nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65949
Joined: 03/08/2010 19:04

#1376 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by kakavdanakneiskustvu »

condy wrote:Pored robijanja, oduzet vozačku i zabraniti upravljanje vozilom.... :)

plus oduzeti vozilo
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1377 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vješalica »

Na FB stranici Autocesta Federacije ima zanimljiv video psihopata na nasim cestama.
Vrijedi pogledati a ne znam skinuti link ako neko moze nek postavi.
User avatar
_mufljuz_
Posts: 4976
Joined: 12/04/2013 19:42

#1379 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by _mufljuz_ »

tacno bi trebalo uvest test inteligencije na vozackim ispitima....

ovo je gore od postavljenih minskoeksplozivnih naprava u iraku i afganistanu
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#1380 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by shandrprcSA »

insaneinthebrain wrote:stoka ostaje stoka

:run:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25461
Joined: 12/08/2013 12:51

#1381 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by insaneinthebrain »

gledaj govana sto preticu, hoce nekog da pokupe :cry:

User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1382 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

prodajem punta malo je presao na krovu....


http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /141220005
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#1383 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by goran16v »

Kako li je ovo izveo kloc?
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#1384 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Bakir1 »

opet ovi semafori piju petkom navecer cccc bezobrazluk
User avatar
Skyfox
Posts: 7488
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#1385 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Skyfox »

prije par godina je zenska parkirala u izlog na toj raskrsnici. bila neka agencija do pekare koliko se sjecam. da nije do raskrsnice :D
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#1386 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by goran16v »

Bio Turkish Airlines do njega mislim Monteno izrada slika...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1387 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

goran16v wrote:Kako li je ovo izveo kloc?
brzina je njegova vrlina,al sto kaze bakir iskocio mu pijani semafor......
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1388 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by supercali »

Skyfox wrote:prije par godina je zenska parkirala u izlog na toj raskrsnici. bila neka agencija do pekare koliko se sjecam. da nije do raskrsnice :D
kakva bolan zenska?
denis s pinka parkirao u foto radnju od montena
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#1389 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by johntra »

Perfektan parking bio :D
User avatar
Skyfox
Posts: 7488
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#1390 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Skyfox »

supercali wrote:
Skyfox wrote:prije par godina je zenska parkirala u izlog na toj raskrsnici. bila neka agencija do pekare koliko se sjecam. da nije do raskrsnice :D
kakva bolan zenska?
denis s pinka parkirao u foto radnju od montena
ne znam sto sam mislio da je zensko... a sjetih se razbacanih postera Montena :)
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#1391 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by goran16v »

Evo ga jedan strasni trkac u G-IV spreman za najavljeni snijeg i minuse, slikano u cetvrtak prosle sedmice:

Image
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1392 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

Sta hoces tek mu nikla sara :)
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#1393 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by citroen xm »

Možda ima ESP pa ga ne može baciti. :D
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#1394 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Fauja Singh »

Ovi cuneri su fakat posebna sorta, vazda isto kod njih majke mi, kupe nekako auto, spuste ga, eventualno se skucka za kakvih felgi ili ih se docepaju na PIK-u nekom zamjenom gdje isele po stana da bi dobili felge, ali su zato gume luksuz, moze se i na jednim celavim voziti citavu sezonu, ha ja.
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#1395 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by citroen xm »

Pa ne bi se reklo da je ovaj ćuner. Crne čelične felge čak i bez najjeftinijih ratkapni, to nije njihova odlika.

Može biti da je ovo neki običan lik koji nema love za gume. Ali ako nemaš love za gume onda prodaš četvorku i voziš trojku sa dobrim gumama.
Dakle ovo je neki protegnut van jorgana, a ne klasičan ćuner. :D
User avatar
sparky
Posts: 1910
Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:

#1396 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by sparky »

ne znam zbog cega ovaj nema makar pristojne ljetne gume, ali ovo je bas klasican primjer "trkaca-letaca". ljeti se sigurno voze neke oguljene 17-18", a zimi se stave 14-15" sa gumama naslijedjenim iz 99 godine. ratkape je imao, ali su se toliko podrobile usljed godina stemanja ivicnjaka da su same odlucile pobjeci :D

sutra kad ne do Bog ostema kakav podzid, svi ce reci, ma dobar mu auto, ponijelo ga. kad se desi da neko opali sa sasvim urednim starijim autom, oda kazu, ma krs je to, trebo je davno prodati...
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#1397 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by citroen xm »

Upravo to, klasične predrasude. :thumbup:
User avatar
muha_sa
Posts: 140361
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#1398 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by muha_sa »

bitanga_sa_otesa wrote:Sta hoces tek mu nikla sara :)
:lol: :lol: :lol:
rekla-kazala
Posts: 1308
Joined: 19/10/2013 16:50

#1399 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by rekla-kazala »

www.youtube.com/watch?v=0QjLqyQkOFc#t=11
kakve stoke ima. Ovog treba suditi za pokušaj ubistva.
Last edited by rekla-kazala on 03/01/2015 18:18, edited 1 time in total.
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#1400 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by shandrprcSA »

rekla-kazala wrote:
kakve stoke ima. Ovog treba suditi za pokušaj ubistva.
Post Reply