Eto to ti je tipican primjer krezubog zatucanog polupismenog sda glasaca...samo sto je ovaj naucio koristit kompjuter i mobiteltramvajtrojka wrote: ↑27/05/2021 09:50haj sto ste sda botovi nepismeni a tek sto imate problema sa vidom pogledaj iznad VIP natpisa za sta je bio vip ulaz od nase džudo i evropske dzudo federacije grbovi kad je bilo prvenstvo u zetri al haj bolje se botovski provaliti![]()
![]()
Narod i Pravda (Konakovic)
-
mali_balon
- Posts: 14561
- Joined: 12/09/2012 09:57
#13776 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#13777 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#13778 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
To da ima ulaz i iznad tabla VIP nemoras mi potvrdjivat,vidio sam na slici.Objasni mi ovo boldano iznad.MorningStar wrote: ↑27/05/2021 09:54Sportska dvorana zetra... Koncerti itd... Tabla ulaz VIP ... Pali li se koja lampica, mozda je secer pao de jedan jadro keks spucaj sigurno ima viska od predizborne kampanje
![]()
- tramvajtrojka
- Posts: 17040
- Joined: 27/04/2021 22:52
#13779 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Patton44 wrote: ↑27/05/2021 11:12To da ima ulaz i iznad tabla VIP nemoras mi potvrdjivat,vidio sam na slici.Objasni mi ovo boldano iznad.MorningStar wrote: ↑27/05/2021 09:54Sportska dvorana zetra... Koncerti itd... Tabla ulaz VIP ... Pali li se koja lampica, mozda je secer pao de jedan jadro keks spucaj sigurno ima viska od predizborne kampanje
![]()

zar mozes biti tako glup hahahahha pogledaj od cega je vip ulaz da je od takmicenja kad je bilo pogledaj grbove federacija nasa i internacionalne dzudo federacije kad je bilo takmicenje 2019 u zetri
- pici
- Posts: 46365
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#13780 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
sve meltuzalemi na VIP ulazu... alahami to je udar na bosnjacke velikasHe...
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#13781 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Gospon Prpamali_balon wrote: ↑27/05/2021 09:56Eto to ti je tipican primjer krezubog zatucanog polupismenog sda glasaca...samo sto je ovaj naucio koristit kompjuter i mobiteltramvajtrojka wrote: ↑27/05/2021 09:50haj sto ste sda botovi nepismeni a tek sto imate problema sa vidom pogledaj iznad VIP natpisa za sta je bio vip ulaz od nase džudo i evropske dzudo federacije grbovi kad je bilo prvenstvo u zetri al haj bolje se botovski provaliti![]()
![]()
Nebilo ti zapovjedjeno
Ovu trojku u remizu na popravak,a mali balon dobro napusi.
- drug_profi
- Posts: 65411
- Joined: 16/07/2012 16:00
#13782 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Oh, ono pokusava biti duhovito, znaci inteligencije?
- pici
- Posts: 46365
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#13783 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
to je ono kad te seoska lola sljapne po ramenima i kaje dzes krkane...
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#13784 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#13785 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
SDA su fašisti.
NiP su fašisti na kubik.
Živi bili pa vidjeli
NiP su fašisti na kubik.
Živi bili pa vidjeli
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#13786 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Prvi na listi su primarno lopovi i stoka neotesana , ja bi da vidim druge na djelu pa cu suditi.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#13787 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Tako kazu u Norveskoj?
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
#13788 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ideologija im je ista, ali u količini kriminala je SDA neprikosnovena. Pa sve dok u NiP-u manje kradu, nije problem ni njihov fašizam (kod pojedinaca) dok god postoji i fašistička SDA. Kad uništimo SDA, onda ćemo se sa NiP-om "ćerati" na ideološkoj osnovi. To mi svi lijevi znamo i ne treba nam niko otvarati oči.
Isto tako i oni gledaju na nas iz "komunističko-jugobalijsko-krmojedačkih" stranaka.
-
carobnjak_N
- Posts: 816
- Joined: 18/06/2020 13:11
#13789 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Čuj fašisti ..to bi valjda bila neka radikalna politička opcija, slična Šešelju ili Dverima.
Kod nas toga hb. nema toliko, iako ima radikalnih elemenata u Sda, koji koketiraju sa Busuladžićem i tim periodom.
Iako mislim da to nije stvar fašističkog svjetonazora, nego više da se uzvrati i napakosti ljevičarima za period nasilja i represije nad
muslimanskim intelektualcima, koji je kratko trajao, do 48godine i sukoba Staljin-Tito.
Alijino suđenje nije bilo nikakva strašna represija, nego reakcija jedne socijalističke partije na buđenje nacionalsitičkih ideja.
Nije ih niko batinao i progonio porodice, Bakir se normalno nastavio školovati, a Alija slati ljubavna pisma ljubavnici, umjesto supruzi.
Konakvić nije nikakav fašista jer fašisti ne mogu smisliti ljevičare i liberale sa kojima je ovaj u koaliciji.
Ima on tu vezu sa Kemalom Ademovićem koji jeste po habitusu mladomuslimanski proizvod ali mislim da su te priče o njegovoj ulozi i ulozi
samog Aid-a , čaršijski prenapuhane.
Kod nas toga hb. nema toliko, iako ima radikalnih elemenata u Sda, koji koketiraju sa Busuladžićem i tim periodom.
Iako mislim da to nije stvar fašističkog svjetonazora, nego više da se uzvrati i napakosti ljevičarima za period nasilja i represije nad
muslimanskim intelektualcima, koji je kratko trajao, do 48godine i sukoba Staljin-Tito.
Alijino suđenje nije bilo nikakva strašna represija, nego reakcija jedne socijalističke partije na buđenje nacionalsitičkih ideja.
Nije ih niko batinao i progonio porodice, Bakir se normalno nastavio školovati, a Alija slati ljubavna pisma ljubavnici, umjesto supruzi.
Konakvić nije nikakav fašista jer fašisti ne mogu smisliti ljevičare i liberale sa kojima je ovaj u koaliciji.
Ima on tu vezu sa Kemalom Ademovićem koji jeste po habitusu mladomuslimanski proizvod ali mislim da su te priče o njegovoj ulozi i ulozi
samog Aid-a , čaršijski prenapuhane.
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#13790 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Joj bio je jedan ovdje sto se zaklinjao u Miladina, a ja vazda govorio: ko izda jednom izdace i drugi put...
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#13791 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
osipa se drustvance
-
carobnjak_N
- Posts: 816
- Joined: 18/06/2020 13:11
#13792 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Te priče o jugobalijama i fgr-u su isto sranje drugo pakovanje.
Radikali s jedne i druge strane ideološkog spektra se nabacuju etiketama, dok većina raje, pa i u tim strankama to uopće ne doživljava.
Radikali s jedne i druge strane ideološkog spektra se nabacuju etiketama, dok većina raje, pa i u tim strankama to uopće ne doživljava.
-
Nero Histrion
- Posts: 1898
- Joined: 09/03/2013 13:26
- Location: Negdje
#13793 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Kako su uopste mogli ovog Miladina upisati u stranku, klasicni preletac izda kad je napotrebnije. Indikativno je da je njegov glas prsudio u slucaju Skaka nakon cega je izbacen iz sdp-a, takodjer je sad vec definitivno upitno njegovo glasanje u slucaju izbora Bogicevica (vjerovatno jedan od glasova koji su izdali). Mucno, ali Mildain ocigledno ima dobar zeludac.
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#13794 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
kako tako o sinu naseg heroja
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#13797 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Vodi ih sebi kući ako ti valjaju.
Mene su onakvi otjerali iz moje zemlje trbuhom za kruhom.
I ne budi ciničan... Kuci ih vodi sebi
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#13798 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Uzivaj.RagibUzoriti wrote: ↑27/05/2021 16:14Vodi ih sebi kući ako ti valjaju.
Mene su onakvi otjerali iz moje zemlje trbuhom za kruhom.
I ne budi ciničan... Kuci ih vodi sebi![]()
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#13799 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
ja kad citam tebe stvarno pomislim da nekad iza tog nika pise drugi jatovarish wrote: ↑27/05/2021 12:50Ideologija im je ista, ali u količini kriminala je SDA neprikosnovena. Pa sve dok u NiP-u manje kradu, nije problem ni njihov fašizam (kod pojedinaca) dok god postoji i fašistička SDA. Kad uništimo SDA, onda ćemo se sa NiP-om "ćerati" na ideološkoj osnovi. To mi svi lijevi znamo i ne treba nam niko otvarati oči.
Isto tako i oni gledaju na nas iz "komunističko-jugobalijsko-krmojedačkih" stranaka.
zanimljivo ne samo na ovim politickim temama nego i na nekim drugim
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
#13800 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
foxlife wrote: ↑27/05/2021 16:47ja kad citam tebe stvarno pomislim da nekad iza tog nika pise drugi jatovarish wrote: ↑27/05/2021 12:50Ideologija im je ista, ali u količini kriminala je SDA neprikosnovena. Pa sve dok u NiP-u manje kradu, nije problem ni njihov fašizam (kod pojedinaca) dok god postoji i fašistička SDA. Kad uništimo SDA, onda ćemo se sa NiP-om "ćerati" na ideološkoj osnovi. To mi svi lijevi znamo i ne treba nam niko otvarati oči.
Isto tako i oni gledaju na nas iz "komunističko-jugobalijsko-krmojedačkih" stranaka.
zanimljivo ne samo na ovim politickim temama nego i na nekim drugim
E svašta čovjek čuje.
Al' ima jedna razlika, ti se često znaš upuštati u rasprave, a ja ih izbjegavam. Kad osjetim da sivonja ne popušta, nakon dva-tri posta se povlačim.
Last edited by tovarish on 27/05/2021 19:37, edited 1 time in total.
