Upravo na taj sam i pokušao poslati ali uvijek bezuspješno. U svakom slučaju hvala.amko001 wrote:[email protected]Sema94tz wrote:Na koji mail? Ako možes da napišeš, ja sam pokušao poslati na neki ali uvijek mi dolazi obavjest da mail nije uspješno poslat.spree wrote:hajmo opet sa mailovima kao onih par dana, jer u suprotnom Bog dragi zna kad ce ovo. mobitel mi zastario u skladistu
Kupio bih nesto sa eBay-a
Moderator: anex
-
Sema94tz
- Posts: 7
- Joined: 21/02/2017 13:38
#13576 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
- zincx
- Posts: 1000
- Joined: 14/01/2017 16:21
- Location: Sarajevo
#13577 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
UINO više na poštu ne odgovara. Toliko su zapetljali stvar da nemaju šta reći.
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#13578 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Fazon je sto na ebayu kad kliknem BUY NOW. ne salje me na paypal . nego mi samo napise da ne salju za Bosnu.. I da imam 2 opcije, da kontakiram poslodavca i nesto bezveze.IstinitaPoruka wrote:Samo stavi/dodaj na PayPalu još jednu adresu, ime i prezime, grad itd. kao što već to imaš. Prilikom ulaska na PayPal-plaćanja, možeš izabrati na koju adresu želiš da ti pošaljuAhmetShabo wrote:Zna li neko kako da narucim nesto na adresu u americi? Dakle drugu tamo,pa da mi ponese kad krene ovamo. Meni je reg adresa bosanska na ebayu, a ovi ne salju za bosnu taj item...
Ukratko:
1. http://prntscr.com/ecnrnt
2. http://prntscr.com/ecnrcr
Živio
VEc sam ga kontaktirao, i ona kaze da se nesto ulogujem na US ebay. ili da jaran naruci za mene tamo u americi valjda sa svog racuna...
-
IstinitaPoruka
- Posts: 417
- Joined: 06/10/2015 14:27
#13579 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Vidi drug, samo dodaj njegovo ime, adresu tamo u Americi (pitaj ga tačne podatke sve) i onda će najvjerovatnije moći. Znači ti samo plaćaš 'za njega', njemu stigne na adresu, i tebi ponese kad pođe iz US..I kad ideš buy now, negdje ispod tvog imena i adrese bi trebalo ispod samo da zamijeniš, tj. izabereš njegovu (klikni tu negdje, ne sjećam se tačno..)AhmetShabo wrote:Fazon je sto na ebayu kad kliknem BUY NOW. ne salje me na paypal . nego mi samo napise da ne salju za Bosnu.. I da imam 2 opcije, da kontakiram poslodavca i nesto bezveze.IstinitaPoruka wrote:Samo stavi/dodaj na PayPalu još jednu adresu, ime i prezime, grad itd. kao što već to imaš. Prilikom ulaska na PayPal-plaćanja, možeš izabrati na koju adresu želiš da ti pošaljuAhmetShabo wrote:Zna li neko kako da narucim nesto na adresu u americi? Dakle drugu tamo,pa da mi ponese kad krene ovamo. Meni je reg adresa bosanska na ebayu, a ovi ne salju za bosnu taj item...
Ukratko:
1. http://prntscr.com/ecnrnt
2. http://prntscr.com/ecnrcr
Živio
VEc sam ga kontaktirao, i ona kaze da se nesto ulogujem na US ebay. ili da jaran naruci za mene tamo u americi valjda sa svog racuna...
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#13580 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
evo sta se desiIstinitaPoruka wrote: Vidi drug, samo dodaj njegovo ime, adresu tamo u Americi (pitaj ga tačne podatke sve) i onda će najvjerovatnije moći. Znači ti samo plaćaš 'za njega', njemu stigne na adresu, i tebi ponese kad pođe iz US..I kad ideš buy now, negdje ispod tvog imena i adrese bi trebalo ispod samo da zamijeniš, tj. izabereš njegovu (klikni tu negdje, ne sjećam se tačno..)

-
IstinitaPoruka
- Posts: 417
- Joined: 06/10/2015 14:27
#13581 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Jesi dodao njegovu adresu, ime i prezime kao još jedan profil (dao sam ti slike gore) ?AhmetShabo wrote:evo sta se desiIstinitaPoruka wrote: Vidi drug, samo dodaj njegovo ime, adresu tamo u Americi (pitaj ga tačne podatke sve) i onda će najvjerovatnije moći. Znači ti samo plaćaš 'za njega', njemu stigne na adresu, i tebi ponese kad pođe iz US..I kad ideš buy now, negdje ispod tvog imena i adrese bi trebalo ispod samo da zamijeniš, tj. izabereš njegovu (klikni tu negdje, ne sjećam se tačno..)
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#13582 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
DOdao sam, na ebayu i na paypalu. Mislim da sam rijesio.. Dok sam slao ovaj screen, skontao sam,,IstinitaPoruka wrote:Jesi dodao njegovu adresu, ime i prezime kao još jedan profil (dao sam ti slike gore) ?AhmetShabo wrote:evo sta se desiIstinitaPoruka wrote: Vidi drug, samo dodaj njegovo ime, adresu tamo u Americi (pitaj ga tačne podatke sve) i onda će najvjerovatnije moći. Znači ti samo plaćaš 'za njega', njemu stigne na adresu, i tebi ponese kad pođe iz US..I kad ideš buy now, negdje ispod tvog imena i adrese bi trebalo ispod samo da zamijeniš, tj. izabereš njegovu (klikni tu negdje, ne sjećam se tačno..)
barem mislim da jesam
Hvala puno
-
IstinitaPoruka
- Posts: 417
- Joined: 06/10/2015 14:27
#13583 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Obično traže da im profaxaš izvještaj..barem je do sad u mom slučaju tako biloKvaziExpert wrote:Meni na obavijesti stoji adresa [email protected].., ali odmah mi dodje obavijest 'adresa nije pronadjena'. Koji klocevi boze dragi.amko001 wrote:Ljudi jel iko slao paypal transakciju kao dokaz vrijednost i da bi obračunali carinu i pdv na ovu email adresu [email protected]...
I jesu li odgovorili ili sta jer sam ja poslao i nista jos ne odgovaraju a u pitanju su patike nike kostale 40$
Pa mi je dosla obavjest i da trebam poslati paypal transakciju ali oni nista ne odgovaraju :/
- victom
- Posts: 4062
- Joined: 04/04/2012 17:15
#13584 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
a moja baterijaaaaaaaaaa ?choxnox wrote:Pa ako hoces iskreno, pola onog prvog clanka koji je Klix izbacio kada se digla hajka je bukvalno bilo copy-paste moje dojave vijesti dok su drugu polovinu popunili Ratkovom izjavom tako da znam kako stvari funkcionisu...Saka wrote:Odlucio je jer sam ih ja molio. Nisu ni prvi put mediji sami od sebe pisali nego sto je raja zvala. Pa onda vide jedni od drugih.
Zato ko god moze udarite na sva zvona i samo personalno: Dzakula laze, Ratko laze!
Last edited by victom on 01/03/2021 05:34, edited 2 times in total.
- victom
- Posts: 4062
- Joined: 04/04/2012 17:15
#13585 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
eh pošto je sezona opet krenula. odoh opet Ratku da pošaljem email.
Pitanja i primjedbe slati na:
[email protected]
[email protected].
[email protected]
zatrpajte ih !!!
Pitanja i primjedbe slati na:
[email protected]
[email protected].
[email protected]
zatrpajte ih !!!
Last edited by victom on 24/02/2017 20:14, edited 2 times in total.
- victom
- Posts: 4062
- Joined: 04/04/2012 17:15
#13586 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
posalo na sva tri 
Last edited by victom on 01/03/2021 05:34, edited 2 times in total.
- victom
- Posts: 4062
- Joined: 04/04/2012 17:15
#13587 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Last edited by victom on 01/03/2021 05:34, edited 2 times in total.
- victom
- Posts: 4062
- Joined: 04/04/2012 17:15
#13588 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Ratko se sakrio:

Last edited by victom on 01/03/2021 05:34, edited 2 times in total.
- victom
- Posts: 4062
- Joined: 04/04/2012 17:15
#13589 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
svaka čast kolegavictom wrote:posalo na sva tri
Last edited by victom on 01/03/2021 05:34, edited 2 times in total.
- otherside
- Posts: 4922
- Joined: 30/10/2004 00:32
- Location: sarajevo
#13590 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
victom wrote:svaka čast kolegavictom wrote:posalo na sva tri
- insaneinthebrain
- Posts: 25543
- Joined: 12/08/2013 12:51
#13591 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
sta uradi ratko od victoma
-
Volim Pivu
- Posts: 101
- Joined: 03/02/2017 17:14
#13592 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
sad uskoro idu i porezi na svu kupovinu sa steam_a i paypal_a nešto kao VAT u EU sa dodacima teške otimačine 
- zincx
- Posts: 1000
- Joined: 14/01/2017 16:21
- Location: Sarajevo
#13593 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Ovi neće odustati od špeditera. Neko je nekome namjestio posao, i sad valja održati riječ. Cijela zajebancija ne puni budžete ništa više nego dosad, ali pune džepove špediteri.
-
Volim Pivu
- Posts: 101
- Joined: 03/02/2017 17:14
#13594 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
naručuj ispod 50 kerma i sve ok, evo meni sa gearbest stiče čuka za 12 dana.zincx wrote:Ovi neće odustati od špeditera. Neko je nekome namjestio posao, i sad valja održati riječ. Cijela zajebancija ne puni budžete ništa više nego dosad, ali pune džepove špediteri.
- Streptokok
- Posts: 3459
- Joined: 27/10/2014 08:18
#13595 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Dođoše li ikome narudzbe sa kraja oktobra i pocetka novembra, onih famoznih 11 tona sto su kasnile? Meni nikad nista.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#13596 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Meni nisu došla dva punjača,ostalo je tu.
-
jahac96
- Posts: 475
- Joined: 06/03/2012 14:18
#13597 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
neke su dosle na vrijeme a one sto su kasnile nisu nikada ni stigle jos me jedan kinez zalevatio za 30KM nikad nisam dobio nazad jer sam mu vjerovao da ce poslati novi i proslo mi money back guaranteeStreptokok wrote:Dođoše li ikome narudzbe sa kraja oktobra i pocetka novembra, onih famoznih 11 tona sto su kasnile? Meni nikad nista.
- Streptokok
- Posts: 3459
- Joined: 27/10/2014 08:18
#13598 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
A to kad pristanes da pnovo salje halali unaprijed. Ako dođe dobro i jeste.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#13599 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Meni je od Novembra ostala jedna pošiljka da nije došla. Vrijednost oko 3$.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#13600 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Meni došla dva sata neki dan,i jedan je ok.Drugi ima puknuto staklo,i trebao je biti crn,ne smedj.Javio se,poslao sliku,i reče da će vratiti novac.
