Ja sam uvijek izlazio i izlazim na proteste koji imaju smisla, jasne zahtjeve, glavu i rep. Ovo je po definiciji terorizam, protupravno ograničavanje kretanja građana i to ne može i neće dobro završiti.cvrčak_na_hedonizmu wrote:
Preskačeš bit priče, jer je uvijek u određenom trenutku nekome, nedužnom, bilo hladno ili je taj neko bio ugrožen. Da su se ljudi vodili Vašom politikom civilizacija ne bi dogurala dalje od kmetova i feudalaca.
Kad izađeš i budeš napolju cijeli dan na -15, nešto nije kako treba. Naročito kod našeg naroda koji nema običaj uopšte da protestuje.
Lažem li ?
Tim više što smo svi bili uz borce kad se palila vlada u Sarajevu, da bi se Šerif Patković uhljebio u ASDA i Koordinaciju boračkih udruženja,a Dževad Rađo u kantonalnu skupštinu.
Ako vi želite da lansirate novog Patkovića i novog Rađu, da im osigurate 200 maraka, na račun nečijeg astmatičnog ili autističnog djeteta, široko vam polje.

