Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13626 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Alfons Kauders wrote:
Hafis wrote:
pici wrote:jedino sHo im valja je travarica i koziji sir... ovo ostalo ni zimbabve nebi uvozio
Dobro si. A vidiš ja stvarno ne znam koji bih proizvod gore iz Bosne pohvalio. Vrag me odnio ako se mogu nećeg sjetiti. Radi li vam još ona Krivaja ili ste i to razjebali. Bilo je nekada dobra namještaja od bukovine.
Jest vala, mi nismo globalno poznati kao vodeci proizvodjaci tariguza i ratnih zlocinaca u BiH.
Vidi ovoga. Bolje praviti toalet pribor za trkom nego lopatati u rudniku.
Zato ste vi uvjerljivo prvi na Balkanu što se tiče emisije štetnih tvari u atmosferu.

A da, zaboravio sam Brajlovićev asortiman. Oprobaš reda radi kobasicu ili plahu - smrdiš k'o prčijarac deset dana . Sve bježi od tebe :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#13627 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Alfons Kauders wrote:
Hafis wrote:
pici wrote:jedino sHo im valja je travarica i koziji sir... ovo ostalo ni zimbabve nebi uvozio
Dobro si. A vidiš ja stvarno ne znam koji bih proizvod gore iz Bosne pohvalio. Vrag me odnio ako se mogu nećeg sjetiti. Radi li vam još ona Krivaja ili ste i to razjebali. Bilo je nekada dobra namještaja od bukovine.
Jest vala, mi nismo globalno poznati kao vodeci proizvodjaci tariguza i ratnih zlocinaca u BiH.
a sjeckan duHan? :mrgreen:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13628 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

spreca, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.

Koji senzori krvi ti iz nosa. Jebo ti bjelu ajkulu šta je ovo.
Sad će i ostali :)
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#13629 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote:
Jest vala, mi nismo globalno poznati kao vodeci proizvodjaci tariguza i ratnih zlocinaca u BiH.
Vidi ovoga. Bolje praviti toalet pribor za trkom nego lopatati u rudniku.
Zato ste vi uvjerljivo prvi na Balkanu što se tiče emisije štetnih tvari u atmosferu.

A da, zaboravio sam Brajlovićev asortiman. Oprobaš reda radi kobasicu ili plahu - smrdiš k'o prčijarac deset dana . Sve bježi od tebe :lol:
Nema problema, ali matematika je neumoljiva kolega statisticaru :D
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13630 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Alfons Kauders wrote:
Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote:
Jest vala, mi nismo globalno poznati kao vodeci proizvodjaci tariguza i ratnih zlocinaca u BiH.
Vidi ovoga. Bolje praviti toalet pribor za trkom nego lopatati u rudniku.
Zato ste vi uvjerljivo prvi na Balkanu što se tiče emisije štetnih tvari u atmosferu.

A da, zaboravio sam Brajlovićev asortiman. Oprobaš reda radi kobasicu ili plahu - smrdiš k'o prčijarac deset dana . Sve bježi od tebe :lol:
Nema problema, ali matematika je neumoljiva kolega statisticaru :D
Papir trpi svašta. U stvarnom životu stvari izgledaju drugačije.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#13631 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Hafis wrote:spreca, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.

Koji senzori krvi ti iz nosa. Jebo ti bjelu ajkulu šta je ovo.
Sad će i ostali :)
Uzmi tariguz i obrisi se ispod nosa
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#13632 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by GeeTnT »

Ne 'afise, stvarni zivot izgleda upravo onako kako kazu iz adezea, sabora...i onako kako Dika kaze.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#13633 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote: Papir trpi svašta. U stvarnom životu stvari izgledaju drugačije.
Slazem se, izgledaju. Papir kaze da HDZ kantoni postaju ekonomski neodrzivi sredinom 2022.

A u stvarnom zivotu, to moze biti 2021 ili 2023. :)
User avatar
pici
Posts: 46401
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#13634 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Hafis wrote:
pici wrote:jedino sHo im valja je travarica i koziji sir... ovo ostalo ni zimbabve nebi uvozio
Dobro si. A vidiš ja stvarno ne znam koji bih proizvod gore iz Bosne pohvalio. Vrag me odnio ako se mogu nećeg sjetiti. Radi li vam još ona Krivaja ili ste i to razjebali. Bilo je nekada dobra namještaja od bukovine.
yeas valla ovdjekana nista ne upjeva sem kladiJonica, banaka i apoteka... dotlena uvaske sve ispostave od cucavca do tlakomjera :thumbup: dze mi je Paja iz Livna skupili sei oni pernati jastuKi treBa mi madrac su 10 cenata spuzve...
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13635 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Alfons Kauders wrote:
Hafis wrote: Papir trpi svašta. U stvarnom životu stvari izgledaju drugačije.
Slazem se, izgledaju. Papir kaze da HDZ kantoni postaju ekonomski neodrzivi sredinom 2022.

A u stvarnom zivotu, to moze biti 2021 ili 2023. :)
Aha, kontam. Teorijske hipotee rađerne neodgovarajućim metroda na nerandomiziranim uzorcima i podatcima.
Da ti to babo malo plastičnije objasni: I Željo i Sarajevo su svake godine po svim ''relevantnim'' predviđanjima 100% prvaci u Pemier ligi, pa na kraju nigdje ništa (a za tvoju Slobodu nemam utješnih riječi)
Kužiš što ti mislim reći?
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13636 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Alfons Kauders wrote:
Hafis wrote: Papir trpi svašta. U stvarnom životu stvari izgledaju drugačije.
Slazem se, izgledaju. Papir kaze da HDZ kantoni postaju ekonomski neodrzivi sredinom 2022.

A u stvarnom zivotu, to moze biti 2021 ili 2023. :)
Aha, kontam. Teorijske hipoteze rađene neodgovarajućim metodama na nerandomiziranim uzorcima i podatcima.
Da ti to babo malo plastičnije objasni: I Željo i Sarajevo su svake godine po svim ''relevantnim'' predviđanjima 100% prvaci u Pemier ligi, pa na kraju u stvbarnom životu nigdje veze (a za tvoju Slobodu nemam utješnih riječi)
Kužiš što ti mislim reći?
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#13637 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote:
Slazem se, izgledaju. Papir kaze da HDZ kantoni postaju ekonomski neodrzivi sredinom 2022.

A u stvarnom zivotu, to moze biti 2021 ili 2023. :)
Aha, kontam. Teorijske hipoteze rađene neodgovarajućim metodama na nerandomiziranim uzorcima i podatcima.
Da ti to babo malo plastičnije objasni: I Željo i Sarajevo su svake godine po svim ''relevantnim'' predviđanjima 100% prvaci u Pemier ligi, pa na kraju u stvbarnom životu nigdje veze (a za tvoju Slobodu nemam utješnih riječi)
Kužiš što ti mislim reći?
Kuzim sta mislis reci, ali ti ne ide. :D Jer se u ekonomiju kontas koliko i ja u fudbal :D
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13638 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Što ovo jutros nema niti jednog prašinara s kakvim linkom o segregaciji, ekstremizmu, aparthejdu i fašizmu...a ja umalo zaboravih - i terorizmu :) u Počitelju.
Ili je još uvijek Kiseljak in, pa će Počitelj tek s nedjelje na red doći.
User avatar
pici
Posts: 46401
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#13639 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Hafis wrote:Što ovo jutros nema niti jednog prašinara s kakvim linkom o segregaciji, ekstremizmu, aparthejdu i fašizmu...a ja umalo zaboravih - i terorizmu :) u Počitelju.
Ili je još uvijek Kiseljak in, pa će Počitelj tek s nedjelje na red doći.
ev jedan al samo zate...znas onaj kad je ercegovac usHo u kafic na carsiji sa zenom i kaje konobaru daj dvije kaVe... kaJe konobar nemamo... kak nemate ljutito ce era sta imate... imamo kaHve... era sav se zabiljuzio pa dreci se pa to je fasizam, majorizacija, apartHejd... nato konobar smirite se gospodine pa kako bi bilo da sad ispadne da ja vasu zenu poHvalim il povalim...
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#13640 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote:Što ovo jutros nema niti jednog prašinara s kakvim linkom o segregaciji, ekstremizmu, aparthejdu i fašizmu...a ja umalo zaboravih - i terorizmu :) u Počitelju.
Ili je još uvijek Kiseljak in, pa će Počitelj tek s nedjelje na red doći.
Sta se sad bunis?

Jesam li ti ja lijepo govorio da ne kuhate s SDA? Jesam.

Jeste li zakuhali? Jeste.

E pa sad uzivajte u hajci, jer poslije jebanja nema kajanja. U ovom slucaju, poslije jebanja dolazi jos jebanja.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13641 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Pa dobro, nisu to nekakvi previše opasni prodori. Više se ti baloni puštaju zbog prasšinara u stvarnom životu koji gledaju FTV s utakarenom viljuškom umjesto antene. Samo se nadam da znaju dozirati te stvari u mjeri, jer njima bi se dugoročno razbile o glavu. Ne treba im talasanje u ovom trenutku.
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#13642 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by horkesh »

Hajd' sve to, ali što Dnevnik.ba ne radi već danima? Ja ne znam šta se dešava dok mi Tvrtko Milović to ne objasni.
User avatar
Kejn
Posts: 2630
Joined: 24/09/2016 12:24
Location: Sarajevo Temple Prime. U prvom safu

#13643 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Kejn »

kiligonzales wrote:
Kejn wrote:Pavelić je poštovao Bošnjake više nego što su to radili Partizani. Barem smo za Ustaše postojali kao "Hrvati muslimani". Za partizane nismo ni postojali kao narod do 1972. Ne amnestiram Ustaše nego samo ističem neke činjenice. Partizanima smo valjali samo ko topovsko meso u većini slučajeva. Npr. maestralno su zavalili Sandžaklije i obećali im autonomiju kroz njihovo antifašističko vijeće da bi kada im je istekao rok korisnosti, jednostavno bez pristanka Sandžaklija rekli da Sandžaklije ne žele autonomiju.
Nurke Pozderac je to top objasnio. Prvo ce s vama rijesavati srpsko pitanje, a onda ce s vama rijesavati druga pitanja. :D

Da su Uje cijenili svoje cvijece, nebi NDH do Sandzaka bila, vec bi ko Partizani ugurali svoje cvijece u buduci ustav BiH kao republike koja gradi tu federaciju. Ti da su valjali nebi im se cete po Dalmaciji setale s Talijanima, niti bi se odricali djelova Hrvatske za rad tuđina. :D
Ah što nas uguraše sjajno u ustav. Jedno pričali tad, a poslije rata drugo radili. Jedva nam onu baklju dali da je stavimo na grb, a kao narod nas tek priznali 1972. Kažem ja haman isti k... i jedni i drugi.
kiligonzales
Posts: 5820
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#13644 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by kiligonzales »

Kejn wrote:
kiligonzales wrote:
Kejn wrote:Pavelić je poštovao Bošnjake više nego što su to radili Partizani. Barem smo za Ustaše postojali kao "Hrvati muslimani". Za partizane nismo ni postojali kao narod do 1972. Ne amnestiram Ustaše nego samo ističem neke činjenice. Partizanima smo valjali samo ko topovsko meso u većini slučajeva. Npr. maestralno su zavalili Sandžaklije i obećali im autonomiju kroz njihovo antifašističko vijeće da bi kada im je istekao rok korisnosti, jednostavno bez pristanka Sandžaklija rekli da Sandžaklije ne žele autonomiju.
Nurke Pozderac je to top objasnio. Prvo ce s vama rijesavati srpsko pitanje, a onda ce s vama rijesavati druga pitanja. :D

Da su Uje cijenili svoje cvijece, nebi NDH do Sandzaka bila, vec bi ko Partizani ugurali svoje cvijece u buduci ustav BiH kao republike koja gradi tu federaciju. Ti da su valjali nebi im se cete po Dalmaciji setale s Talijanima, niti bi se odricali djelova Hrvatske za rad tuđina. :D
Ah što nas uguraše sjajno u ustav. Jedno pričali tad, a poslije rata drugo radili. Jedva nam onu baklju dali da je stavimo na grb, a kao narod nas tek priznali 1972. Kažem ja haman isti k... i jedni i drugi.
Ugurase nas i priznase nam republiku,zbog toga smo i stekli pravo na samoopredjeljenje.
Sta su Uje ponudile? :D
kiligonzales
Posts: 5820
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#13645 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by kiligonzales »

Hafis wrote:Što ovo jutros nema niti jednog prašinara s kakvim linkom o segregaciji, ekstremizmu, aparthejdu i fašizmu...a ja umalo zaboravih - i terorizmu :) u Počitelju.
Ili je još uvijek Kiseljak in, pa će Počitelj tek s nedjelje na red doći.
Hafise jer ti imas misionarski kompleks da izbavis hrvatski narod nevolja majorizacije? :D
Vidim lokacija ti HDZistan :D
kiligonzales
Posts: 5820
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#13646 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by kiligonzales »

Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote:
Hafis wrote: Papir trpi svašta. U stvarnom životu stvari izgledaju drugačije.
Slazem se, izgledaju. Papir kaze da HDZ kantoni postaju ekonomski neodrzivi sredinom 2022.

A u stvarnom zivotu, to moze biti 2021 ili 2023. :)
Aha, kontam. Teorijske hipoteze rađene neodgovarajućim metodama na nerandomiziranim uzorcima i podatcima.
Da ti to babo malo plastičnije objasni: I Željo i Sarajevo su svake godine po svim ''relevantnim'' predviđanjima 100% prvaci u Pemier ligi, pa na kraju u stvbarnom životu nigdje veze (a za tvoju Slobodu nemam utješnih riječi)
Kužiš što ti mislim reći?
Pa da manje kupujete utakmice i dijelite bodove medjusobom nebi vi titule gledali u fudbalu godinama. Ovako ko na Eurosongu, imate ocekivane bodove od hrvatskih klubova, a bome i po kojeg srpskog. :lol:

Ona priredba s Radnikom ne da je kradja, nego je i sramota :D

Jos jedino takve sramote vidjeh protiv Sirokog u kupu na Grbavici, kad Zelji svirase dva nepostojeca penala. :lol:
User avatar
SaraFina
Posts: 24433
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13647 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Ja nikako da skontam ko sredi "Plemiće" i tim njihov u Simin Hanu :)
kiligonzales
Posts: 5820
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#13648 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by kiligonzales »

pici wrote:
Hafis wrote:
pici wrote:jedino sHo im valja je travarica i koziji sir... ovo ostalo ni zimbabve nebi uvozio
Dobro si. A vidiš ja stvarno ne znam koji bih proizvod gore iz Bosne pohvalio. Vrag me odnio ako se mogu nećeg sjetiti. Radi li vam još ona Krivaja ili ste i to razjebali. Bilo je nekada dobra namještaja od bukovine.
yeas valla ovdjekana nista ne upjeva sem kladiJonica, banaka i apoteka... dotlena uvaske sve ispostave od cucavca do tlakomjera :thumbup: dze mi je Paja iz Livna skupili sei oni pernati jastuKi treBa mi madrac su 10 cenata spuzve...
Pici, ovi Covicevi botovi, jos vjeruju u pricu da njegov Soko i danas pravi avione, samo sad sa HR oznakom :lol:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13649 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

kiligonzales wrote:
Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote: Slazem se, izgledaju. Papir kaze da HDZ kantoni postaju ekonomski neodrzivi sredinom 2022.

A u stvarnom zivotu, to moze biti 2021 ili 2023. :)
Aha, kontam. Teorijske hipoteze rađene neodgovarajućim metodama na nerandomiziranim uzorcima i podatcima.
Da ti to babo malo plastičnije objasni: I Željo i Sarajevo su svake godine po svim ''relevantnim'' predviđanjima 100% prvaci u Pemier ligi, pa na kraju u stvbarnom životu nigdje veze (a za tvoju Slobodu nemam utješnih riječi)
Kužiš što ti mislim reći?
Pa da manje kupujete utakmice i dijelite bodove medjusobom nebi vi titule gledali u fudbalu godinama. Ovako ko na Eurosongu, imate ocekivane bodove od hrvatskih klubova, a bome i po kojeg srpskog. :lol:

Ona priredba s Radnikom ne da je kradja, nego je i sramota :D

Jos jedino takve sramote vidjeh protiv Sirokog u kupu na Grbavici, kad Zelji svirase dva nepostojeca penala. :lol:
Ma ja. Vadi se ti, dijele bodove među sobom i nameštaju. A 70% lige čine patriJotsko-antifašistički klubovi. Jazuk, pošteni i naivni pa ne znaju kako se to radi. Ljudi su organiziraniji i kvit.
Jebote, jedan sićušni Široki Brijeg ima više medalja u nogometu i košarci već čitav Tuzlanski, Zenički, USK, Goraždanski, Srednjobosanski i pola Sarajevskog kantona.
I šta veliš - nepostojeći penali i dijeljenje bodova međusobno :D
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13650 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

SaraFina wrote:Ja nikako da skontam ko sredi "Plemiće" i tim njihov u Simin Hanu :)
Zvao Mile Choea i rek'o: daj bola reci onim svojim nek ih puste da idu dalje. Vratim ti čim bude glasanje u parlamentu za izborni zakon.
Post Reply