Pa zato što jeste prestrogo dosudjeno. Kontakta je bilo, mogao je svirati penal, al nije trebao...AmiĐa_Idriz wrote:Bogam pravo iskritikovaše sudiju za onaj penal. Onako na prvu je i meni prestrogo izgledalo.
Realna situacija je da bi svaki igrac ondje pao i trazio penal, i niko se ne bi bunio da im je dosudjeno ono... Ovako, kad te se ne tiče, lako je sa strane srati i sjediti na nekom moralnom pijedestalu
Edit: Žutima je naravno kriv Hoeness
