Kupio bih nesto sa eBay-a

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
Sema94tz
Posts: 7
Joined: 21/02/2017 13:38

#13576 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by Sema94tz »

amko001 wrote:
Sema94tz wrote:
spree wrote:hajmo opet sa mailovima kao onih par dana, jer u suprotnom Bog dragi zna kad ce ovo :( . mobitel mi zastario u skladistu :twisted:
Na koji mail? Ako možes da napišeš, ja sam pokušao poslati na neki ali uvijek mi dolazi obavjest da mail nije uspješno poslat.
[email protected]
Upravo na taj sam i pokušao poslati ali uvijek bezuspješno. U svakom slučaju hvala.
User avatar
zincx
Posts: 1000
Joined: 14/01/2017 16:21
Location: Sarajevo

#13577 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by zincx »

UINO više na poštu ne odgovara. Toliko su zapetljali stvar da nemaju šta reći.
User avatar
AhmetShabo
Posts: 3051
Joined: 03/03/2011 09:12

#13578 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by AhmetShabo »

IstinitaPoruka wrote:
AhmetShabo wrote:Zna li neko kako da narucim nesto na adresu u americi? Dakle drugu tamo,pa da mi ponese kad krene ovamo. Meni je reg adresa bosanska na ebayu, a ovi ne salju za bosnu taj item...
Samo stavi/dodaj na PayPalu još jednu adresu, ime i prezime, grad itd. kao što već to imaš. Prilikom ulaska na PayPal-plaćanja, možeš izabrati na koju adresu želiš da ti pošalju

Ukratko:
1. http://prntscr.com/ecnrnt
2. http://prntscr.com/ecnrcr

Živio
Fazon je sto na ebayu kad kliknem BUY NOW. ne salje me na paypal . nego mi samo napise da ne salju za Bosnu.. I da imam 2 opcije, da kontakiram poslodavca i nesto bezveze.
VEc sam ga kontaktirao, i ona kaze da se nesto ulogujem na US ebay. ili da jaran naruci za mene tamo u americi valjda sa svog racuna...
IstinitaPoruka
Posts: 417
Joined: 06/10/2015 14:27

#13579 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by IstinitaPoruka »

AhmetShabo wrote:
IstinitaPoruka wrote:
AhmetShabo wrote:Zna li neko kako da narucim nesto na adresu u americi? Dakle drugu tamo,pa da mi ponese kad krene ovamo. Meni je reg adresa bosanska na ebayu, a ovi ne salju za bosnu taj item...
Samo stavi/dodaj na PayPalu još jednu adresu, ime i prezime, grad itd. kao što već to imaš. Prilikom ulaska na PayPal-plaćanja, možeš izabrati na koju adresu želiš da ti pošalju

Ukratko:
1. http://prntscr.com/ecnrnt
2. http://prntscr.com/ecnrcr

Živio
Fazon je sto na ebayu kad kliknem BUY NOW. ne salje me na paypal . nego mi samo napise da ne salju za Bosnu.. I da imam 2 opcije, da kontakiram poslodavca i nesto bezveze.
VEc sam ga kontaktirao, i ona kaze da se nesto ulogujem na US ebay. ili da jaran naruci za mene tamo u americi valjda sa svog racuna...
Vidi drug, samo dodaj njegovo ime, adresu tamo u Americi (pitaj ga tačne podatke sve) i onda će najvjerovatnije moći. Znači ti samo plaćaš 'za njega', njemu stigne na adresu, i tebi ponese kad pođe iz US..I kad ideš buy now, negdje ispod tvog imena i adrese bi trebalo ispod samo da zamijeniš, tj. izabereš njegovu (klikni tu negdje, ne sjećam se tačno..)
User avatar
AhmetShabo
Posts: 3051
Joined: 03/03/2011 09:12

#13580 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by AhmetShabo »

IstinitaPoruka wrote: Vidi drug, samo dodaj njegovo ime, adresu tamo u Americi (pitaj ga tačne podatke sve) i onda će najvjerovatnije moći. Znači ti samo plaćaš 'za njega', njemu stigne na adresu, i tebi ponese kad pođe iz US..I kad ideš buy now, negdje ispod tvog imena i adrese bi trebalo ispod samo da zamijeniš, tj. izabereš njegovu (klikni tu negdje, ne sjećam se tačno..)
evo sta se desi
Image
IstinitaPoruka
Posts: 417
Joined: 06/10/2015 14:27

#13581 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by IstinitaPoruka »

AhmetShabo wrote:
IstinitaPoruka wrote: Vidi drug, samo dodaj njegovo ime, adresu tamo u Americi (pitaj ga tačne podatke sve) i onda će najvjerovatnije moći. Znači ti samo plaćaš 'za njega', njemu stigne na adresu, i tebi ponese kad pođe iz US..I kad ideš buy now, negdje ispod tvog imena i adrese bi trebalo ispod samo da zamijeniš, tj. izabereš njegovu (klikni tu negdje, ne sjećam se tačno..)
evo sta se desi
Image
Jesi dodao njegovu adresu, ime i prezime kao još jedan profil (dao sam ti slike gore) ?
User avatar
AhmetShabo
Posts: 3051
Joined: 03/03/2011 09:12

#13582 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by AhmetShabo »

IstinitaPoruka wrote:
AhmetShabo wrote:
IstinitaPoruka wrote: Vidi drug, samo dodaj njegovo ime, adresu tamo u Americi (pitaj ga tačne podatke sve) i onda će najvjerovatnije moći. Znači ti samo plaćaš 'za njega', njemu stigne na adresu, i tebi ponese kad pođe iz US..I kad ideš buy now, negdje ispod tvog imena i adrese bi trebalo ispod samo da zamijeniš, tj. izabereš njegovu (klikni tu negdje, ne sjećam se tačno..)
evo sta se desi
Image
Jesi dodao njegovu adresu, ime i prezime kao još jedan profil (dao sam ti slike gore) ?
DOdao sam, na ebayu i na paypalu. Mislim da sam rijesio.. Dok sam slao ovaj screen, skontao sam,,
barem mislim da jesam :D
Hvala puno :thumbup: :thumbup:
IstinitaPoruka
Posts: 417
Joined: 06/10/2015 14:27

#13583 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by IstinitaPoruka »

KvaziExpert wrote:
amko001 wrote:Ljudi jel iko slao paypal transakciju kao dokaz vrijednost i da bi obračunali carinu i pdv na ovu email adresu [email protected]...
I jesu li odgovorili ili sta jer sam ja poslao i nista jos ne odgovaraju a u pitanju su patike nike kostale 40$
Pa mi je dosla obavjest i da trebam poslati paypal transakciju ali oni nista ne odgovaraju :/
Meni na obavijesti stoji adresa [email protected].., ali odmah mi dodje obavijest 'adresa nije pronadjena'. Koji klocevi boze dragi.
Obično traže da im profaxaš izvještaj..barem je do sad u mom slučaju tako bilo
User avatar
victom
Posts: 4062
Joined: 04/04/2012 17:15

#13584 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by victom »

choxnox wrote:
Saka wrote:Odlucio je jer sam ih ja molio. Nisu ni prvi put mediji sami od sebe pisali nego sto je raja zvala. Pa onda vide jedni od drugih.

Zato ko god moze udarite na sva zvona i samo personalno: Dzakula laze, Ratko laze!
Pa ako hoces iskreno, pola onog prvog clanka koji je Klix izbacio kada se digla hajka je bukvalno bilo copy-paste moje dojave vijesti dok su drugu polovinu popunili Ratkovom izjavom tako da znam kako stvari funkcionisu...
a moja baterijaaaaaaaaaa ? :D :D
Last edited by victom on 01/03/2021 05:34, edited 2 times in total.
User avatar
victom
Posts: 4062
Joined: 04/04/2012 17:15

#13585 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by victom »

eh pošto je sezona opet krenula. odoh opet Ratku da pošaljem email.

Pitanja i primjedbe slati na:


[email protected]
[email protected].
[email protected]


zatrpajte ih !!!
Last edited by victom on 24/02/2017 20:14, edited 2 times in total.
User avatar
victom
Posts: 4062
Joined: 04/04/2012 17:15

#13586 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by victom »

posalo na sva tri :thumbup:
Last edited by victom on 01/03/2021 05:34, edited 2 times in total.
User avatar
victom
Posts: 4062
Joined: 04/04/2012 17:15

#13587 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by victom »

Last edited by victom on 01/03/2021 05:34, edited 2 times in total.
User avatar
victom
Posts: 4062
Joined: 04/04/2012 17:15

#13588 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by victom »

Ratko se sakrio:

Image
Last edited by victom on 01/03/2021 05:34, edited 2 times in total.
User avatar
victom
Posts: 4062
Joined: 04/04/2012 17:15

#13589 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by victom »

victom wrote:posalo na sva tri :thumbup:
svaka čast kolega
Last edited by victom on 01/03/2021 05:34, edited 2 times in total.
User avatar
otherside
Posts: 4922
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#13590 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by otherside »

victom wrote:
victom wrote:posalo na sva tri :thumbup:
svaka čast kolega
:?
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25543
Joined: 12/08/2013 12:51

#13591 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by insaneinthebrain »

:lol: :lol:
sta uradi ratko od victoma
Volim Pivu
Posts: 101
Joined: 03/02/2017 17:14

#13592 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by Volim Pivu »

sad uskoro idu i porezi na svu kupovinu sa steam_a i paypal_a nešto kao VAT u EU sa dodacima teške otimačine :D
User avatar
zincx
Posts: 1000
Joined: 14/01/2017 16:21
Location: Sarajevo

#13593 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by zincx »

Ovi neće odustati od špeditera. Neko je nekome namjestio posao, i sad valja održati riječ. Cijela zajebancija ne puni budžete ništa više nego dosad, ali pune džepove špediteri.
Volim Pivu
Posts: 101
Joined: 03/02/2017 17:14

#13594 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by Volim Pivu »

zincx wrote:Ovi neće odustati od špeditera. Neko je nekome namjestio posao, i sad valja održati riječ. Cijela zajebancija ne puni budžete ništa više nego dosad, ali pune džepove špediteri.
naručuj ispod 50 kerma i sve ok, evo meni sa gearbest stiče čuka za 12 dana.
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#13595 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by Streptokok »

Dođoše li ikome narudzbe sa kraja oktobra i pocetka novembra, onih famoznih 11 tona sto su kasnile? Meni nikad nista.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#13596 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by MOSALJOZE »

Meni nisu došla dva punjača,ostalo je tu.
jahac96
Posts: 475
Joined: 06/03/2012 14:18

#13597 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by jahac96 »

Streptokok wrote:Dođoše li ikome narudzbe sa kraja oktobra i pocetka novembra, onih famoznih 11 tona sto su kasnile? Meni nikad nista.
neke su dosle na vrijeme a one sto su kasnile nisu nikada ni stigle jos me jedan kinez zalevatio za 30KM nikad nisam dobio nazad jer sam mu vjerovao da ce poslati novi i proslo mi money back guarantee
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#13598 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by Streptokok »

A to kad pristanes da pnovo salje halali unaprijed. Ako dođe dobro i jeste.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#13599 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by O'zone »

Meni je od Novembra ostala jedna pošiljka da nije došla. Vrijednost oko 3$.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#13600 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by MOSALJOZE »

Meni došla dva sata neki dan,i jedan je ok.Drugi ima puknuto staklo,i trebao je biti crn,ne smedj.Javio se,poslao sliku,i reče da će vratiti novac.
Post Reply