Blokada puteva

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#1376 Re: Blokada puteva

Post by It_is_a_Leclerc »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:
Preskačeš bit priče, jer je uvijek u određenom trenutku nekome, nedužnom, bilo hladno ili je taj neko bio ugrožen. Da su se ljudi vodili Vašom politikom civilizacija ne bi dogurala dalje od kmetova i feudalaca.

Kad izađeš i budeš napolju cijeli dan na -15, nešto nije kako treba. Naročito kod našeg naroda koji nema običaj uopšte da protestuje.


Lažem li ?
Ja sam uvijek izlazio i izlazim na proteste koji imaju smisla, jasne zahtjeve, glavu i rep. Ovo je po definiciji terorizam, protupravno ograničavanje kretanja građana i to ne može i neće dobro završiti.

Tim više što smo svi bili uz borce kad se palila vlada u Sarajevu, da bi se Šerif Patković uhljebio u ASDA i Koordinaciju boračkih udruženja,a Dževad Rađo u kantonalnu skupštinu.

Ako vi želite da lansirate novog Patkovića i novog Rađu, da im osigurate 200 maraka, na račun nečijeg astmatičnog ili autističnog djeteta, široko vam polje.
User avatar
astala_vistala
Posts: 1603
Joined: 17/11/2009 23:31
Location: Namibija

#1377 Re: Blokada puteva

Post by astala_vistala »

ja sam frapiran hejj teroristi? kidnapovanje?? :-) :-)
ljudi gdje vi zivite?? svako par dana se blokira cesta ljudi strajkuju? pale se pred zgradama institucija? covjek govori policajcu,ti mene ne razumijes ti primas platu? ovaj i dalje tese po svom..

Kakva samo pogan od naroda,zamisli ti sjebase mu godisnji ili produzeni vikend on naziva branioce drzave teroristom? kakvih gnjida ima za ne povjerovati :run:

jos se tacno vidi da je ta sarajevsko-zenicka kotlina blokirana gdje su bosnjaci koji su stradali najvise i on njega naziva teroristom? hinje bolesne.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#1378 Re: Blokada puteva

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Nisrin wrote:Nastavite biti podrska preko interneta, a nigdje konkretne akcije!
Nadam se da ce ljudi do ujutro stici do svojih kuca i da nece ostati bez posla do kojeg ne mogu niti doci, ipak je vaznija gradjanska solidarnost, pa makar napravili jos sirotinje! Neka svi osjete na vlastitoj kozi kako je nemati, mnogi ce biti sretniji zbog toga! Odjava!
No answer ? Jah, nek je mojoj guzici dobro, jebo ostale :run:
cvrčak_na_hedonizmu wrote:
Nisrin wrote:
Pa eto skontaj i ti da nekad sam sebi stvoris prilike, da ti se malo i posreci, nije svako ni predodredjen da zivi u gradu, danas mnogi ljudi i na selu normalno i kvalitetno zive! imaju svoje povrce, voce, stoku, ali MnOGI ne zele da se time bave vec hoce pare bez dana rada!

Bos logika: Branio sam svoju domovinu, zasto?? Da bih sutra bio dozivotno placen ili da odbranim svoju porodicu?

Empatije itekako imam, ali kad su ugrozeni i drugi neduzni, tad je gubim! A prosla sam i mnogo gore stvari od tebe pa upravo sam zbog toga realna!

Nema vise smisla da se ubjedjujemo, drukcije razmisljamo! Zahvali se Bogu sto su ti oba roditelja ziva! ln
RVI koji ima 50 maraka od države. Gdje je tu kvalitetan život ? Gdje je osnova kvalitetnog života ?

Pogledao i poslušao šta ljudi pričaju, vidim da im je baš dogorilo do noktiju. RVI koji ima 50, drugi ima 40 maraka od države. Jel to normalno ? Meni nije.

Zato imamo 567.000 boraca :shock: i 1.600 boračkih udruženja :shock: Ljudi traže javno objavljivanje registra boraca i ukidanje boračkih organizacija. Neće da pričaju sa vladom FBiH - ispred koje su kampovali, bukvalno, a ovih ih nisu bendali 2% ( na kraju odselili ).

Narod se neće ni počešati ako oni umru od gladi ili bolesti. Uhljebi se uvalili, ovi ga popušili, a vidim i da su bas popizdili.

Kompletan, civilizivani, svijet je nastao na ulici, borbom i to na način da je nekome nekada bilo ugroženo njegovo pravo. Jebiga, tako mora.

Haj mi objasni šta je sporno, osim malo izgubljenog komfora ?

ps. djecu, trudnice, bolesnike su puštali koliko sam mogao da čujem, a već bi bilo krečanja po medijima da se nešto desilo.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#1379 Re: Blokada puteva

Post by It_is_a_Leclerc »

Janjicar wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:
Janjicar wrote:Sve blokiraj i zapali ako treba ovako ne ide više. Drugovi mi odlaze iz drzave, zdravstvo nikakvo, politicari bahati, komsije licemjerni...
Pokušao vam je preŠjednik paliti i u februaru 2014., pa je skontao da mu ovo nije Prokletije, da izgori za dan.

Ovo je ipak neko izgradio ;)
Meni je od svega najgore kada neko misli da sam nešto drugo :)

Mislim da budala samo može podržavati Šćepu.



To SDA dobro radi, ako nisi snama njihov si.
Pa i vi meni evo pakujete da sam Fadilov, SDA, ovo-ono, a Bog samo zna ima li većeg protivnika te stranke od mene na ovom forumu.

Prema tome, preživjet ćete. ;)
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#1380 Re: Blokada puteva

Post by Nisrin »

pecpec wrote:
Nisrin wrote:Nastavite biti podrska preko interneta, a nigdje konkretne akcije!
Nadam se da ce ljudi do ujutro stici do svojih kuca i da nece ostati bez posla do kojeg ne mogu niti doci, ipak je vaznija gradjanska solidarnost, pa makar napravili jos sirotinje! Odjava!
Poselami fadla

dosadan si i naporan!
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#1381 Re: Blokada puteva

Post by jefferson »

Citam vijesti, pa postove, i nikako da skontam sta je krajnji cilj ovih protesta?
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#1382 Re: Blokada puteva

Post by It_is_a_Leclerc »

astala_vistala wrote:ja sam frapiran hejj teroristi? kidnapovanje?? :-) :-)
ljudi gdje vi zivite?? svako par dana se blokira cesta ljudi strajkuju? pale se pred zgradama institucija? covjek govori policajcu,ti mene ne razumijes ti primas platu? ovaj i dalje tese po svom..

Kakva samo pogan od naroda,zamisli ti sjebase mu godisnji ili produzeni vikend on naziva branioce drzave teroristom? kakvih gnjida ima za ne povjerovati :run:

jos se tacno vidi da je ta sarajevsko-zenicka kotlina blokirana gdje su bosnjaci koji su stradali najvise i on njega naziva teroristom? hinje bolesne.
Terorizam je smišljena uporaba nezakonitog nasilja ili prijetnje nezakonitim nasiljem radi usađivanja straha, s namjerom prisiljavanja ili zastrašivanja vlasti ili društva kako bi se postigli ciljevi koji su općenito politički, vjerski ili ideološki.
Ako neko kaže da će "započeti rat" ako institucije države pokušaju zavesti red, možda da ih zovemo vatikanskim nunicijem?
User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#1383 Re: Blokada puteva

Post by pecpec »

Nisrin wrote:
pecpec wrote:
Nisrin wrote:Nastavite biti podrska preko interneta, a nigdje konkretne akcije!
Nadam se da ce ljudi do ujutro stici do svojih kuca i da nece ostati bez posla do kojeg ne mogu niti doci, ipak je vaznija gradjanska solidarnost, pa makar napravili jos sirotinje! Odjava!
Poselami fadla

dosadan si i naporan!
Hvala,od takvih poput tebe ovo smatram komplimentom.
toska
Posts: 5010
Joined: 26/09/2016 14:08

#1384 Re: Blokada puteva

Post by toska »

jefferson wrote:Citam vijesti, pa postove, i nikako da skontam sta je krajnji cilj ovih protesta?
Pravda.
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#1385 Re: Blokada puteva

Post by Nisrin »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:
Nisrin wrote:Nastavite biti podrska preko interneta, a nigdje konkretne akcije!
Nadam se da ce ljudi do ujutro stici do svojih kuca i da nece ostati bez posla do kojeg ne mogu niti doci, ipak je vaznija gradjanska solidarnost, pa makar napravili jos sirotinje! Neka svi osjete na vlastitoj kozi kako je nemati, mnogi ce biti sretniji zbog toga! Odjava!
No answer ? Jah, nek je mojoj guzici dobro, jebo ostale :run:
cvrčak_na_hedonizmu wrote:
Nisrin wrote:
Pa eto skontaj i ti da nekad sam sebi stvoris prilike, da ti se malo i posreci, nije svako ni predodredjen da zivi u gradu, danas mnogi ljudi i na selu normalno i kvalitetno zive! imaju svoje povrce, voce, stoku, ali MnOGI ne zele da se time bave vec hoce pare bez dana rada!

Bos logika: Branio sam svoju domovinu, zasto?? Da bih sutra bio dozivotno placen ili da odbranim svoju porodicu?

Empatije itekako imam, ali kad su ugrozeni i drugi neduzni, tad je gubim! A prosla sam i mnogo gore stvari od tebe pa upravo sam zbog toga realna!

Nema vise smisla da se ubjedjujemo, drukcije razmisljamo! Zahvali se Bogu sto su ti oba roditelja ziva! ln
RVI koji ima 50 maraka od države. Gdje je tu kvalitetan život ? Gdje je osnova kvalitetnog života ?

Pogledao i poslušao šta ljudi pričaju, vidim da im je baš dogorilo do noktiju. RVI koji ima 50, drugi ima 40 maraka od države. Jel to normalno ? Meni nije.

Zato imamo 567.000 boraca :shock: i 1.600 boračkih udruženja :shock: Ljudi traže javno objavljivanje registra boraca i ukidanje boračkih organizacija. Neće da pričaju sa vladom FBiH - ispred koje su kampovali, bukvalno, a ovih ih nisu bendali 2% ( na kraju odselili ).

Narod se neće ni počešati ako oni umru od gladi ili bolesti. Uhljebi se uvalili, ovi ga popušili, a vidim i da su bas popizdili.

Kompletan, civilizivani, svijet je nastao na ulici, borbom i to na način da je nekome nekada bilo ugroženo njegovo pravo. Jebiga, tako mora.

Haj mi objasni šta je sporno, osim malo izgubljenog komfora ?

ps. djecu, trudnice, bolesnike su puštali koliko sam mogao da čujem, a već bi bilo krečanja po medijima da se nešto desilo.
Sve si upravu i sporno je samo sto je 2:32h, ljudi su i dalje u koloni!!! Jedino to!!!
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#1386 Re: Blokada puteva

Post by It_is_a_Leclerc »

jefferson wrote:Citam vijesti, pa postove, i nikako da skontam sta je krajnji cilj ovih protesta?
Ovim nesretnicima na ulici - vjerovatno 200 maraka klix pomoći.
Onom ko ih je tamo poslao - kao i uvijek - nestabilnost, strah i pobjeda na izborima.
User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#1387 Re: Blokada puteva

Post by pecpec »

I borci na ulici fadilovice,njih zaboravljas!
kudrilo
Posts: 1262
Joined: 17/10/2016 02:48

#1388 Re: Blokada puteva

Post by kudrilo »

astala_vistala wrote:ja sam frapiran hejj teroristi? kidnapovanje?? :-) :-)
ljudi gdje vi zivite?? svako par dana se blokira cesta ljudi strajkuju? pale se pred zgradama institucija? covjek govori policajcu,ti mene ne razumijes ti primas platu? ovaj i dalje tese po svom..

Kakva samo pogan od naroda,zamisli ti sjebase mu godisnji ili produzeni vikend on naziva branioce drzave teroristom? kakvih gnjida ima za ne povjerovati :run:

jos se tacno vidi da je ta sarajevsko-zenicka kotlina blokirana gdje su bosnjaci koji su stradali najvise i on njega naziva teroristom? hinje bolesne.
Intelektualac, šta ako neko umre od putnika u autu jer ima narušeno zdravstveno stanje, a ne odgovaraju mu minusi?
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#1389 Re: Blokada puteva

Post by Janjicar »

It_is_a_Leclerc wrote:
Janjicar wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:
Pokušao vam je preŠjednik paliti i u februaru 2014., pa je skontao da mu ovo nije Prokletije, da izgori za dan.

Ovo je ipak neko izgradio ;)
Meni je od svega najgore kada neko misli da sam nešto drugo :)

Mislim da budala samo može podržavati Šćepu.



To SDA dobro radi, ako nisi snama njihov si.
Pa i vi meni evo pakujete da sam Fadilov, SDA, ovo-ono, a Bog samo zna ima li većeg protivnika te stranke od mene na ovom forumu.

Prema tome, preživjet ćete. ;)
Ja nigdje nisam ni u jednom postu tebe etiketirao, osim u zadnjem gdje sam samo dao neku konstataciju nevezanu za tebe.

Žao mi je što ne mogu i neću neke ljude da spominjem koji su večeras na Šićkoj petlji mislim da bi onih koji ima na forumu a da su ucestvovali na ratistima na TK s osmijehom se sjetili tih ljudi.
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#1390 Re: Blokada puteva

Post by BlueBlood »

It_is_a_Leclerc wrote:
BlueBlood wrote:
It_is_a_Leclerc wrote: Kojih 50, 40 maraka? Ne postoji tako niska invalidnina, odnosno stupanj invaliditeta po procjeni koji bi odgovarao naknadi od 40 maraka. To odmah da se razumijemo.
39KM invalidnina POSTOJI raspitaj se malo bolje
Ne postoji.
u pravu si, nije 39 nego 36,70KM

Code: Select all

Visina mjesečnih novčanih primanja korisnika boračko-invalidske zaštite
Vojni invalidi

1. Lična invalidnina ( po članu 12. Zakona )


100% I grupa... iznos 734,00 KM 
100%II grupa... iznos 535,82 KM
90% III grupa... iznos 403,70 KM 
80% IVgrupa... iznos 315,62 KM
70% V grupa... iznos 234,88 KM
60% VI grupa... iznos 132,12 KM
50% VII grupa... iznos 95,42 KM
40% VIII grupa... iznos 51,38 KM
30% XI grupa... iznos 44,04 KM
20% X grupa... iznos 36,70 KM 
Last edited by BlueBlood on 01/03/2018 02:35, edited 1 time in total.
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2450
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#1391 Re: Blokada puteva

Post by ZyzzSar »

Vidal89 wrote:
ZyzzSar wrote:
Vidal89 wrote:Iskreno se nadam da ce FMUP po okriljem noci i dok obicni gradjani spavaju, odraditi posao i nehljebe rastjerati s ceste.

A mediji ujutro objavit da su se borci mirno razisli.
K
sto nehljebi, pa radili bi ljudi da ima posla, al nema , samo radi rodbina, stranka i koverta
Znam ih nekoliko koji su odmah poslije rata dobili pristojne poslove, ali nece da rade vec im prica kako su oni bili u ratu oni ne treba rade koliko i drugi drzava je njih duzna da izdrzava. Po kladionicama pola plate/naknade trose, uvijek se vade na rat itd.
to su izolirani slucajevi, a ja takvih licno ne znam
ja tvrdim da bi njih 99% prihvatilo normalan posao sa prosjecnom platom
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#1392 Re: Blokada puteva

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

It_is_a_Leclerc wrote:
cvrčak_na_hedonizmu wrote:
Preskačeš bit priče, jer je uvijek u određenom trenutku nekome, nedužnom, bilo hladno ili je taj neko bio ugrožen. Da su se ljudi vodili Vašom politikom civilizacija ne bi dogurala dalje od kmetova i feudalaca.

Kad izađeš i budeš napolju cijeli dan na -15, nešto nije kako treba. Naročito kod našeg naroda koji nema običaj uopšte da protestuje.


Lažem li ?
Ja sam uvijek izlazio i izlazim na proteste koji imaju smisla, jasne zahtjeve, glavu i rep. Ovo je po definiciji terorizam, protupravno ograničavanje kretanja građana i to ne može i neće dobro završiti.

Tim više što smo svi bili uz borce kad se palila vlada u Sarajevu, da bi se Šerif Patković uhljebio u ASDA i Koordinaciju boračkih udruženja,a Dževad Rađo u kantonalnu skupštinu.

Ako vi želite da lansirate novog Patkovića i novog Rađu, da im osigurate 200 maraka, na račun nečijeg astmatičnog ili autističnog djeteta, široko vam polje.
Isti sam, ali te i takve na vlasti upravo održava i taj jadni, zarobljeni, u paklu vozila, bez goriva, narod. Jel tako ? Kada narodu dogori do noktiju, kada više ne budu imali svoj komfor, kada svako malo bude ugrožen možda i mućne glavom kada bude glasao. Naredni izbori su idealna prilika, jer ovo što nam se dešava nije dobro. Ovi protesti, u najgorem slučaju, ne mogu biti gori od trenutne realnosti i letargije u kojoj živimo.

Fahro i SDA su najveće zlo na svijetu, da se odredim.

Nema promjene bez ulice. To valjda znaš.
kiligonzales
Posts: 5797
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#1393 Re: Blokada puteva

Post by kiligonzales »

U ovoj drzavi su svi krivi SAMO VLAST NIJE:
- Imamo nesretne borce koji protestvuju oduvijek, nema godine bez protesta,
- imamo nesretno zdravstvo koje je protestvovalo u ovoj godini,
- imamo nesretni obrazovni sistem,
- nesretne policajce,
- imamo nesretnu omladinu i ljude od kojih 150 hiljada napusti BiH u zadnje 4 godine od dobrote ovog sistema,
- imamo nesretne poljoprivrednike,
- imali proteste protiv VIK-a,
- proteste za memica, djevojke pregazene na semaforima i neka druga ubistva po gradu zbog nepravde i kompromitovanog sudstva,
- nesretne radnike i proteste zbog neuvezivanja radnog staza,
- imamo nesretne roditelje koji protestvuju radi uskracivanja bosanskog jezika u skolama RS (godinama),
- imamo proteste protiv dvije skole pod jednim krovom i td.

Unazad tako godinama i nama su borci krivi zbog ove blokade, a nije kriva vlast iako su znali da ce se ovo desiti, ali nisu slusali, niti su zeljeli cuti, ko sto nista nisu zeljeli cuti do sada. Kontali ko ce protestvovati za 1. mart i Dan Nezavisnosti. E gospodo udaljena od naroda, znajte da u najzavisnijoj zemlji na svijetu ima jos nezavisnih koji ce protiv vas protestvovati jer im nije dobro.

I da im se s pravom ponovi opet kakva paljevina, opet bi medijski izvarali narod, rekli bi to je uradio FAHRO s kojim po pravili uvijek koaliraju da bi ostali na vlasti, pocev od SDP, pa sada SDA. KOGA VISE LAZETE ISTM LAZIMA?
Last edited by kiligonzales on 01/03/2018 02:37, edited 1 time in total.
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#1394 Re: Blokada puteva

Post by jefferson »

toska wrote:
jefferson wrote:Citam vijesti, pa postove, i nikako da skontam sta je krajnji cilj ovih protesta?
Pravda.
Sta se zajebavas u ova doba.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#1395 Re: Blokada puteva

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

BlueBlood wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:
BlueBlood wrote:
39KM invalidnina POSTOJI raspitaj se malo bolje
Ne postoji.
u pravu si, nije 39 nego 36,70KM

Code: Select all

Visina mjesečnih novčanih primanja korisnika boračko-invalidske zaštite
Vojni invalidi

1. Lična invalidnina ( po članu 12. Zakona )


100% I grupa... iznos 734,00 KM 
100%II grupa... iznos 535,82 KM
90% III grupa... iznos 403,70 KM 
80% IVgrupa... iznos 315,62 KM
70% V grupa... iznos 234,88 KM
60% VI grupa... iznos 132,12 KM
50% VII grupa... iznos 95,42 KM
40% VIII grupa... iznos 51,38 KM
30% XI grupa... iznos 44,04 KM
20% X grupa... iznos 36,70 KM 
:pisnuo:

S kim ja raspravljam :pisnuo: Tačno ljudi rekoše, 40 i 50 maraka, Vidi se da ne lažu i da im je pun kurac svega
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#1396 Re: Blokada puteva

Post by emigrazione »

jefferson wrote:Citam vijesti, pa postove, i nikako da skontam sta je krajnji cilj ovih protesta?
Hoce da izganjaju lovu, istinu i pravdu koje su trebali ganjati prije 25 godina, dakle nesto sto ni u teoriji nije moguce da dobiju. Kao da se skupi dom penzionera i blokira ulicu zbog nekog ispita iz 35. godine
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#1397 Re: Blokada puteva

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Nisrin wrote:
Sve si upravu i sporno je samo sto je 2:32h, ljudi su i dalje u koloni!!! Jedino to!!!
A nije sporno što je neko RVI i ima 40 maraka od države, sporno je biti u koloni, u vozilu. Nije sporno biti na minus 15 napolju.

Jah. Čestitam.
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#1398 Re: Blokada puteva

Post by BlueBlood »

It_is_a_Leclerc wrote:
BlueBlood wrote:
It_is_a_Leclerc wrote: Kojih 50, 40 maraka? Ne postoji tako niska invalidnina, odnosno stupanj invaliditeta po procjeni koji bi odgovarao naknadi od 40 maraka. To odmah da se razumijemo.
39KM invalidnina POSTOJI raspitaj se malo bolje
Ne postoji.
Image

Jel te stid ove ljude sto zive mjesecno od 36KM nazivati teroristima ?
User avatar
ala7
Posts: 1384
Joined: 04/03/2011 16:12
Location: 43°52′0″N 18°25′0″E

#1399 Re: Blokada puteva

Post by ala7 »

kiligonzales wrote:U ovoj drzavi su svi krivi SAMO VLAST NIJE:
- Imamo nesretne borce koji protestvuju oduvijek, nema godine bez protesta,
- imamo nesretno zdravstvo koje je protestvovalo u ovoj godini,
- imamo nesretni obrazovni sistem,
- nesretne policajce,
- imamo nesretnu omladinu i ljude od kojih 150 hiljada napusti BiH u zadnje 4 godine od dobrote ovog sistema,
- imamo nesretne poljoprivrednike,
- imali proteste protiv VIK-a,
- proteste za memica, djevojke pregazene na semaforima i neka druga ubistva po gradu zbog nepravde i kompromitovanog sudstva,
- nesretne radnike i proteste zbog neuvezivanja radnog staza,
- imamo nesretne roditelje koji protestvuju radi uskracivanja bosanskog jezika u skolama RS (godinama),
- imamo proteste protiv dvije skole pod jednim krovom i td.

Unazad tako godinama i nama su borci krivi zbog ove blokade, a nije kriva vlast iako su znali da ce se ovo desiti, ali nisu slusali, niti su zeljeli cuti, ko sto nista nisu zeljeli cuti do sada. Kontali ko ce protestvovati za 1. mart i Dan Nezavisnosti. E gospodo udaljena od naroda, znajte da u najzavisnijoj zemlji na svijetu ima jos nezavisnih koji ce protiv vas protestvovati jer im nije dobro.

I da im se s pravom ponovi opet kakva paljevina, opet bi medijski izvarali narod, rekli bi to je uradio FAHRO s kojim po pravili uvijek koaliraju da bi ostali na vlasti, pocev od SDP, pa sada SDA. KOGA VISE LAZETE ISTM LAZIMA?
Problem je što treba malo zasukati rukave.. Lahko je junak biti na grbači drugih, izvini "borac"..
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1400 Re: Blokada puteva

Post by supercali »

supercali wrote:Da pribiljezim uhljebe i satelite kojima odgovara stanje glomazne administracije
Le clerk
General war
Nisrin je nekakva na sredini
Uglavnomja
Vidal
Dopunjavam kako se budu javljali ostali

Ps costacurta
Kudrilo
Emigrazione
Ala7
Last edited by supercali on 01/03/2018 02:43, edited 1 time in total.
Locked