ko o čemu, baba o uštipcima.zgiba wrote:Ja sam narucivala vise puta i nije bilo problema. Narucivala sam sa pink-mule.com i vaporium.eu.maxmax1 wrote:Jel se smije narucivati "E-liquid for E Cigarette" i ako smije gdje je najbolje naruciti?
Kupio bih nesto sa eBay-a
Moderator: anex
- victom
- Posts: 4062
- Joined: 04/04/2012 17:15
#13551 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Last edited by victom on 01/03/2021 05:34, edited 2 times in total.
- Nothing
- Posts: 509
- Joined: 18/09/2013 21:33
#13552 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Poz,
ako moze ovdje da pitam.
Ima li neko da ima karticu u BBI banci.?
Zanima me za koliko bude gotova? LP
ako moze ovdje da pitam.
Ima li neko da ima karticu u BBI banci.?
Zanima me za koliko bude gotova? LP
- Del_Boy1
- Posts: 2839
- Joined: 19/01/2013 14:37
- Location: TK
#13553 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
7-10 dana.Nothing wrote:Poz,
ako moze ovdje da pitam.
Ima li neko da ima karticu u BBI banci.?
Zanima me za koliko bude gotova? LP
- mobsterc
- Posts: 2576
- Joined: 01/04/2007 21:57
- Location: Sarajevo
#13554 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Imas kod njih prepaid karticu za online placanje, bude gotova za 5min
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#13555 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Zna li neko kako da narucim nesto na adresu u americi? Dakle drugu tamo,pa da mi ponese kad krene ovamo. Meni je reg adresa bosanska na ebayu, a ovi ne salju za bosnu taj item...
-
jahac96
- Posts: 475
- Joined: 06/03/2012 14:18
#13556 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Nisam siguran ali mozda promjeni adresu na paypalu i promjeni adresu na ebayu, lokaciju stavi za ameriku.. Pokusaj nemas sta izgubiiti hahaAhmetShabo wrote:Zna li neko kako da narucim nesto na adresu u americi? Dakle drugu tamo,pa da mi ponese kad krene ovamo. Meni je reg adresa bosanska na ebayu, a ovi ne salju za bosnu taj item...
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#13557 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Posalji pitanje prodavcu i pitaj ga dali ce prihvatit da posalje na drugu adresu, neki nece to da rade jer se boje varalica.AhmetShabo wrote:Zna li neko kako da narucim nesto na adresu u americi? Dakle drugu tamo,pa da mi ponese kad krene ovamo. Meni je reg adresa bosanska na ebayu, a ovi ne salju za bosnu taj item...
-
IstinitaPoruka
- Posts: 417
- Joined: 06/10/2015 14:27
#13558 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Samo stavi/dodaj na PayPalu još jednu adresu, ime i prezime, grad itd. kao što već to imaš. Prilikom ulaska na PayPal-plaćanja, možeš izabrati na koju adresu želiš da ti pošaljuAhmetShabo wrote:Zna li neko kako da narucim nesto na adresu u americi? Dakle drugu tamo,pa da mi ponese kad krene ovamo. Meni je reg adresa bosanska na ebayu, a ovi ne salju za bosnu taj item...
Ukratko:
1. http://prntscr.com/ecnrnt
2. http://prntscr.com/ecnrcr
Živio
-
goibos
- Posts: 341
- Joined: 15/10/2009 12:42
#13559 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
mogli su bar ove manje stvari vrijednosti do 10USD isporučiti... dostava u bih je kladionica, šanse da će ti nešto isporučiti il zapaliti 50 - 50zincx wrote:Ja kad sam bio neki dan u pošti, ne vide se radnici od paketa...spree wrote:hajde ratko jebo li te 10 dana. pa ne znam kako imaju prostora u skladistu vise
kad bi napravio spisak šta sve nisam dobio u zadnje 2-3 godine bilo bi tu jedno 20 stvari, a malo više od toga mi je stiglo
- spree
- Posts: 8674
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#13560 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
jbg dobijes sve pet, ne dobijes vrate ti lovu, pa ponovo narucis. proci ce nekada
. hajdeee ratkooooooo
-
Saka
- Posts: 2640
- Joined: 25/02/2011 11:49
#13561 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Evo pocinjemo:
KOGA LAŽE UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE: Iako su najavili da će špediterske usluge za kupovinu preko interneta biti ukinute dok ne proradi novi software, to se nije dogodilo!?
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/469 ... odilo.html
Zamolio bih vas da ko god moze opet pocne pisati medijima i zvati jer ima efekta. Ne smijemo dopustiti da im ovo samo prodje.
KOGA LAŽE UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE: Iako su najavili da će špediterske usluge za kupovinu preko interneta biti ukinute dok ne proradi novi software, to se nije dogodilo!?
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/469 ... odilo.html
Zamolio bih vas da ko god moze opet pocne pisati medijima i zvati jer ima efekta. Ne smijemo dopustiti da im ovo samo prodje.
- choxnox
- Posts: 1102
- Joined: 05/09/2009 12:32
#13562 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Konacno da je neki od medija odlucio ponovo pokrenuti ovo pitanje.Saka wrote:Evo pocinjemo:
KOGA LAŽE UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE: Iako su najavili da će špediterske usluge za kupovinu preko interneta biti ukinute dok ne proradi novi software, to se nije dogodilo!?
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/469 ... odilo.html
Zamolio bih vas da ko god moze opet pocne pisati medijima i zvati jer ima efekta. Ne smijemo dopustiti da im ovo samo prodje.
-
Saka
- Posts: 2640
- Joined: 25/02/2011 11:49
#13563 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Odlucio je jer sam ih ja molio. Nisu ni prvi put mediji sami od sebe pisali nego sto je raja zvala. Pa onda vide jedni od drugih.
Zato ko god moze udarite na sva zvona i samo personalno: Dzakula laze, Ratko laze!
Zato ko god moze udarite na sva zvona i samo personalno: Dzakula laze, Ratko laze!
-
Sema94tz
- Posts: 7
- Joined: 21/02/2017 13:38
#13564 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Je li neko slao žalbu u vezi kašnjenja naručenih stvari? Meni kasne tri mjeseca, i namjeravam danas da pošaljem.
- choxnox
- Posts: 1102
- Joined: 05/09/2009 12:32
#13565 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Pa ako hoces iskreno, pola onog prvog clanka koji je Klix izbacio kada se digla hajka je bukvalno bilo copy-paste moje dojave vijesti dok su drugu polovinu popunili Ratkovom izjavom tako da znam kako stvari funkcionisu...Saka wrote:Odlucio je jer sam ih ja molio. Nisu ni prvi put mediji sami od sebe pisali nego sto je raja zvala. Pa onda vide jedni od drugih.
Zato ko god moze udarite na sva zvona i samo personalno: Dzakula laze, Ratko laze!
-
jahac96
- Posts: 475
- Joined: 06/03/2012 14:18
#13566 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Kome da saljes zalbu?Sema94tz wrote:Je li neko slao žalbu u vezi kašnjenja naručenih stvari? Meni kasne tri mjeseca, i namjeravam danas da pošaljem.
- kafanski_covjek
- Posts: 2329
- Joined: 09/10/2016 18:38
#13567 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#13568 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
kakvi su Poljaci za kupovinu preko neta 
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#13569 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Treba pisati Sasi Magazinovicu da ih opet proziva preko Parlamenta BiH.
- spree
- Posts: 8674
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#13570 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
hajmo opet sa mailovima kao onih par dana, jer u suprotnom Bog dragi zna kad ce ovo
. mobitel mi zastario u skladistu 
-
Sema94tz
- Posts: 7
- Joined: 21/02/2017 13:38
#13571 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Na koji mail? Ako možes da napišeš, ja sam pokušao poslati na neki ali uvijek mi dolazi obavjest da mail nije uspješno poslat.spree wrote:hajmo opet sa mailovima kao onih par dana, jer u suprotnom Bog dragi zna kad ce ovo. mobitel mi zastario u skladistu
-
amko001
- Posts: 7
- Joined: 21/02/2017 14:51
#13572 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Ljudi jel iko slao paypal transakciju kao dokaz vrijednost i da bi obračunali carinu i pdv na ovu email adresu [email protected].
I jesu li odgovorili ili sta jer sam ja poslao i nista jos ne odgovaraju a u pitanju su patike nike kostale 40$
Pa mi je dosla obavjest i da trebam poslati paypal transakciju ali oni nista ne odgovaraju :/
I jesu li odgovorili ili sta jer sam ja poslao i nista jos ne odgovaraju a u pitanju su patike nike kostale 40$
Pa mi je dosla obavjest i da trebam poslati paypal transakciju ali oni nista ne odgovaraju :/
-
amko001
- Posts: 7
- Joined: 21/02/2017 14:51
#13573 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
[email protected]Sema94tz wrote:Na koji mail? Ako možes da napišeš, ja sam pokušao poslati na neki ali uvijek mi dolazi obavjest da mail nije uspješno poslat.spree wrote:hajmo opet sa mailovima kao onih par dana, jer u suprotnom Bog dragi zna kad ce ovo. mobitel mi zastario u skladistu
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#13574 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Nece ti ni odgovoriti, doci ce ti obavJEst da moras angazovati speditera.amko001 wrote:Ljudi jel iko slao paypal transakciju kao dokaz vrijednost i da bi obračunali carinu i pdv na ovu email adresu [email protected]..
I jesu li odgovorili ili sta jer sam ja poslao i nista jos ne odgovaraju a u pitanju su patike nike kostale 40$
Pa mi je dosla obavjest i da trebam poslati paypal transakciju ali oni nista ne odgovaraju :/
-
amko001
- Posts: 7
- Joined: 21/02/2017 14:51
#13575 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
To mi vec i pise na istoj obavijest hahaun1ted wrote:Nece ti ni odgovoriti, doci ce ti obavJEst da moras angazovati speditera.amko001 wrote:Ljudi jel iko slao paypal transakciju kao dokaz vrijednost i da bi obračunali carinu i pdv na ovu email adresu [email protected]...
I jesu li odgovorili ili sta jer sam ja poslao i nista jos ne odgovaraju a u pitanju su patike nike kostale 40$
Pa mi je dosla obavjest i da trebam poslati paypal transakciju ali oni nista ne odgovaraju :/
Ali valjda ce mi reci da mogu cekati dok ne proradi aplikacija :/
