Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13676 Re: Bundesliga
konacno, tedesco bivsi.
preuzeli stevens i büskens.
preuzeli stevens i büskens.
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#13677 Re: Bundesliga
jesu li ovo navijaci Schalkea morali vracati sa avionom BVB-a 
- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#13678 Re: Bundesliga
Ovo bi mogla biti najgora godina za Schalke, a krenuli sezonu sa ucescem u ligi prvaka.
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#13679 Re: Bundesliga
Prođoše dalje.pizarro wrote:jos kad danas frankfurt ispadne, gadna sezona u evropi
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#13680 Re: Bundesliga
Od cega da trose ostali kad prezivljavaju od prodaje igraca. Ostali mole Boga da im Bayern pokuca na vrata i pita da kupi najboljeg igraca za par milionamousstapha wrote:Navodno Dortmund planira trositii, od Bayerna se to svakako ocekuje, a ostale ekipe su tu vise kao posmatraci. Medjutim, ne treba ovo stanje ni da previse cudi. Jasno je bilo da ce rezultati slabiti kada vidis kakve finansijski jake ugovore zatvaraju druge lige, prije svega zbog tv prava, pa zbog stranog kapitala. Njemci biraju drugi put i da se mene pita ja ga jos uvijek ne bih mijenjao.
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13681 Re: Bundesliga
i to rutinski sa 1:0Logovan wrote:Prođoše dalje.pizarro wrote:jos kad danas frankfurt ispadne, gadna sezona u evropi![]()
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13682 Re: Bundesliga
Eintracht je perjanica Bundeslige 
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#13683 Re: Bundesliga
Mišo_Kovač wrote:Eintracht je perjanica Bundeslige
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#13684 Re: Bundesliga
Sljedece sezone opet grcevita borba za opstanak kad rasprodaju Jugoslovene i ostale nosioce igre. 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#13685 Re: Bundesliga
Na šta spade kuća petrovića

- van Basten
- Posts: 7958
- Joined: 21/09/2006 02:59
#13686 Re: Bundesliga
Eintracht ove sezone samo bere plodove rada Nike Kovaca 
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#13688 Re: Bundesliga
Meister Ma's
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13689 Re: Bundesliga
Domaci zadatak:
Kako stici 3 boda?
Kako stici 3 boda?
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#13690 Re: Bundesliga
vakoveella wrote:Domaci zadatak:
Kako stici 3 boda?
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13691 Re: Bundesliga
jedva cekam 6. april i tuzne bavarce 
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13692 Re: Bundesliga
Strpi se, kako ja mogupizarro wrote:jedva cekam 6. april i tuzne bavarce
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#13693 Re: Bundesliga
Ova ih prevara od trenera jos jebe na klupi...
Sta nekad bi od tako pametnog naroda sa razumnim odlukama i dobrim procjenama.
Sta nekad bi od tako pametnog naroda sa razumnim odlukama i dobrim procjenama.
- animals
- Posts: 21613
- Joined: 19/04/2013 22:13
#13694 Re: Bundesliga
Jel ovoga Timu Wernera Bayern kupio
joj igraca i klinca..
joj igraca i klinca..
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#13695 Re: Bundesliga
Ovaj komentator na SK nije normalan.
Kaže zaista nije bilo namjere u startu Pavkova

Kaže zaista nije bilo namjere u startu Pavkova
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#13697 Re: Bundesliga
Sane neka obidje sva turbeta svijeta. Mog'o je minimalno godinu dana out biti, sadaka ga je sacuvala. Mogli su ligamenti otici u tri lijepe materine.
Kakav kreten tito te jebo.
Sto se Wernera tice, priclino je grohnuo. Nadam se da u Liverpoolu polahko hlade od njega.
Kakav kreten tito te jebo.
Sto se Wernera tice, priclino je grohnuo. Nadam se da u Liverpoolu polahko hlade od njega.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#13698 Re: Bundesliga
Previše je jednodimenzionalan, funkcioniše kad ima prostora iza odbrane da uleti, na postavljenu odbranu truba vala.BHF_Manijak wrote: Sto se Wernera tice, priclino je grohnuo. Nadam se da u Liverpoolu polahko hlade od njega.
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#13699 Re: Bundesliga
A i to kad dobije prostora iza ledja odbrane, voli promasiti zicer nego se hljeba najesti!
Zamisli dva Manea u ekipi sto se zicera tice, jos pride ovakav Salah. Pa ne bi gola dali dan te jebo!

Zamisli dva Manea u ekipi sto se zicera tice, jos pride ovakav Salah. Pa ne bi gola dali dan te jebo!
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13700 Re: Bundesliga
Kad bi samo Njemacka imala igraca koji igra odlicno iza napadaca i otvara prostor istom kao niko drugi na svijetu 
