Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Hafis wrote:Jel vas to još novogodišnji štimung drži
Koga će devedesetka izbaciti ispred ujedinjene koalicije opozicije? Voljni smo pogurati normalnog insana
Koliko sam upućen ( a upućen sam dobro jer osobno poznajem 80% vrha u HDZ 90) oni neće ići sa svojim kandidatom za predsjedništvo.
Tako da imate sada ''slatke'' brige: volja vam Željka Alkosa, Slavu Općenarodnuobranu ili Lijana, među rajom poznatijeg kao Poticaj.
Na vama je da se nekako dogovorite koga ćete.
Hafis wrote:Jel vas to još novogodišnji štimung drži
Koga će devedesetka izbaciti ispred ujedinjene koalicije opozicije? Voljni smo pogurati normalnog insana
Koliko sam upućen ( a upućen sam dobro jer osobno poznajem 80% vrha u HDZ 90) oni neće ići sa svojim kandidatom za predsjedništvo.
Tako da imate sada ''slatke'' brige: volja vam Željka Alkosa, Slavu Općenarodnuobranu ili Lijana, među rajom poznatijeg kao Poticaj.
Na vama je da se nekako dogovorite koga ćete.
Pa što se raspade HNS ako neće ujedinjena opozicija izlaziti sa kandidatom?
Koga će devedesetka izbaciti ispred ujedinjene koalicije opozicije? Voljni smo pogurati normalnog insana
Koliko sam upućen ( a upućen sam dobro jer osobno poznajem 80% vrha u HDZ 90) oni neće ići sa svojim kandidatom za predsjedništvo.
Tako da imate sada ''slatke'' brige: volja vam Željka Alkosa, Slavu Općenarodnuobranu ili Lijana, među rajom poznatijeg kao Poticaj.
Na vama je da se nekako dogovorite koga ćete.
Pa što se raspade HNS ako neće ujedinjena opozicija izlaziti sa kandidatom?
Predvodnik opozicionog bloka je HDZ 1990, koji će u zavisnosti od "raspoloženja u političkom Sarajevu", donijeti odluku hoće li imati i predsjedničkog kandidata. Odavno se špekuliše da bi to mogla biti doktorica Diana Zelenika, koja je ljetos u razgovoru za naš list odbacila takvu mogućnost u ovakvim okolnostima, podsjećajući na neregularnost svih dosadašnjih izbora.
Ja vam toplo preporučam onog alkosa da pogurate. Lik je provjeren: bocu loze pred njega i malo ga u brdo na skijanje i stvar ide k'o po loju - janjećem.
Slavo je stari hinjo i osobenjak, takoda sami bog zna bi li vam bio poslušan.
A Jere k'o Jere, samo da je oko love. Na kraju bi ga uhvatili s rukom u kesi.
Hafis wrote:
Koliko sam upućen ( a upućen sam dobro jer osobno poznajem 80% vrha u HDZ 90) oni neće ići sa svojim kandidatom za predsjedništvo.
Tako da imate sada ''slatke'' brige: volja vam Željka Alkosa, Slavu Općenarodnuobranu ili Lijana, među rajom poznatijeg kao Poticaj.
Na vama je da se nekako dogovorite koga ćete.
Pa što se raspade HNS ako neće ujedinjena opozicija izlaziti sa kandidatom?
Predvodnik opozicionog bloka je HDZ 1990, koji će u zavisnosti od "raspoloženja u političkom Sarajevu", donijeti odluku hoće li imati i predsjedničkog kandidata. Odavno se špekuliše da bi to mogla biti doktorica Diana Zelenika, koja je ljetos u razgovoru za naš list odbacila takvu mogućnost u ovakvim okolnostima, podsjećajući na neregularnost svih dosadašnjih izbora.
Dijana?? Ma daj čovječe. Evo zaklinjem se da ću je sutra ujutro pitati, i prenesem vam odgovor.
Mislim da će napustiti politiku.
Last edited by Hafis on 21/09/2017 23:41, edited 1 time in total.
Hafis wrote:Ja vam toplo preporučam onog alkosa da pogurate. Lik je provjeren: bocu loze pred njega i malo ga u brdo na skijanje i stvar ide k'o po loju - janjećem.
Slavo je stari hinjo i osobenjak, takoda sami bog zna bi li vam bio poslušan.
A Jere k'o , samo da je oko para. Na kraju bi ga uhvatili s rukom u kesi.
Čitam je super. Nude nam Zeleniku. Pa može uz uvjete
Sve je na stranačkim tijelima i ne mogu osobno za to garantirati. U slučaju da političko Sarajevo ponovno bude imalo namjeru Hrvatima nametnuti člana Predsjedništva BiH, odluku ćemo donijeti pod posebnim povećalom. Ukoliko se, pak, ostavi mogućnost da se Hrvati natječu između sebe, onda ćemo sigurno imati kandidata. Doktorica Zelenika bila bi kvalitetna poruka svima u BiH, ali o njenoj ili nečijoj drugoj eventualnoj kandidaturi će, ponavljam, odlučiti stranka, kaže predsjednik HDZ-a 1990 Ilija Cvitanović.
Ako ovo nije otvorena ponuda i raspad HNS-a i Čovićeve bezuvjetne vladavine. .. VI ste antitalenti
200k Bošnji molim lijepo ZZS
Za Zeleniku spremni!
Last edited by SaraFina on 21/09/2017 23:42, edited 1 time in total.
E jebat ga.
Dobro, ako će ti biti lakše - rasulo HNS-a i Dijana preuzima kontrolu.
Vego, šta ćemo s vama, kukala vam majka. Ima li šamse da Bakir gurne hanumu u izbornu trku.
Hafis wrote:E jebat ga.
Dobro, ako će ti biti lakše - rasulo HNS-a i Dijana preuzima kontrolu.
Vego, šta ćemo s vama, kukala vam majka. Ima li šamse da Bakir gurne hanumu u izbornu trku.
Meni svejedno ko će biti. Samo Šćepo ne i da vama zabijemo gol ))
Hafis wrote:Ja vam toplo preporučam onog alkosa da pogurate. Lik je provjeren: bocu loze pred njega i malo ga u brdo na skijanje i stvar ide k'o po loju - janjećem.
Slavo je stari hinjo i osobenjak, takoda sami bog zna bi li vam bio poslušan.
A Jere k'o , samo da je oko para. Na kraju bi ga uhvatili s rukom u kesi.
Čitam je super. Nude nam Zeleniku. Pa može uz uvjete
Sve je na stranačkim tijelima i ne mogu osobno za to garantirati. U slučaju da političko Sarajevo ponovno bude imalo namjeru Hrvatima nametnuti člana Predsjedništva BiH, odluku ćemo donijeti pod posebnim povećalom. Ukoliko se, pak, ostavi mogućnost da se Hrvati natječu između sebe, onda ćemo sigurno imati kandidata. Doktorica Zelenika bila bi kvalitetna poruka svima u BiH, ali o njenoj ili nečijoj drugoj eventualnoj kandidaturi će, ponavljam, odlučiti stranka, kaže predsjednik HDZ-a 1990 Ilija Cvitanović.
Ako ovo nije otvorena ponuda i raspad HNS-a i Čovićeve bezuvjetne vladavine. .. VI steht antitalenti
Možda. Koliko ja poznajem politiku i hrvatski jezik, ovde je rečeno da se u slučaju novog pokušaja nametanja političkog Sarajeva, opozicija HDZ možda i neće imati svog kandidata za Predsjedništvo.
U nas se manje-više zna sve unaprijed.
Mene više zanima rasplet kod patriJota. Ako Bakir ne isturi Hanumu eto velikog gospodina i šmekera Fahrudina u predsjedništvo. Vizionar, sekularist, širokih pogleda i što je veoma povoljno - veoma naklonjen Hrvatima, i hrvatskoj uljudbenosti općenito.
Hafis wrote:U nas se manje-više zna sve unaprijed.
Mene više zanima rasplet kod patriJota. Ako Bakir ne isturi Hanumu eto velikog gospodina i šmekera Fahrudina u predsjedništvo. Vizionar, sekularist, širokih pogleda i što je veoma povoljno - veoma naklonjen Hrvatima, i hrvatskoj uljudbenosti općenito.
Pa objektivno Fahro ima šanse. Pogotovo ako protivkandidat iz SDA bude žeMsko. To je gubitak glasova za SDA od min. 20% glasova + glasanje Bošnjaka za Hrvata + malo mućkanja u hr. kantonima ali ovaj put za Fahru = Fahro predsjednik.
Hafis wrote:Ja vam toplo preporučam onog alkosa da pogurate. Lik je provjeren: bocu loze pred njega i malo ga u brdo na skijanje i stvar ide k'o po loju - janjećem.
Slavo je stari hinjo i osobenjak, takoda sami bog zna bi li vam bio poslušan.
A Jere k'o , samo da je oko para. Na kraju bi ga uhvatili s rukom u kesi.
Čitam je super. Nude nam Zeleniku. Pa može uz uvjete
Sve je na stranačkim tijelima i ne mogu osobno za to garantirati. U slučaju da političko Sarajevo ponovno bude imalo namjeru Hrvatima nametnuti člana Predsjedništva BiH, odluku ćemo donijeti pod posebnim povećalom. Ukoliko se, pak, ostavi mogućnost da se Hrvati natječu između sebe, onda ćemo sigurno imati kandidata. Doktorica Zelenika bila bi kvalitetna poruka svima u BiH, ali o njenoj ili nečijoj drugoj eventualnoj kandidaturi će, ponavljam, odlučiti stranka, kaže predsjednik HDZ-a 1990 Ilija Cvitanović.
Ako ovo nije otvorena ponuda i raspad HNS-a i Čovićeve bezuvjetne vladavine. .. VI steht antitalenti
Možda. Koliko ja poznajem politiku i hrvatski jezik, ovde je rečeno da se u slučaju novog pokušaja nametanja političkog Sarajeva, opozicija HDZ možda i neće imati svog kandidata za Predsjedništvo.
Pa nećemo svog kandidata nametati. Ja sam odmah bila za opciju da potrošimo devedesetku.
Ako je Zelenika njihov izbor, čemu manipuliranje kad su ljudi otvoreni za saradnju očigledno i to im je uvjet
Hafis wrote:U nas se manje-više zna sve unaprijed.
Mene više zanima rasplet kod patriJota. Ako Bakir ne isturi Hanumu eto velikog gospodina i šmekera Fahrudina u predsjedništvo. Vizionar, sekularist, širokih pogleda i što je veoma povoljno - veoma naklonjen Hrvatima, i hrvatskoj uljudbenosti općenito.
Pa objektivno Fahro ima šanse. Pogotovo ako protivkandidat iz SDA bude žeMsko. To je gubitak glasova za SDA od min. 20% glasova + glasanje Bošnjaka za Hrvata + malo mućkanja u hr. kantonima ali ovaj put za Fahru = Fahro predsjednik.
LOL
Pa nije ovo bolan Stolac. Tamo su mrtvi glasali protiv Kaplana i Bošnji im 1,5 milki minimum A vas 300k. I VI još manipuliranje pominjete u vezi Šćepe.
Pa pet puta nas je više
Hafis wrote:U nas se manje-više zna sve unaprijed.
Mene više zanima rasplet kod patriJota. Ako Bakir ne isturi Hanumu eto velikog gospodina i šmekera Fahrudina u predsjedništvo. Vizionar, sekularist, širokih pogleda i što je veoma povoljno - veoma naklonjen Hrvatima, i hrvatskoj uljudbenosti općenito.
Pa objektivno Fahro ima šanse. Pogotovo ako protivkandidat iz SDA bude žeMsko. To je gubitak glasova za SDA od min. 20% glasova + glasanje Bošnjaka za Hrvata + malo mućkanja u hr. kantonima ali ovaj put za Fahru = Fahro predsjednik.
LOL
Pa nije ovo bolan Stolac. Tamo su mrtvi glasali protiv Kaplana i Bošnji im 1,5 milki minimum A vas 300k. I VI još manipuliranje pominjete u vezi Šćepe.
Pa pet puta nas je više
15:3=5 )
Izaberemo Zeleniku sami i svog i još jednog mpžemo koMforno vama A da bude ispred Čovića i 130 k koje dobije
Novak20 wrote:
Pa objektivno Fahro ima šanse. Pogotovo ako protivkandidat iz SDA bude žeMsko. To je gubitak glasova za SDA od min. 20% glasova + glasanje Bošnjaka za Hrvata + malo mućkanja u hr. kantonima ali ovaj put za Fahru = Fahro predsjednik.
LOL
Pa nije ovo bolan Stolac. Tamo su mrtvi glasali protiv Kaplana i Bošnji im 1,5 milki minimum A vas 300k. I VI još manipuliranje pominjete u vezi Šćepe.
Pa pet puta nas je više
15:3=5 )
Izaberemo Zeleniku sami i svog i još jednog mpžemo koMforno vama A da bude ispred Čovića i 130 k koje dobije
Fakat šuplje priče. Pa što ne izabraste 2014 nekog drugog nego baš Čovića. Bilo ti mrsko glasati u odsustvu ?
Čuj što. Obraz nije guzica. Dosta osam godina maDžorizacije. Da vidimo kako ćete sami. I VI s klupe nakon toliko godina u igru i nikakva partija od vas