Kupio bih nesto sa eBay-a

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
victom
Posts: 4062
Joined: 04/04/2012 17:15

#13551 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by victom »

zgiba wrote:
maxmax1 wrote:Jel se smije narucivati "E-liquid for E Cigarette" i ako smije gdje je najbolje naruciti?
Ja sam narucivala vise puta i nije bilo problema. Narucivala sam sa pink-mule.com i vaporium.eu.
ko o čemu, baba o uštipcima.
Last edited by victom on 01/03/2021 05:34, edited 2 times in total.
User avatar
Nothing
Posts: 509
Joined: 18/09/2013 21:33

#13552 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by Nothing »

Poz,

ako moze ovdje da pitam.
Ima li neko da ima karticu u BBI banci.?

Zanima me za koliko bude gotova? LP :D
User avatar
Del_Boy1
Posts: 2839
Joined: 19/01/2013 14:37
Location: TK

#13553 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by Del_Boy1 »

Nothing wrote:Poz,

ako moze ovdje da pitam.
Ima li neko da ima karticu u BBI banci.?

Zanima me za koliko bude gotova? LP :D
7-10 dana.
User avatar
mobsterc
Posts: 2576
Joined: 01/04/2007 21:57
Location: Sarajevo

#13554 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by mobsterc »

Imas kod njih prepaid karticu za online placanje, bude gotova za 5min
User avatar
AhmetShabo
Posts: 3051
Joined: 03/03/2011 09:12

#13555 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by AhmetShabo »

Zna li neko kako da narucim nesto na adresu u americi? Dakle drugu tamo,pa da mi ponese kad krene ovamo. Meni je reg adresa bosanska na ebayu, a ovi ne salju za bosnu taj item...
jahac96
Posts: 475
Joined: 06/03/2012 14:18

#13556 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by jahac96 »

AhmetShabo wrote:Zna li neko kako da narucim nesto na adresu u americi? Dakle drugu tamo,pa da mi ponese kad krene ovamo. Meni je reg adresa bosanska na ebayu, a ovi ne salju za bosnu taj item...
Nisam siguran ali mozda promjeni adresu na paypalu i promjeni adresu na ebayu, lokaciju stavi za ameriku.. Pokusaj nemas sta izgubiiti haha
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#13557 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by exliberal-ex »

AhmetShabo wrote:Zna li neko kako da narucim nesto na adresu u americi? Dakle drugu tamo,pa da mi ponese kad krene ovamo. Meni je reg adresa bosanska na ebayu, a ovi ne salju za bosnu taj item...
Posalji pitanje prodavcu i pitaj ga dali ce prihvatit da posalje na drugu adresu, neki nece to da rade jer se boje varalica.
IstinitaPoruka
Posts: 417
Joined: 06/10/2015 14:27

#13558 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by IstinitaPoruka »

AhmetShabo wrote:Zna li neko kako da narucim nesto na adresu u americi? Dakle drugu tamo,pa da mi ponese kad krene ovamo. Meni je reg adresa bosanska na ebayu, a ovi ne salju za bosnu taj item...
Samo stavi/dodaj na PayPalu još jednu adresu, ime i prezime, grad itd. kao što već to imaš. Prilikom ulaska na PayPal-plaćanja, možeš izabrati na koju adresu želiš da ti pošalju

Ukratko:
1. http://prntscr.com/ecnrnt
2. http://prntscr.com/ecnrcr

Živio
goibos
Posts: 341
Joined: 15/10/2009 12:42

#13559 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by goibos »

zincx wrote:
spree wrote:hajde ratko jebo li te 10 dana. pa ne znam kako imaju prostora u skladistu vise :twisted:
Ja kad sam bio neki dan u pošti, ne vide se radnici od paketa...
mogli su bar ove manje stvari vrijednosti do 10USD isporučiti... dostava u bih je kladionica, šanse da će ti nešto isporučiti il zapaliti 50 - 50

kad bi napravio spisak šta sve nisam dobio u zadnje 2-3 godine bilo bi tu jedno 20 stvari, a malo više od toga mi je stiglo
User avatar
spree
Posts: 8674
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#13560 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by spree »

jbg dobijes sve pet, ne dobijes vrate ti lovu, pa ponovo narucis. proci ce nekada :D . hajdeee ratkooooooo
Saka
Posts: 2640
Joined: 25/02/2011 11:49

#13561 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by Saka »

Evo pocinjemo:
KOGA LAŽE UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE: Iako su najavili da će špediterske usluge za kupovinu preko interneta biti ukinute dok ne proradi novi software, to se nije dogodilo!?
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/469 ... odilo.html

Zamolio bih vas da ko god moze opet pocne pisati medijima i zvati jer ima efekta. Ne smijemo dopustiti da im ovo samo prodje.
User avatar
choxnox
Posts: 1102
Joined: 05/09/2009 12:32

#13562 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by choxnox »

Saka wrote:Evo pocinjemo:
KOGA LAŽE UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE: Iako su najavili da će špediterske usluge za kupovinu preko interneta biti ukinute dok ne proradi novi software, to se nije dogodilo!?
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/469 ... odilo.html

Zamolio bih vas da ko god moze opet pocne pisati medijima i zvati jer ima efekta. Ne smijemo dopustiti da im ovo samo prodje.
Konacno da je neki od medija odlucio ponovo pokrenuti ovo pitanje.
Saka
Posts: 2640
Joined: 25/02/2011 11:49

#13563 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by Saka »

Odlucio je jer sam ih ja molio. Nisu ni prvi put mediji sami od sebe pisali nego sto je raja zvala. Pa onda vide jedni od drugih.

Zato ko god moze udarite na sva zvona i samo personalno: Dzakula laze, Ratko laze!
Sema94tz
Posts: 7
Joined: 21/02/2017 13:38

#13564 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by Sema94tz »

Je li neko slao žalbu u vezi kašnjenja naručenih stvari? Meni kasne tri mjeseca, i namjeravam danas da pošaljem.
User avatar
choxnox
Posts: 1102
Joined: 05/09/2009 12:32

#13565 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by choxnox »

Saka wrote:Odlucio je jer sam ih ja molio. Nisu ni prvi put mediji sami od sebe pisali nego sto je raja zvala. Pa onda vide jedni od drugih.

Zato ko god moze udarite na sva zvona i samo personalno: Dzakula laze, Ratko laze!
Pa ako hoces iskreno, pola onog prvog clanka koji je Klix izbacio kada se digla hajka je bukvalno bilo copy-paste moje dojave vijesti dok su drugu polovinu popunili Ratkovom izjavom tako da znam kako stvari funkcionisu...
jahac96
Posts: 475
Joined: 06/03/2012 14:18

#13566 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by jahac96 »

Sema94tz wrote:Je li neko slao žalbu u vezi kašnjenja naručenih stvari? Meni kasne tri mjeseca, i namjeravam danas da pošaljem.
Kome da saljes zalbu?
User avatar
kafanski_covjek
Posts: 2329
Joined: 09/10/2016 18:38

#13567 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by kafanski_covjek »

:izet: Ratko i ne vadi :izet:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#13568 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by amar1994 »

kakvi su Poljaci za kupovinu preko neta :?
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#13569 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by _Reds_ »

Treba pisati Sasi Magazinovicu da ih opet proziva preko Parlamenta BiH.
User avatar
spree
Posts: 8674
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#13570 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by spree »

hajmo opet sa mailovima kao onih par dana, jer u suprotnom Bog dragi zna kad ce ovo :( . mobitel mi zastario u skladistu :twisted:
Sema94tz
Posts: 7
Joined: 21/02/2017 13:38

#13571 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by Sema94tz »

spree wrote:hajmo opet sa mailovima kao onih par dana, jer u suprotnom Bog dragi zna kad ce ovo :( . mobitel mi zastario u skladistu :twisted:
Na koji mail? Ako možes da napišeš, ja sam pokušao poslati na neki ali uvijek mi dolazi obavjest da mail nije uspješno poslat.
amko001
Posts: 7
Joined: 21/02/2017 14:51

#13572 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by amko001 »

Ljudi jel iko slao paypal transakciju kao dokaz vrijednost i da bi obračunali carinu i pdv na ovu email adresu [email protected].
I jesu li odgovorili ili sta jer sam ja poslao i nista jos ne odgovaraju a u pitanju su patike nike kostale 40$
Pa mi je dosla obavjest i da trebam poslati paypal transakciju ali oni nista ne odgovaraju :/
amko001
Posts: 7
Joined: 21/02/2017 14:51

#13573 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by amko001 »

Sema94tz wrote:
spree wrote:hajmo opet sa mailovima kao onih par dana, jer u suprotnom Bog dragi zna kad ce ovo :( . mobitel mi zastario u skladistu :twisted:
Na koji mail? Ako možes da napišeš, ja sam pokušao poslati na neki ali uvijek mi dolazi obavjest da mail nije uspješno poslat.
[email protected]
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#13574 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by un1ted »

amko001 wrote:Ljudi jel iko slao paypal transakciju kao dokaz vrijednost i da bi obračunali carinu i pdv na ovu email adresu [email protected]..
I jesu li odgovorili ili sta jer sam ja poslao i nista jos ne odgovaraju a u pitanju su patike nike kostale 40$
Pa mi je dosla obavjest i da trebam poslati paypal transakciju ali oni nista ne odgovaraju :/
Nece ti ni odgovoriti, doci ce ti obavJEst da moras angazovati speditera.
amko001
Posts: 7
Joined: 21/02/2017 14:51

#13575 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by amko001 »

un1ted wrote:
amko001 wrote:Ljudi jel iko slao paypal transakciju kao dokaz vrijednost i da bi obračunali carinu i pdv na ovu email adresu [email protected]...
I jesu li odgovorili ili sta jer sam ja poslao i nista jos ne odgovaraju a u pitanju su patike nike kostale 40$
Pa mi je dosla obavjest i da trebam poslati paypal transakciju ali oni nista ne odgovaraju :/
Nece ti ni odgovoriti, doci ce ti obavJEst da moras angazovati speditera.
To mi vec i pise na istoj obavijest haha :P
Ali valjda ce mi reci da mogu cekati dok ne proradi aplikacija :/
Post Reply