Kad Bayern otrese Liverpoola vidjeces koja je to liga..Velkoski wrote:Jebo te liga u kojoj je Leipzig treći
Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- animals
- Posts: 21618
- Joined: 19/04/2013 22:13
#13651 Re: Bundesliga
- animals
- Posts: 21618
- Joined: 19/04/2013 22:13
#13652 Re: Bundesliga
Ne javljaju se strucnjaci kad po dobru krene..
samo kad nizbrdo ide, odmah daju svoje umne dosjetke..
samo kad nizbrdo ide, odmah daju svoje umne dosjetke..
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#13653 Re: Bundesliga
Šta i da otrese (a neće?). Pa Tottenham je prosječni engleski klub s dva dobra igrača i nakantao je pretedenta na titulu bez ikakvih problema 
- animals
- Posts: 21618
- Joined: 19/04/2013 22:13
#13654 Re: Bundesliga
Dortmund je ok ekipa, ali nemaju budzet za nesto vece..Velkoski wrote:Šta i da otrese (a neće?). Pa Tottenham je prosječni engleski klub s dva dobra igrača i nakantao je pretedenta na titulu bez ikakvih problema
oni stvaraju igrace, takva im je politika..
i zato nikada nece u vrh Evrope...
uvijek ce biti razigrani i voljeni ali nikad nece biti vrh..
Tottenham isto nikad nece biti vrh, jedino ako ne ulete pijani seici kao u city..
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#13655 Re: Bundesliga
Dortmund je prodao xy igrača za ogromne cifre u posljednjih pet godina tako da to o budžetu ne stoji ni sekunde.
- animals
- Posts: 21618
- Joined: 19/04/2013 22:13
#13656 Re: Bundesliga
Pare se i trose..zar ne..Velkoski wrote:Dortmund je prodao xy igrača za ogromne cifre u posljednjih pet godina tako da to o budžetu ne stoji ni sekunde.
I klubovi koji prodaju igrace nisu nikad vrh...
oni koji kupuju najskuplje ti su vrh..
tako da ni tvoja ne stoji..
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13657 Re: Bundesliga
Jao Wolfsburga 
Nisu skinuli gaće, nego su došli bez gaća
Bayern je ušao u formu, reklo bi se dostigao svoj uobičajeni nivo, dok je BVB baš pao. Dobro, razumljivo je i to sa svim ovim mladim igračima, ali da bi mogli razmišljati o tituli moraju dobiti Bayerna u Minhenu.
U trenutnom odnosu snaga teško, ali eto, nikad se ne zna...
Nisu skinuli gaće, nego su došli bez gaća
Bayern je ušao u formu, reklo bi se dostigao svoj uobičajeni nivo, dok je BVB baš pao. Dobro, razumljivo je i to sa svim ovim mladim igračima, ali da bi mogli razmišljati o tituli moraju dobiti Bayerna u Minhenu.
U trenutnom odnosu snaga teško, ali eto, nikad se ne zna...
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13658 Re: Bundesliga
jos löw razbijesnio onu trojicu pa sad oni jos vise grizu na terenu.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#13659 Re: Bundesliga
Ma Wolfsburg je jucer dosao da izgubi . Zbig tog je BL karina kad se sve vrti oko jednog klubavicious wrote:Jao Wolfsburga
Nisu skinuli gaće, nego su došli bez gaća
Bayern je ušao u formu, reklo bi se dostigao svoj uobičajeni nivo, dok je BVB baš pao. Dobro, razumljivo je i to sa svim ovim mladim igračima, ali da bi mogli razmišljati o tituli moraju dobiti Bayerna u Minhenu.
U trenutnom odnosu snaga teško, ali eto, nikad se ne zna...
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13660 Re: Bundesliga
Ne samo strucnjak foruma, ja sam ti ovdje bog i batinaanimals wrote:Mokri snovi..veella wrote:Ovu tabelu sam ja praviopizarro wrote:
jesi i ti ono strucnjak ovog foruma za nogomet
Sto se tice snova hEnes je svoje snove odsanjao u zatvoru
Nur der BVB
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#13661 Re: Bundesliga
Koliko je fudbal u banani najbolje pokazuje posjeta na drugoligaskim tekmama.missko wrote:vicious wrote: Zbig tog je BL karina kad se sve vrti oko jednog kluba
Prije 10 godina i dalje nije bilo ovoliko praznih tribina.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13662 Re: Bundesliga
U Hannoveru snijeg pada kao iz rukavice 
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13663 Re: Bundesliga
Njemacki fudbal klupski i reprezentativni pao kurcu za usi ima 2 godine i jos ce vise pasti
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#13664 Re: Bundesliga
Jel ostao iko u evropi od BLveella wrote:Njemacki fudbal klupski i reprezentativni pao kurcu za usi ima 2 godine i jos ce vise pasti
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83424
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#13665 Re: Bundesliga
Najveci luzeri fudbalske igre.
- animals
- Posts: 21618
- Joined: 19/04/2013 22:13
#13666 Re: Bundesliga
Ko..Englezi ili Nijemci.._BataZiv_0809 wrote:Najveci luzeri fudbalske igre.
pa jebemu majku, budi malo realan..
da onolike pare udju u Njemacke klubove i oni bi bili na nivou Engleza..
lako ti je biti Englez, kad kupis sva najbolje igrace na svijetu..
Nijemci jesu pali, ali vratice se oni ne brini..
Bayern mora potrositi pare pa ce opet biti velik..
a ne kupovati drugorazredne igrace..
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13667 Re: Bundesliga
Frankfurt do sutramissko wrote:Jel ostao iko u evropi od BLveella wrote:Njemacki fudbal klupski i reprezentativni pao kurcu za usi ima 2 godine i jos ce vise pasti
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83424
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#13669 Re: Bundesliga
Najvise izgubljenih finala, na to sam mislio.animals wrote:Ko..Englezi ili Nijemci.._BataZiv_0809 wrote:Najveci luzeri fudbalske igre.
pa jebemu majku, budi malo realan..
da onolike pare udju u Njemacke klubove i oni bi bili na nivou Engleza..
lako ti je biti Englez, kad kupis sva najbolje igrace na svijetu..
Nijemci jesu pali, ali vratice se oni ne brini..
Bayern mora potrositi pare pa ce opet biti velik..
a ne kupovati drugorazredne igrace..
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13670 Re: Bundesliga
Ma dzaba ako Bayern potroši milijarde, kad niko ostali nema namjeru potrošiti pare na ekipu. Bayern je bio najjaci kad je imao jaku Borusiju. Ako nema konkurencije, sve ostalo je zakurac. Znaci osim Bayerna, i drugi moraju pocet trosit pare, i to na igrace van njemacke.
- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#13671 Re: Bundesliga
Navodno Dortmund planira trositii, od Bayerna se to svakako ocekuje, a ostale ekipe su tu vise kao posmatraci. Medjutim, ne treba ovo stanje ni da previse cudi. Jasno je bilo da ce rezultati slabiti kada vidis kakve finansijski jake ugovore zatvaraju druge lige, prije svega zbog tv prava, pa zbog stranog kapitala. Njemci biraju drugi put i da se mene pita ja ga jos uvijek ne bih mijenjao.
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#13672 Re: Bundesliga
Bayern je pun para, ali nece da trosi.
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#13673 Re: Bundesliga
Boga tiRomanista 101% wrote:Bayern je pun para, ali nece da trosi.
- Logovan
- Posts: 102766
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#13674 Re: Bundesliga
Sad se i Bayern može okrenuti osvajanju prvenstva. 
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13675 Re: Bundesliga
jos kad danas frankfurt ispadne, gadna sezona u evropi 

