Gerro wrote:Franfkurt![]()
Bundesliga je trenutno u rangu Austrijske lige bukvalno. Ovaj Frankfurt bi bio 15-16 u engleskoj ligi a Bayern kao ubjedljivo najbolja ekipa lige bi bio 7-8 u Engleskoj
Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- luckylaka
- Posts: 26211
- Joined: 15/01/2010 06:28
#13876 Re: Bundesliga
- studeni76
- Posts: 6777
- Joined: 03/06/2009 14:12
#13877 Re: Bundesliga
Sta li je vaznije, Liga europe il LPLeopard_SA wrote: Nisi razmilsio da se mozda Frankfurt sprema za uzvratni mec 1/2 finala LE?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#13878 Re: Bundesliga
Jarane da su se spremali na pohod na mjesec ne smiješ sebi ono dozvoliti.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#13879 Re: Bundesliga
Pa vjerovatno liga europe jer ako je osvoje idu jednostavno u ligu prvaka a jos imaju i trofej.studeni76 wrote:Sta li je vaznije, Liga europe il LPLeopard_SA wrote: Nisi razmilsio da se mozda Frankfurt sprema za uzvratni mec 1/2 finala LE?
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13880 Re: Bundesliga
Dešava se, nisu prvi u Bundeski koji su došli konkurentu za trofej u goste i ispušili pet (5) golova razlikeAmiĐa_Idriz wrote:Jarane da su se spremali na pohod na mjesec ne smiješ sebi ono dozvoliti.
- studeni76
- Posts: 6777
- Joined: 03/06/2009 14:12
#13881 Re: Bundesliga
Onda im je logika losa. Za LE moraju pobijedit dvije super jake ekipe, a to ce im biti tesko. Lakse je sacuvat 4 mjesto u BL i uzet lovu od LP. Svakako nisu kalibar ekipe za velike trofejeNadzorna_ploca wrote:Pa vjerovatno liga europe jer ako je osvoje idu jednostavno u ligu prvaka a jos imaju i trofej.studeni76 wrote:Sta li je vaznije, Liga europe il LPLeopard_SA wrote: Nisi razmilsio da se mozda Frankfurt sprema za uzvratni mec 1/2 finala LE?
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#13882 Re: Bundesliga
Izgleda da im nije lakse cim ih je ovako Bayer preslusao.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13883 Re: Bundesliga
Jest ozbiljan klub u njemackoj kojeg sudije i savez guraju, a u evropi kanta za nabijanjestudeni76 wrote:To sam ja rekao i dalje stojim kod te tvrdnje. Jedini ozbiljan klub je Bayern, ostalo sve buranija.
- animals
- Posts: 21612
- Joined: 19/04/2013 22:13
#13884 Re: Bundesliga
Kad djeca pocnu ..
ciji je tata jaci
ciji je tata jaci
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#13885 Re: Bundesliga
...Mišo_Kovač wrote:Dešava se, nisu prvi u Bundeski koji su došli konkurentu za trofej u goste i ispušili pet (5) golova razlikeAmiĐa_Idriz wrote:Jarane da su se spremali na pohod na mjesec ne smiješ sebi ono dozvoliti.
- animals
- Posts: 21612
- Joined: 19/04/2013 22:13
#13886 Re: Bundesliga
I meni nije jasno kako jedna ekipa moze sebi dozvoliti za 40 min, sest golova..
slicno je napravila i Valencia Huesci..
ne znam, cudni su to rezultati..
slicno je napravila i Valencia Huesci..
ne znam, cudni su to rezultati..
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#13887 Re: Bundesliga
samo da se zahvalim velikom Pizzaretupizarro wrote:koji je ovaj hamburg cirkus
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13888 Re: Bundesliga
veella wrote:Jest ozbiljan klub u njemackoj kojeg sudije i savez guraju, a u evropi kanta za nabijanjestudeni76 wrote:To sam ja rekao i dalje stojim kod te tvrdnje. Jedini ozbiljan klub je Bayern, ostalo sve buranija.![]()

- Leopard_SA
- Posts: 3648
- Joined: 22/07/2017 18:36
#13889 Re: Bundesliga
Upravo!Nadzorna_ploca wrote:Pa vjerovatno liga europe jer ako je osvoje idu jednostavno u ligu prvaka a jos imaju i trofej.studeni76 wrote:Sta li je vaznije, Liga europe il LPLeopard_SA wrote: Nisi razmilsio da se mozda Frankfurt sprema za uzvratni mec 1/2 finala LE?
Last edited by Leopard_SA on 06/05/2019 13:25, edited 1 time in total.
- Leopard_SA
- Posts: 3648
- Joined: 22/07/2017 18:36
#13890 Re: Bundesliga
Kada je to zadnji put Bayern izgubio tako da se moze reci da su kanta za nabijanje?veella wrote:Jest ozbiljan klub u njemackoj kojeg sudije i savez guraju, a u evropi kanta za nabijanjestudeni76 wrote:To sam ja rekao i dalje stojim kod te tvrdnje. Jedini ozbiljan klub je Bayern, ostalo sve buranija.![]()
Koliko vidim, u Njemackoj je BvB kanta za nabijanje. Ne mogu vjerovati da su im oni najblizi na tabeli...
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#13891 Re: Bundesliga
Nabio ih je Liverpool samo su se provukli. Realan rezultat bi bio 10-1 u obje utakmice al eto.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#13892 Re: Bundesliga
Pa prije će biti četvrti u Bundesligi nego što će zabiti u Londonu, a kamoli proći u finale 
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#13893 Re: Bundesliga
Ne treba ih otpisati. Chelsea je kao vremenska prognoza. Ili razvale protivnika ili ih nema nigdje na terenu. Kad im je ona slavija mogla u gostima zabiti onoliko golova što ne bi mogao frankfurt sa Jovićem i ostalima?
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#13894 Re: Bundesliga
Inace Jovic je Suarez
Frankfurt nema teoretske sanse
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#13895 Re: Bundesliga
Ima li teme koju nisi zatrollao života ti 
- Leopard_SA
- Posts: 3648
- Joined: 22/07/2017 18:36
#13896 Re: Bundesliga
Koliko znam rezultat je bio 3-1, sto se ne uklapa u vasu pricu. Imate li jos primjera?Gerro wrote:Nabio ih je Liverpool samo su se provukli. Realan rezultat bi bio 10-1 u obje utakmice al eto.
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13897 Re: Bundesliga
Nemoj njega ništa pitati sreće ti... Ne hrani trolla, što prije napusti temu, svima ce bolje bitiLeopard_SA wrote: Koliko znam rezultat je bio 3-1, sto se ne uklapa u vasu pricu. Imate li jos primjera?
- Leopard_SA
- Posts: 3648
- Joined: 22/07/2017 18:36
#13898 Re: Bundesliga
A ubise temu.Mišo_Kovač wrote:
Nemoj njega ništa pitati sreće ti... Ne hrani trolla, što prije napusti temu, svima ce bolje biti
Ovom smeta sto BvB ne moze nista Bayernu, drugom smeta sto Liverpool nije osvojio ozbiljan trofej vec 13 godina itd.
I nekako Bayern kriv za sve to
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#13899 Re: Bundesliga
covjek je expertMarlboroGold wrote:Ima li teme koju nisi zatrollao života ti
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#13900 Re: Bundesliga
pa uvijek je krivac neko drugi i kakve veze ima Liverpool s BL-omLeopard_SA wrote:A ubise temu.Mišo_Kovač wrote:
Nemoj njega ništa pitati sreće ti... Ne hrani trolla, što prije napusti temu, svima ce bolje biti
Ovom smeta sto BvB ne moze nista Bayernu, drugom smeta sto Liverpool nije osvojio ozbiljan trofej vec 13 godina itd.
I nekako Bayern kriv za sve to
