TV uređaji - sve o tome
Moderator: Benq
- saiks
- Posts: 1196
- Joined: 12/11/2013 13:06
#13876 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Jel se isplati dati 200km vise za Q60 na ekupi jer dobijes 5 godina garancije?
Jel to prava garancija ili je dodatnih 3 godine kao kod philipsa da kao imat ce dijelove za njega te 3 godine
Jel to prava garancija ili je dodatnih 3 godine kao kod philipsa da kao imat ce dijelove za njega te 3 godine
- bower
- Posts: 669
- Joined: 24/11/2019 13:47
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#13878 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Ajd zaobidji mene i moje postove Slovenac. Dosadan si.bower wrote: ↑13/06/2020 08:23A šta sad kad je Panasonic OLED najbolji, GX800 jedan od najboljih za određene pare itd.. Neznam stvarno odakle ti takvo mišljenje..
- bower
- Posts: 669
- Joined: 24/11/2019 13:47
#13879 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
skafiskafsnjak wrote: ↑13/06/2020 10:37Ajd zaobidji mene i moje postove Slovenac. Dosadan si.
Pa šta te toliko muči taj Slovenac i Slovenac:) Izgleda, da mrziš Slovence..
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#13882 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Popravio mi se tv sam od sebebower wrote: ↑02/03/2020 13:58Vjerovatno otišle ledice pozadinskog osvetljenja, posebno je to velika mogučnost kad se televizor pregrijava:) Ali več sam nešto pisao o tome, da je danas najviše problema sa kvarovima pozadinskog osvetljenja i sa kvarovima samih pixla. Osvetljenje nikome ne preporučujem da stavi na maximum, kao i sam kontrast, to najviše šteti samom panelu.. Moglo bi biti i problema sa difuzorom panela , ali ne vjerujem. Do toga više dođe kod transporta televizora ili ako dođe do oštečenja panela.
Nisam stigao odnijeti na popravak zbog korone, sad evo upalim 3mjeseca posle ovog posta kad nema zatamnjenja
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#13883 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Ako neko zeli kupiti Sony 55XF9005, a u Deu je.
Evo snizen opet...
Sieh dir dieses Produkt bei MediaMarkt an: https://www.mediamarkt.de/de/product/_s ... 91108.html
Evo snizen opet...
Sieh dir dieses Produkt bei MediaMarkt an: https://www.mediamarkt.de/de/product/_s ... 91108.html
- semirsar
- Posts: 9057
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#13884 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

rasprodaja, vjerovatno je neki bio i u izlogu
Nisu jos priturili ovogodisnje Sony modele, dok se u mobilmediji vec prodaju, ali samo 24mj. garancija
https://mobilmedia.ba/catalog/product_compare/index/
pa zar je proslogodisnji model toliko bolji od ovogodisnjeg...
-
allem_77
- Posts: 3422
- Joined: 17/09/2015 15:46
#13885 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

TV pronađe ovaj 2.4G, ali nema 5G...?
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
-
allem_77
- Posts: 3422
- Joined: 17/09/2015 15:46
#13887 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Na mobitelu pronađe oba signala, ali tv neće?
- HardCore
- Posts: 2467
- Joined: 17/05/2011 21:46
-
Drug Clan
- Posts: 786
- Joined: 05/01/2020 20:32
-
allem_77
- Posts: 3422
- Joined: 17/09/2015 15:46
#13890 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Mislim da je 50" bilo dovoljno? Ovaj od 55" previše velik za ovaj sobičak.

-
player_
- Posts: 1326
- Joined: 30/11/2013 21:56
- Location: Sarajevo
#13891 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Boli te briga ugodjaj ko u kino sali 
- vatrogasac
- Posts: 10078
- Joined: 24/04/2006 21:33
#13892 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Ne može to biti veliko. Većina filmova idu u formatima gdje dobijaš redovno dvije trake, jednu gore i jednu dole pa se sve smanji.


- HardCore
- Posts: 2467
- Joined: 17/05/2011 21:46
#13893 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Istio sam mislio kad sam nabavio 65cu, al evo vec sad kontam mogo sam ici i na 70, ovaj mi nekako sad djeluje mali hahja
- mc-twin
- Posts: 4421
- Joined: 18/04/2009 23:47
#13894 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Kako mrzim ovaj format kad nije puna slika.vatrogasac wrote: ↑17/06/2020 05:21 Ne može to biti veliko. Većina filmova idu u formatima gdje dobijaš redovno dvije trake, jednu gore i jednu dole pa se sve smanji.![]()
![]()
- PlusSA
- Posts: 4252
- Joined: 13/07/2011 16:51
#13895 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Kod Samsung MU6172 serija gotov svaki film moram razvlaciti gore dole, šteta što nema automatski da prebaci u full screen, ovo važi za USB stik filmovemc-twin wrote: ↑17/06/2020 09:58Kako mrzim ovaj format kad nije puna slika.vatrogasac wrote: ↑17/06/2020 05:21 Ne može to biti veliko. Većina filmova idu u formatima gdje dobijaš redovno dvije trake, jednu gore i jednu dole pa se sve smanji.![]()
![]()
- Hercegoviina
- Posts: 2861
- Joined: 14/02/2013 14:11
#13896 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
pojavila mi se ova bijela svijetleća mrlja na ekranu. zna li neko šta je ovo?

photo hosting

post image

photo hosting

post image
- PlusSA
- Posts: 4252
- Joined: 13/07/2011 16:51
#13897 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Ima li ko kakvu preporuku za povoljan android tv?
Tesla ili vox tako nesto slicno 40".
Cisto youtube i kodi.
Tesla ili vox tako nesto slicno 40".
Cisto youtube i kodi.
- Better Man
- Posts: 18741
- Joined: 01/10/2006 20:10
#13898 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Razvlačenjem slike praviš goru stvar, jer jer time odrežeš dio slike. Te crne linije su zbog formata u kojem je sniman film.PlusSA wrote: ↑17/06/2020 10:03Kod Samsung MU6172 serija gotov svaki film moram razvlaciti gore dole, šteta što nema automatski da prebaci u full screen, ovo važi za USB stik filmovemc-twin wrote: ↑17/06/2020 09:58Kako mrzim ovaj format kad nije puna slika.vatrogasac wrote: ↑17/06/2020 05:21 Ne može to biti veliko. Većina filmova idu u formatima gdje dobijaš redovno dvije trake, jednu gore i jednu dole pa se sve smanji.![]()
![]()
![]()
-
CooK
- Posts: 3907
- Joined: 28/01/2012 19:50
#13899 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Stani ba, ti rece da ces gledati TV sa 2 - 2,2 metra a na ovoj fotki ti noge dosle skoro do TV-a. Jesil ti neki kosarakas?
-
CooK
- Posts: 3907
- Joined: 28/01/2012 19:50
#13900 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Ako moras razvlaciti filmove koji su u letterbox formatu onda si uzeo premali TV.PlusSA wrote: ↑17/06/2020 10:03Kod Samsung MU6172 serija gotov svaki film moram razvlaciti gore dole, šteta što nema automatski da prebaci u full screen, ovo važi za USB stik filmovemc-twin wrote: ↑17/06/2020 09:58Kako mrzim ovaj format kad nije puna slika.vatrogasac wrote: ↑17/06/2020 05:21 Ne može to biti veliko. Većina filmova idu u formatima gdje dobijaš redovno dvije trake, jednu gore i jednu dole pa se sve smanji.![]()
![]()
![]()

