Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
AmiĐa_Idriz wrote:Liga Prvaka je neka druga dimenzija u kojoj ti ništa ne može obećati uspjeh. Zato i volimo to takmičenje, osim kad ga popuši tvoja ekipa jelte
Pogotovo je zanimljivo gledati kao ovo večeras, a nisi subjektivan
Doduše, pravi spektakl očekujem u revanšu.
Tomahawk11 wrote:
Ne da mrski Pero s Madridom, inače bi
Pa nije ni Perov/Perin metod nesto aman zamam drukciji. Ne pise na parama jesu li od nafte ili od nekretnina
Realno, Pero je prilično zaokrenuo finansijsku filozofiju kluba kad su u pitanju megalomanski transferi.
Odavno su ispred njih po tim transferima PSG, Barsa, pa i United, City i još neki klubovi.
Jest, ali je on jedan od rodonacelnika ovog trenda...jednostavno fudbal je mutirao u ples miliona i moras pratiti trendove ili ces nestati. Ima i druga opcija, cekanje povratka romanticnih devedesetih u fudbal, ali:
a) nacekat ces se
b) prestat ces biti relevantan
Koga danas na svjetskom/evropskom nivou boli kurac za Notingem Forestom, Aston Vilom, Hamburom, Steauom?
Mislim da mu je sada i kasno da ide u Bayern. Trideset godina vec ima.
Sigurno da je klasa od igraca. Evo kako ga nema Borussia se raspada. Ne mogu Nirnberg dobiti.
Tačno, mada su trebali/morali dobiti ono sinoć, ali eto... malo previše komplikovanja, malo raspoložen golman, malo sudija ne svirne očit faul u 16m i tako to. Sinoć je samo trebalo da odčepi, da probiju onaj bunker pa bi im natrpali još 2-3 sigurno, ali ovako - eto Bayerna na 3 boda
Nadam se da vas nece Bayern stici. Samo sto mislim da oni nemaju sanse da prodju Liverpoola, tako da ce ubrzo imati samo Bundesligu da ganjaju. A vi vec iduce kolo vrlo lako gubite bodove. Leverkusen je odlican pod novim trenerom.
_BataZiv_0809 wrote:
Jest, ali je on jedan od rodonacelnika ovog trenda...jednostavno fudbal je mutirao u ples miliona i moras pratiti trendove ili ces nestati. Ima i druga opcija, cekanje povratka romanticnih devedesetih u fudbal, ali:
a) nacekat ces se
b) prestat ces biti relevantan
Koga danas na svjetskom/evropskom nivou boli kurac za Notingem Forestom, Aston Vilom, Hamburom, Steauom?
Da, to je tačno, svi oni koji danas troše su birvaktile drvlje i kamenje na Real i njegove transfere
Jedino su Uli i kompanija ostali vjerni svojoj filozofiji i imaju pravo i dalje prigovarati
Vidjećemo hoće li Realu uspjeti da od ovih tinejdžera napravi mašinu za gaženje ili će i oni kupiti kojeg superstara od 100+ miliona.
Bayern mora malo odriješiti kesu, Robben i Ribery su odavno rahmetli.
Labbadia dodij'o i Bogu i naredu, potuca se po klubovima, po po' godine, po godinu, cvakne koji ugovor, onda ide dalje...
I onda neko rece ima Njemacka jako perspektivne trenere, vrti se 5 likova u krug.