Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#13551 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Hafis wrote:Ja vam toplo preporučam onog alkosa da pogurate. Lik je provjeren: bocu loze pred njega i malo ga u brdo na skijanje i stvar ide k'o po loju - janjećem.
Slavo je stari hinjo i osobenjak, takoda sami bog zna bi li vam bio poslušan.
A Jere k'o Jere, samo da je oko love. Na kraju bi ga uhvatili s rukom u kesi.
Vidio od Dodikovog dupelisca jugoslovena Covica Cirila
glockov kolac
Posts: 1454
Joined: 30/04/2011 15:53

#13552 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by glockov kolac »

Maraschino wrote:Image


:lol: :lol:
Stare komunjare...
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#13553 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by bingov buraz »

u pravu si ljudi da ovaj izborni sistem ne valja
Bosnjaci biraju Hrvata,Hrvati Srbina itd

:mrgreen:
User avatar
He1972
Posts: 1497
Joined: 17/09/2017 08:05

#13554 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by He1972 »

Hafis wrote:U nas se manje-više zna sve unaprijed.
Mene više zanima rasplet kod patriJota. Ako Bakir ne isturi Hanumu eto velikog gospodina i šmekera Fahrudina u predsjedništvo. Vizionar, sekularist, širokih pogleda i što je veoma povoljno - veoma naklonjen Hrvatima, i hrvatskoj uljudbenosti općenito.

Kolika je količina mazohizma potrebna da bi ova moralna nakarada bila ovoliko uporna u svojoj mentalnoj dijareji?!
glockov kolac
Posts: 1454
Joined: 30/04/2011 15:53

#13555 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by glockov kolac »

He1972 wrote:
Hafis wrote:U nas se manje-više zna sve unaprijed.
Mene više zanima rasplet kod patriJota. Ako Bakir ne isturi Hanumu eto velikog gospodina i šmekera Fahrudina u predsjedništvo. Vizionar, sekularist, širokih pogleda i što je veoma povoljno - veoma naklonjen Hrvatima, i hrvatskoj uljudbenosti općenito.

Kolika je količina mazohizma potrebna da bi ova moralna nakarada bila ovoliko uporna u svojoj mentalnoj dijareji?!
Poso je dobar, a para laka... :roll:
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#13556 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Kiseljački aparthejd: "Neka izađu bošnjačka djeca, ovim se autobusom sada voze hrvatska"
Image
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#13557 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by arzuhal »

Šta viče Mijo Krešić: OSA u službi jedne stranke a protiv Hrvata, treba ispitat to jel sve bilo po zakonu i to, hehe :mrgreen:

Svehrvatska ofanziva na BiH koja je, razumije se, i njihova domovina i koju vole najviše na dunjaluku :-D Ta najbliži smo susjedi, ko će kome ako ne svoj svome, upućeni smo jedni na druge a Hrvatska je najveći prijatelj BiH na njenom putu ka evroatlanskim integracijama :-D

Da hoće više i taj studeni, da čujemo presudu, pa da možemo biti malo manje prijatelji a više drugovi :mrgreen:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#13558 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

arzuhal wrote:Šta viče Mijo Krešić: OSA u službi jedne stranke a protiv Hrvata, treba ispitat to jel sve bilo po zakonu i to, hehe :mrgreen:

Svehrvatska ofanziva na BiH koja je, razumije se, i njihova domovina i koju vole najviše na dunjaluku :-D Ta najbliži smo susjedi, ko će kome ako ne svoj svome, upućeni smo jedni na druge a Hrvatska je najveći prijatelj BiH na njenom putu ka evroatlanskim integracijama :-D

Da hoće više i taj studeni, da čujemo presudu, pa da možemo biti malo manje prijatelji a više drugovi :mrgreen:
Fakat nam treba moratorij na zajebanciju od 2 mjeseca. Nema smisla, ovo je odavno prestala biti politicka tema. Dok iscitam sve prozivke i failove, prodje mi sat dnevno.

Ali barem niko vise ne moze prozivati Hrvate da nemaju smisao za humor!
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#13559 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 155_mm »

kiseljak 2017:
"Moje dijete je bilo u autobusu kada se vozač autobusa okrenuo i rekao:'Neka izađu bošnjačka djeca, ovim se autobusom sada voze hrvatska'.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/kiselja ... /170921037


kamenica (zvornik) 2013:
"Djeca koriste tri prijevozna sredstva. Presjedaju iz jednog autobusa u drugi, i to je slučaj samo s djecom bošnjačke nacionalnosti. Jer, djeca srpske nacionalnosti, koja idu u istu tu školu i žive u Kamenici, putuju drugim autobusom i idu direktno od škole do kuće, bez mijenjanja autobusa. Bošnjaci u ovom mjestu potpuno diskriminirani i da se tretiraju kao građani drugog reda'', rekao je Safet.
http://m.vijesti.ba/clanak/175247/kamen ... -aparthejd


liplja (zvornik) 2012:
Zvornik: 19 djece do škole prevoze u kamionu sa 5 mjesta (VIDEO)
Sadržaj ovog članka kopiran je sa portala Nezavisnih novina, a original se nalazi na linku: http://www.nezavisne.com/novosti/drustv ... DEO/130448





znaci ovo u kiseljaku nije nista novo nego se radi o dobro isprobanoj metodi "borbe za nacionalni interes". jadno i zalosno ali je tako.
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#13560 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by arzuhal »

Alfons Kauders wrote:
Ali barem niko vise ne moze prozivati Hrvate da nemaju smisao za humor!
To najviše Srbi rade, namjerno i subverzivno. Srbi su krivi. :mrgreen: .
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#13561 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by arzuhal »

155_mm wrote: znaci ovo u kiseljaku nije nista novo nego se radi o dobro isprobanoj metodi "borbe za nacionalni interes". jadno i zalosno ali je tako.
Sve je to dobro. Ta djeca u Zvorniku i Kiseljaku imaju veoma dragocjene, dopunske časove koji, ako dobro budu pratili i naučili gradivo, mogu sutra da im glavu spase, njima i članovima njihovih porodica.
User avatar
SaraFina
Posts: 24422
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13562 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Meni ovo najbolja tema na forumu. Čisto mi krivo kad padne na drugu stranicu. Odmah je bezveznim komentarom (ako nema ništa baš) vratim na vrh :D
emmir1
Posts: 4940
Joined: 07/06/2013 15:28

#13563 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by emmir1 »

Ma treba Sebiju za predsjednika, Bakir je premekan
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#13564 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

ma vokri ovima u kiseljaku sHo nejma pijace navelko
User avatar
SaraFina
Posts: 24422
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13565 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Seka bi zavela red ko u Sjevernoj Koreji :thumbup: :bih:

A fakat sve čovjek dobronamjerno konta umireće se federalni partneri. Eto "legitimni predstavnici" u vlasti... Kad ono još veći kompleksi kad ih s klupe ubaciš u igru. Oči gladne ne možeš napuniti, za stomak je lako.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#13566 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Američki predsjednik Donald Trump je čestitao turskom kolegi Reecepu Tayyipu Erdoganu tijekom susreta u četvrtak u sklopu Opće skupštine Ujedinjenih naroda i ocijenio da turski predsjednik zaslužuje dobre ocjene.

Erdogan je "postao moj prijatelj", rekao je Trump prije susreta.

"On vlada u jako teškom dijelu svijeta. Iskreno, zaslužuje dobre ocjene", dodao je američki predsjednik, kako prenosi Hina.
http://balkans.aljazeera.net/vijesti/tr ... -prijatelj

Predzidje :D
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#13567 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by agent_zero »

155_mm wrote:kiseljak 2017:
"Moje dijete je bilo u autobusu kada se vozač autobusa okrenuo i rekao:'Neka izađu bošnjačka djeca, ovim se autobusom sada voze hrvatska'.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/kiselja ... /170921037


kamenica (zvornik) 2013:
"Djeca koriste tri prijevozna sredstva. Presjedaju iz jednog autobusa u drugi, i to je slučaj samo s djecom bošnjačke nacionalnosti. Jer, djeca srpske nacionalnosti, koja idu u istu tu školu i žive u Kamenici, putuju drugim autobusom i idu direktno od škole do kuće, bez mijenjanja autobusa. Bošnjaci u ovom mjestu potpuno diskriminirani i da se tretiraju kao građani drugog reda'', rekao je Safet.
http://m.vijesti.ba/clanak/175247/kamen ... -aparthejd


liplja (zvornik) 2012:
Zvornik: 19 djece do škole prevoze u kamionu sa 5 mjesta (VIDEO)
Sadržaj ovog članka kopiran je sa portala Nezavisnih novina, a original se nalazi na linku: http://www.nezavisne.com/novosti/drustv ... DEO/130448

znaci ovo u kiseljaku nije nista novo nego se radi o dobro isprobanoj metodi "borbe za nacionalni interes". jadno i zalosno ali je tako.
Jugozapadni srbi, po oprobanom receptu svojih istočnih sunarodnjaka.
User avatar
fakat
Posts: 1954
Joined: 21/06/2008 04:03
Location: suburbia

#13568 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by fakat »

155_mm wrote:kiseljak 2017:
"Moje dijete je bilo u autobusu kada se vozač autobusa okrenuo i rekao:'Neka izađu bošnjačka djeca, ovim se autobusom sada voze hrvatska'.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/kiselja ... /170921037


kamenica (zvornik) 2013:
"Djeca koriste tri prijevozna sredstva. Presjedaju iz jednog autobusa u drugi, i to je slučaj samo s djecom bošnjačke nacionalnosti. Jer, djeca srpske nacionalnosti, koja idu u istu tu školu i žive u Kamenici, putuju drugim autobusom i idu direktno od škole do kuće, bez mijenjanja autobusa. Bošnjaci u ovom mjestu potpuno diskriminirani i da se tretiraju kao građani drugog reda'', rekao je Safet.
http://m.vijesti.ba/clanak/175247/kamen ... -aparthejd


liplja (zvornik) 2012:
Zvornik: 19 djece do škole prevoze u kamionu sa 5 mjesta (VIDEO)
Sadržaj ovog članka kopiran je sa portala Nezavisnih novina, a original se nalazi na linku: http://www.nezavisne.com/novosti/drustv ... DEO/130448





znaci ovo u kiseljaku nije nista novo nego se radi o dobro isprobanoj metodi "borbe za nacionalni interes". jadno i zalosno ali je tako.
Jadno i zalosno, BiH je jedna od rijetkih zemalja gdje manjina vrsi diskriminaciju vecine.
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#13569 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

al zato prestavnici manjine quqaju kako ih jeBe vecina
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#13570 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by arzuhal »

Neće, štaka'e, balije da pristanu na princip etničke trodjelne BiH kojeg je ustoličio, odnosno na kojeg se prvi pozvao balkanski mirotvorac Slobodan Milošević preko dr Radovana Karadžića kada je stvarao Srpsku Republiku BiH pa ostavio najbolji urnek za to: Republiku Srpsku.


Zato balije treba handrit dok ne pristanu na to...I ne dat im im se djeca vozaju u istim busevima, turad mala...
oakville
Posts: 1901
Joined: 27/10/2013 08:49

#13571 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by oakville »

pici wrote:
Kiseljački aparthejd: "Neka izađu bošnjačka djeca, ovim se autobusom sada voze hrvatska"
Image
Molim da se Klu Klux Klan ne vrijeđa poređenjem i svođenjem u istu ravan s HDZom. KKK je ipak bila sofisticirana rasistička organizacija. Odgovarajuća usporedba HDZu su legitimni predstavnici Hutua u Ruandi.
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#13572 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

josH traze prasinari dnevnicu od 10KM od ercegovacijeH gazda ma na kruh i vodu ih metnut
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#13573 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

oakville wrote:
pici wrote:
Kiseljački aparthejd: "Neka izađu bošnjačka djeca, ovim se autobusom sada voze hrvatska"
Image
Molim da se Klu Klux Klan ne vrijeđa poređenjem i svođenjem u istu ravan s HDZom. KKK je ipak bila sofisticirana rasistička organizacija. Odgovarajuća usporedba HDZu su legitimni predstavnici Hutua u Ruandi.
Takodjer, KKK se uvijek dosljedno borio za rasizam u vlastitoj domovini.

Ne tudjoj. :D
oakville
Posts: 1901
Joined: 27/10/2013 08:49

#13574 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by oakville »

Alfons Kauders wrote:
oakville wrote:
Molim da se Klu Klux Klan ne vrijeđa poređenjem i svođenjem u istu ravan s HDZom. KKK je ipak bila sofisticirana rasistička organizacija. Odgovarajuća usporedba HDZu su legitimni predstavnici Hutua u Ruandi.
Takodjer, KKK se uvijek dosljedno borio za rasizam u vlastitoj domovini.

Ne tudjoj. :D
Onda bi možda bolja usporedba bila da se HDZ ponaša kao ostatak onih katoličkih kolonizatora u Južnoj Americi prije povratka u matične zemlje.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#13575 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by agent_zero »

fakat wrote: Jadno i zalosno, BiH je jedna od rijetkih zemalja gdje manjina vrsi diskriminaciju vecine.
I ko je kriv?

Kriva je politička pozicija većine koja dozvoljava manjini da radi šta hoće. Prosto k'o pasulj.
Post Reply