Al Jazeera Balkans

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#1376 Re: Al Jazeera Balkans

Post by Naslovnica »

quarterback wrote:
navedeni wrote:ALJ, kao i CNN nisu televizije koje se svaki dan gledaju, ako pocne rat negdje tu su na licu mjesta i koga zanima gledat ce, sad da izadjes na ulicu medju obicne ljude i anketiras ih da nabroje 2 tv lica sa ALJ i 2 emisije ne bi pojma imali
vala je kod mene sve cesce ALJ upaljena veci dio dana
Potpis.
Pogotovu njihovi dokumentarci.
Vrh!
User avatar
Hajzenberg
Posts: 73
Joined: 21/12/2013 13:12
Location: Сарајево, СФРЈ

#1377 Re: Al Jazeera Balkans

Post by Hajzenberg »

quarterback wrote:
navedeni wrote:ALJ, kao i CNN nisu televizije koje se svaki dan gledaju, ako pocne rat negdje tu su na licu mjesta i koga zanima gledat ce, sad da izadjes na ulicu medju obicne ljude i anketiras ih da nabroje 2 tv lica sa ALJ i 2 emisije ne bi pojma imali
vala je kod mene sve cesce ALJ upaljena veci dio dana
Ma super su oni, ali previše se ponavljaju, ne merem ih ja više od sahat... Naravno, dokumentarce volim, ali jedne vijesti su dovoljne.

I one najave po sto puta dnevno mi idu na živce. Mada, što se profesionalnosti tiče, tu su vr'.
User avatar
bosanceros_
Posts: 241
Joined: 24/12/2012 19:13

#1378 Re: Al Jazeera Balkans

Post by bosanceros_ »

apso;utno najjaca tv u ovom djelu evrope,ja bih samo volio da imaju dobru
emisiju o poljoprivredi :thumbup: :thumbup:
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#1379 Re: Al Jazeera Balkans

Post by quarterback »

bosanceros_ wrote:apso;utno najjaca tv u ovom djelu evrope,ja bih samo volio da imaju dobru
emisiju o poljoprivredi :thumbup: :thumbup:
to bi prije spadalo u program FTV ili BHT jer se finansiraju od pretplate
manki
Posts: 2075
Joined: 24/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#1380 Re: Al Jazeera Balkans

Post by manki »

quarterback wrote:
navedeni wrote:ALJ, kao i CNN nisu televizije koje se svaki dan gledaju, ako pocne rat negdje tu su na licu mjesta i koga zanima gledat ce, sad da izadjes na ulicu medju obicne ljude i anketiras ih da nabroje 2 tv lica sa ALJ i 2 emisije ne bi pojma imali
vala je kod mene sve cesce ALJ upaljena veci dio dana
Isto :thumbup:
User avatar
navedeni
Posts: 1114
Joined: 24/12/2013 02:10

#1381 Re: Al Jazeera Balkans

Post by navedeni »

quarterback wrote:
bosanceros_ wrote:apso;utno najjaca tv u ovom djelu evrope,ja bih samo volio da imaju dobru
emisiju o poljoprivredi :thumbup: :thumbup:
to bi prije spadalo u program FTV ili BHT jer se finansiraju od pretplate
Eto ALJ se ne finansira od pretplate, nego od Argete :lol:
User avatar
navedeni
Posts: 1114
Joined: 24/12/2013 02:10

#1382 Re: Al Jazeera Balkans

Post by navedeni »

manki wrote:
quarterback wrote:
navedeni wrote:ALJ, kao i CNN nisu televizije koje se svaki dan gledaju, ako pocne rat negdje tu su na licu mjesta i koga zanima gledat ce, sad da izadjes na ulicu medju obicne ljude i anketiras ih da nabroje 2 tv lica sa ALJ i 2 emisije ne bi pojma imali
vala je kod mene sve cesce ALJ upaljena veci dio dana
Isto :thumbup:
Neko to voli tako, u mene npr Discovery skoro citav dan 8-)
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#1383 Re: Al Jazeera Balkans

Post by karanana »

pao kvalitet discaverija. uveliko promijenili koncepciju.

dobra ona emisija o starim jugoslovenskim brendovima.
wolf07
Posts: 1718
Joined: 29/08/2010 02:44

#1384 Re: Al Jazeera Balkans

Post by wolf07 »

karanana wrote:pao kvalitet discaverija. uveliko promijenili koncepciju.

dobra ona emisija o starim jugoslovenskim brendovima.
Meni je vise zlo od onog ciganluka na "History", "Discovery" i "National Geographic", kupo-prodaja polovnih sranja na sve strane, jbt napravise "buvljak" od onakvih TV programa!
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#1385 Re: Al Jazeera Balkans

Post by Diwan »

Ma nemojte tako, zar nije Senadova TV najbolja :D

Naravno, velika šala - Al Jazeera pet koplja ispred drugih u BIH, u regionu HRT pored njih jedini imaju kvalitetan program.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#1386 Re: Al Jazeera Balkans

Post by It_is_a_Leclerc »

navedeni wrote:
quarterback wrote:
bosanceros_ wrote:apso;utno najjaca tv u ovom djelu evrope,ja bih samo volio da imaju dobru
emisiju o poljoprivredi :thumbup: :thumbup:
to bi prije spadalo u program FTV ili BHT jer se finansiraju od pretplate
Eto ALJ se ne finansira od pretplate, nego od Argete :lol:
ALJ se finansira od privatnog kapitala.
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#1387 Re: Al Jazeera Balkans

Post by karanana »

vidim bh telecom se poceo reklamirati.
to je ista raja valjda pa se guraju malo.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#1388 Re: Al Jazeera Balkans

Post by StupskaBitanga »

AJB objektiv :thumbup:
User avatar
navedeni
Posts: 1114
Joined: 24/12/2013 02:10

#1389 Re: Al Jazeera Balkans

Post by navedeni »

ALJ se finansira od privatnog kapitala.
Hahahahah :lol: nasmija me slatko
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#1390 Re: Al Jazeera Balkans

Post by It_is_a_Leclerc »

navedeni wrote:
ALJ se finansira od privatnog kapitala.
Hahahahah :lol: nasmija me slatko
Vidiš. Mene malo stvari u životu nervira, al' jedna od njih su ovakvi postovi.
De demantuj, majčin sine. Obrazloži. Smijati se zna i budala. To bar nije skupo.

Ako misliš da dio tvoje pretplate ide u Katar, beskrajno si neinformisan.
User avatar
navedeni
Posts: 1114
Joined: 24/12/2013 02:10

#1391 Re: Al Jazeera Balkans

Post by navedeni »

It_is_a_Leclerc wrote:
navedeni wrote:
ALJ se finansira od privatnog kapitala.
Hahahahah :lol: nasmija me slatko
Vidiš. Mene malo stvari u životu nervira, al' jedna od njih su ovakvi postovi.
De demantuj, majčin sine. Obrazloži. Smijati se zna i budala. To bar nije skupo.

Ako misliš da dio tvoje pretplate ide u Katar, beskrajno si neinformisan.
Radim za ALJ,zar ne vidis da njih najvise hvalim tatin sine hahah , nisam ni mislio da je od moje pretplate, od ulja i pretplate u Qataru :lol:
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#1392 Re: Al Jazeera Balkans

Post by quarterback »

Image
IgiPop
Posts: 133
Joined: 22/11/2011 13:29

#1393 Re: Al Jazeera Balkans

Post by IgiPop »

Je li neko upratio serijal Ritam Balkana? Odlična stvar, u prošloj epizodi Dubioza i Divanhana. Extra! A u narednoj, koliko vidim, Vlatko Stefanovski...
Sarajevski_Marlboro
Posts: 7686
Joined: 01/05/2010 11:41

#1394 Re: Al Jazeera Balkans

Post by Sarajevski_Marlboro »

Steta sto ne postave na net dokumentarce, samo ovu Alhemiju Balkana od nedavnih sadrzaja...

Hodorkovski bio dobar, i ono Buenos Aires -Beirut- Buenos Aires :-D

Sad gledam Rijekama ka zapadu, sreca pa je neko stavio na ytube.
Super je :-D
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#1395 Re: Al Jazeera Balkans

Post by Maharadza »

Možel se kako napraviti da plaćamo ALJ pretplatu?! :D
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#1396 Re: Al Jazeera Balkans

Post by It_is_a_Leclerc »

Nakon današnjeg dana, kod mene više nema dileme čiji Dnevnik gledam.

Al Jazeera, pa onda jedno 300 mjesta nigdje žive duše, pa onda svi ostali.

Naklon do poda, gospodo. :thumbup: :thumbup:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#1397 Re: Al Jazeera Balkans

Post by StupskaBitanga »

Vidio sam da su ekipu iz Zagreba poslali da izvještavaju iz Bihaća :thumbup:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#1398 Re: Al Jazeera Balkans

Post by MOSALJOZE »

StupskaBitanga wrote:Vidio sam da su ekipu iz Zagreba poslali da izvještavaju iz Bihaća :thumbup:
Svaka čast,to se zove organizacija
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#1399 Re: Al Jazeera Balkans

Post by StupskaBitanga »

Jutros sam gledao Mi. Hrgu i Kontekst od jučer
Sjajna kao uvijek :thumbup:
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#1400 Re: Al Jazeera Balkans

Post by Nero Histrion »

StupskaBitanga wrote:Jutros sam gledao Mi. Hrgu i Kontekst od jučer
Sjajna kao uvijek :thumbup:
Mirjana Hrga - beton! :thumbup:
Locked