Bundesliga

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#13576 Re: Bundesliga

Post by Romanista 101% »

pizarro wrote:navodno schalke hoce labbadiu od ljeta.
kakav klub ima potencijal a ne znaju izvuci trenera kako treba :-)

Unistio Hamburg, sad hoce i Schalke
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#13577 Re: Bundesliga

Post by pirmin »

Da su pametni doveli bi Skibbea. 8)
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#13578 Re: Bundesliga

Post by Partijaner »

Augsburg fickt :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#13579 Re: Bundesliga

Post by Velkoski »

jebi žutaljeeeee
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13580 Re: Bundesliga

Post by veella »

Bravo Augsburg :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13581 Re: Bundesliga

Post by veella »

Ovo je preslo sve mjere sto se tice vara
Cisto oduzeta lopta i postignut gol za Fortunu ponisten
Treba ukinuti fudbal generalno :izet:
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#13582 Re: Bundesliga

Post by vicious »

Ubi ih Fortuna, 0:3 :shock:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13583 Re: Bundesliga

Post by veella »

vicious wrote:Ubi ih Fortuna, 0:3 :shock:
S 04 :mrgreen:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#13584 Re: Bundesliga

Post by pirmin »

Borussiama bi najbolje bilo da se samoukinu.
Kakav luzerluk :!: :roll: :roll:
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#13585 Re: Bundesliga

Post by Mišo_Kovač »

Zao mi je zelene (prave) borussije, al jebiga :D

Lewandowski izjednacio Pizarrov rekord. Gospodin :D
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#13586 Re: Bundesliga

Post by studeni76 »

Ma jebo ligu gdje drugi napuca trećeg u gostima sa 5 golova :)
Al 50k ljudi u Frankfurtu na utakmici :o :thumbup:
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#13587 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

studeni76 wrote:Ma jebo ligu gdje drugi napuca trećeg u gostima sa 5 golova :)
Al 50k ljudi u Frankfurtu na utakmici :o :thumbup:
ima i gorih liga :D
https://de.soccerway.com/matches/2009/0 ... na/659959/
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#13588 Re: Bundesliga

Post by studeni76 »

Ma Bayern je mašinerija, i ovakav kakav je sad je svemirski brod za ostale. Dortmund se nešto qrčio, al ne može se biti prvak sa jednim invalidom rada i otpadom Barce i Sitija. Ostali nisu vrijedni spomena u borbi za titulu.
Ovdje samo Kovač može zahebat stvar!
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#13589 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

znaci, doll se poslije hannovera zauvijek oprasta od bundeslige :D
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#13590 Re: Bundesliga

Post by Xavier1 »

Smijesna liga trenutno. Mislim da dugo nije bilo manje kvaliteta u njoj.
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#13591 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

löw ne racuna vise sa müllerom u reprezentaciji :shock:
kako se tvrdoglavo i bez dobrog razloga drzao özila a sad izbaci momka koji uvijek gine na terenu.
ok je ako se boatenga i hummelsa odrekao, ali müller bi bio odlican leader za novu ekipu koju gradi.
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#13592 Re: Bundesliga

Post by Mišo_Kovač »

pizarro wrote:löw ne racuna vise sa müllerom u reprezentaciji :shock:
kako se tvrdoglavo i bez dobrog razloga drzao özila a sad izbaci momka koji uvijek gine na terenu.
ok je ako se boatenga i hummelsa odrekao, ali müller bi bio odlican leader za novu ekipu koju gradi.
Slazem se... Iako je trenutno taraba, Mulleru je 29 godina i ima jos kruva u njemu, samo ga treba pogurat i stavit na pravu poziciju :)
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#13593 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

nije lik dobar sa glavom.
kako god okrenes, ne mozes pronaci ozbiljan razlog zasto da ga izbaci iz reprezentacije.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#13594 Re: Bundesliga

Post by missko »

Pa Müller treba da bude sretan da ne igra za Rosenheim 1860 :run:
Tip koji je beez fudbalskog znanja proveo 6 godina u profi fudbalu
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#13595 Re: Bundesliga

Post by BHF_Manijak »

I postigao to sto je postigao i osvajao to sto je osvajao. Srecom imamo misska sira Fergusona. :oops: Da mu je debil dao jos jedno SP da odigra mog'o je biti treci, drugi strijelac svih vremena.
Kakav komad idiota... :-)
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#13596 Re: Bundesliga

Post by Korisničkoime »

Jbg il sam ja budala il se stvari stvarno mogu tako brzo mjenjati, do jucer okosnica, stub i to ne samo Muller nego i Humels pa i Boateng a sada ni za rezerve nisu ne samo u reperezentaciji
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#13597 Re: Bundesliga

Post by Mišo_Kovač »

Postepena zamjena u Bayernu, stopera pogotovo, je razumljiva. Reprezentacija je trebala isto postepeno raditi smjenu. Ho ruk, odjednom je debilizam...
Medjutim, Joachim-prevara-od-trenera-Low... :roll:
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#13598 Re: Bundesliga

Post by mousstapha »

Pa mozda je nekad najbolje presjeci, a realno ako iko ima prostora to da napravi onda je Njemacka. Imaju jednostavno veliki izbor igraca. Naravno, Müller je veliko ime za reprezentaciju i prekriziti njega uvijek predstavlja veliki rizik, ali bio je rizik i ostavljanje Sanea, pa je na kraju izgledalo da je najlakse presjeci sa mladim igracima. Löw je vjerovatno sve do sada pokusao i nije mu puno preostalo da ih malo razdrma.
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#13599 Re: Bundesliga

Post by Mišo_Kovač »

Trebao bi pokušati dati otkaz :D To bi najbolje bilo :evil:
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#13600 Re: Bundesliga

Post by missko »

Müller i fudbal pa to su gotovo nespojive imenice. Covjek je imao srece i sad je vise nema i to je to a fudbalskog talenta nije nikad ni imao al borbenost jeste zato ga je sreca nagradila. Nek odigra sezonu za Nürnberg i ako se bude isticao i zauzimao mjesto standardnog prvoitimca ja cu se samobanovat.
Njegova pozicija se birvaktike zvala desno smetalo
Post Reply