Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13776 Re: Bundesliga
sad je stuttgart preuzeo trener njihove u19-ekipe koja je na prvom mjestu juniorske bundeslige za juzni dio njemacke.
ne bi me iznenadilo da se trgnu i stisnu schalke, protiv kojih onda igraju u zadnjem kolu.
ne bi me iznenadilo da se trgnu i stisnu schalke, protiv kojih onda igraju u zadnjem kolu.
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13777 Re: Bundesliga
BVB danas baš dobar. Iznenadio me Akanji kako je bio dobar na beku, a onda se sjetim da je i prošle sezone par puta igrao beka kad su standardno svi bili povrijeđeni
Ne znam samo kako ovaj Freiburg iscupa bod protiv Bayerna. Baš blesava bundesliga ove godine.
Ne znam samo kako ovaj Freiburg iscupa bod protiv Bayerna. Baš blesava bundesliga ove godine.
- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#13778 Re: Bundesliga
Ja bih se iznenadiopizarro wrote:sad je stuttgart preuzeo trener njihove u19-ekipe koja je na prvom mjestu juniorske bundeslige za juzni dio njemacke.
ne bi me iznenadilo da se trgnu i stisnu schalke, protiv kojih onda igraju u zadnjem kolu.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#13779 Re: Bundesliga
Ja da hoce Salke ispasti. 
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13780 Re: Bundesliga
pa svi igraci sad imaju dodatnu motivaciju da se dokazu, jos ce sigurno novi trener izvuci kojeg igraca iz u19-ekipe.mousstapha wrote:Ja bih se iznenadiopizarro wrote:sad je stuttgart preuzeo trener njihove u19-ekipe koja je na prvom mjestu juniorske bundeslige za juzni dio njemacke.
ne bi me iznenadilo da se trgnu i stisnu schalke, protiv kojih onda igraju u zadnjem kolu.
slijede utakmice protiv gladbacha, herthe, wolfsburga i schalke za kraj - sve ekipe protiv kojih mogu do bodova.
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13781 Re: Bundesliga
Ali isto tako mogu vrlo lako sve izgubitipizarro wrote:pa svi igraci sad imaju dodatnu motivaciju da se dokazu, jos ce sigurno novi trener izvuci kojeg igraca iz u19-ekipe.mousstapha wrote:Ja bih se iznenadiopizarro wrote:sad je stuttgart preuzeo trener njihove u19-ekipe koja je na prvom mjestu juniorske bundeslige za juzni dio njemacke.
ne bi me iznenadilo da se trgnu i stisnu schalke, protiv kojih onda igraju u zadnjem kolu.
slijede utakmice protiv gladbacha, herthe, wolfsburga i schalke za kraj - sve ekipe protiv kojih mogu do bodova.
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13782 Re: Bundesliga
pa dobro, svaka diskusija u fudbalu moze se zavrsiti izjavom "lopta je okrugla i sve je moguce!" 
- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#13783 Re: Bundesliga
Ja sam tako racuno ako ne pobjede Nürnberga koga ce onda. Valjda Gladbacha, oni su u slobodnom padu 
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13784 Re: Bundesliga
Kako li ce Schalke na megdan u subotu
Mozda nece ni doci
Mozda nece ni doci
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13785 Re: Bundesliga
Hajmo Werder!! 
- TAFKAP
- Posts: 11966
- Joined: 30/09/2011 07:49
#13787 Re: Bundesliga
Bremen bolji, energičniji, agresivniji... Ali kao i uvjek WC Bauen vodi sa niđe veze golom
Samo se nadam da će Werder moći da drži tempo i u drugom poluvremenu i da će iskoristiti šanse efektinije.
Samo se nadam da će Werder moći da drži tempo i u drugom poluvremenu i da će iskoristiti šanse efektinije.
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#13788 Re: Bundesliga
Upssss 0:2 
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13792 Re: Bundesliga
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13793 Re: Bundesliga
Drugu Pizarru čestitke na srčanoj borbi, i izvinjenje za večerašnji nesretni poraz. Nije Bremen zasluzio da ispadne, ne ovako 
Ostali hejteri nek se pojedu od muke
Ostali hejteri nek se pojedu od muke
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#13794 Re: Bundesliga
Kako ih nije sramota nikad mi nece bit jasno
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#13796 Re: Bundesliga
Henesa i sudije i Bayern i cijelu ligu
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13797 Re: Bundesliga
Suvisno je bilo sta reci, ja cu samo ponoviti da su govna bili i ostalivicious wrote:jebo majku kakva skupina gadova odvratnih, za ne vjerovati
A onaj supak sto puca penal stane i ceka da golman legne, 100% nije po pravilima
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#13798 Re: Bundesliga
koji platicni klub ...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#13799 Re: Bundesliga
Bogam pravo iskritikovaše sudiju za onaj penal. Onako na prvu je i meni prestrogo izgledalo.
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13800 Re: Bundesliga
Ma i savez tj. sudija koji je sef VAR projekta je priznao da je penal neopravdano dosudjen, lafo komunikacija izmedju sudije i video asistenta nije bila zadovoljavajuća
Supcine jedne, jebala vas ona dvojica rumenih.
Supcine jedne, jebala vas ona dvojica rumenih.
