Kupio bih nesto sa eBay-a
Moderator: anex
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38021
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#13526 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Dobro vas je 
- victom
- Posts: 4062
- Joined: 04/04/2012 17:15
#13527 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Last edited by victom on 13/02/2021 05:27, edited 2 times in total.
- nadžak
- Posts: 2313
- Joined: 04/06/2011 13:25
- Location: Zenica
#13528 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Torbicom ga Fuade!!!
Hajde na kafu obojica i ponesite rukavice pa ćemo nastavit

Hajde na kafu obojica i ponesite rukavice pa ćemo nastavit
- victom
- Posts: 4062
- Joined: 04/04/2012 17:15
#13529 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Last edited by victom on 13/02/2021 05:27, edited 2 times in total.
-
niho92
- Posts: 576
- Joined: 05/09/2012 14:29
#13530 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

i kad zna da nije u pravu, gura svoje
- nadžak
- Posts: 2313
- Joined: 04/06/2011 13:25
- Location: Zenica
#13531 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Ma jok ba šta ti je? Okrećem vam tu vašu priču na zezanciju, da malo popuste strasti.victom wrote:ovo je ženska neka opičena.nadžak wrote:Torbicom ga Fuade!!!
Hajde na kafu obojica i ponesite rukavice pa ćemo nastavit![]()
![]()
![]()
- victom
- Posts: 4062
- Joined: 04/04/2012 17:15
#13532 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Last edited by victom on 13/02/2021 05:27, edited 1 time in total.
- victom
- Posts: 4062
- Joined: 04/04/2012 17:15
#13533 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Last edited by victom on 13/02/2021 05:27, edited 1 time in total.
-
hava123
- Posts: 1074
- Joined: 24/12/2011 08:37
#13534 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Jesi ti dobio/podigao mobitel/bateriju, šta li već?victom wrote:-
- victom
- Posts: 4062
- Joined: 04/04/2012 17:15
#13535 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Baterija.hava123 wrote:Jesi ti dobio/podigao mobitel/bateriju, šta li već?victom wrote:-
nisam. Još čekam. Al biće za 10-ak dana.
Last edited by victom on 01/03/2021 05:34, edited 2 times in total.
-
hava123
- Posts: 1074
- Joined: 24/12/2011 08:37
#13536 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
AkoBogdavictom wrote:Baterija.hava123 wrote:Jesi ti dobio/podigao mobitel/bateriju, šta li već?victom wrote:-
nisam. Još čekam. Al biće za 10-ak dana.
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#13537 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Carinska stopa je za SVE 10% do sada bila preko drzavne poste. Ako si zahtjevao drugu stopu, morao si angazovati speditera.
- zincx
- Posts: 1000
- Joined: 14/01/2017 16:21
- Location: Sarajevo
#13538 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Biće i to za 10-ak dana.MimiHD wrote:evo kaže mi čovjek koji radi na carini da čekaju novi zakon u kojem će izgleda biti neoporezovano sve do 200 maraka ali to stoji zbog krize i ne zna se kada će biti usvojeno.
P.S. Ovo kino ne radi na Tapatalk-u.
- EmiRem
- Posts: 526
- Joined: 17/01/2011 20:28
#13539 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Maloprije sam bio na jednom seminaru i bilo je dvoje ljudi iz BH Poste i pitao sam ih za ovu pricu i rekli su mi da to nece uskoro tako da dzaba cekamo 
-
Saka
- Posts: 2640
- Joined: 25/02/2011 11:49
#13540 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Ništa onda dizati frku opet jer lažu. Prošlo je više od 20 dana!EmiRem wrote:Maloprije sam bio na jednom seminaru i bilo je dvoje ljudi iz BH Poste i pitao sam ih za ovu pricu i rekli su mi da to nece uskoro tako da dzaba cekamo
-
maxmax1
- Posts: 17
- Joined: 18/08/2015 14:50
#13541 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Jel se kome desilom da mu artikal nije dosao brzo sa Gearbest_a , meni uglavno su svi dolazili u roku 15-20 dana, al evo jedan cekam 45 dana, pa ne znam dali da se zalim ili da cekam jos.
-
r_faruk
- Posts: 4804
- Joined: 20/01/2003 00:00
#13542 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
meni nije dosao nikako, cini mi se da sam pocetkom oktobra narucio. vratili su mi novac. zalio sam se poslije dva mjeseca...etmaxmax1 wrote:Jel se kome desilom da mu artikal nije dosao brzo sa Gearbest_a , meni uglavno su svi dolazili u roku 15-20 dana, al evo jedan cekam 45 dana, pa ne znam dali da se zalim ili da cekam jos.
- mobsterc
- Posts: 2576
- Joined: 01/04/2007 21:57
- Location: Sarajevo
#13543 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Zali se, cim je toliko dugo, vjerovatno je zavrsilo kod nekoga u dzepu.
Nedavno mi se desilo slicno, dosla ponovna posiljka za 20 dana regularno, prva ni dan danas.
Nedavno mi se desilo slicno, dosla ponovna posiljka za 20 dana regularno, prva ni dan danas.
-
maxmax1
- Posts: 17
- Joined: 18/08/2015 14:50
#13544 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Ok, hvala na brzim odgovorima 
-
AS_sa
- Posts: 1079
- Joined: 31/08/2010 09:18
#13545 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Ne znam ni ja tacno tu razliku tj. kako to oni proracunavaju, uglavnom saljem lakse i manje posiljke uvijek kao pismo, tako da znam ove detalje oko pouzeca. To za paket nisam siguran, pa ne bi da sirim dezinformacijejahac96 wrote:Carine ce ti izaci vise od 10KM racunaj odma nekih 30-35% na tu cijenu bez speditera (u nadi da ce se to rijesiti uskoro)toniran wrote:Zanima me dali je neko od vas narucivao nesto skuplje od 50 KM, ovih dana ??
I dali naplacuju sve ove troskove ako na paketu pise gift ??recimo hocu da narucim kacigu za motor koja kosta 87$, to je nekih 150 km plus carine 10 km .Haj posto si vidim upucen mozes li mi objasniti kakva je razlika ako saljem kao paket ili kao pismo, jer recimo ako je rijec o necemu sto je 1kg onda mi jeftinije izadje slati kao paket nego kao pismo gledajuci po kalkulatoru cijena na stranici posteAS_sa wrote:Stavis u kovertu/kutiju i ispunis zutu uplatnicu trazi u posti, jedna posiljka manje gramaze izadje od 4,70 do 5,00 KM. Kupac plati postaru kada preuzme, tebi postar pare donese na tvoju adresu koju upises. Ako te detaljno interesuje napisi u PP pa cu ti objasniti detaljnije.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#13546 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Hvala na pomoći,koristilo je

-
maxmax1
- Posts: 17
- Joined: 18/08/2015 14:50
#13547 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Jel se smije narucivati "E-liquid for E Cigarette" i ako smije gdje je najbolje naruciti?
- zgiba
- Posts: 582
- Joined: 05/09/2003 00:00
#13548 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Ja sam narucivala vise puta i nije bilo problema. Narucivala sam sa pink-mule.com i vaporium.eu.maxmax1 wrote:Jel se smije narucivati "E-liquid for E Cigarette" i ako smije gdje je najbolje naruciti?
- spree
- Posts: 8674
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#13549 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
hajde ratko jebo li te 10 dana. pa ne znam kako imaju prostora u skladistu vise 
- zincx
- Posts: 1000
- Joined: 14/01/2017 16:21
- Location: Sarajevo
#13550 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Ja kad sam bio neki dan u pošti, ne vide se radnici od paketa...spree wrote:hajde ratko jebo li te 10 dana. pa ne znam kako imaju prostora u skladistu vise
