condy wrote:Pored robijanja, oduzet vozačku i zabraniti upravljanje vozilom....
plus oduzeti vozilo
Moderators: _BataZiv_0809, anex
condy wrote:Pored robijanja, oduzet vozačku i zabraniti upravljanje vozilom....
insaneinthebrain wrote:stoka ostaje stoka
brzina je njegova vrlina,al sto kaze bakir iskocio mu pijani semafor......goran16v wrote:Kako li je ovo izveo kloc?
kakva bolan zenska?Skyfox wrote:prije par godina je zenska parkirala u izlog na toj raskrsnici. bila neka agencija do pekare koliko se sjecam. da nije do raskrsnice
ne znam sto sam mislio da je zensko... a sjetih se razbacanih postera Montenasupercali wrote:kakva bolan zenska?Skyfox wrote:prije par godina je zenska parkirala u izlog na toj raskrsnici. bila neka agencija do pekare koliko se sjecam. da nije do raskrsnice
denis s pinka parkirao u foto radnju od montena
bitanga_sa_otesa wrote:Sta hoces tek mu nikla sara
rekla-kazala wrote:
kakve stoke ima. Ovog treba suditi za pokušaj ubistva.