Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13526 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

SaraFina wrote:
Hafis wrote:Jel vas to još novogodišnji štimung drži :)

Koga će devedesetka izbaciti ispred ujedinjene koalicije opozicije? Voljni smo pogurati normalnog insana :D
Koliko sam upućen ( a upućen sam dobro jer osobno poznajem 80% vrha u HDZ 90) oni neće ići sa svojim kandidatom za predsjedništvo.

Tako da imate sada ''slatke'' brige: volja vam Željka Alkosa, Slavu Općenarodnuobranu ili Lijana, među rajom poznatijeg kao Poticaj.
Na vama je da se nekako dogovorite koga ćete.
User avatar
SaraFina
Posts: 24422
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13527 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Hafis wrote:
SaraFina wrote:
Hafis wrote:Jel vas to još novogodišnji štimung drži :)

Koga će devedesetka izbaciti ispred ujedinjene koalicije opozicije? Voljni smo pogurati normalnog insana :D
Koliko sam upućen ( a upućen sam dobro jer osobno poznajem 80% vrha u HDZ 90) oni neće ići sa svojim kandidatom za predsjedništvo.

Tako da imate sada ''slatke'' brige: volja vam Željka Alkosa, Slavu Općenarodnuobranu ili Lijana, među rajom poznatijeg kao Poticaj.
Na vama je da se nekako dogovorite koga ćete.

Pa što se raspade HNS ako neće ujedinjena opozicija izlaziti sa kandidatom? :D
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13528 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

SaraFina wrote:
Pa što se raspade HNS ako neće ujedinjena opozicija izlaziti sa kandidatom? :D
Ovisi koje medije pratiš. Što je babi milo.
Novak20
Posts: 15247
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#13529 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Novak20 »

SaraFina wrote:
Hafis wrote:
SaraFina wrote:

Koga će devedesetka izbaciti ispred ujedinjene koalicije opozicije? Voljni smo pogurati normalnog insana :D
Koliko sam upućen ( a upućen sam dobro jer osobno poznajem 80% vrha u HDZ 90) oni neće ići sa svojim kandidatom za predsjedništvo.

Tako da imate sada ''slatke'' brige: volja vam Željka Alkosa, Slavu Općenarodnuobranu ili Lijana, među rajom poznatijeg kao Poticaj.
Na vama je da se nekako dogovorite koga ćete.

Pa što se raspade HNS ako neće ujedinjena opozicija izlaziti sa kandidatom? :D
A kad se to raspao HNS ?

Ako misliš na ovaj tekst, pažljivije pročitaj.

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/606 ... zbore.html

Predvodnik opozicionog bloka je HDZ 1990, koji će u zavisnosti od "raspoloženja u političkom Sarajevu", donijeti odluku hoće li imati i predsjedničkog kandidata. Odavno se špekuliše da bi to mogla biti doktorica Diana Zelenika, koja je ljetos u razgovoru za naš list odbacila takvu mogućnost u ovakvim okolnostima, podsjećajući na neregularnost svih dosadašnjih izbora.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13531 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Ja vam toplo preporučam onog alkosa da pogurate. Lik je provjeren: bocu loze pred njega i malo ga u brdo na skijanje i stvar ide k'o po loju - janjećem.
Slavo je stari hinjo i osobenjak, takoda sami bog zna bi li vam bio poslušan.
A Jere k'o Jere, samo da je oko love. Na kraju bi ga uhvatili s rukom u kesi.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13532 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Novak20 wrote:
SaraFina wrote:
Hafis wrote: Koliko sam upućen ( a upućen sam dobro jer osobno poznajem 80% vrha u HDZ 90) oni neće ići sa svojim kandidatom za predsjedništvo.

Tako da imate sada ''slatke'' brige: volja vam Željka Alkosa, Slavu Općenarodnuobranu ili Lijana, među rajom poznatijeg kao Poticaj.
Na vama je da se nekako dogovorite koga ćete.

Pa što se raspade HNS ako neće ujedinjena opozicija izlaziti sa kandidatom? :D
A kad se to raspao HNS ?

Ako misliš na ovaj tekst, pažljivije pročitaj.

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/606 ... zbore.html

Predvodnik opozicionog bloka je HDZ 1990, koji će u zavisnosti od "raspoloženja u političkom Sarajevu", donijeti odluku hoće li imati i predsjedničkog kandidata. Odavno se špekuliše da bi to mogla biti doktorica Diana Zelenika, koja je ljetos u razgovoru za naš list odbacila takvu mogućnost u ovakvim okolnostima, podsjećajući na neregularnost svih dosadašnjih izbora.
Dijana?? Ma daj čovječe. Evo zaklinjem se da ću je sutra ujutro pitati, i prenesem vam odgovor.
Mislim da će napustiti politiku.
Last edited by Hafis on 21/09/2017 23:41, edited 1 time in total.
User avatar
SaraFina
Posts: 24422
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13533 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Hafis wrote:Ja vam toplo preporučam onog alkosa da pogurate. Lik je provjeren: bocu loze pred njega i malo ga u brdo na skijanje i stvar ide k'o po loju - janjećem.
Slavo je stari hinjo i osobenjak, takoda sami bog zna bi li vam bio poslušan.
A Jere k'o , samo da je oko para. Na kraju bi ga uhvatili s rukom u kesi.

Čitam je super. Nude nam Zeleniku. Pa može uz uvjete :D
 Sve je na stranačkim tijelima i ne mogu osobno za to garantirati. U slučaju da političko Sarajevo ponovno bude imalo namjeru Hrvatima nametnuti člana Predsjedništva BiH, odluku ćemo donijeti pod posebnim povećalom. Ukoliko se, pak, ostavi mogućnost da se Hrvati natječu između sebe, onda ćemo sigurno imati kandidata. Doktorica Zelenika bila bi kvalitetna poruka svima u BiH, ali o njenoj ili nečijoj drugoj eventualnoj kandidaturi će, ponavljam, odlučiti stranka, kaže predsjednik HDZ-a 1990 Ilija Cvitanović.
Ako ovo nije otvorena ponuda i raspad HNS-a i Čovićeve bezuvjetne vladavine. .. VI ste antitalenti :)

200k Bošnji molim lijepo :D ZZS
Za Zeleniku spremni!
Last edited by SaraFina on 21/09/2017 23:42, edited 1 time in total.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13534 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

E jebat ga.
Dobro, ako će ti biti lakše - rasulo HNS-a i Dijana preuzima kontrolu.
Vego, šta ćemo s vama, kukala vam majka. Ima li šamse da Bakir gurne hanumu u izbornu trku.
User avatar
SaraFina
Posts: 24422
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13535 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Hafis wrote:E jebat ga.
Dobro, ako će ti biti lakše - rasulo HNS-a i Dijana preuzima kontrolu.
Vego, šta ćemo s vama, kukala vam majka. Ima li šamse da Bakir gurne hanumu u izbornu trku.
Meni svejedno ko će biti. Samo Šćepo ne i da vama zabijemo gol :)))
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13536 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Jebote, znaju savjete dijeliti, a zajahali ih Izetbegovići k'o Kotromanovići nas birvaktile.
Novak20
Posts: 15247
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#13537 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Novak20 »

SaraFina wrote:
Hafis wrote:Ja vam toplo preporučam onog alkosa da pogurate. Lik je provjeren: bocu loze pred njega i malo ga u brdo na skijanje i stvar ide k'o po loju - janjećem.
Slavo je stari hinjo i osobenjak, takoda sami bog zna bi li vam bio poslušan.
A Jere k'o , samo da je oko para. Na kraju bi ga uhvatili s rukom u kesi.

Čitam je super. Nude nam Zeleniku. Pa može uz uvjete :D
 Sve je na stranačkim tijelima i ne mogu osobno za to garantirati. U slučaju da političko Sarajevo ponovno bude imalo namjeru Hrvatima nametnuti člana Predsjedništva BiH, odluku ćemo donijeti pod posebnim povećalom. Ukoliko se, pak, ostavi mogućnost da se Hrvati natječu između sebe, onda ćemo sigurno imati kandidata. Doktorica Zelenika bila bi kvalitetna poruka svima u BiH, ali o njenoj ili nečijoj drugoj eventualnoj kandidaturi će, ponavljam, odlučiti stranka, kaže predsjednik HDZ-a 1990 Ilija Cvitanović.
Ako ovo nije otvorena ponuda i raspad HNS-a i Čovićeve bezuvjetne vladavine. .. VI steht antitalenti :)
Možda. Koliko ja poznajem politiku i hrvatski jezik, ovde je rečeno da se u slučaju novog pokušaja nametanja političkog Sarajeva, opozicija HDZ možda i neće imati svog kandidata za Predsjedništvo.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13538 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

U nas se manje-više zna sve unaprijed.
Mene više zanima rasplet kod patriJota. Ako Bakir ne isturi Hanumu eto velikog gospodina i šmekera Fahrudina u predsjedništvo. Vizionar, sekularist, širokih pogleda i što je veoma povoljno - veoma naklonjen Hrvatima, i hrvatskoj uljudbenosti općenito.
Mirza007
Posts: 2753
Joined: 02/04/2014 23:26

#13539 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Mirza007 »

Pa nece valjda Covic naredjivati gradjanima kojeg ce clana Predsjednistva hrvatske nacionalnosti morati da biraju?
Novak20
Posts: 15247
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#13540 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Novak20 »

Hafis wrote:U nas se manje-više zna sve unaprijed.
Mene više zanima rasplet kod patriJota. Ako Bakir ne isturi Hanumu eto velikog gospodina i šmekera Fahrudina u predsjedništvo. Vizionar, sekularist, širokih pogleda i što je veoma povoljno - veoma naklonjen Hrvatima, i hrvatskoj uljudbenosti općenito.
Pa objektivno Fahro ima šanse. Pogotovo ako protivkandidat iz SDA bude žeMsko. To je gubitak glasova za SDA od min. 20% glasova + glasanje Bošnjaka za Hrvata + malo mućkanja u hr. kantonima ali ovaj put za Fahru = Fahro predsjednik.
User avatar
SaraFina
Posts: 24422
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13541 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Novak20 wrote:
SaraFina wrote:
Hafis wrote:Ja vam toplo preporučam onog alkosa da pogurate. Lik je provjeren: bocu loze pred njega i malo ga u brdo na skijanje i stvar ide k'o po loju - janjećem.
Slavo je stari hinjo i osobenjak, takoda sami bog zna bi li vam bio poslušan.
A Jere k'o , samo da je oko para. Na kraju bi ga uhvatili s rukom u kesi.

Čitam je super. Nude nam Zeleniku. Pa može uz uvjete :D
 Sve je na stranačkim tijelima i ne mogu osobno za to garantirati. U slučaju da političko Sarajevo ponovno bude imalo namjeru Hrvatima nametnuti člana Predsjedništva BiH, odluku ćemo donijeti pod posebnim povećalom. Ukoliko se, pak, ostavi mogućnost da se Hrvati natječu između sebe, onda ćemo sigurno imati kandidata. Doktorica Zelenika bila bi kvalitetna poruka svima u BiH, ali o njenoj ili nečijoj drugoj eventualnoj kandidaturi će, ponavljam, odlučiti stranka, kaže predsjednik HDZ-a 1990 Ilija Cvitanović.
Ako ovo nije otvorena ponuda i raspad HNS-a i Čovićeve bezuvjetne vladavine. .. VI steht antitalenti :)
Možda. Koliko ja poznajem politiku i hrvatski jezik, ovde je rečeno da se u slučaju novog pokušaja nametanja političkog Sarajeva, opozicija HDZ možda i neće imati svog kandidata za Predsjedništvo.

Pa nećemo svog kandidata nametati. Ja sam odmah bila za opciju da potrošimo devedesetku.
Ako je Zelenika njihov izbor, čemu manipuliranje kad su ljudi otvoreni za saradnju očigledno i to im je uvjet :D

Ruka naravno ruku mije :D
User avatar
512MB
Posts: 11212
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#13542 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 512MB »

I ja bi Zeleniku poguro... da je mladja
User avatar
SaraFina
Posts: 24422
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13543 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Novak20 wrote:
Hafis wrote:U nas se manje-više zna sve unaprijed.
Mene više zanima rasplet kod patriJota. Ako Bakir ne isturi Hanumu eto velikog gospodina i šmekera Fahrudina u predsjedništvo. Vizionar, sekularist, širokih pogleda i što je veoma povoljno - veoma naklonjen Hrvatima, i hrvatskoj uljudbenosti općenito.
Pa objektivno Fahro ima šanse. Pogotovo ako protivkandidat iz SDA bude žeMsko. To je gubitak glasova za SDA od min. 20% glasova + glasanje Bošnjaka za Hrvata + malo mućkanja u hr. kantonima ali ovaj put za Fahru = Fahro predsjednik.

LOL

Pa nije ovo bolan Stolac. Tamo su mrtvi glasali protiv Kaplana i Bošnji im 1,5 milki minimum A vas 300k. I VI još manipuliranje pominjete u vezi Šćepe.
Pa pet puta nas je više :D

15:3=5 :))
User avatar
SaraFina
Posts: 24422
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13544 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

SaraFina wrote:
Novak20 wrote:
Hafis wrote:U nas se manje-više zna sve unaprijed.
Mene više zanima rasplet kod patriJota. Ako Bakir ne isturi Hanumu eto velikog gospodina i šmekera Fahrudina u predsjedništvo. Vizionar, sekularist, širokih pogleda i što je veoma povoljno - veoma naklonjen Hrvatima, i hrvatskoj uljudbenosti općenito.
Pa objektivno Fahro ima šanse. Pogotovo ako protivkandidat iz SDA bude žeMsko. To je gubitak glasova za SDA od min. 20% glasova + glasanje Bošnjaka za Hrvata + malo mućkanja u hr. kantonima ali ovaj put za Fahru = Fahro predsjednik.

LOL

Pa nije ovo bolan Stolac. Tamo su mrtvi glasali protiv Kaplana i Bošnji im 1,5 milki minimum A vas 300k. I VI još manipuliranje pominjete u vezi Šćepe.
Pa pet puta nas je više :D

15:3=5 :))

Izaberemo Zeleniku sami i svog i još jednog mpžemo koMforno vama A da bude ispred Čovića i 130 k koje dobije :)
Novak20
Posts: 15247
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#13545 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Novak20 »

SaraFina wrote:
SaraFina wrote:
Novak20 wrote:
Pa objektivno Fahro ima šanse. Pogotovo ako protivkandidat iz SDA bude žeMsko. To je gubitak glasova za SDA od min. 20% glasova + glasanje Bošnjaka za Hrvata + malo mućkanja u hr. kantonima ali ovaj put za Fahru = Fahro predsjednik.

LOL

Pa nije ovo bolan Stolac. Tamo su mrtvi glasali protiv Kaplana i Bošnji im 1,5 milki minimum A vas 300k. I VI još manipuliranje pominjete u vezi Šćepe.
Pa pet puta nas je više :D

15:3=5 :))

Izaberemo Zeleniku sami i svog i još jednog mpžemo koMforno vama A da bude ispred Čovića i 130 k koje dobije :)
:lol:

Fakat šuplje priče. Pa što ne izabraste 2014 nekog drugog nego baš Čovića. Bilo ti mrsko glasati u odsustvu ? :D
User avatar
SaraFina
Posts: 24422
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13546 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Čuj što. Obraz nije guzica. Dosta osam godina maDžorizacije. Da vidimo kako ćete sami. I VI s klupe nakon toliko godina u igru i nikakva partija od vas :D

Ne zznate i Bog :D
User avatar
SaraFina
Posts: 24422
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13548 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »


U enklavi usred trokutistana. Bogami su se izdigli pravo. Ali i pad je let.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#13549 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

SaraFina wrote:

U enklavi usred trokutistana. Bogami su se izdigli pravo. Ali i pad je let.
Polako sve ce doci na svoje...
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#13550 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Maraschino »

Image


:lol: :lol:
Post Reply