Joined: 12/09/2008 12:48
#13915 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
https://istinomjer.ba/dvorana-na-grbavi ... LwmuQtyLfI
Da li stvarno NiP nije ovo podržao ili je nešto drugo u pitanju ? I ako nije zašto nije ?
Da li stvarno NiP nije ovo podržao ili je nešto drugo u pitanju ? I ako nije zašto nije ?
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#13916 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nije to tačno. Tačno je da su napustili sjednicu jer je kasarna pod nazivom Šemso Baručija na toj sjednici preimenovana u Vinko Šamarlić. Jednog zlatnog ljiljana su skinuli da bi postavili drugog. Nisu valjda ništa drugo mogli naći da tome daju ime po Vinko koji to jeste zaslužio pa daj skini Šemsu. Sramota, a smrdi i na neke druge stvari.
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#13917 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Eo sendvicPausal wrote: ↑02/06/2021 17:10Prvi put da se slažem sa NiP-ovcima. Goranova najmanja zasluga je što se suprostavio zlu, a najveća što je sin komunističkog funkcionera jer da je suprostavljanje zlu zasluga ne bi se ovi jadovi iz SDP-a i Naše Stranke tako lako odricali heroja Šemse Baručije, dobitnika zlatnog ljiljana i jednog od organizatora otpora. Šemso nema tu zaslugu da bude sin komunističkog funkcionera, fuj smradovi.kox wrote: ↑02/06/2021 14:24 https://istinomjer.ba/dvorana-na-grbavi ... LwmuQtyLfI
Da li stvarno NiP nije ovo podržao ili je nešto drugo u pitanju ? I ako nije zašto nije ?
Samo NiP trenutno može srušiti ovu odluku pritiskom na koaliciju inače će prema rahmetli Šemsi biti učinjena velika nepravda.
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
#13918 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
LAZ! Ne sirite dezinformacije.mirza_15 wrote: ↑02/06/2021 15:15 Nije to tačno. Tačno je da su napustili sjednicu jer je kasarna pod nazivom Šemso Baručija na toj sjednici preimenovana u Vinko Šamarlić. Jednog zlatnog ljiljana su skinuli da bi postavili drugog. Nisu valjda ništa drugo mogli naći da tome daju ime po Vinko koji to jeste zaslužio pa daj skini Šemsu. Sramota, a smrdi i na neke druge stvari.
Imenom Vinka Šamarlića nije zamijenjeno ime kasarne Šemso Baručija, koja se nalazi u Velešićima, kazao nam je Arslan Dučić, vijećnik SDP-a u Općini Novo Sarajevo.
Dučić pojašnjava da je kasarna zadržala svoj dosadašnji naziv Šemso Baručija, a da je sportsko rekreacioni kompleks u Velešićima, u okviru kojeg se nalazi navedena kasarna, dobio ime o Vinku Šamarliću.


Goran Cengic je zasmetao NiP-u.
Inače, povod su bila dešavanja na posljednjoj sjednici OV Novo Sarajevo. Tada je Džaka, uime vijećnika NIP-a, tražio da se sa dnevnog reda skine prijedlog da se dvorana na Grbavici nazove po Goranu Čengiću. Zanimljivo je da su NiP-ovci bili među onima koji su potpisali ovu inicijativu o imenovanju dvorane. Kada nije udovoljeno njihovom zahtjevu, oni su napustili sjednicu.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#13919 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
I šta će biti sa kasarnom koja nosi Šemsino ime? Ostat će dio sportsko rekreacionog kompleksa? Kasarna?
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
#13920 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Koalicija "Blamage" 
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#13922 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
meridiyan wrote: ↑02/06/2021 17:35 Imenom Vinka Šamarlića nije zamijenjeno ime kasarne Šemso Baručija, koja se nalazi u Velešićima, kazao nam je Arslan Dučić, vijećnik SDP-a u Općini Novo Sarajevo.
Dučić pojašnjava da je kasarna zadržala svoj dosadašnji naziv Šemso Baručija, a da je sportsko rekreacioni kompleks u Velešićima, u okviru kojeg se nalazi navedena kasarna, dobio ime o Vinku Šamarliću.
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#13923 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nesto ko Centar Skenderija - sportska dvorana Mirza Delibasic
Vinko Semso
Vinko Semso
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
-
kox
- Posts: 3244
- Joined: 12/09/2008 12:48
#13925 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
To što se neko sa takvim stavovima slaže sa postupkom NiP-a ne govori ništa dobro o tom postupku. Odvratno je umanjivati ono što je Goran uradio usprotivivši se Batku i žrtvujući svoj život u pokušaju da spasi komšiju. Ako su im takvi kao ti ciljna grupa glasača bolje da se ugase.Pausal wrote: ↑02/06/2021 17:10Prvi put da se slažem sa NiP-ovcima. Goranova najmanja zasluga je što se suprostavio zlu, a najveća što je sin komunističkog funkcionera jer da je suprostavljanje zlu zasluga ne bi se ovi jadovi iz SDP-a i Naše Stranke tako lako odricali heroja Šemse Baručije, dobitnika zlatnog ljiljana i jednog od organizatora otpora. Šemso nema tu zaslugu da bude sin komunističkog funkcionera, fuj smradovi.kox wrote: ↑02/06/2021 14:24 https://istinomjer.ba/dvorana-na-grbavi ... LwmuQtyLfI
Da li stvarno NiP nije ovo podržao ili je nešto drugo u pitanju ? I ako nije zašto nije ?
Samo NiP trenutno može srušiti ovu odluku pritiskom na koaliciju inače će prema rahmetli Šemsi biti učinjena velika nepravda.
