Vidio od Dodikovog dupelisca jugoslovena Covica CirilaHafis wrote:Ja vam toplo preporučam onog alkosa da pogurate. Lik je provjeren: bocu loze pred njega i malo ga u brdo na skijanje i stvar ide k'o po loju - janjećem.
Slavo je stari hinjo i osobenjak, takoda sami bog zna bi li vam bio poslušan.
A Jere k'o Jere, samo da je oko love. Na kraju bi ga uhvatili s rukom u kesi.
Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#13551 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
-
glockov kolac
- Posts: 1454
- Joined: 30/04/2011 15:53
#13552 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Stare komunjare...Maraschino wrote:
![]()
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#13553 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
u pravu si ljudi da ovaj izborni sistem ne valja
Bosnjaci biraju Hrvata,Hrvati Srbina itd

Bosnjaci biraju Hrvata,Hrvati Srbina itd
- He1972
- Posts: 1497
- Joined: 17/09/2017 08:05
#13554 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Hafis wrote:U nas se manje-više zna sve unaprijed.
Mene više zanima rasplet kod patriJota. Ako Bakir ne isturi Hanumu eto velikog gospodina i šmekera Fahrudina u predsjedništvo. Vizionar, sekularist, širokih pogleda i što je veoma povoljno - veoma naklonjen Hrvatima, i hrvatskoj uljudbenosti općenito.
Kolika je količina mazohizma potrebna da bi ova moralna nakarada bila ovoliko uporna u svojoj mentalnoj dijareji?!
-
glockov kolac
- Posts: 1454
- Joined: 30/04/2011 15:53
#13555 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Poso je dobar, a para laka...He1972 wrote:Hafis wrote:U nas se manje-više zna sve unaprijed.
Mene više zanima rasplet kod patriJota. Ako Bakir ne isturi Hanumu eto velikog gospodina i šmekera Fahrudina u predsjedništvo. Vizionar, sekularist, širokih pogleda i što je veoma povoljno - veoma naklonjen Hrvatima, i hrvatskoj uljudbenosti općenito.
Kolika je količina mazohizma potrebna da bi ova moralna nakarada bila ovoliko uporna u svojoj mentalnoj dijareji?!
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#13556 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Kiseljački aparthejd: "Neka izađu bošnjačka djeca, ovim se autobusom sada voze hrvatska"
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#13557 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Šta viče Mijo Krešić: OSA u službi jedne stranke a protiv Hrvata, treba ispitat to jel sve bilo po zakonu i to, hehe
Svehrvatska ofanziva na BiH koja je, razumije se, i njihova domovina i koju vole najviše na dunjaluku
Ta najbliži smo susjedi, ko će kome ako ne svoj svome, upućeni smo jedni na druge a Hrvatska je najveći prijatelj BiH na njenom putu ka evroatlanskim integracijama
Da hoće više i taj studeni, da čujemo presudu, pa da možemo biti malo manje prijatelji a više drugovi
Svehrvatska ofanziva na BiH koja je, razumije se, i njihova domovina i koju vole najviše na dunjaluku
Da hoće više i taj studeni, da čujemo presudu, pa da možemo biti malo manje prijatelji a više drugovi
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#13558 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Fakat nam treba moratorij na zajebanciju od 2 mjeseca. Nema smisla, ovo je odavno prestala biti politicka tema. Dok iscitam sve prozivke i failove, prodje mi sat dnevno.arzuhal wrote:Šta viče Mijo Krešić: OSA u službi jedne stranke a protiv Hrvata, treba ispitat to jel sve bilo po zakonu i to, hehe![]()
Svehrvatska ofanziva na BiH koja je, razumije se, i njihova domovina i koju vole najviše na dunjalukuTa najbliži smo susjedi, ko će kome ako ne svoj svome, upućeni smo jedni na druge a Hrvatska je najveći prijatelj BiH na njenom putu ka evroatlanskim integracijama
![]()
Da hoće više i taj studeni, da čujemo presudu, pa da možemo biti malo manje prijatelji a više drugovi
Ali barem niko vise ne moze prozivati Hrvate da nemaju smisao za humor!
-
155_mm
- Posts: 12057
- Joined: 25/03/2011 17:44
#13559 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
kiseljak 2017:
kamenica (zvornik) 2013:
liplja (zvornik) 2012:
znaci ovo u kiseljaku nije nista novo nego se radi o dobro isprobanoj metodi "borbe za nacionalni interes". jadno i zalosno ali je tako.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/kiselja ... /170921037"Moje dijete je bilo u autobusu kada se vozač autobusa okrenuo i rekao:'Neka izađu bošnjačka djeca, ovim se autobusom sada voze hrvatska'.
kamenica (zvornik) 2013:
http://m.vijesti.ba/clanak/175247/kamen ... -aparthejd"Djeca koriste tri prijevozna sredstva. Presjedaju iz jednog autobusa u drugi, i to je slučaj samo s djecom bošnjačke nacionalnosti. Jer, djeca srpske nacionalnosti, koja idu u istu tu školu i žive u Kamenici, putuju drugim autobusom i idu direktno od škole do kuće, bez mijenjanja autobusa. Bošnjaci u ovom mjestu potpuno diskriminirani i da se tretiraju kao građani drugog reda'', rekao je Safet.
liplja (zvornik) 2012:
Zvornik: 19 djece do škole prevoze u kamionu sa 5 mjesta (VIDEO)
Sadržaj ovog članka kopiran je sa portala Nezavisnih novina, a original se nalazi na linku: http://www.nezavisne.com/novosti/drustv ... DEO/130448
znaci ovo u kiseljaku nije nista novo nego se radi o dobro isprobanoj metodi "borbe za nacionalni interes". jadno i zalosno ali je tako.
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#13560 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
To najviše Srbi rade, namjerno i subverzivno. Srbi su krivi.Alfons Kauders wrote:
Ali barem niko vise ne moze prozivati Hrvate da nemaju smisao za humor!
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#13561 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Sve je to dobro. Ta djeca u Zvorniku i Kiseljaku imaju veoma dragocjene, dopunske časove koji, ako dobro budu pratili i naučili gradivo, mogu sutra da im glavu spase, njima i članovima njihovih porodica.155_mm wrote: znaci ovo u kiseljaku nije nista novo nego se radi o dobro isprobanoj metodi "borbe za nacionalni interes". jadno i zalosno ali je tako.
- SaraFina
- Posts: 24422
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#13562 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Meni ovo najbolja tema na forumu. Čisto mi krivo kad padne na drugu stranicu. Odmah je bezveznim komentarom (ako nema ništa baš) vratim na vrh 
-
emmir1
- Posts: 4940
- Joined: 07/06/2013 15:28
#13563 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ma treba Sebiju za predsjednika, Bakir je premekan
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#13564 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
ma vokri ovima u kiseljaku sHo nejma pijace navelko
- SaraFina
- Posts: 24422
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#13565 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Seka bi zavela red ko u Sjevernoj Koreji
A fakat sve čovjek dobronamjerno konta umireće se federalni partneri. Eto "legitimni predstavnici" u vlasti... Kad ono još veći kompleksi kad ih s klupe ubaciš u igru. Oči gladne ne možeš napuniti, za stomak je lako.
A fakat sve čovjek dobronamjerno konta umireće se federalni partneri. Eto "legitimni predstavnici" u vlasti... Kad ono još veći kompleksi kad ih s klupe ubaciš u igru. Oči gladne ne možeš napuniti, za stomak je lako.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#13566 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
http://balkans.aljazeera.net/vijesti/tr ... -prijateljAmerički predsjednik Donald Trump je čestitao turskom kolegi Reecepu Tayyipu Erdoganu tijekom susreta u četvrtak u sklopu Opće skupštine Ujedinjenih naroda i ocijenio da turski predsjednik zaslužuje dobre ocjene.
Erdogan je "postao moj prijatelj", rekao je Trump prije susreta.
"On vlada u jako teškom dijelu svijeta. Iskreno, zaslužuje dobre ocjene", dodao je američki predsjednik, kako prenosi Hina.
Predzidje
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#13567 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Jugozapadni srbi, po oprobanom receptu svojih istočnih sunarodnjaka.155_mm wrote:kiseljak 2017:https://www.klix.ba/vijesti/bih/kiselja ... /170921037"Moje dijete je bilo u autobusu kada se vozač autobusa okrenuo i rekao:'Neka izađu bošnjačka djeca, ovim se autobusom sada voze hrvatska'.
kamenica (zvornik) 2013:http://m.vijesti.ba/clanak/175247/kamen ... -aparthejd"Djeca koriste tri prijevozna sredstva. Presjedaju iz jednog autobusa u drugi, i to je slučaj samo s djecom bošnjačke nacionalnosti. Jer, djeca srpske nacionalnosti, koja idu u istu tu školu i žive u Kamenici, putuju drugim autobusom i idu direktno od škole do kuće, bez mijenjanja autobusa. Bošnjaci u ovom mjestu potpuno diskriminirani i da se tretiraju kao građani drugog reda'', rekao je Safet.
liplja (zvornik) 2012:Zvornik: 19 djece do škole prevoze u kamionu sa 5 mjesta (VIDEO)
Sadržaj ovog članka kopiran je sa portala Nezavisnih novina, a original se nalazi na linku: http://www.nezavisne.com/novosti/drustv ... DEO/130448
znaci ovo u kiseljaku nije nista novo nego se radi o dobro isprobanoj metodi "borbe za nacionalni interes". jadno i zalosno ali je tako.
- fakat
- Posts: 1954
- Joined: 21/06/2008 04:03
- Location: suburbia
#13568 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Jadno i zalosno, BiH je jedna od rijetkih zemalja gdje manjina vrsi diskriminaciju vecine.155_mm wrote:kiseljak 2017:https://www.klix.ba/vijesti/bih/kiselja ... /170921037"Moje dijete je bilo u autobusu kada se vozač autobusa okrenuo i rekao:'Neka izađu bošnjačka djeca, ovim se autobusom sada voze hrvatska'.
kamenica (zvornik) 2013:http://m.vijesti.ba/clanak/175247/kamen ... -aparthejd"Djeca koriste tri prijevozna sredstva. Presjedaju iz jednog autobusa u drugi, i to je slučaj samo s djecom bošnjačke nacionalnosti. Jer, djeca srpske nacionalnosti, koja idu u istu tu školu i žive u Kamenici, putuju drugim autobusom i idu direktno od škole do kuće, bez mijenjanja autobusa. Bošnjaci u ovom mjestu potpuno diskriminirani i da se tretiraju kao građani drugog reda'', rekao je Safet.
liplja (zvornik) 2012:Zvornik: 19 djece do škole prevoze u kamionu sa 5 mjesta (VIDEO)
Sadržaj ovog članka kopiran je sa portala Nezavisnih novina, a original se nalazi na linku: http://www.nezavisne.com/novosti/drustv ... DEO/130448
znaci ovo u kiseljaku nije nista novo nego se radi o dobro isprobanoj metodi "borbe za nacionalni interes". jadno i zalosno ali je tako.
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#13569 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
al zato prestavnici manjine quqaju kako ih jeBe vecina
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#13570 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Neće, štaka'e, balije da pristanu na princip etničke trodjelne BiH kojeg je ustoličio, odnosno na kojeg se prvi pozvao balkanski mirotvorac Slobodan Milošević preko dr Radovana Karadžića kada je stvarao Srpsku Republiku BiH pa ostavio najbolji urnek za to: Republiku Srpsku.
Zato balije treba handrit dok ne pristanu na to...I ne dat im im se djeca vozaju u istim busevima, turad mala...
Zato balije treba handrit dok ne pristanu na to...I ne dat im im se djeca vozaju u istim busevima, turad mala...
-
oakville
- Posts: 1901
- Joined: 27/10/2013 08:49
#13571 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Molim da se Klu Klux Klan ne vrijeđa poređenjem i svođenjem u istu ravan s HDZom. KKK je ipak bila sofisticirana rasistička organizacija. Odgovarajuća usporedba HDZu su legitimni predstavnici Hutua u Ruandi.pici wrote:Kiseljački aparthejd: "Neka izađu bošnjačka djeca, ovim se autobusom sada voze hrvatska"
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#13572 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
josH traze prasinari dnevnicu od 10KM od ercegovacijeH gazda ma na kruh i vodu ih metnut
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#13573 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Takodjer, KKK se uvijek dosljedno borio za rasizam u vlastitoj domovini.oakville wrote:Molim da se Klu Klux Klan ne vrijeđa poređenjem i svođenjem u istu ravan s HDZom. KKK je ipak bila sofisticirana rasistička organizacija. Odgovarajuća usporedba HDZu su legitimni predstavnici Hutua u Ruandi.pici wrote:Kiseljački aparthejd: "Neka izađu bošnjačka djeca, ovim se autobusom sada voze hrvatska"
Ne tudjoj.
-
oakville
- Posts: 1901
- Joined: 27/10/2013 08:49
#13574 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Onda bi možda bolja usporedba bila da se HDZ ponaša kao ostatak onih katoličkih kolonizatora u Južnoj Americi prije povratka u matične zemlje.Alfons Kauders wrote:Takodjer, KKK se uvijek dosljedno borio za rasizam u vlastitoj domovini.oakville wrote:
Molim da se Klu Klux Klan ne vrijeđa poređenjem i svođenjem u istu ravan s HDZom. KKK je ipak bila sofisticirana rasistička organizacija. Odgovarajuća usporedba HDZu su legitimni predstavnici Hutua u Ruandi.
Ne tudjoj.
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#13575 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
I ko je kriv?fakat wrote: Jadno i zalosno, BiH je jedna od rijetkih zemalja gdje manjina vrsi diskriminaciju vecine.
Kriva je politička pozicija većine koja dozvoljava manjini da radi šta hoće. Prosto k'o pasulj.

