Izrael je opet pocinio zlocin!

Locked
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#13776 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by insomnia78 »

:lol:
I to cvijeće
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#13777 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by insomnia78 »

„Mi smo uvijek znali što hoćemo i danas znademo: da se održimo kao muslimani i kao Hrvati...“
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#13778 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Fudo387 »

insomnia78 wrote:
„Mi smo uvijek znali što hoćemo i danas znademo: da se održimo kao muslimani i kao Hrvati...“
Nebitno, pobili su vise svaba nego sav francuski pokret otpora citav rat.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#13779 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by insomnia78 »

Stari su to borci protivU fasizma
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#13780 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Fudo387 »

Haj bolan, ako te zajebaju, sam’ im reci da je Svabo na biciklu zauzeo citavu Francusku, za dva dana. :D
User avatar
Young Erotica
Posts: 2042
Joined: 09/10/2017 15:44

#13781 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Young Erotica »

38 dana :mrgreen:
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#13782 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Haman2 »

Moze mu se. NIko od mocnoh ne osudjuje njegovo ponasanje. Ako veliki precute nesto, to znaci da se slazu, da tako nesto odobravaju. Da li je neko od mocnih zaprijetio Izraelu. Nije nikad. Da to cini Palestinci, osude bi stogle odmah.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#13783 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by seln »

insomnia78 wrote: Onomad kad se odredjeni ponadase, evo ga istinu je rekao...?
Image
Neki su se nadali... neki se jos uvijek nadaju.

Image


A sta nam ka'e ovaj ljepotan... dozvoljeno je ubijati cak i male goyim.

Image
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#13784 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by BHCluster »

insomnia78 wrote:Samo sto otoj vasoj sliki pise cetvrta divizija a ovi si bili 13-a
Kazem ja tebi od kud ja znam a i vidim da ti znas vise o tome zivis tamo pa mozes i provjeriti a na kraju krajeva koga briga za "hrvatsko cvijece".

Moji su ipak ovi:

:wink:
User avatar
rajv0sa
Posts: 3160
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#13785 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by rajv0sa »

Demokratska cenzura na zapadno-liberalni način. YouTube u 28 država blokirao dokumentarac koji razotkriva cionistički fašizam.
https://twitter.com/EmpireFiles/status/ ... 4360340480
User avatar
rajv0sa
Posts: 3160
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#13786 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by rajv0sa »

Danas na nastavku protestnog marša cionistički zločinci ubili 7 nenaoružanih palestinaca. Oko hiljadu ranjeno od toga 300 bojevom municijom.
https://twitter.com/sayed_ridha/status/ ... 3585793025
goodbar
Posts: 241
Joined: 02/02/2013 13:39

#13787 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by goodbar »

Da li se neko sjeca,da je Izrael bio u savezu sa najnazadnijim,a neko bi rekao i profasistickim, zemljama kao Rodezija,Juzni Vijetnam,Lon Nolova Kambodza,Juznoafricka Unija(aparthejd,rasna diskriminacija,rasizam),Pinoceov Cile...Ali,eto,svi oni nestadose,samo Izrael i dalje egsistira...Ni jednu rezoluciju UN-a oni nisu ispostovali.I nema sankcija.Generalna Skupstina OUN-a je samo debatni klub,Savet Bezbednosti(5.drzava)odredzuje koga kazniti,a koga ne!
goodbar
Posts: 241
Joined: 02/02/2013 13:39

#13788 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by goodbar »

goodbar wrote:Da li se neko sjeca,da je Izrael bio u savezu sa najnazadnijim,a neko bi rekao i profasistickim, zemljama kao Rodezija,Juzni Vijetnam,Lon Nolova Kambodza,Juznoafricka Unija(aparthejd,rasna diskriminacija,rasizam),Pinoceov Cile...Ali,eto,svi oni nestadose,samo Izrael i dalje egsistira...Ni jednu rezoluciju UN-a oni nisu ispostovali.I nema sankcija.Generalna Skupstina OUN-a je samo debatni klub,Savet Bezbednosti(5.drzava)odredjuje koga kazniti,a koga ne!
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#13789 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by insomnia78 »

Ja se sjecam saveza sa Iranom protiv Iraka
aratet
Posts: 3454
Joined: 26/07/2016 12:33

#13790 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by aratet »

insomnia78 wrote:Ja se sjecam saveza sa Iranom protiv Iraka
Uzas, to je najveca mrlja u historiji drzave.
goodbar
Posts: 241
Joined: 02/02/2013 13:39

#13791 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by goodbar »

Neko je stavio Handzar diviziju,u negativnom kontekstu.Da li on zna sata je i ko je bila Handzar divizija?Tu diviziju su sacunjavali 50% muslimana i 50% Hrvata i domacih Svaba.Komandni kadar je bio sacinjen od Njemaca iz Njemacke.I ako su bili pod,formalnom,komandom glavnog stana NDH,ipak su imali neku autonomiju.Kada su bili u Francuskoj(u to vrijeme okupiranoj),na obuci,nastala je pobuna u toj diviziji.Od strane pobunjenika,pobijeno je nekoliko njemackih oficira,ali je pobuna brzo ugusena uz pomoc francuskih kolaboracionista.Pobunjenici su streljani,osim,cini mi se,dvojice,koji su pobjegli francuskom pokretu otpora,a jedan od njih je poginuo.Nova hrvastka drzava,svake godine,na spomen ploci u tom francuskom gradu,gdje se odigrala pobuna,kao u prvom njemackoj jedinici,polaze cvijece.I to se redovno medijski prati.Samo bosnjacki politicari,u strahu od Baje izLaktasa,to ne smiju uraditi.AFERIM!
goodbar
Posts: 241
Joined: 02/02/2013 13:39

#13792 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by goodbar »

goodbar wrote:Neko je stavio Handzar diviziju,u negativnom kontekstu.Da li on zna sta je i ko je bila Handzar divizija?Tu diviziju su sacunjavali 50% muslimana i 50% Hrvata i domacih Svaba.Komandni kadar je bio sacinjen od Njemaca iz Njemacke.I ako su bili pod,formalnom,komandom glavnog stana NDH,ipak su imali neku autonomiju.Kada su bili u Francuskoj(u to vrijeme okupiranoj),na obuci,nastala je pobuna u toj diviziji.Od strane pobunjenika,pobijeno je nekoliko njemackih oficira,ali je pobuna brzo ugusena uz pomoc francuskih kolaboracionista.Pobunjenici su streljani,osim,cini mi se,dvojice,koji su pobjegli francuskom pokretu otpora,a jedan od njih je poginuo.Nova hrvastka drzava,svake godine,na spomen ploci u tom francuskom gradu,gdje se odigrala pobuna,kao u prvom njemackoj jedinici,polaze cvijece.I to se redovno medijski prati.Samo bosnjacki politicari,u strahu od Baje izLaktasa,to ne smiju uraditi.AFERIM!
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#13793 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by BHCluster »

Izraelska vojska zapalila palestinsku školu

Tenzije na Bliskom istoku ne jenjavaju od početka mjeseca, a izraelske vlasti sinoć su zapalile jednu palestinsku školu na okupiranoj Zapadnoj obali.

Incident se dogodio na jugu Hebrona, a izraelska vojska je zapalila zgradu palestinske škole i bagerima uklonila ostatke objekta.

Riječ je o školi koja je izgrađena sredstvima palestinskog Ministarstva obrazovanja i donacijama evropskih zemalja, a u kojoj su nastavu pohađala 43 palestinska osnovca.

Izraelske vlasti tvrde da srušeni objekat nije imao potrebne dozvole i saglasnosti za rad.

Agencija Ujedinjenih nacija za humanitarna pitanja (OCHA) u februaru je objavila izvještaj u kojem se upozorava da bi najmanje 45 škola na Zapadnoj obali i Istočnom Jerusalimu moglo da bude srušeno jer se lokalna izraelska administracija protivi njihovom radu.
Civilizacijski. :thumbup:
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#13794 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by BHCluster »


Video čiju je vjerodostojnosti potvrdila izraelska vojska (IDF/Israel Defense Forces) 9. aprila emitirao je privatni izraelski televizijski Kanal 10, prije nego se ponovo pojavio na društvenim mrežama, izazivajući žestoke kontroverze u zemlji.

Snimak koji, prema izraelskoj vojsci, potiče iz decembra prošle godine, brzo je postao viralan.

Video zapis pokazuje izraelskog snajperistu kako puca na palestinskog čovjeka koji stoji nepomično blizu ograde koja označava granicu između Izraela i Pojasa Gaze i koji očito ne predstavlja nikakvu prijetnju.

Nakon nekoliko sekundi pucanj Palestinca ruši na zemlju, uz ushićenje vojnika: “Kakav video! Da! Kurvin sine! Koji video! Idite, evakuirajte ga”, može se čuti na hebrejskom.

Izraelska vojska pokrenula je istragu tvrdeći da su vojnici pokušali “raspršiti pobunjenike”.

“Metak je ispaljen u jednog od Palestinaca za kojeg se sumnja da je vođa pobunjenika koji je ranjen u nogu”, izjavila je vojska Izraela. Izraelski ministar obrane je izjavio sljedeće: “Snajperista bi trebao dobiti medalju, a snimatelj bi trebao biti kažnjen.
Pravna Drzava! :thumbup:
User avatar
Nurudin
Posts: 3324
Joined: 31/03/2013 07:25
Location: "Zli, dobri, blagi, surovi, nepokretni, olujni, otvoreni, skriveni, sve su to oni i sve između toga.

#13795 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Nurudin »

Palestinci, da imaju trunku mozga u glavi i da nisu toliko indoktirnirani arapsko-islamskim glupostima , bi davno
prestali ratovati sa Izraelcima ,pomiriti se, uklopiti se u njihov sistem i državu , i danas bi bili najprosperitetnije društvo
na bliskom istoku.
Oni ne znaju ni šta je država, ni sistem, niti su u stanju uopšte da samostalno postoje.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22526
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#13796 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by SmokingMan »

Znači,trebali bi se i mi uklopiti u beogradsku doktrinu,izvinuti se miloševićevoj politici što smo se branili od srbijanske agresije,otići u Banjaluku i zamoliti Dodika da ostatak "nefunkcionalne i nepostojeće" BIH pripoji prosperitetnoj RS,i izbriše granice između RS i Srbije?
User avatar
asurbanipal
Posts: 6692
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#13797 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by asurbanipal »

SmokingMan wrote:Znači,trebali bi se i mi uklopiti u beogradsku doktrinu,izvinuti se miloševićevoj politici što smo se branili od srbijanske agresije,otići u Banjaluku i zamoliti Dodika da ostatak "nefunkcionalne i nepostojeće" BIH pripoji prosperitetnoj RS,i izbriše granice između RS i Srbije?

Poređenje ti je nigdje veze. U odnosu između Izraela i Palestine ipak postoji drastična razlika, u pogledu ekonomije, društvenog i državnog uređenj. S druge strane Srbija i Bosna su bara-bara.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22526
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#13798 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by SmokingMan »

asurbanipal wrote:
SmokingMan wrote:Znači,trebali bi se i mi uklopiti u beogradsku doktrinu,izvinuti se miloševićevoj politici što smo se branili od srbijanske agresije,otići u Banjaluku i zamoliti Dodika da ostatak "nefunkcionalne i nepostojeće" BIH pripoji prosperitetnoj RS,i izbriše granice između RS i Srbije?

Poređenje ti je nigdje veze. U odnosu između Izraela i Palestine ipak postoji drastična razlika, u pogledu ekonomije, društvenog i državnog uređenj. S druge strane Srbija i Bosna su bara-bara.
U jednome slučaju se desila gotovo potpuna okupacija tuđe teritorije i kreiranje kojekave obećane države Izrael nastale na teroru i segregaciji,dok u drugom polovična,razlika u ideologijama su minorne.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#13799 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by insomnia78 »

Ne moze se nikako porediti.
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#13800 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by BHCluster »

:lol:
Locked