Bundesliga

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
animals
Posts: 21618
Joined: 19/04/2013 22:13

#13651 Re: Bundesliga

Post by animals »

Velkoski wrote:Jebo te liga u kojoj je Leipzig treći :mrgreen:
Kad Bayern otrese Liverpoola vidjeces koja je to liga..
User avatar
animals
Posts: 21618
Joined: 19/04/2013 22:13

#13652 Re: Bundesliga

Post by animals »

Ne javljaju se strucnjaci kad po dobru krene..
samo kad nizbrdo ide, odmah daju svoje umne dosjetke..
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#13653 Re: Bundesliga

Post by Velkoski »

Šta i da otrese (a neće?). Pa Tottenham je prosječni engleski klub s dva dobra igrača i nakantao je pretedenta na titulu bez ikakvih problema :mrgreen:
User avatar
animals
Posts: 21618
Joined: 19/04/2013 22:13

#13654 Re: Bundesliga

Post by animals »

Velkoski wrote:Šta i da otrese (a neće?). Pa Tottenham je prosječni engleski klub s dva dobra igrača i nakantao je pretedenta na titulu bez ikakvih problema :mrgreen:
Dortmund je ok ekipa, ali nemaju budzet za nesto vece..
oni stvaraju igrace, takva im je politika..
i zato nikada nece u vrh Evrope...
uvijek ce biti razigrani i voljeni ali nikad nece biti vrh..
Tottenham isto nikad nece biti vrh, jedino ako ne ulete pijani seici kao u city..
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#13655 Re: Bundesliga

Post by Velkoski »

Dortmund je prodao xy igrača za ogromne cifre u posljednjih pet godina tako da to o budžetu ne stoji ni sekunde.
User avatar
animals
Posts: 21618
Joined: 19/04/2013 22:13

#13656 Re: Bundesliga

Post by animals »

Velkoski wrote:Dortmund je prodao xy igrača za ogromne cifre u posljednjih pet godina tako da to o budžetu ne stoji ni sekunde.
Pare se i trose..zar ne..
I klubovi koji prodaju igrace nisu nikad vrh...
oni koji kupuju najskuplje ti su vrh..
tako da ni tvoja ne stoji..
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#13657 Re: Bundesliga

Post by vicious »

Jao Wolfsburga :lol:
Nisu skinuli gaće, nego su došli bez gaća :D

Bayern je ušao u formu, reklo bi se dostigao svoj uobičajeni nivo, dok je BVB baš pao. Dobro, razumljivo je i to sa svim ovim mladim igračima, ali da bi mogli razmišljati o tituli moraju dobiti Bayerna u Minhenu. :D
U trenutnom odnosu snaga teško, ali eto, nikad se ne zna...
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#13658 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

jos löw razbijesnio onu trojicu pa sad oni jos vise grizu na terenu.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#13659 Re: Bundesliga

Post by missko »

vicious wrote:Jao Wolfsburga :lol:
Nisu skinuli gaće, nego su došli bez gaća :D

Bayern je ušao u formu, reklo bi se dostigao svoj uobičajeni nivo, dok je BVB baš pao. Dobro, razumljivo je i to sa svim ovim mladim igračima, ali da bi mogli razmišljati o tituli moraju dobiti Bayerna u Minhenu. :D
U trenutnom odnosu snaga teško, ali eto, nikad se ne zna...
Ma Wolfsburg je jucer dosao da izgubi . Zbig tog je BL karina kad se sve vrti oko jednog kluba
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13660 Re: Bundesliga

Post by veella »

animals wrote:
veella wrote:
pizarro wrote:Image
Ovu tabelu sam ja pravio
Mokri snovi..
jesi i ti ono strucnjak ovog foruma za nogomet :-)
Ne samo strucnjak foruma, ja sam ti ovdje bog i batina :thumbup:
Sto se tice snova hEnes je svoje snove odsanjao u zatvoru :izet: :lol: :mrgreen: :thumbup:
Nur der BVB
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#13661 Re: Bundesliga

Post by pirmin »

missko wrote:
vicious wrote: Zbig tog je BL karina kad se sve vrti oko jednog kluba
Koliko je fudbal u banani najbolje pokazuje posjeta na drugoligaskim tekmama.
Prije 10 godina i dalje nije bilo ovoliko praznih tribina.
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13662 Re: Bundesliga

Post by veella »

U Hannoveru snijeg pada kao iz rukavice :lol:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13663 Re: Bundesliga

Post by veella »

Njemacki fudbal klupski i reprezentativni pao kurcu za usi ima 2 godine i jos ce vise pasti
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#13664 Re: Bundesliga

Post by missko »

veella wrote:Njemacki fudbal klupski i reprezentativni pao kurcu za usi ima 2 godine i jos ce vise pasti
Jel ostao iko u evropi od BL
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83424
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#13665 Re: Bundesliga

Post by _BataZiv_0809 »

Najveci luzeri fudbalske igre.
User avatar
animals
Posts: 21618
Joined: 19/04/2013 22:13

#13666 Re: Bundesliga

Post by animals »

_BataZiv_0809 wrote:Najveci luzeri fudbalske igre.
Ko..Englezi ili Nijemci..
pa jebemu majku, budi malo realan..
da onolike pare udju u Njemacke klubove i oni bi bili na nivou Engleza..
lako ti je biti Englez, kad kupis sva najbolje igrace na svijetu..
Nijemci jesu pali, ali vratice se oni ne brini..
Bayern mora potrositi pare pa ce opet biti velik..
a ne kupovati drugorazredne igrace..
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13667 Re: Bundesliga

Post by veella »

missko wrote:
veella wrote:Njemacki fudbal klupski i reprezentativni pao kurcu za usi ima 2 godine i jos ce vise pasti
Jel ostao iko u evropi od BL
Frankfurt do sutra
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#13668 Re: Bundesliga

Post by missko »

Znaci u rangu HNLa
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83424
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#13669 Re: Bundesliga

Post by _BataZiv_0809 »

animals wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Najveci luzeri fudbalske igre.
Ko..Englezi ili Nijemci..
pa jebemu majku, budi malo realan..
da onolike pare udju u Njemacke klubove i oni bi bili na nivou Engleza..
lako ti je biti Englez, kad kupis sva najbolje igrace na svijetu..
Nijemci jesu pali, ali vratice se oni ne brini..
Bayern mora potrositi pare pa ce opet biti velik..
a ne kupovati drugorazredne igrace..
Najvise izgubljenih finala, na to sam mislio.
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#13670 Re: Bundesliga

Post by Mišo_Kovač »

Ma dzaba ako Bayern potroši milijarde, kad niko ostali nema namjeru potrošiti pare na ekipu. Bayern je bio najjaci kad je imao jaku Borusiju. Ako nema konkurencije, sve ostalo je zakurac. Znaci osim Bayerna, i drugi moraju pocet trosit pare, i to na igrace van njemacke.
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#13671 Re: Bundesliga

Post by mousstapha »

Navodno Dortmund planira trositii, od Bayerna se to svakako ocekuje, a ostale ekipe su tu vise kao posmatraci. Medjutim, ne treba ovo stanje ni da previse cudi. Jasno je bilo da ce rezultati slabiti kada vidis kakve finansijski jake ugovore zatvaraju druge lige, prije svega zbog tv prava, pa zbog stranog kapitala. Njemci biraju drugi put i da se mene pita ja ga jos uvijek ne bih mijenjao.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#13672 Re: Bundesliga

Post by Romanista 101% »

Bayern je pun para, ali nece da trosi.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#13673 Re: Bundesliga

Post by beni-bu-man »

Romanista 101% wrote:Bayern je pun para, ali nece da trosi.
Boga ti
User avatar
Logovan
Posts: 102766
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#13674 Re: Bundesliga

Post by Logovan »

Sad se i Bayern može okrenuti osvajanju prvenstva. :mrgreen:
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#13675 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

jos kad danas frankfurt ispadne, gadna sezona u evropi :run:
Post Reply