FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1376 Re: FK Sarajevo - Europa League
Moketa ubi tehnologija 
-
chsk
- Posts: 266
- Joined: 12/11/2010 23:18
#1377 Re: FK Sarajevo - Europa League
Moke halali, sveti mjesec je 
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#1378 Re: FK Sarajevo - Europa League
halalosum
ubijalo me ono brojanje 
ne znam kako će proći ovo vrijeme, ništa mi se ne radi
instaliraću fm 2012
ne znam kako će proći ovo vrijeme, ništa mi se ne radi
instaliraću fm 2012
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#1379 Re: FK Sarajevo - Europa League
Samo se vi zajebavajte, Bog ne voli neozbiljne ljude. 
- fakat
- Posts: 1954
- Joined: 21/06/2008 04:03
- Location: suburbia
#1380 Re: FK Sarajevo - Europa League
racionalista wrote:ma samo napraviti transparent sa natpisom "dobro dosli srbi sa govornata mana" i kraj balade
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#1381 Re: FK Sarajevo - Europa League
U ibadetu moke u ibadetuKemal Malovčić wrote:halalosumubijalo me ono brojanje
ne znam kako će proći ovo vrijeme, ništa mi se ne radi
instaliraću fm 2012
-
Smail Aga
- Posts: 855
- Joined: 20/06/2012 09:06
#1382 Re: FK Sarajevo - Europa League
Nemam ni6a sa ambasadom, imam IP adresa, ugovor sa Europronetom - idi i proveri ko i gdje je sam. Pa nikad nisam rekao da je opravdanje pona6anje ispred crkve i slogan na stadionu. A 100% je imalo poku6aj da se ulazi sa hranom unutar crkve, to je fakat. Uo4i me4a u hotelu i ispred isto se pevao 'Jaz te jebem Sofiu' ili i to nije ta4no. Pa normano pona6anje izmedu navija4a. Prema meni i jedni i drugi su iste.Bugar-BiH wrote:zaklecu se da je ovo neko iz njihove ambasade ovdje u Sarajevu..da malo spusti loptu i tenzije...5 min stoji taj ogavni trans pa tek onda murija reaguje i jos fol nikad nisu culi za ona dva uhljupa
ok izvinjenje ali onako lagati..hebo mu arkan sve po spisku
a srbi ih potpucali da naprave trans
pa jel klocko misli da smo mi ludi
Policija e za 3 minuta skunula slogan, se pak neki prvo treba da cita, posle neki konadir da razume i da zapovjed za skidanje, ipak policija je, nije inteligencija.
I opet ponavljam da kod nas ljudi kao Levski-Zapad i navija4i uop6te ne zna ko e Ratko i 6ta je Srebrenica za bo6njace, sorry ali takva je realnost. Normalan 4ovek nikad nece pomisliti da slave genocida, Arkana ili Maldica, ali oni ni su normalne, pa puno ima vakvih koi slave Hitlera isto. Obrazovani ljude zna o Srebrenici, ali one ne ode tamo gdje idu one sa sloganom. Dali ce bit ili nece bit tuknjava - ba6 me briga, ali generalizacija zbog neke huligana nije normalna i li4i na vrsta kompleksacija. Jedino je meni zao da FK Levski nije dao zvani4nu izjavu zbog svoih navija4a, to je zaista glupo.[/quote]
Znaci,Kralj
Sta ste se upalili ko kutnjaci,navijaci su,nisu Hor beckih djecaka. Pa nama Tuzlaci i Zenicaci psuju Markale,to jeste Fukare i Robijasi. Sta ocekivati od navijaca iz Bugarske,koji su ocito fasisti. Psuju oni nama i mi cemo njima. Treba odigrati hladne glave,zguziti ih navijacki u svakom pogledu,biti pametniji a mislim da smo veca, sposobnija i kudikamo iskusnija navijacka grupa od njih u svakom slucaju. A sto je najvaznije razguziti ih na terenu,pa neka nose kukaste krstove i neka pjevaju fasisticke pjesme protiv Cernomerca i Ludogorca a mi cemo hordati po Evropi.
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#1383 Re: FK Sarajevo - Europa League
aga hoš ti doć u četvrtak il si meščini usidren u inostranstvu 
- SmokingMan
- Posts: 22522
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#1384 Re: FK Sarajevo - Europa League
Vala insallah očekujem da napravite odron na sjeveru da vide ljudi šta su pravi navijači,nažalost možda bi došao da nije Ramazan koji je najpreći,al opet ne bih da se više vežem sa onim sjeverom,trebalo mi je nekih 2 i koja više godina da se odviknem,nekada mi nedostaje švrljanje korea ispred Zetre,al šta je bilo bilo je,život ide dalje.Na kraju,nemojte im dati nikakva povoda da vas isprovociraju,ta grupa ljudi je takva,jadna i mizerna,nisu naš nivo niti će ikada biti...Nemojte praviti belaja,odma se sjetim proklete utakmice sa Hrvatskom i onoga šta je bilo u gradu i na Ciglanama,posebno gore kod Robot marketa.Baltazar_khan wrote:stvarno se nadam da naši neće nasjesti na ove očigledne provokacije bugarskih firauna pa da se dese kakve nemile scene, gdje bi momci ispaštali po zatvorima, a klub kažnjen od uefe.
Ništa drugo,nego očekujem 90+ navijanja na nivou bez obzira na ishod tekme...Sretno,i čuvajte se
-
Pitari-CHWIILA
- Posts: 323
- Joined: 24/08/2011 16:18
#1385 Re: FK Sarajevo - Europa League
ovo je jedino vjerodostojno i nema nikakvog opravdanjaCluster wrote:Bio sam u Sofiji. Nebitno je li plakat lazan ili nije, iskreno me boli spolni organ, ******************************. NA utakmici sa zapadne tribine se konstantno cula poznata parola o Srebrenici, kao i masa drugih poziva na klanje "turaka". **************
bugarski fasisti..govna obicna
al da se ovdje i zavrsi ova prica
levsi ce da visi..ponovo
-
Bugar-BiH
- Posts: 5
- Joined: 21/07/2012 17:22
#1386 Re: FK Sarajevo - Europa League
Levski-Zapad uvek koristi jedne te iste navrede prema navija4ima naro4io ovih iz CSKA "Turci ste, turcite pod noza, vsi4ki turci v Anadola" ipak da nema gotovo jedan turak kod pristalica CSKA? Isto nema i jeda pokoljen turak, ciganin ili navija4, ali one ponavlja. Pa kod nas tur4in je navreda, ista ko ciganin, 6ta da radim, to je navija4ki slogan, vrlo navredliv i zbog toga se koristi. Ovdje pre utakmice kad su razumeli da je vrlo navredlivo "ratko, arkan i sli4no" odmah su to korisitili. Zo6to sada, jer kad je igrao Zeljo pre nekoliko godina sa Levskom, nije bilo vakvih slogana i problema uop6te? Sad ima 4 pohapsena iz Sarajeva i 7 iz Levskoga. A evo i 6ta e rekao predsednik fan-kluba Levskoga:
"Nitko ne može pobijediti prostakluk. To su ljudi koji 6alje prijetnje na forumima, a ne ide na stadion. Pogotovo u inozemstvu. Loša stvar je da patim svima, a posebno "Levski". Neka te dečki shvate što rade i zaustave, rekao je voditelj Nacionalnog Kluba navijača Vladimir Vladimirova." Mi imamo ispunjena četiri autobusa za Sarajevo. Mnogi će putovati autom. Nadam se da sve ide normalno. Ali ono što mi sijemo, to će i žeti, zbog ove gluposti"
http://paper.standartnews.com/bg/articl ... cle=417493
Slogan je skinut pogotovo odmah, ovaj internet-slogan sa bugarskom i srpskom zastavom je glupost, ali navrede nece bit zaustavljeni 6ta se ti4e navija4a. Kod nas za slavljene Hitlera ima samo pari4ne kazne i ni6ta drugo. Kakav je predlog- ako neki zajebant navredi 4ovek iz Bosne odmah da ide na streljanje? Verbalna navreda ni u kom zemlju ne se kaznjava pritvorski, samo pare. Ali 100% e sigurno da ako se neki sukob desit, nedaj Bog sa povredenim, ce bit iskoristeno od ovih koji su provocirali u sofiji, isti koji najverovatnije se nalaze izmedu Bugarske i Bosne.
"Nitko ne može pobijediti prostakluk. To su ljudi koji 6alje prijetnje na forumima, a ne ide na stadion. Pogotovo u inozemstvu. Loša stvar je da patim svima, a posebno "Levski". Neka te dečki shvate što rade i zaustave, rekao je voditelj Nacionalnog Kluba navijača Vladimir Vladimirova." Mi imamo ispunjena četiri autobusa za Sarajevo. Mnogi će putovati autom. Nadam se da sve ide normalno. Ali ono što mi sijemo, to će i žeti, zbog ove gluposti"
http://paper.standartnews.com/bg/articl ... cle=417493
Slogan je skinut pogotovo odmah, ovaj internet-slogan sa bugarskom i srpskom zastavom je glupost, ali navrede nece bit zaustavljeni 6ta se ti4e navija4a. Kod nas za slavljene Hitlera ima samo pari4ne kazne i ni6ta drugo. Kakav je predlog- ako neki zajebant navredi 4ovek iz Bosne odmah da ide na streljanje? Verbalna navreda ni u kom zemlju ne se kaznjava pritvorski, samo pare. Ali 100% e sigurno da ako se neki sukob desit, nedaj Bog sa povredenim, ce bit iskoristeno od ovih koji su provocirali u sofiji, isti koji najverovatnije se nalaze izmedu Bugarske i Bosne.
- babo fatih
- Posts: 1
- Joined: 22/07/2012 10:41
- Location: vrbanjuša
#1387 Re: FK Sarajevo - Europa League
SVI NA KOŠEVO! JURIŠ! GAZI!
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
-
Pitari-CHWIILA
- Posts: 323
- Joined: 24/08/2011 16:18
#1389 Re: FK Sarajevo - Europa League
Sad kad stavimo ovog tutu bugarina na ignore red je da se kaze koja o posjeti na iducoj tekmi. Bez ikakve filozofije , skuckajte pare (ko nema) , odgodite more za jedan dan (ko je planiro da ide), omrsite se na stadionu ili pred satdinom...napunimo istok , sjever a mozda i jug bude radio (mozda jer nije fakat sigurno..znam da je gadna tribina al se moze jos vise zaraditi ako se bude prodavala)..grla i dlanove , papirne konfete i trake..napraviti huk od samog izlaska na zagrijavanje da im se govno smrzne u njima. Svaki kontakt (njihov) sa loptom salva zvizduka i naravno nase pjesme. Preporucujem pjesme koje svi znaju da hor bude ubitacan. Sa ovakvom atmosferom i davanjem 300% od strane igraca...InsAllah , prolazimo ova govna i LUDILOOOOOOOO
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#1390 Re: FK Sarajevo - Europa League
Ja sanjah da ga zabi Hadzic pred kraj prvog drugo nisam ni docekao 
-
Smail Aga
- Posts: 855
- Joined: 20/06/2012 09:06
#1391 Re: FK Sarajevo - Europa League
Gluho bilo da sam usidren vani. Nego privremeno radim vani za saku $. Prokletih $. Tako da u cetvrtak necu biti na Kosevu ali dolazim za play-off. Mislim da je ovo jasna poruka igracimaKemal Malovčić wrote:aga hoš ti doć u četvrtak il si meščini usidren u inostranstvu
-
agent_001
- Posts: 1117
- Joined: 09/08/2010 00:32
#1392 Re: FK Sarajevo - Europa League
Svi na Asimov hram, imamo sve preduslove za spektaklićić
čak je i kiša najavljena, kuš bolje, i pripremite po markicu - dvije, da se poguraju momci koji su ostali dole, advokati kazne i sl. ( fakat su na hinjaka odvojili 4 momka slučajnim odabirom, dok nismo došli na stadion, večina nije znala za privođenja )
using Tapatalk
using Tapatalk
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#1393 Re: FK Sarajevo - Europa League
Šta si se ti snavezao sadržaja "NŽS", kao eto samo to je sporno na onom plakatu, a to je neko naknadno dopisao?poznanik wrote:amoninan wrote:Kakve veze ima ko je autor plakata, "službeni" je plakat njihove grupe...
Da neko na plakatu FK Sarajeva ispiše sadržaj koji vrijeđa Bugare, ti bi isto ustvrdio da je taj plakat FK Sarajeva "službeni"?
Je li neko naknadno nacrtao i onu mrtvaču glavu, zastavu Srbije, raketu koja je ispaljena prema Sarajevu? I to je naknadno nacrtano, jel' de?
I ona parola na stadionu o Ratku i Arkanu, ona je ustvari bila prazna, oni su digli samo dva bijela komada platna, a onda je neki zlonamjernik na internetu našao sliku i na nju u photoshopu dopisao natpis i pustio je da kruži internetom, sram ga bilo. De provjeri kojom je kamerom uslikana ona slika i koji je datum, jako je to bitna informacija.
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#1394 Re: FK Sarajevo - Europa League
to mi radi!Smail Aga wrote:Gluho bilo da sam usidren vani. Nego privremeno radim vani za saku $. Prokletih $. Tako da u cetvrtak necu biti na Kosevu ali dolazim za play-off. Mislim da je ovo jasna poruka igracimaKemal Malovčić wrote:aga hoš ti doć u četvrtak il si meščini usidren u inostranstvu![]()
-
Pitari-CHWIILA
- Posts: 323
- Joined: 24/08/2011 16:18
#1395 Re: FK Sarajevo - Europa League
svaka cast na postu @obuca9Obuca9 wrote:Šta si se ti snavezao sadržaja "NŽS", kao eto samo to je sporno na onom plakatu, a to je neko naknadno dopisao?poznanik wrote:amoninan wrote:Kakve veze ima ko je autor plakata, "službeni" je plakat njihove grupe...
Da neko na plakatu FK Sarajeva ispiše sadržaj koji vrijeđa Bugare, ti bi isto ustvrdio da je taj plakat FK Sarajeva "službeni"?
Je li neko naknadno nacrtao i onu mrtvaču glavu, zastavu Srbije, raketu koja je ispaljena prema Sarajevu? I to je naknadno nacrtano, jel' de?
I ona parola na stadionu o Ratku i Arkanu, ona je ustvari bila prazna, oni su digli samo dva bijela komada platna, a onda je neki zlonamjernik na internetu našao sliku i na nju u photoshopu dopisao natpis i pustio je da kruži internetom, sram ga bilo. De provjeri kojom je kamerom uslikana ona slika i koji je datum, jako je to bitna informacija.
fakat kad vidim da jos ima likova kojima je vazno ili ovo ili ono (a sve je jasno ko dan)..dodje mi da zaplacem
hebo sve , igraci pamet u glavu , bez srljanje jer nam treba samo jedan pa smo u egalu ( da slucajno ne primimo kakav bezze)..srce i dusu na teren..borba za svaku loptu , markiranje igraca i ono uduplavanje kao u prvoj tekmi..itd itd
na tribinama mislim LOM NEVIDJENI
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#1396 Re: FK Sarajevo - Europa League
Niđe veze. Prvo, utakmica je, nije rat i tako stvari treba posmatrati, drugo, pola onih koji pozivaju na nasilje su klasični internet ratnici koji na utakmicu neće ni otići.
Ne znam jel nam ikad donijelo dobro kad usijane glave uđemo u meč, a to Bugarima i jeste bio cilj. Ako nama navijačima uspiju dići pritisak dići će sigurno i igračima.
Ne znam jel nam ikad donijelo dobro kad usijane glave uđemo u meč, a to Bugarima i jeste bio cilj. Ako nama navijačima uspiju dići pritisak dići će sigurno i igračima.
- poznanik
- Posts: 6749
- Joined: 12/05/2010 16:18
- Location: Novo Sarajevo
#1397 Re: FK Sarajevo - Europa League
Treba razlikovati navijanje od poziva na linč i huliganstva. Desetine postova na ovoj temi su pozivi na represiju navijača Levskog, huškački pokliči na izazivanje incidentnih situacija, na remećenje javnog reda i mira. Ako i bude incidenata, ako i bude materijalnih oštećenja po Sarajevu, ko će preuzeti odgovornost ovdje?Sarajevo1946 wrote:Niđe veze. Prvo, utakmica je, nije rat i tako stvari treba posmatrati, drugo, pola onih koji pozivaju na nasilje su klasični internet ratnici koji na utakmicu neće ni otići.
Ne znam jel nam ikad donijelo dobro kad usijane glave uđemo u meč, a to Bugarima i jeste bio cilj. Ako nama navijačima uspiju dići pritisak dići će sigurno i igračima.
Nakon ovakvih poziva, nakon huliganskog raspoloženja po gradu i ovim stranicama, trebamo se svi zapitati zašto na utakmicama u BiH nema više gledalaca, zašto klubovi ne pune budžet kartama od ulaznica, od marketinga.
Da mi otac igra na Koševu u srijedu, prema ovakvom raspoloženju i očekivanju, ne bih otišao.
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#1398 Re: FK Sarajevo - Europa League
Ljudi dolaze zbog Sarajeva, a ne zbog nečega drugog. Ako se tebi ne gleda Sarajevo, nećeš ni doći. Korektno.
Btw, da meni otac igra za Sarajevo, ja bih došao da gledam Sarajevo.
Btw, da meni otac igra za Sarajevo, ja bih došao da gledam Sarajevo.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1399 Re: FK Sarajevo - Europa League
Nema potrebe da se bilo ko ovdje pravi lazno naivan. Svima je sve jasno.
Ja bih vas zamolio da se vratiti temi a to je fudbalski nastup nase ekipe u EL.
Minimalni osvrti na desavanje van terena. Mada sam svjestan da je to tesko poslije svih desavanja, ali TEMA!!!!
Ja bih vas zamolio da se vratiti temi a to je fudbalski nastup nase ekipe u EL.
Minimalni osvrti na desavanje van terena. Mada sam svjestan da je to tesko poslije svih desavanja, ali TEMA!!!!
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#1400 Re: FK Sarajevo - Europa League
Poznaniče, vidim neke trebe ti šalju poruke, pun inboks...
