Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
navedeni wrote:ALJ, kao i CNN nisu televizije koje se svaki dan gledaju, ako pocne rat negdje tu su na licu mjesta i koga zanima gledat ce, sad da izadjes na ulicu medju obicne ljude i anketiras ih da nabroje 2 tv lica sa ALJ i 2 emisije ne bi pojma imali
vala je kod mene sve cesce ALJ upaljena veci dio dana
navedeni wrote:ALJ, kao i CNN nisu televizije koje se svaki dan gledaju, ako pocne rat negdje tu su na licu mjesta i koga zanima gledat ce, sad da izadjes na ulicu medju obicne ljude i anketiras ih da nabroje 2 tv lica sa ALJ i 2 emisije ne bi pojma imali
vala je kod mene sve cesce ALJ upaljena veci dio dana
Ma super su oni, ali previše se ponavljaju, ne merem ih ja više od sahat... Naravno, dokumentarce volim, ali jedne vijesti su dovoljne.
I one najave po sto puta dnevno mi idu na živce. Mada, što se profesionalnosti tiče, tu su vr'.
navedeni wrote:ALJ, kao i CNN nisu televizije koje se svaki dan gledaju, ako pocne rat negdje tu su na licu mjesta i koga zanima gledat ce, sad da izadjes na ulicu medju obicne ljude i anketiras ih da nabroje 2 tv lica sa ALJ i 2 emisije ne bi pojma imali
vala je kod mene sve cesce ALJ upaljena veci dio dana
navedeni wrote:ALJ, kao i CNN nisu televizije koje se svaki dan gledaju, ako pocne rat negdje tu su na licu mjesta i koga zanima gledat ce, sad da izadjes na ulicu medju obicne ljude i anketiras ih da nabroje 2 tv lica sa ALJ i 2 emisije ne bi pojma imali
vala je kod mene sve cesce ALJ upaljena veci dio dana
Isto
Neko to voli tako, u mene npr Discovery skoro citav dan
dobra ona emisija o starim jugoslovenskim brendovima.
Meni je vise zlo od onog ciganluka na "History", "Discovery" i "National Geographic", kupo-prodaja polovnih sranja na sve strane, jbt napravise "buvljak" od onakvih TV programa!
Vidiš. Mene malo stvari u životu nervira, al' jedna od njih su ovakvi postovi.
De demantuj, majčin sine. Obrazloži. Smijati se zna i budala. To bar nije skupo.
Ako misliš da dio tvoje pretplate ide u Katar, beskrajno si neinformisan.
Vidiš. Mene malo stvari u životu nervira, al' jedna od njih su ovakvi postovi.
De demantuj, majčin sine. Obrazloži. Smijati se zna i budala. To bar nije skupo.
Ako misliš da dio tvoje pretplate ide u Katar, beskrajno si neinformisan.
Radim za ALJ,zar ne vidis da njih najvise hvalim tatin sine hahah , nisam ni mislio da je od moje pretplate, od ulja i pretplate u Qataru
Je li neko upratio serijal Ritam Balkana? Odlična stvar, u prošloj epizodi Dubioza i Divanhana. Extra! A u narednoj, koliko vidim, Vlatko Stefanovski...