Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Ma Bayern je mašinerija, i ovakav kakav je sad je svemirski brod za ostale. Dortmund se nešto qrčio, al ne može se biti prvak sa jednim invalidom rada i otpadom Barce i Sitija. Ostali nisu vrijedni spomena u borbi za titulu.
Ovdje samo Kovač može zahebat stvar!
löw ne racuna vise sa müllerom u reprezentaciji
kako se tvrdoglavo i bez dobrog razloga drzao özila a sad izbaci momka koji uvijek gine na terenu.
ok je ako se boatenga i hummelsa odrekao, ali müller bi bio odlican leader za novu ekipu koju gradi.
pizarro wrote:löw ne racuna vise sa müllerom u reprezentaciji
kako se tvrdoglavo i bez dobrog razloga drzao özila a sad izbaci momka koji uvijek gine na terenu.
ok je ako se boatenga i hummelsa odrekao, ali müller bi bio odlican leader za novu ekipu koju gradi.
Slazem se... Iako je trenutno taraba, Mulleru je 29 godina i ima jos kruva u njemu, samo ga treba pogurat i stavit na pravu poziciju
I postigao to sto je postigao i osvajao to sto je osvajao. Srecom imamo misska sira Fergusona. Da mu je debil dao jos jedno SP da odigra mog'o je biti treci, drugi strijelac svih vremena.
Kakav komad idiota...
Jbg il sam ja budala il se stvari stvarno mogu tako brzo mjenjati, do jucer okosnica, stub i to ne samo Muller nego i Humels pa i Boateng a sada ni za rezerve nisu ne samo u reperezentaciji
Postepena zamjena u Bayernu, stopera pogotovo, je razumljiva. Reprezentacija je trebala isto postepeno raditi smjenu. Ho ruk, odjednom je debilizam...
Medjutim, Joachim-prevara-od-trenera-Low...
Pa mozda je nekad najbolje presjeci, a realno ako iko ima prostora to da napravi onda je Njemacka. Imaju jednostavno veliki izbor igraca. Naravno, Müller je veliko ime za reprezentaciju i prekriziti njega uvijek predstavlja veliki rizik, ali bio je rizik i ostavljanje Sanea, pa je na kraju izgledalo da je najlakse presjeci sa mladim igracima. Löw je vjerovatno sve do sada pokusao i nije mu puno preostalo da ih malo razdrma.
Müller i fudbal pa to su gotovo nespojive imenice. Covjek je imao srece i sad je vise nema i to je to a fudbalskog talenta nije nikad ni imao al borbenost jeste zato ga je sreca nagradila. Nek odigra sezonu za Nürnberg i ako se bude isticao i zauzimao mjesto standardnog prvoitimca ja cu se samobanovat.
Njegova pozicija se birvaktike zvala desno smetalo