Kupio bih nesto sa eBay-a

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
Bobi
Forum administrator
Posts: 38021
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#13526 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by Bobi »

Dobro vas je :D
User avatar
victom
Posts: 4062
Joined: 04/04/2012 17:15

#13527 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by victom »

:sretan:
Last edited by victom on 13/02/2021 05:27, edited 2 times in total.
User avatar
nadžak
Posts: 2313
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#13528 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by nadžak »

Torbicom ga Fuade!!!

Hajde na kafu obojica i ponesite rukavice pa ćemo nastavit :fight:

:hajmooo: :hitna:

:D
User avatar
victom
Posts: 4062
Joined: 04/04/2012 17:15

#13529 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by victom »

:sretan:
Last edited by victom on 13/02/2021 05:27, edited 2 times in total.
niho92
Posts: 576
Joined: 05/09/2012 14:29

#13530 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by niho92 »

Image
i kad zna da nije u pravu, gura svoje :-D
User avatar
nadžak
Posts: 2313
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#13531 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by nadžak »

victom wrote:
nadžak wrote:Torbicom ga Fuade!!!

Hajde na kafu obojica i ponesite rukavice pa ćemo nastavit :fight:

:hajmooo: :hitna:

:D
ovo je ženska neka opičena.
Ma jok ba šta ti je? Okrećem vam tu vašu priču na zezanciju, da malo popuste strasti. :wink:
User avatar
victom
Posts: 4062
Joined: 04/04/2012 17:15

#13532 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by victom »

:sretan:
Last edited by victom on 13/02/2021 05:27, edited 1 time in total.
User avatar
victom
Posts: 4062
Joined: 04/04/2012 17:15

#13533 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by victom »

:sretan:
Last edited by victom on 13/02/2021 05:27, edited 1 time in total.
hava123
Posts: 1074
Joined: 24/12/2011 08:37

#13534 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by hava123 »

victom wrote:-
Jesi ti dobio/podigao mobitel/bateriju, šta li već?
User avatar
victom
Posts: 4062
Joined: 04/04/2012 17:15

#13535 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by victom »

hava123 wrote:
victom wrote:-
Jesi ti dobio/podigao mobitel/bateriju, šta li već?
Baterija.
nisam. Još čekam. Al biće za 10-ak dana. :D
Last edited by victom on 01/03/2021 05:34, edited 2 times in total.
hava123
Posts: 1074
Joined: 24/12/2011 08:37

#13536 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by hava123 »

victom wrote:
hava123 wrote:
victom wrote:-
Jesi ti dobio/podigao mobitel/bateriju, šta li već?
Baterija.
nisam. Još čekam. Al biće za 10-ak dana. :D
AkoBogda :D
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#13537 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by un1ted »

Carinska stopa je za SVE 10% do sada bila preko drzavne poste. Ako si zahtjevao drugu stopu, morao si angazovati speditera.
User avatar
zincx
Posts: 1000
Joined: 14/01/2017 16:21
Location: Sarajevo

#13538 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by zincx »

MimiHD wrote:evo kaže mi čovjek koji radi na carini da čekaju novi zakon u kojem će izgleda biti neoporezovano sve do 200 maraka ali to stoji zbog krize i ne zna se kada će biti usvojeno.
Biće i to za 10-ak dana.
P.S. Ovo kino ne radi na Tapatalk-u.
User avatar
EmiRem
Posts: 526
Joined: 17/01/2011 20:28

#13539 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by EmiRem »

Maloprije sam bio na jednom seminaru i bilo je dvoje ljudi iz BH Poste i pitao sam ih za ovu pricu i rekli su mi da to nece uskoro tako da dzaba cekamo :(
Saka
Posts: 2640
Joined: 25/02/2011 11:49

#13540 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by Saka »

EmiRem wrote:Maloprije sam bio na jednom seminaru i bilo je dvoje ljudi iz BH Poste i pitao sam ih za ovu pricu i rekli su mi da to nece uskoro tako da dzaba cekamo :(
Ništa onda dizati frku opet jer lažu. Prošlo je više od 20 dana!
maxmax1
Posts: 17
Joined: 18/08/2015 14:50

#13541 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by maxmax1 »

Jel se kome desilom da mu artikal nije dosao brzo sa Gearbest_a , meni uglavno su svi dolazili u roku 15-20 dana, al evo jedan cekam 45 dana, pa ne znam dali da se zalim ili da cekam jos.
r_faruk
Posts: 4804
Joined: 20/01/2003 00:00

#13542 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by r_faruk »

maxmax1 wrote:Jel se kome desilom da mu artikal nije dosao brzo sa Gearbest_a , meni uglavno su svi dolazili u roku 15-20 dana, al evo jedan cekam 45 dana, pa ne znam dali da se zalim ili da cekam jos.
meni nije dosao nikako, cini mi se da sam pocetkom oktobra narucio. vratili su mi novac. zalio sam se poslije dva mjeseca...et
User avatar
mobsterc
Posts: 2576
Joined: 01/04/2007 21:57
Location: Sarajevo

#13543 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by mobsterc »

Zali se, cim je toliko dugo, vjerovatno je zavrsilo kod nekoga u dzepu.
Nedavno mi se desilo slicno, dosla ponovna posiljka za 20 dana regularno, prva ni dan danas.
maxmax1
Posts: 17
Joined: 18/08/2015 14:50

#13544 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by maxmax1 »

Ok, hvala na brzim odgovorima :-D
AS_sa
Posts: 1079
Joined: 31/08/2010 09:18

#13545 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by AS_sa »

jahac96 wrote:
toniran wrote:Zanima me dali je neko od vas narucivao nesto skuplje od 50 KM, ovih dana ??
I dali naplacuju sve ove troskove ako na paketu pise gift ??recimo hocu da narucim kacigu za motor koja kosta 87$, to je nekih 150 km plus carine 10 km .
Carine ce ti izaci vise od 10KM racunaj odma nekih 30-35% na tu cijenu bez speditera (u nadi da ce se to rijesiti uskoro)
AS_sa wrote:Stavis u kovertu/kutiju i ispunis zutu uplatnicu trazi u posti, jedna posiljka manje gramaze izadje od 4,70 do 5,00 KM. Kupac plati postaru kada preuzme, tebi postar pare donese na tvoju adresu koju upises. Ako te detaljno interesuje napisi u PP pa cu ti objasniti detaljnije. :)
Haj posto si vidim upucen mozes li mi objasniti kakva je razlika ako saljem kao paket ili kao pismo, jer recimo ako je rijec o necemu sto je 1kg onda mi jeftinije izadje slati kao paket nego kao pismo gledajuci po kalkulatoru cijena na stranici poste
Ne znam ni ja tacno tu razliku tj. kako to oni proracunavaju, uglavnom saljem lakse i manje posiljke uvijek kao pismo, tako da znam ove detalje oko pouzeca. To za paket nisam siguran, pa ne bi da sirim dezinformacije :D
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#13546 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by MOSALJOZE »

Hvala na pomoći,koristilo je :thumbup: :sax:
maxmax1
Posts: 17
Joined: 18/08/2015 14:50

#13547 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by maxmax1 »

Jel se smije narucivati "E-liquid for E Cigarette" i ako smije gdje je najbolje naruciti?
User avatar
zgiba
Posts: 582
Joined: 05/09/2003 00:00

#13548 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by zgiba »

maxmax1 wrote:Jel se smije narucivati "E-liquid for E Cigarette" i ako smije gdje je najbolje naruciti?
Ja sam narucivala vise puta i nije bilo problema. Narucivala sam sa pink-mule.com i vaporium.eu.
User avatar
spree
Posts: 8674
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#13549 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by spree »

hajde ratko jebo li te 10 dana. pa ne znam kako imaju prostora u skladistu vise :twisted:
User avatar
zincx
Posts: 1000
Joined: 14/01/2017 16:21
Location: Sarajevo

#13550 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by zincx »

spree wrote:hajde ratko jebo li te 10 dana. pa ne znam kako imaju prostora u skladistu vise :twisted:
Ja kad sam bio neki dan u pošti, ne vide se radnici od paketa...
Post Reply