Bundesliga

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#13826 Re: Bundesliga

Post by beni-bu-man »

Ovaj BvB je bas karina ekipa
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13827 Re: Bundesliga

Post by veella »

Penal za Schalke je danas skandal za fudbal
User avatar
vicious
Posts: 7657
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#13828 Re: Bundesliga

Post by vicious »

Titula je riješena onom petardom u Minhenu, šta vam je.
Jebo VAR, više štete nego koristi donese :lol:
Ono ne može biti penal ni u najludjim snovima, s pola metra napucana lopta.
Crveni za Reusa prestrogo dosuđen, onaj drugi za Wolfa opravdan 100%, samo je išao na to da skrši igrača.
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13829 Re: Bundesliga

Post by veella »

vicious wrote:Titula je riješena onom petardom u Minhenu, šta vam je.
Jebo VAR, više štete nego koristi donese :lol:
Ono ne može biti penal ni u najludjim snovima, s pola metra napucana lopta.
Crveni za Reusa prestrogo dosuđen, onaj drugi za Wolfa opravdan 100%, samo je išao na to da skrši igrača.
I to 5 min poslije kao sudija mora nesto analizirati
Poserem se u fudbal
User avatar
studeni76
Posts: 6781
Joined: 03/06/2009 14:12

#13830 Re: Bundesliga

Post by studeni76 »

Nista sudija, sami su sebi krivi. Mali klub!
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#13831 Re: Bundesliga

Post by Mišo_Kovač »

Ljubo Ćesić Rojs je sam sebi kriv. S leđa. kramponima po ahilovoj tetivi, ni blizu lopte... Kapitenski crveni.
Wolf je veći degen, jer je napravio istu (goru?) stvar od Rojsa pet minuta kasnije, očekujući drugačiji ishod... Definicija ludila :P
User avatar
vicious
Posts: 7657
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#13832 Re: Bundesliga

Post by vicious »

Mišo_Kovač wrote:Ljubo Ćesić Rojs je sam sebi kriv. S leđa. kramponima po ahilovoj tetivi, ni blizu lopte... Kapitenski crveni.
Wolf je veći degen, jer je napravio istu (goru?) stvar od Rojsa pet minuta kasnije, očekujući drugačiji ishod... Definicija ludila :P
Pogledaj ti malo bolje taj snimak, Ljubo :D je isao na loptu, ali plavi je za djelić sekunde bio brzi jbg, tako da je umjesto lopte zakacio njega po nozi. Zuti bi bio dovoljan.

Sa Wolfom je druga priča, čist crveni.
User avatar
studeni76
Posts: 6781
Joined: 03/06/2009 14:12

#13833 Re: Bundesliga

Post by studeni76 »

vicious wrote:
Mišo_Kovač wrote:Ljubo Ćesić Rojs je sam sebi kriv. S leđa. kramponima po ahilovoj tetivi, ni blizu lopte... Kapitenski crveni.
Wolf je veći degen, jer je napravio istu (goru?) stvar od Rojsa pet minuta kasnije, očekujući drugačiji ishod... Definicija ludila :P
Pogledaj ti malo bolje taj snimak, Ljubo :D je isao na loptu, ali plavi je za djelić sekunde bio brzi jbg, tako da je umjesto lopte zakacio njega po nozi. Zuti bi bio dovoljan.

Sa Wolfom je druga priča, čist crveni.
Tako je i Pjanic imao nijet da dohvati loptu pa dobi 2 utakmice kazne. Tako da pusti to nije htio, ne pika se.
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#13834 Re: Bundesliga

Post by Mišo_Kovač »

vicious wrote: Pogledaj ti malo bolje taj snimak, Ljubo :D je isao na loptu, ali plavi je za djelić sekunde bio brzi jbg, tako da je umjesto lopte zakacio njega po nozi. Zuti bi bio dovoljan.

Sa Wolfom je druga priča, čist crveni.
Znam ja šta je on htio, al nije uspio u namjeri. Ispalo je loše, jer je bukvalno đonom s leđa udario frajera. Džaba...:D Wolf je uspio u namjeri :P
User avatar
vicious
Posts: 7657
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#13835 Re: Bundesliga

Post by vicious »

studeni76 wrote:
vicious wrote:
Mišo_Kovač wrote:Ljubo Ćesić Rojs je sam sebi kriv. S leđa. kramponima po ahilovoj tetivi, ni blizu lopte... Kapitenski crveni.
Wolf je veći degen, jer je napravio istu (goru?) stvar od Rojsa pet minuta kasnije, očekujući drugačiji ishod... Definicija ludila :P
Pogledaj ti malo bolje taj snimak, Ljubo :D je isao na loptu, ali plavi je za djelić sekunde bio brzi jbg, tako da je umjesto lopte zakacio njega po nozi. Zuti bi bio dovoljan.

Sa Wolfom je druga priča, čist crveni.
Tako je i Pjanic imao nijet da dohvati loptu pa dobi 2 utakmice kazne. Tako da pusti to nije htio, ne pika se.
Potpuno drugacija situacija, ali i to je svakako neopravdano iskljucenje.
User avatar
vicious
Posts: 7657
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#13836 Re: Bundesliga

Post by vicious »

Mišo_Kovač wrote:
vicious wrote: Pogledaj ti malo bolje taj snimak, Ljubo :D je isao na loptu, ali plavi je za djelić sekunde bio brzi jbg, tako da je umjesto lopte zakacio njega po nozi. Zuti bi bio dovoljan.

Sa Wolfom je druga priča, čist crveni.
Znam ja šta je on htio, al nije uspio u namjeri. Ispalo je loše, jer je bukvalno đonom s leđa udario frajera. Džaba...:D Wolf je uspio u namjeri :P
Naravno da je ispalo loše, ali ne može biti isti kriterij za start s namjerom da igraš loptu kao za onaj s namjerom da skršiš protivnika po nogama :D

Ma nebitno uostalom, penal je bio ključni momenat i onda još po ko zna koji put primljen gol iz prekida :lol:
Bajernu čestitke na tituli, ako nisam već čestitao poslije onog potopa u Minhenu :D
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13837 Re: Bundesliga

Post by veella »

studeni76 wrote:Nista sudija, sami su sebi krivi. Mali klub!
Taj mali klub je dominirao u danasnjoj utakmici, poveo fantasticnim golom iz fudbalskih udzbenika i ko zna koliko bi natrpali Schalkea da sudija nije poceo jesti govna
Poserem se u fudbal
Pa vidi kako Werdera izbacise iz kupa fuj
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#13838 Re: Bundesliga

Post by BHF_Manijak »

Dopustiti da ti ovakav mrtvi Schalke, nikad gori, sjebe titulu na domace terenu... Za samara. Nisu bolje ni zasluzili.
User avatar
studeni76
Posts: 6781
Joined: 03/06/2009 14:12

#13839 Re: Bundesliga

Post by studeni76 »

veella wrote:
studeni76 wrote:Nista sudija, sami su sebi krivi. Mali klub!
Taj mali klub je dominirao u danasnjoj utakmici, poveo fantasticnim golom iz fudbalskih udzbenika i ko zna koliko bi natrpali Schalkea da sudija nije poceo jesti govna
Poserem se u fudbal
Pa vidi kako Werdera izbacise iz kupa fuj
Ma daj ba. Ne moze ti sudija biti kriv kad od raspalog Schalkea primis kod kuce 4 komada. Pukli pod pritiskom, mali klub i mali igraci.
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#13840 Re: Bundesliga

Post by mousstapha »

Oj drame vcrs u Stuttgartu, za infarkta. Sad ostaje samo pratit drugu ligu i cekati protivnika. Valjda Bayern nece sutra nista zabrljat.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#13841 Re: Bundesliga

Post by Nadzorna_ploca »

Svi su krivi samo BvB nije. :mrgreen:
Koji luzeri jebote, mrtvi Salke da te ovako izuci od nogometa. :run:
User avatar
vicious
Posts: 7657
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#13842 Re: Bundesliga

Post by vicious »

Nadzorna_ploca wrote:Svi su krivi samo BvB nije. :mrgreen:
Koji luzeri jebote, mrtvi Salke da te ovako izuci od nogometa. :run:
Naravno da su krivi, ali ima još sto drugih stvari koje utiču na konačni ishod. Derbi je jebi ga, kao što znamo tu trenutna forma i plasman na tabeli često nemaju veze.

Nego, zašto malo slovo "v" u BVB?? To treba tako?

:mrgreen:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#13843 Re: Bundesliga

Post by Nadzorna_ploca »

Ne znam da li treba ali znam da mi nije bitno pa prema tome..:mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83399
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#13844 Re: Bundesliga

Post by _BataZiv_0809 »

Luzeri iz Dortmunda prije ili kasnije sami sebi pucaju u koljeno. Pratim Bajern 22 godine i odgovorno tvrdim da odavno nisu bili losiji, a uzet ce duplu krunu izgleda.
User avatar
vicious
Posts: 7657
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#13845 Re: Bundesliga

Post by vicious »

_BataZiv_0809 wrote:Luzeri iz Dortmunda prije ili kasnije sami sebi pucaju u koljeno. Pratim Bajern 22 godine i odgovorno tvrdim da odavno nisu bili losiji, a uzet ce duplu krunu izgleda.
Zato što su svi ostali još lošiji, vrlo jednostavno :D
User avatar
studeni76
Posts: 6781
Joined: 03/06/2009 14:12

#13846 Re: Bundesliga

Post by studeni76 »

Sad se vidi koliki je kiks Dortmund napravio.
User avatar
TAFKAP
Posts: 11966
Joined: 30/09/2011 07:49

#13847 Re: Bundesliga

Post by TAFKAP »

hjoooj... :-)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83399
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#13848 Re: Bundesliga

Post by _BataZiv_0809 »

Ocajan Bajern.
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#13849 Re: Bundesliga

Post by Partijaner »

Dragi Comane sta fula jel te stid :-)
User avatar
TAFKAP
Posts: 11966
Joined: 30/09/2011 07:49

#13850 Re: Bundesliga

Post by TAFKAP »

studeni76 wrote:Sad se vidi koliki je kiks Dortmund napravio.
:thumbup:
Post Reply