Jer ih je Feđa nekad ranije trenirao, iz nekih razloga ih cijeni pa će im uvijek davati šansu.
Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Bazinga1234
- Posts: 8070
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
- Ricken
- Posts: 6053
- Joined: 03/05/2011 23:00
- Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
- Contact:
#13727 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Tribina je ispražnjena zbog bacanja baklji na istok, gdje je bilo jako puno djece. Manijaci su bili na istoku prema jugu, pa ne shvatam konstatacije da su grupe bile jedna do druge (ne tvoja konstatacija nego Karananina).Logovan wrote: ↑20/03/2022 20:44Debilizam. Uđeš u 15. minuti ili čak zakasniš još više, a izađeš u 75. minuti ili čak prije. Potrošiš tolike paretine, a odgledaš 60 minuta utakmice ili čak još manje. A sve fol sigurnost, utakmica visokog rizika, stvori se takva atmosfera od strane policije da to nije normalno. I još nekad fasuješ pendrek jer eto može im se. Ako bude bilo kakav belaj, letiš sa tribine taman da si proveo na stadionu 5 minuta.
Naravno, sa ovim problemom se niko neće pozabaviti. Bolje skontati kako lupati što gluplje kazne, tipa kazna za megafon.
Isto kao što će ubuduće biti ispražnjen vaš dio sjevera na Grbavici, kad zapalite baklju.
Nema više tolerancije za bezobrazluk gostujućih navijača na Grbavici.
Slična tekma kao u Mostaru, gosti bolji, domaćinu ostaju bodovi.
Last edited by Ricken on 20/03/2022 22:55, edited 3 times in total.
- Ricken
- Posts: 6053
- Joined: 03/05/2011 23:00
- Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
- Contact:
#13728 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Joj jesu se uskakali.
- Ricken
- Posts: 6053
- Joined: 03/05/2011 23:00
- Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
- Contact:
- ultima_palabra
- Posts: 59313
- Joined: 15/12/2008 16:53
#13730 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
- Slo Burner
- Posts: 5899
- Joined: 09/03/2012 14:20
- Location: Apsurdistan
- Grijem se na: Pelet
- Vozim: Bembaru
#13731 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
kupimo sudije i boli nas tuki 
- Slo Burner
- Posts: 5899
- Joined: 09/03/2012 14:20
- Location: Apsurdistan
- Grijem se na: Pelet
- Vozim: Bembaru
#13732 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
btw vec 5 utakmica niko nam na Grbavici nije zabio
-
Multitalent
- Posts: 48
- Joined: 07/10/2020 09:56
#13733 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Velež zaslužio pobjedu ali nije znao dati gol. Na kraju jos gresku naprave dva igraca Veleza koji dopuste Beci da dodje do lopte a mogli su ga blokirati ili ispucati loptu. Vjerovatno 90ta minuta pa pala koncentracija.
Nepravedno ali takav je fudbal. Plus Željo igra baš oštro i zasluzio je puno vise kartona. Veležu ostaje samo jos šansa kroz kup a Željo je osigurao opstanak ove godine.
Nepravedno ali takav je fudbal. Plus Željo igra baš oštro i zasluzio je puno vise kartona. Veležu ostaje samo jos šansa kroz kup a Željo je osigurao opstanak ove godine.
- Ricken
- Posts: 6053
- Joined: 03/05/2011 23:00
- Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
- Contact:
#13734 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Teže je njemu pala 92. minuta nego Feđi Dudiću, treba razumjeti dječaka.
- ultima_palabra
- Posts: 59313
- Joined: 15/12/2008 16:53
#13735 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nepravda, pa to ti je.Multitalent wrote: ↑20/03/2022 23:13 Velež zaslužio pobjedu ali nije znao dati gol. Na kraju jos gresku naprave dva igraca Veleza koji dopuste Beci da dodje do lopte a mogli su ga blokirati ili ispucati loptu. Vjerovatno 90ta minuta pa pala koncentracija.
Nepravedno ali takav je fudbal. Plus Željo igra baš oštro i zasluzio je puno vise kartona. Veležu ostaje samo jos šansa kroz kup a Željo je osigurao opstanak ove godine.
- sime_cipol
- Posts: 23443
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#13736 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
I nama je bila nepravda u Mostaru i Trebinju, gdje smo trebali obje dobiti 
-
Edo_19
- Posts: 6
- Joined: 13/03/2022 09:25
#13737 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Bukvalno postoji snimak na klixu kako bode momka koji se pokušao vratiti da pomogne onom koji je zapaljen, al pretpostavljam da ne postoji službeni podatak ni za to?
- Ricken
- Posts: 6053
- Joined: 03/05/2011 23:00
- Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
- Contact:
#13738 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#13739 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nije ga niko prijavio jer ce ga tražiti po gradu.
Na travi su trazili da strgnu jedu od dvije male zastave kad to nije uspjelo bježali su nazad eventualno su pojedinci tražili kontakt samo kontakt šakama.
-
Dead Man Walking
- Posts: 7151
- Joined: 28/05/2004 21:49
#13740 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
A pa jbga, trebali su onda fino reci nemojte se vi bihuzuriti previse, samo da skinemo ove dvije krpe i odosmo mi.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#13741 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
To su neke navijacke stvari u koje ne bi ulazio na ovoj temi jer nema logike s tobom diskutovati o tome doduše nisam više ni ja u toj prici tako da nije ni moje da pišem o tome.Dead Man Walking wrote: ↑21/03/2022 07:02 A pa jbga, trebali su onda fino reci nemojte se vi bihuzuriti previse, samo da skinemo ove dvije krpe i odosmo mi.
Uglavnom u navijackom žargonu se kaže propala akcija onaj jedan manijak bio brz pa uhvatio jednog i to je to u suštini ovaj što je nožem ili skalpelom pokušao ubosti u vrat ce biti pronađen na ulici i vidjecemo kako ce se to sve riješiti.
A prije da necemo nikada ni saznati jer ulica proguta takve.
-
Dead Man Walking
- Posts: 7151
- Joined: 28/05/2004 21:49
#13742 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Navijacke stvari su i ono sto je uslijedilo nakon toga, sta je trebalo, mirno gledati? Ovaj noz, bodez, skalpel, sta god da je ne opravdavam naravno ali sva sreca u nesreci da niko nije uboden. A ovaj koji je mogao biti uboden svakako je trebao biti u cuzi da je drzava kako treba, al eto kod nas takvi jos idu mirno i dostojanstveno da skidaju transparente.
- kakotakonikako
- Posts: 3713
- Joined: 25/06/2014 14:16
#13743 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
De se ti dogovori sam sa sobom. Prvo kazes da ga bode a onda da je pokusao ubosti.90minut wrote: ↑21/03/2022 07:13To su neke navijacke stvari u koje ne bi ulazio na ovoj temi jer nema logike s tobom diskutovati o tome doduše nisam više ni ja u toj prici tako da nije ni moje da pišem o tome.Dead Man Walking wrote: ↑21/03/2022 07:02 A pa jbga, trebali su onda fino reci nemojte se vi bihuzuriti previse, samo da skinemo ove dvije krpe i odosmo mi.
Uglavnom u navijackom žargonu se kaže propala akcija onaj jedan manijak bio brz pa uhvatio jednog i to je to u suštini ovaj što je nožem ili skalpelom pokušao ubosti u vrat ce biti pronađen na ulici i vidjecemo kako ce se to sve riješiti.
A prije da necemo nikada ni saznati jer ulica proguta takve.
A mozes malo i o tome da su pokusali uzeti "dvije krpe" pa onda pokusali uzeti transparent o umrlom drugu sa tribine. To je , kako je naveo neko tada, kao da su Manijaci pokusali uzeti transparent o Vedranu Puljicu
Odgovorio sam ti jer pises gluposti.
- madesa
- Posts: 5570
- Joined: 26/07/2013 02:37
#13744 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
zeljo slavi ko da je titula u pitanju 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24702
- Joined: 26/08/2007 17:10
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#13746 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Haj bar trener nije poveo navijanje.. 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24702
- Joined: 26/08/2007 17:10
#13747 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Takav je kakav je, ne možeš mu to zamjeriti ... 
- plain vanilla
- Posts: 70318
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#13748 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
a znaci ipak ima Zeljovaca na ovoj temi
pa dje ste ljudi, nema vas godinu
pa dje ste ljudi, nema vas godinu
- madesa
- Posts: 5570
- Joined: 26/07/2013 02:37
#13749 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
pobjedis nekog sa 6 golova sa igracem manje
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24702
- Joined: 26/08/2007 17:10
#13750 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jeste, i to je razlog da predsjednik kluba uđe u svlačionicu i pjeva sa igračima.
Meni ne smeta, neka se momci raduju, isto ko i naši nakon pobjede nad Veležom. Ali ti vidiš jedno, a ne vidiš drugo ...
Ako će ti biti lakše neka bude tako, naši su proslavili kao da su osvojili LP.
Meni ne smeta, neka se momci raduju, isto ko i naši nakon pobjede nad Veležom. Ali ti vidiš jedno, a ne vidiš drugo ...
Ako će ti biti lakše neka bude tako, naši su proslavili kao da su osvojili LP.
