Ne znam što je teško zamisliti da Hrvati vole i Bosnu i Hercegovinu, ja ih obožavam.arzuhal wrote:Šta viče Mijo Krešić: OSA u službi jedne stranke a protiv Hrvata, treba ispitat to jel sve bilo po zakonu i to, hehe![]()
Svehrvatska ofanziva na BiH koja je, razumije se, i njihova domovina i koju vole najviše na dunjalukuTa najbliži smo susjedi, ko će kome ako ne svoj svome, upućeni smo jedni na druge a Hrvatska je najveći prijatelj BiH na njenom putu ka evroatlanskim integracijama
![]()
Da hoće više i taj studeni, da čujemo presudu, pa da možemo biti malo manje prijatelji a više drugovi
Drugi par rukava je što ne volimo ovakvu državu BiH. Daleko od toga da je i Bošnjaci vole, ako se priča računa onda je obožavaju, ali po djelima i ne baš...
