Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#13826 Re: Bundesliga
Ovaj BvB je bas karina ekipa
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13827 Re: Bundesliga
Penal za Schalke je danas skandal za fudbal
- vicious
- Posts: 7657
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13828 Re: Bundesliga
Titula je riješena onom petardom u Minhenu, šta vam je.
Jebo VAR, više štete nego koristi donese
Ono ne može biti penal ni u najludjim snovima, s pola metra napucana lopta.
Crveni za Reusa prestrogo dosuđen, onaj drugi za Wolfa opravdan 100%, samo je išao na to da skrši igrača.
Jebo VAR, više štete nego koristi donese
Ono ne može biti penal ni u najludjim snovima, s pola metra napucana lopta.
Crveni za Reusa prestrogo dosuđen, onaj drugi za Wolfa opravdan 100%, samo je išao na to da skrši igrača.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13829 Re: Bundesliga
I to 5 min poslije kao sudija mora nesto analizirativicious wrote:Titula je riješena onom petardom u Minhenu, šta vam je.
Jebo VAR, više štete nego koristi donese
Ono ne može biti penal ni u najludjim snovima, s pola metra napucana lopta.
Crveni za Reusa prestrogo dosuđen, onaj drugi za Wolfa opravdan 100%, samo je išao na to da skrši igrača.
Poserem se u fudbal
- studeni76
- Posts: 6781
- Joined: 03/06/2009 14:12
#13830 Re: Bundesliga
Nista sudija, sami su sebi krivi. Mali klub!
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13831 Re: Bundesliga
Ljubo Ćesić Rojs je sam sebi kriv. S leđa. kramponima po ahilovoj tetivi, ni blizu lopte... Kapitenski crveni.
Wolf je veći degen, jer je napravio istu (goru?) stvar od Rojsa pet minuta kasnije, očekujući drugačiji ishod... Definicija ludila
Wolf je veći degen, jer je napravio istu (goru?) stvar od Rojsa pet minuta kasnije, očekujući drugačiji ishod... Definicija ludila
- vicious
- Posts: 7657
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13832 Re: Bundesliga
Pogledaj ti malo bolje taj snimak, LjuboMišo_Kovač wrote:Ljubo Ćesić Rojs je sam sebi kriv. S leđa. kramponima po ahilovoj tetivi, ni blizu lopte... Kapitenski crveni.
Wolf je veći degen, jer je napravio istu (goru?) stvar od Rojsa pet minuta kasnije, očekujući drugačiji ishod... Definicija ludila
Sa Wolfom je druga priča, čist crveni.
- studeni76
- Posts: 6781
- Joined: 03/06/2009 14:12
#13833 Re: Bundesliga
Tako je i Pjanic imao nijet da dohvati loptu pa dobi 2 utakmice kazne. Tako da pusti to nije htio, ne pika se.vicious wrote:Pogledaj ti malo bolje taj snimak, LjuboMišo_Kovač wrote:Ljubo Ćesić Rojs je sam sebi kriv. S leđa. kramponima po ahilovoj tetivi, ni blizu lopte... Kapitenski crveni.
Wolf je veći degen, jer je napravio istu (goru?) stvar od Rojsa pet minuta kasnije, očekujući drugačiji ishod... Definicija ludilaje isao na loptu, ali plavi je za djelić sekunde bio brzi jbg, tako da je umjesto lopte zakacio njega po nozi. Zuti bi bio dovoljan.
Sa Wolfom je druga priča, čist crveni.
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13834 Re: Bundesliga
Znam ja šta je on htio, al nije uspio u namjeri. Ispalo je loše, jer je bukvalno đonom s leđa udario frajera. Džaba...vicious wrote: Pogledaj ti malo bolje taj snimak, Ljuboje isao na loptu, ali plavi je za djelić sekunde bio brzi jbg, tako da je umjesto lopte zakacio njega po nozi. Zuti bi bio dovoljan.
Sa Wolfom je druga priča, čist crveni.
- vicious
- Posts: 7657
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13835 Re: Bundesliga
Potpuno drugacija situacija, ali i to je svakako neopravdano iskljucenje.studeni76 wrote:Tako je i Pjanic imao nijet da dohvati loptu pa dobi 2 utakmice kazne. Tako da pusti to nije htio, ne pika se.vicious wrote:Pogledaj ti malo bolje taj snimak, LjuboMišo_Kovač wrote:Ljubo Ćesić Rojs je sam sebi kriv. S leđa. kramponima po ahilovoj tetivi, ni blizu lopte... Kapitenski crveni.
Wolf je veći degen, jer je napravio istu (goru?) stvar od Rojsa pet minuta kasnije, očekujući drugačiji ishod... Definicija ludilaje isao na loptu, ali plavi je za djelić sekunde bio brzi jbg, tako da je umjesto lopte zakacio njega po nozi. Zuti bi bio dovoljan.
Sa Wolfom je druga priča, čist crveni.
- vicious
- Posts: 7657
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13836 Re: Bundesliga
Naravno da je ispalo loše, ali ne može biti isti kriterij za start s namjerom da igraš loptu kao za onaj s namjerom da skršiš protivnika po nogamaMišo_Kovač wrote:Znam ja šta je on htio, al nije uspio u namjeri. Ispalo je loše, jer je bukvalno đonom s leđa udario frajera. Džaba...vicious wrote: Pogledaj ti malo bolje taj snimak, Ljuboje isao na loptu, ali plavi je za djelić sekunde bio brzi jbg, tako da je umjesto lopte zakacio njega po nozi. Zuti bi bio dovoljan.
Sa Wolfom je druga priča, čist crveni.Wolf je uspio u namjeri
Ma nebitno uostalom, penal je bio ključni momenat i onda još po ko zna koji put primljen gol iz prekida
Bajernu čestitke na tituli, ako nisam već čestitao poslije onog potopa u Minhenu
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13837 Re: Bundesliga
Taj mali klub je dominirao u danasnjoj utakmici, poveo fantasticnim golom iz fudbalskih udzbenika i ko zna koliko bi natrpali Schalkea da sudija nije poceo jesti govnastudeni76 wrote:Nista sudija, sami su sebi krivi. Mali klub!
Poserem se u fudbal
Pa vidi kako Werdera izbacise iz kupa fuj
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#13838 Re: Bundesliga
Dopustiti da ti ovakav mrtvi Schalke, nikad gori, sjebe titulu na domace terenu... Za samara. Nisu bolje ni zasluzili.
- studeni76
- Posts: 6781
- Joined: 03/06/2009 14:12
#13839 Re: Bundesliga
Ma daj ba. Ne moze ti sudija biti kriv kad od raspalog Schalkea primis kod kuce 4 komada. Pukli pod pritiskom, mali klub i mali igraci.veella wrote:Taj mali klub je dominirao u danasnjoj utakmici, poveo fantasticnim golom iz fudbalskih udzbenika i ko zna koliko bi natrpali Schalkea da sudija nije poceo jesti govnastudeni76 wrote:Nista sudija, sami su sebi krivi. Mali klub!
Poserem se u fudbal
Pa vidi kako Werdera izbacise iz kupa fuj
- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#13840 Re: Bundesliga
Oj drame vcrs u Stuttgartu, za infarkta. Sad ostaje samo pratit drugu ligu i cekati protivnika. Valjda Bayern nece sutra nista zabrljat.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#13841 Re: Bundesliga
Svi su krivi samo BvB nije.
Koji luzeri jebote, mrtvi Salke da te ovako izuci od nogometa.
Koji luzeri jebote, mrtvi Salke da te ovako izuci od nogometa.
- vicious
- Posts: 7657
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13842 Re: Bundesliga
Naravno da su krivi, ali ima još sto drugih stvari koje utiču na konačni ishod. Derbi je jebi ga, kao što znamo tu trenutna forma i plasman na tabeli često nemaju veze.Nadzorna_ploca wrote:Svi su krivi samo BvB nije.![]()
Koji luzeri jebote, mrtvi Salke da te ovako izuci od nogometa.
Nego, zašto malo slovo "v" u BVB?? To treba tako?
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#13843 Re: Bundesliga
Ne znam da li treba ali znam da mi nije bitno pa prema tome..
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83399
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#13844 Re: Bundesliga
Luzeri iz Dortmunda prije ili kasnije sami sebi pucaju u koljeno. Pratim Bajern 22 godine i odgovorno tvrdim da odavno nisu bili losiji, a uzet ce duplu krunu izgleda.
- vicious
- Posts: 7657
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13845 Re: Bundesliga
Zato što su svi ostali još lošiji, vrlo jednostavno_BataZiv_0809 wrote:Luzeri iz Dortmunda prije ili kasnije sami sebi pucaju u koljeno. Pratim Bajern 22 godine i odgovorno tvrdim da odavno nisu bili losiji, a uzet ce duplu krunu izgleda.
- studeni76
- Posts: 6781
- Joined: 03/06/2009 14:12
#13846 Re: Bundesliga
Sad se vidi koliki je kiks Dortmund napravio.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83399
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#13848 Re: Bundesliga
Ocajan Bajern.
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#13849 Re: Bundesliga
Dragi Comane sta fula jel te stid 
- TAFKAP
- Posts: 11966
- Joined: 30/09/2011 07:49
#13850 Re: Bundesliga
studeni76 wrote:Sad se vidi koliki je kiks Dortmund napravio.
