FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
madesa
Posts: 5570
Joined: 26/07/2013 02:37

#13826 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by madesa »

da li vaze godisnje za ovu tekmu :roll: :roll:
Company85
Posts: 688
Joined: 27/12/2016 15:11

#13827 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Company85 »

Pa jel moguce ovo, prekosutra tekma nikakvih informacija :lol:
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#13828 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by sencobih »

Company85 wrote:Pa jel moguce ovo, prekosutra tekma nikakvih informacija :lol:
Možda je to i dobro, hoće naši da zavaraju pripadnike MUP-a ze-do kantona ,jer oni posebno masate pendreke za potrebe ove tekme :mrgreen:
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1643
Joined: 25/07/2015 14:13

#13829 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by rocco_siffredi »

Tomahawk11 wrote:
SmokingMan wrote:Šta zapadna tribina? :?
Šta, šta zapadna tribina :D

:D
Kakva neorganizacija.
Daleko smo mi jos od ozbiljnog kluba. Pa ovo je amaterizam nevidjenih razmjera :-)
User avatar
SmokingMan
Posts: 22628
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#13830 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by SmokingMan »

Ave Šsćepan Veliki. :D :lol:
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#13831 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by il dottore »

emigrazione wrote:Ne kontam osobu koja obozava fudbal i FKS i nema 20 maraka da ode u Zenicu na evropsku utakmicu, pa jarane objesi se odmah koji kurac ziviš jebote...
Kroz ovog glasnogovornika mozemo vidjeti sta uprava porucuje navijacima uoci ovakve utakmice.
Kad uzmemo u obzir iskazanu strasnu nesposobnost uprave u organizaciji ovosezonskih evropskih utakmica s jedne strane i s druge strane njihovo mijesanje u rad strucnog staba pri kraju prosle sezone koje nas je umalo kostalo gubitka jedne ili obje titule, upravu onako lagano unutrasnjim s noge na nogu
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#13832 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Cossack »

Upravu "s noge na nogu" može samo Nam ali mislim da mu ni to nije ni na kraj pameti. Čak naprotiv.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1643
Joined: 25/07/2015 14:13

#13833 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by rocco_siffredi »

Ja bih to "vanjskim" zbog efeja, da bude sa stilom.
A može se i Nam upoznati sa ovim amaterizmom, nije ni to problem.
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#13834 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by sencobih »

Ta uprava nam je donijela historijsku duplu krunu, tako da nemam.sta reći za njihov rad, sam nek nastave jer uvijek može još bolje.
Company85
Posts: 688
Joined: 27/12/2016 15:11

#13835 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Company85 »

sencobih wrote:Ta uprava nam je donijela historijsku duplu krunu, tako da nemam.sta reći za njihov rad, sam nek nastave jer uvijek može još bolje.
Duplu su donijeli igraci na celu sa Husrefom i uz Hadziju dok je uprava zamalo to sjebala svojim sujetama i amaterizmom. Onim strajkom se takodjer vidjelo da su igraci zadnja 2-3 mjeseca lige igrali bez plate sto znaci su momci kljucne utakmice maksimalno fokusirani bez da je iko znao da nema plata i time su ispostovali klub i donijeli nam veliku radost. U svemu tome uprava je uspjela da uhljebi fin broj nekakvih marketing strucnjaka, magova za drustvene mreze i totalno zatvori klub za javnost. Nismo nikada imali vise uposlenika u klubu koje namice Bukovica i kojoj klub sluzi samo za samopromociju. Ili mozda popularnog "Rumenog" da spomenemo koji se proslavio sa pokusajem da Husrefu skine glavu ili sad zadnjim potezom sto je preko lizinga gdje radi prodao klubu 35 auta da bi svoje mjesto zacementirao na poslu. I to nekakvih SEAT-a i to ce se predstaviti kao dio sponzorstva a cinjenica je da Porsche daje 5 milja sponzorstva i sad uzmite taj dio na 35 auta koja je smijurija.
Rezultat imamo i sad imamo sansu za rezultatom u evropi i nisam za to da se talasa ali mi muka sto se to koristi za licnu korist i prikriva tim rezultatom.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#13836 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Tomahawk11 »

Još nije počela prodaja karata.
Na zvaničnoj ništa.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1643
Joined: 25/07/2015 14:13

#13837 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by rocco_siffredi »

Image
Ne znam cemu zurba :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#13838 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Tomahawk11 »

Sliver wrote:
rocco_siffredi wrote:Image
Ne znam cemu zurba :D
Treba s Dobrinje na vrijeme krenuti, zauzeti pole position u redu za kartu :oops:
A-HA :!:

https://www.fksarajevo.ba/bs/vijesti/po ... risov/5354
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#13839 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Tomahawk11 »

Fudbalski klub Sarajevo 8. avgusta očekuje utakmica 3. kola kvalifikacija Evropa lige protiv BATE Borisova.

Ulaznice možete kupiti od danas, 6. avgusta na sljedećim lokacijama:

UTORAK 6.8.

BORDO Fan Shop 8 do 20h
Bordo kućica na Sarajevo Holiday Marketu (prekoputa BBI) 12 do 21h

SRIJEDA 7.8.

BORDO Fan Shop 8 do 20 sati
Bordo kućica na Sarajevo Holiday Marketu (prekoputa BBI) 12 do 21h

ČETVRTAK 8.8.

BORDO Fan Shop 8 do 16h
Bordo kućica na Sarajevo Holiday Marketu (prekoputa BBI) 12 do 16h


Pojedinačne ulaznice za susret bit će moguće kupiti i u Zenici o čemu će javnost biti naknadno obavještena o prodajnim mjestima.



Cijene ulaznica:

Tribina Sjever – 5 KM
Tribina Jug – 5 KM
Tribina Istok – 12/10 KM
Tribina Zapad – 15/12 KM
Djeca do 14 godina – 2 KM


Aktivni članovi Fudbalskog kluba Sarajevo ostvaruju popust na iznos cijene pojedinačne ulaznice.

Zbog smanjenog kapaciteta stadiona u cilju zadovoljenja sigurnosnih normi susreta važit će sljedeće izmjene:

Vlasnici aktivnih bijelih članskih kartica moći će ući ISKLJUČIVO na tribine SJEVER i ZAPAD.
Vlasnici sezonskih ulaznica za tribinu ISTOK moći će ući ISKLJUČIVO na tribinu SJEVER i ZAPAD.
Sezonske ulaznice za tribinu SJEVER važe za tribinu SJEVER i ZAPAD
Sezonske ulaznica za tribinu ZAPAD važe za tribinu za koju su izdate
.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1643
Joined: 25/07/2015 14:13

#13840 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by rocco_siffredi »

Hej, neka vas ovdje, zovu me od kuce, samo da im nesto odnesen, neka vas, eto me odmah. Budite tu, cekajte me, ne idite nigdje.
:run:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22628
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#13841 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by SmokingMan »

rocco_siffredi wrote:Image
Ne znam cemu zurba :D
:lol:

Inače,strpljivo me čeka šofer ispred kuće... :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#13842 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Tomahawk11 »

Nego, jeste skontali da se i jug prodaje, kaže nema jug :mrgreen:
Gandra_1
Posts: 627
Joined: 10/05/2013 10:03

#13843 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Gandra_1 »

Ovo nema logike za raju sa istoka koja je uzela sezonske karte... Sada oni moraju ici na zapad ili kupiti karte za istok... Pa nema prodatih toliko karti sezonskih za istok, da ti ljudi ne mogu stati na istok bilinog polja...
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22796
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#13844 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by GandalfSivi »

Organizacija im jeste katastrofa, ali su ispostovali sa cijenama karata i upotrebom sezonskih. Ali sada ce opet da krene kukanje i kritika...
Labirint
Posts: 2939
Joined: 24/06/2013 14:37

#13845 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Labirint »

GandalfSivi wrote:Organizacija im jeste katastrofa, ali su ispostovali sa cijenama karata i upotrebom sezonskih. Ali sada ce opet da krene kukanje i kritika...
Ovo sve se da je bilo volje (ne zelim dovoditi niciju strucnost u pitanje) moglo izorganizovati na 1001.bolji način, od samog aranzmana i odlaska vozom , autobusima, da se napravi prava invazija i uradi marketing da svima pokazemo "ko je tata", a mi ovakve zicere propustamo i opet po 1001.put prepustamo sve stihiji, evo vam karte,usmjericu te na tribinu i tu se moja obaveza prema tebi zavrsava. Boli me patka za ostalo. Ok, sve stoji i ljubav prema klubu i "mentalita ultra", ne kazem da su i busevi i vozovi trebali biti dzabni (a nisu!!) nego da se malo samo zapelo i da nas se ujedini majku mu jebbem,da taj dan svi zajedno odemo i svi zajedno se vratimo, da to na nesto liči i da se maximalno tako pokaze macehinski odnos prema nama... al jebiga, jedno su zelje a izgleda drugo je neka dimenzija u kojoj najcesce oni koji odlucuju i obitavaju.... :run:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22796
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#13846 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by GandalfSivi »

Labirint wrote:
GandalfSivi wrote:Organizacija im jeste katastrofa, ali su ispostovali sa cijenama karata i upotrebom sezonskih. Ali sada ce opet da krene kukanje i kritika...
Ovo sve se da je bilo volje (ne zelim dovoditi niciju strucnost u pitanje) moglo izorganizovati na 1001.bolji način, od samog aranzmana i odlaska vozom , autobusima, da se napravi prava invazija i uradi marketing da svima pokazemo "ko je tata", a mi ovakve zicere propustamo i opet po 1001.put prepustamo sve stihiji, evo vam karte,usmjericu te na tribinu i tu se moja obaveza prema tebi zavrsava. Boli me patka za ostalo. Ok, sve stoji i ljubav prema klubu i "mentalita ultra", ne kazem da su i busevi i vozovi trebali biti dzabni (a nisu!!) nego da se malo samo zapelo i da nas se ujedini majku mu jebbem,da taj dan svi zajedno odemo i svi zajedno se vratimo, da to na nesto liči i da se maximalno tako pokaze macehinski odnos prema nama... al jebiga, jedno su zelje a izgleda drugo je neka dimenzija u kojoj najcesce oni koji odlucuju i obitavaju.... :run:
Sve se slazem, ali nastranu od toga sto se moglo i trebalo (da ne kazem moralo), zamisli sve zalbe na uslove u vozu, satnicu, stanje wc-a, glasno navijanje, udaljenost stanice od stadiona, gluho bilo da kisa zapada, itd itd...

Poenta price, oni jesu zasrali do daske, ali jebem mu patka, utakmica je u Zenici u cetvrtak u 19.45, planiras da izadjes sa posla u pet, nadjes prevoz, a znas da ce biti i karta i gdje trebas ici... Sve ostalo je bonus. Neki od nas bi puno toga dali da smo u situaciji da odemo na tu tekmu...
Labirint
Posts: 2939
Joined: 24/06/2013 14:37

#13847 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Labirint »

Ne sporim i nije upitno, svako naravno ko hoce ili zeli ce i biti tamo, ovdje sam samo zelio da kazem da smo mogli ovo iskoristiti da se u najljepsem svjetlu predstavimo i posaljemo poruku KOLIKO NAS IMA ( jebote kolkoooo nas iiima :D ) a od ovoga ce na kraju ispasti stihija... :(

https://www.index.hr/sport/clanak/video ... 06613.aspx

Ovo ono... Zeljeznice Federacije bi rekle- dalje nece moci huligani :D
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#13848 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by il dottore »

Ovdje uporno pisu ovi lelemudani (u koje i sam spadam) koji imaju auto i kojima nije problem hoce li put platiti 20 ili 30 KM...
Npr. Momak koji radi u autopraonici pita kako ce se prebaciti jer mora ranije najaviti da uzme slobodan dan (kojem nije radno vrijeme do 4-5) i kojem je takodje vazno da li ce ga utakmica kostati 20 ili 30KM
A kurcici iz uprave najavili da ce nesto organizovati oko prevoza, utakmica prekosutra tek cijene objavise kao i da ce se moci koristiti godisnje
Ono bi se i u fudbal kao igru petljalo
Kakvi teletabisi :-)
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#13850 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Nadzorna_ploca »

Ocekivano los marketing za utakmicu.
Ko moze neka ide i pomogne klubu i nama samima da idemo stazama slave. Pomozite i one koji bi isli a nisu u mogucnosti. 5-10 km vama nije nesto a nekome ce znaciti. Ili prevoz.
Za tebe zivimo!
Post Reply