Bundesliga

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#13551 Re: Bundesliga

Post by Tomahawk11 »

AmiĐa_Idriz wrote:Liga Prvaka je neka druga dimenzija u kojoj ti ništa ne može obećati uspjeh. Zato i volimo to takmičenje, osim kad ga popuši tvoja ekipa jelte :mrgreen:
Pogotovo je zanimljivo gledati kao ovo večeras, a nisi subjektivan :mrgreen:
Doduše, pravi spektakl očekujem u revanšu.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83440
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#13552 Re: Bundesliga

Post by _BataZiv_0809 »

Tomahawk11 wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
Tomahawk11 wrote: Ne da mrski Pero s Madridom, inače bi :oops:
Pa nije ni Perov/Perin metod nesto aman zamam drukciji. Ne pise na parama jesu li od nafte ili od nekretnina :mrgreen:
Realno, Pero je prilično zaokrenuo finansijsku filozofiju kluba kad su u pitanju megalomanski transferi.

Odavno su ispred njih po tim transferima PSG, Barsa, pa i United, City i još neki klubovi.
Jest, ali je on jedan od rodonacelnika ovog trenda...jednostavno fudbal je mutirao u ples miliona i moras pratiti trendove ili ces nestati. Ima i druga opcija, cekanje povratka romanticnih devedesetih u fudbal, ali:

a) nacekat ces se :mrgreen:
b) prestat ces biti relevantan

Koga danas na svjetskom/evropskom nivou boli kurac za Notingem Forestom, Aston Vilom, Hamburom, Steauom?
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#13553 Re: Bundesliga

Post by vicious »

Xavier1 wrote:
vicious wrote:
animals wrote:Ko da vidim, uzece Reusa :mrgreen:
to ce im biti pojacanje..
Nema ni mjesec dana kako je rekao da neće nikad u Bayern... :D
http://www.kicker.de/news/fussball/bund ... n-nie.html
Mislim da mu je sada i kasno da ide u Bayern. Trideset godina vec ima.
Sigurno da je klasa od igraca. Evo kako ga nema Borussia se raspada. Ne mogu Nirnberg dobiti. :-)
Tačno, mada su trebali/morali dobiti ono sinoć, ali eto... malo previše komplikovanja, malo raspoložen golman, malo sudija ne svirne očit faul u 16m i tako to. Sinoć je samo trebalo da odčepi, da probiju onaj bunker pa bi im natrpali još 2-3 sigurno, ali ovako - eto Bayerna na 3 boda :D
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#13554 Re: Bundesliga

Post by Xavier1 »

Nadam se da vas nece Bayern stici. Samo sto mislim da oni nemaju sanse da prodju Liverpoola, tako da ce ubrzo imati samo Bundesligu da ganjaju. A vi vec iduce kolo vrlo lako gubite bodove. Leverkusen je odlican pod novim trenerom.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#13555 Re: Bundesliga

Post by Tomahawk11 »

_BataZiv_0809 wrote: Jest, ali je on jedan od rodonacelnika ovog trenda...jednostavno fudbal je mutirao u ples miliona i moras pratiti trendove ili ces nestati. Ima i druga opcija, cekanje povratka romanticnih devedesetih u fudbal, ali:

a) nacekat ces se :mrgreen:
b) prestat ces biti relevantan

Koga danas na svjetskom/evropskom nivou boli kurac za Notingem Forestom, Aston Vilom, Hamburom, Steauom?
Da, to je tačno, svi oni koji danas troše su birvaktile drvlje i kamenje na Real i njegove transfere :mrgreen:
Jedino su Uli i kompanija ostali vjerni svojoj filozofiji i imaju pravo i dalje prigovarati :oops:

Vidjećemo hoće li Realu uspjeti da od ovih tinejdžera napravi mašinu za gaženje ili će i oni kupiti kojeg superstara od 100+ miliona.
Bayern mora malo odriješiti kesu, Robben i Ribery su odavno rahmetli.
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#13556 Re: Bundesliga

Post by Mišo_Kovač »

Eintracht naguzio ukrajince, Rebic i Jovic strijelci :D Drugi najbolji njemacki klub, poslije bayerna, bez diskusije :evil:
User avatar
TAFKAP
Posts: 11969
Joined: 30/09/2011 07:49

#13557 Re: Bundesliga

Post by TAFKAP »

Frajburg danas pravo raspoložan :thumbup:

Wolfsburg vodi u Gladbachu, Majnc protiv S04
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13558 Re: Bundesliga

Post by veella »

Herta dobila crveni bez razloga
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#13559 Re: Bundesliga

Post by studeni76 »

A to opet mijenja nešto.
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#13560 Re: Bundesliga

Post by Mišo_Kovač »

studeni76 wrote:A to opet mijenja nešto.
Ne mijenja ništa, al je lakše Veli plakat i kukat ako izmisli razlog :P :evil:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#13561 Re: Bundesliga

Post by pirmin »

Hoce li Bremen skupiti jos 5 bodova do zadnjeg kola? :roll:
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#13562 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

od narednog kola werder brutalno gazi ka vrhu tabele, ovo sve do sad je bilo samo zagrijavanje 8-)
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#13563 Re: Bundesliga

Post by Romanista 101% »

Mogao bi Schalke u zweitu
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#13564 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

a menadzer schalkea heidel sinoc dao otkaz.
nije trazio nikakvu odstetu, rijetkost u danasnjem vremenu :thumbup:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#13565 Re: Bundesliga

Post by pirmin »

Sta ce mu?
Dovoljno je zaradio da odzivi do kraja zivota u izobilju.
Jedino ako misli investirati u bichiz, alk i kox...e onda ce biti knap. :mrgreen:
User avatar
TAFKAP
Posts: 11969
Joined: 30/09/2011 07:49

#13566 Re: Bundesliga

Post by TAFKAP »

jbg, spiskao 136 Mio. € odkako je tu, a gdje su na tabeli? :-)
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#13567 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

Image

balkan connection :D
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#13568 Re: Bundesliga

Post by vicious »

pizarro wrote:Image

balkan connection :D
Pa zar ti ne znaš da Hrvatska nije Balkan? :D
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#13569 Re: Bundesliga

Post by pirmin »

Nesto kao Elber, Balakov, Bobic 8)
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13570 Re: Bundesliga

Post by veella »

Pozdrav za drugoplasirane :izet:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#13571 Re: Bundesliga

Post by simonese »

pirmin wrote:Nesto kao Elber, Balakov, Bobic 8)
zlatna vremena Stuttgarta
LeTalek
Posts: 370
Joined: 09/06/2017 10:45

#13572 Re: Bundesliga

Post by LeTalek »

Jović trpa na terenu, a i van njega :-D Juce je postao otac :thumbup:

Salu na stranu, lik vec ima 21 gol ove sezone, u trci je za prvog strelca Bundeslige i LE... :izet:
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#13573 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

navodno schalke hoce labbadiu od ljeta.
kakav klub ima potencijal a ne znaju izvuci trenera kako treba :-)
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#13574 Re: Bundesliga

Post by BHF_Manijak »

Labbadia dodij'o i Bogu i naredu, potuca se po klubovima, po po' godine, po godinu, cvakne koji ugovor, onda ide dalje...
I onda neko rece ima Njemacka jako perspektivne trenere, vrti se 5 likova u krug. :oops:
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#13575 Re: Bundesliga

Post by Mišo_Kovač »

Tako je vazda bilo :D Dje su Armin Veh i Mirko Slomka da obidju krug :D
Post Reply