Bundesliga

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#13776 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

sad je stuttgart preuzeo trener njihove u19-ekipe koja je na prvom mjestu juniorske bundeslige za juzni dio njemacke.
ne bi me iznenadilo da se trgnu i stisnu schalke, protiv kojih onda igraju u zadnjem kolu.
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#13777 Re: Bundesliga

Post by vicious »

BVB danas baš dobar. Iznenadio me Akanji kako je bio dobar na beku, a onda se sjetim da je i prošle sezone par puta igrao beka kad su standardno svi bili povrijeđeni :lol:

Ne znam samo kako ovaj Freiburg iscupa bod protiv Bayerna. Baš blesava bundesliga ove godine.
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#13778 Re: Bundesliga

Post by mousstapha »

pizarro wrote:sad je stuttgart preuzeo trener njihove u19-ekipe koja je na prvom mjestu juniorske bundeslige za juzni dio njemacke.
ne bi me iznenadilo da se trgnu i stisnu schalke, protiv kojih onda igraju u zadnjem kolu.
Ja bih se iznenadio :mrgreen:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#13779 Re: Bundesliga

Post by Nadzorna_ploca »

Ja da hoce Salke ispasti. :evil:
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#13780 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

mousstapha wrote:
pizarro wrote:sad je stuttgart preuzeo trener njihove u19-ekipe koja je na prvom mjestu juniorske bundeslige za juzni dio njemacke.
ne bi me iznenadilo da se trgnu i stisnu schalke, protiv kojih onda igraju u zadnjem kolu.
Ja bih se iznenadio :mrgreen:
pa svi igraci sad imaju dodatnu motivaciju da se dokazu, jos ce sigurno novi trener izvuci kojeg igraca iz u19-ekipe.
slijede utakmice protiv gladbacha, herthe, wolfsburga i schalke za kraj - sve ekipe protiv kojih mogu do bodova.
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#13781 Re: Bundesliga

Post by vicious »

pizarro wrote:
mousstapha wrote:
pizarro wrote:sad je stuttgart preuzeo trener njihove u19-ekipe koja je na prvom mjestu juniorske bundeslige za juzni dio njemacke.
ne bi me iznenadilo da se trgnu i stisnu schalke, protiv kojih onda igraju u zadnjem kolu.
Ja bih se iznenadio :mrgreen:
pa svi igraci sad imaju dodatnu motivaciju da se dokazu, jos ce sigurno novi trener izvuci kojeg igraca iz u19-ekipe.
slijede utakmice protiv gladbacha, herthe, wolfsburga i schalke za kraj - sve ekipe protiv kojih mogu do bodova.
Ali isto tako mogu vrlo lako sve izgubiti :D
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#13782 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

pa dobro, svaka diskusija u fudbalu moze se zavrsiti izjavom "lopta je okrugla i sve je moguce!" :D
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#13783 Re: Bundesliga

Post by mousstapha »

Ja sam tako racuno ako ne pobjede Nürnberga koga ce onda. Valjda Gladbacha, oni su u slobodnom padu :mrgreen:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13784 Re: Bundesliga

Post by veella »

Kako li ce Schalke na megdan u subotu :mrgreen:
Mozda nece ni doci :lol:
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#13785 Re: Bundesliga

Post by vicious »

Hajmo Werder!! :D
User avatar
TAFKAP
Posts: 11966
Joined: 30/09/2011 07:49

#13786 Re: Bundesliga

Post by TAFKAP »

atmosfera za deset :thumbup:
User avatar
TAFKAP
Posts: 11966
Joined: 30/09/2011 07:49

#13787 Re: Bundesliga

Post by TAFKAP »

Bremen bolji, energičniji, agresivniji... Ali kao i uvjek WC Bauen vodi sa niđe veze golom :-)

Samo se nadam da će Werder moći da drži tempo i u drugom poluvremenu i da će iskoristiti šanse efektinije.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#13788 Re: Bundesliga

Post by beni-bu-man »

Upssss 0:2 :mrgreen:
User avatar
TAFKAP
Posts: 11966
Joined: 30/09/2011 07:49

#13789 Re: Bundesliga

Post by TAFKAP »

palako jarane...

:-) :lol: :mrgreen: :kiss:
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3649
Joined: 22/07/2017 18:36

#13790 Re: Bundesliga

Post by Leopard_SA »

2-2
User avatar
TAFKAP
Posts: 11966
Joined: 30/09/2011 07:49

#13791 Re: Bundesliga

Post by TAFKAP »

opet se gura WC Bauern... :twisted:
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#13792 Re: Bundesliga

Post by vicious »

:lol: jebo majku kakva skupina gadova odvratnih, za ne vjerovati :run:
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#13793 Re: Bundesliga

Post by Mišo_Kovač »

Drugu Pizarru čestitke na srčanoj borbi, i izvinjenje za večerašnji nesretni poraz. Nije Bremen zasluzio da ispadne, ne ovako :)

Ostali hejteri nek se pojedu od muke :D
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#13794 Re: Bundesliga

Post by missko »

Kako ih nije sramota nikad mi nece bit jasno
User avatar
TAFKAP
Posts: 11966
Joined: 30/09/2011 07:49

#13795 Re: Bundesliga

Post by TAFKAP »

koga, hejtere ili WC Bauern?
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#13796 Re: Bundesliga

Post by missko »

Henesa i sudije i Bayern i cijelu ligu
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13797 Re: Bundesliga

Post by veella »

vicious wrote::lol: jebo majku kakva skupina gadova odvratnih, za ne vjerovati :run:
Suvisno je bilo sta reci, ja cu samo ponoviti da su govna bili i ostali :thumbup:
A onaj supak sto puca penal stane i ceka da golman legne, 100% nije po pravilima :thumbup:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#13798 Re: Bundesliga

Post by mO k3 »

koji platicni klub ...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#13799 Re: Bundesliga

Post by AmiĐa_Idriz »

Bogam pravo iskritikovaše sudiju za onaj penal. Onako na prvu je i meni prestrogo izgledalo.
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#13800 Re: Bundesliga

Post by vicious »

Ma i savez tj. sudija koji je sef VAR projekta je priznao da je penal neopravdano dosudjen, lafo komunikacija izmedju sudije i video asistenta nije bila zadovoljavajuća :lol:
Supcine jedne, jebala vas ona dvojica rumenih.
Post Reply