Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Bazinga1234
Posts: 8070
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#13726 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Bazinga1234 »

karanana wrote: 20/03/2022 21:15 Kako levati poput isica ili ovog zajmovica uopste imaju minutazu i mjesto u klubu nikad mi nece biti jasno.
Jer ih je Feđa nekad ranije trenirao, iz nekih razloga ih cijeni pa će im uvijek davati šansu.
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#13727 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

Logovan wrote: 20/03/2022 20:44
JohnnyS wrote: 20/03/2022 20:27 Ima li ijedna liga na svijetu da gostujući navijači ne smiju ući prvih 15 minuta i da ih izvedu 15 minuta ranije? Koji je kurac više, pa u grčkoj ili u Argentini se to ne radi, a tamo mrtve glave padaju
Debilizam. Uđeš u 15. minuti ili čak zakasniš još više, a izađeš u 75. minuti ili čak prije. Potrošiš tolike paretine, a odgledaš 60 minuta utakmice ili čak još manje. A sve fol sigurnost, utakmica visokog rizika, stvori se takva atmosfera od strane policije da to nije normalno. I još nekad fasuješ pendrek jer eto može im se. Ako bude bilo kakav belaj, letiš sa tribine taman da si proveo na stadionu 5 minuta.

Naravno, sa ovim problemom se niko neće pozabaviti. Bolje skontati kako lupati što gluplje kazne, tipa kazna za megafon.
Tribina je ispražnjena zbog bacanja baklji na istok, gdje je bilo jako puno djece. Manijaci su bili na istoku prema jugu, pa ne shvatam konstatacije da su grupe bile jedna do druge (ne tvoja konstatacija nego Karananina).

Isto kao što će ubuduće biti ispražnjen vaš dio sjevera na Grbavici, kad zapalite baklju.
Nema više tolerancije za bezobrazluk gostujućih navijača na Grbavici.

Slična tekma kao u Mostaru, gosti bolji, domaćinu ostaju bodovi.
Last edited by Ricken on 20/03/2022 22:55, edited 3 times in total.
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#13728 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

ultima_palabra wrote: 20/03/2022 21:09
omega369 wrote: 20/03/2022 20:45 I ovo sad nad Radovicem je faul za zuti!!! A sudija ni prekrsaj nije svirao,a igrac vec ima karton. Kakva smijurija :lol: :lol:

I sad taj isti igrac kojo je trebao biti iskljucen zabija gol. Bravo sudija, bravo :skoljka:
Evo tegla kmekmeza, zasluzio si :thumbup:
Joj jesu se uskakali. :D
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#13729 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

omega369 wrote: 20/03/2022 20:37 Smjesno, nikakva

Lik na jugu sa nozem izbo navijaca Sarajeva i nikom nista
Nepostoji službeni podatak da je bilo ko zboden.
Pravo je pitanje šta su huligani, kvazi navijači sarajeva radili na zelenom terenu?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59313
Joined: 15/12/2008 16:53

#13730 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Ricken wrote: 20/03/2022 22:43
ultima_palabra wrote: 20/03/2022 21:09

Evo tegla kmekmeza, zasluzio si :thumbup:
Joj jesu se uskakali. :D
Sta kaze, nisu platili dovoljno policajaca :lol:
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#13731 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Slo Burner »

kupimo sudije i boli nas tuki :D
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#13732 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Slo Burner »

btw vec 5 utakmica niko nam na Grbavici nije zabio
Multitalent
Posts: 48
Joined: 07/10/2020 09:56

#13733 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Multitalent »

Velež zaslužio pobjedu ali nije znao dati gol. Na kraju jos gresku naprave dva igraca Veleza koji dopuste Beci da dodje do lopte a mogli su ga blokirati ili ispucati loptu. Vjerovatno 90ta minuta pa pala koncentracija.
Nepravedno ali takav je fudbal. Plus Željo igra baš oštro i zasluzio je puno vise kartona. Veležu ostaje samo jos šansa kroz kup a Željo je osigurao opstanak ove godine.
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#13734 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

ultima_palabra wrote: 20/03/2022 23:00
Ricken wrote: 20/03/2022 22:43

Joj jesu se uskakali. :D
Sta kaze, nisu platili dovoljno policajaca :lol:
Teže je njemu pala 92. minuta nego Feđi Dudiću, treba razumjeti dječaka. :D :D Hudnik.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59313
Joined: 15/12/2008 16:53

#13735 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Multitalent wrote: 20/03/2022 23:13 Velež zaslužio pobjedu ali nije znao dati gol. Na kraju jos gresku naprave dva igraca Veleza koji dopuste Beci da dodje do lopte a mogli su ga blokirati ili ispucati loptu. Vjerovatno 90ta minuta pa pala koncentracija.
Nepravedno ali takav je fudbal. Plus Željo igra baš oštro i zasluzio je puno vise kartona. Veležu ostaje samo jos šansa kroz kup a Željo je osigurao opstanak ove godine.
Nepravda, pa to ti je.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23443
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#13736 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

I nama je bila nepravda u Mostaru i Trebinju, gdje smo trebali obje dobiti :oops:
Edo_19
Posts: 6
Joined: 13/03/2022 09:25

#13737 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Edo_19 »

Ricken wrote: 20/03/2022 22:48
omega369 wrote: 20/03/2022 20:37 Smjesno, nikakva

Lik na jugu sa nozem izbo navijaca Sarajeva i nikom nista
Nepostoji službeni podatak da je bilo ko zboden.
Pravo je pitanje šta su huligani, kvazi navijači sarajeva radili na zelenom terenu?
Bukvalno postoji snimak na klixu kako bode momka koji se pokušao vratiti da pomogne onom koji je zapaljen, al pretpostavljam da ne postoji službeni podatak ni za to?
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#13738 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

Edo_19 wrote: 21/03/2022 01:19
Ricken wrote: 20/03/2022 22:48
Nepostoji službeni podatak da je bilo ko zboden.
Pravo je pitanje šta su huligani, kvazi navijači sarajeva radili na zelenom terenu?
Bukvalno postoji snimak na klixu kako bode momka koji se pokušao vratiti da pomogne onom koji je zapaljen, al pretpostavljam da ne postoji službeni podatak ni za to?
Raspitaj se o značenju pojma: službeni podatak. Nego ne reče šta su radili na travi?
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#13739 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

Ricken wrote: 21/03/2022 06:16
Edo_19 wrote: 21/03/2022 01:19
Bukvalno postoji snimak na klixu kako bode momka koji se pokušao vratiti da pomogne onom koji je zapaljen, al pretpostavljam da ne postoji službeni podatak ni za to?
Raspitaj se o značenju pojma: službeni podatak. Nego ne reče šta su radili na travi?
Nije ga niko prijavio jer ce ga tražiti po gradu.

Na travi su trazili da strgnu jedu od dvije male zastave kad to nije uspjelo bježali su nazad eventualno su pojedinci tražili kontakt samo kontakt šakama.
Dead Man Walking
Posts: 7151
Joined: 28/05/2004 21:49

#13740 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Dead Man Walking »

A pa jbga, trebali su onda fino reci nemojte se vi bihuzuriti previse, samo da skinemo ove dvije krpe i odosmo mi.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#13741 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

Dead Man Walking wrote: 21/03/2022 07:02 A pa jbga, trebali su onda fino reci nemojte se vi bihuzuriti previse, samo da skinemo ove dvije krpe i odosmo mi.
To su neke navijacke stvari u koje ne bi ulazio na ovoj temi jer nema logike s tobom diskutovati o tome doduše nisam više ni ja u toj prici tako da nije ni moje da pišem o tome.

Uglavnom u navijackom žargonu se kaže propala akcija onaj jedan manijak bio brz pa uhvatio jednog i to je to u suštini ovaj što je nožem ili skalpelom pokušao ubosti u vrat ce biti pronađen na ulici i vidjecemo kako ce se to sve riješiti.
A prije da necemo nikada ni saznati jer ulica proguta takve.
Dead Man Walking
Posts: 7151
Joined: 28/05/2004 21:49

#13742 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Dead Man Walking »

Navijacke stvari su i ono sto je uslijedilo nakon toga, sta je trebalo, mirno gledati? Ovaj noz, bodez, skalpel, sta god da je ne opravdavam naravno ali sva sreca u nesreci da niko nije uboden. A ovaj koji je mogao biti uboden svakako je trebao biti u cuzi da je drzava kako treba, al eto kod nas takvi jos idu mirno i dostojanstveno da skidaju transparente.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3713
Joined: 25/06/2014 14:16

#13743 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by kakotakonikako »

90minut wrote: 21/03/2022 07:13
Dead Man Walking wrote: 21/03/2022 07:02 A pa jbga, trebali su onda fino reci nemojte se vi bihuzuriti previse, samo da skinemo ove dvije krpe i odosmo mi.
To su neke navijacke stvari u koje ne bi ulazio na ovoj temi jer nema logike s tobom diskutovati o tome doduše nisam više ni ja u toj prici tako da nije ni moje da pišem o tome.

Uglavnom u navijackom žargonu se kaže propala akcija onaj jedan manijak bio brz pa uhvatio jednog i to je to u suštini ovaj što je nožem ili skalpelom pokušao ubosti u vrat ce biti pronađen na ulici i vidjecemo kako ce se to sve riješiti.
A prije da necemo nikada ni saznati jer ulica proguta takve.
De se ti dogovori sam sa sobom. Prvo kazes da ga bode a onda da je pokusao ubosti.
A mozes malo i o tome da su pokusali uzeti "dvije krpe" pa onda pokusali uzeti transparent o umrlom drugu sa tribine. To je , kako je naveo neko tada, kao da su Manijaci pokusali uzeti transparent o Vedranu Puljicu :thumbup: ( sto naravno niko ne bi nikada ).

Odgovorio sam ti jer pises gluposti.
User avatar
madesa
Posts: 5570
Joined: 26/07/2013 02:37

#13744 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by madesa »

zeljo slavi ko da je titula u pitanju :lol:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24702
Joined: 26/08/2007 17:10

#13745 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

madesa wrote: 21/03/2022 08:06zeljo slavi ko da je titula u pitanju :lol:
https://sportske.ba/pogledajte-festu-u- ... -mirvicem/

Jah .. 8-)
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#13746 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

Haj bar trener nije poveo navijanje.. 8)
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24702
Joined: 26/08/2007 17:10

#13747 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Takav je kakav je, ne možeš mu to zamjeriti ... :mrgreen:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#13748 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

a znaci ipak ima Zeljovaca na ovoj temi :oops:
pa dje ste ljudi, nema vas godinu :mrgreen:
User avatar
madesa
Posts: 5570
Joined: 26/07/2013 02:37

#13749 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by madesa »

Charuga wrote: 21/03/2022 08:13
madesa wrote: 21/03/2022 08:06zeljo slavi ko da je titula u pitanju :lol:
https://sportske.ba/pogledajte-festu-u- ... -mirvicem/

Jah .. 8-)
pobjedis nekog sa 6 golova sa igracem manje :izet: a na grbavici ko da je ulazak u grupnu fazu lige sampiona :lol:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24702
Joined: 26/08/2007 17:10

#13750 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Jeste, i to je razlog da predsjednik kluba uđe u svlačionicu i pjeva sa igračima.

Meni ne smeta, neka se momci raduju, isto ko i naši nakon pobjede nad Veležom. Ali ti vidiš jedno, a ne vidiš drugo ... :thumbup:

Ako će ti biti lakše neka bude tako, naši su proslavili kao da su osvojili LP.
Post Reply