Bundesliga

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#13526 Re: Bundesliga

Post by animals »

Nece nikoga..
Niko ostaje jos par godina..
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#13527 Re: Bundesliga

Post by AmiĐa_Idriz »

Partijaner wrote:Radije Nagelsmanna uzeti.
To bi dobro bilo, al za još nekoliko godina. Neka se iskali do kraja u Leipzigu, do tad valjda i primadona Ribbery završi svoje pa se malo i svlačionica smiri.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#13528 Re: Bundesliga

Post by _BataZiv_0809 »

Muhamed Đakmić wrote:Pa veći je luzer Mourinho. Ne mogu se zapravo više ni porediti :D
Taj bar zna kako uzeti LP kao underdog :roll:

Slazem se da se kompromitovao zadnjih sezona, ali nije jedini :skoljka:
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#13529 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

Partijaner wrote:Radije Nagelsmanna uzeti.
sa hasenhüttlom imali su odlicnog trenera na raspolaganju.
ali hasanova je izgleda bila zadnja pa je on sa kovacem poceo graditi novi bayern :D
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#13530 Re: Bundesliga

Post by mousstapha »

Ma nije Hasanova zadnja ni u njegovoj kuci :D
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#13531 Re: Bundesliga

Post by Muhamed Đakmić »

Uporno se Tuchel ignoriše, najbolji njemački trener :roll:
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#13532 Re: Bundesliga

Post by animals »

Cekajte da se zavrsi sezona pa onda smjenjujte..
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#13533 Re: Bundesliga

Post by _BataZiv_0809 »

Ma Bajernu je bolje da se distancira od Svaba koliko je to moguce :-)

Ova generacija ciju je okosnicu cinio Bajern je na zalasku i neka je, nagubili su se silnih finala raznih takmicenja. :-)

Sad dovest trenera superstara, otjerat metuzaleme, vjecne pacijente i senatore iz ekipe, odrijesit kesu i dovest kvalitet u svakoj liniji, uz mlade talente naravno...

To se naravno nikad nece desiti, ja malo mastam :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#13534 Re: Bundesliga

Post by AmiĐa_Idriz »

_BataZiv_0809 wrote: odrijesit kesu
Evo ih smiju ti se :skoljka: :mrgreen:


Image
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#13535 Re: Bundesliga

Post by _BataZiv_0809 »

AmiĐa_Idriz wrote:
_BataZiv_0809 wrote: odrijesit kesu
Evo ih smiju ti se :skoljka: :mrgreen:


Image
Mjerna jedinica za skrtost :D

Ko da su potomci zidovskih bankara :skoljka:
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#13536 Re: Bundesliga

Post by animals »

Ko da vidim, uzece Reusa :mrgreen:
to ce im biti pojacanje..
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#13537 Re: Bundesliga

Post by Partijaner »

animals wrote:Ko da vidim, uzece Reusa :mrgreen:
to ce im biti pojacanje..
Ne treba im jos jedan igrac sa staklenim nogama.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#13538 Re: Bundesliga

Post by _BataZiv_0809 »

Nece sigurno Grizmana, Asensija, Mbapea, Salaha, Dibalu, Veratija...
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#13539 Re: Bundesliga

Post by animals »

Nek uzmu Rakitica..
U Barceloni nece da mu ugovor produze..
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#13540 Re: Bundesliga

Post by Mišo_Kovač »

Niko nije lud da placa nerealne cijene za igrace. Jedno je kad se pare upumpavaju u klub s naftnih polja iz arapskih vukojebina, a drugo je kad se pare moraju pošteno zaraditi. 200 miliona za bilo koga je cirkus. Niko ne vrijedi tih para. Bolje onda djecurliju ganjat po hanoverima i hofenhajmima... :D

Trošit se mora, al i mete moraju biti realnije, i jeftinije... :D
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#13541 Re: Bundesliga

Post by vicious »

Muhamed Đakmić wrote:Uporno se Tuchel ignoriše, najbolji njemački trener :roll:
Ima štofa, al' je pakaš :D

Ne znam koliko si ga pomno pratio u Dortmundu, imao je itekako užasnih momenata i blamaža.

Osvojio je rekordan broj bodova u jednoj sezoni (ali opet dovoljno samo za 2. mjesto), često je mijenjao formaciju, ali se tako znao i prekombinovati u tome pa bi imali neke neobjašnjive kikseve tipa poraza od recimo Darmstadta i sl.

Inače je izgleda potežak tip pa je bio u konstantnom tihom sukobu sa pola igrača i drugim ljudima u klubu.
Ali meni je njegov najveći grijeh to što je pogrešno dozirao treninge, i pored najmodernijih metoda i sistema za monitoring i upravljanje treningom ignorisao je procjene i upozorenja medicinskog tima i pojedinih igrača, da bi onda došlo do mora povreda.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#13542 Re: Bundesliga

Post by _BataZiv_0809 »

Ako hoces u kolo sa likovima koji pumpaju petrodolare u klupsku blagajnu onda se ili prilagodi ili umri :skoljka:
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#13543 Re: Bundesliga

Post by animals »

Eno Pep sa silnim petrodolarima vec petu godinu zaredom uzima Champions ligu, kao I Paris :mrgreen:
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#13544 Re: Bundesliga

Post by Xavier1 »

animals wrote:Ko da vidim, uzece Reusa :mrgreen:
to ce im biti pojacanje..
Bayernu jedino ostaje da kupi domace igrace jer na svjetskom trzistu trenutno nisu ozbiljan igrac.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#13545 Re: Bundesliga

Post by Tomahawk11 »

animals wrote:Eno Pep sa silnim petrodolarima vec petu godinu zaredom uzima Champions ligu, kao I Paris :mrgreen:
Ne da mrski Pero s Madridom, inače bi :oops:
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#13546 Re: Bundesliga

Post by vicious »

animals wrote:Ko da vidim, uzece Reusa :mrgreen:
to ce im biti pojacanje..
Nema ni mjesec dana kako je rekao da neće nikad u Bayern... :D
http://www.kicker.de/news/fussball/bund ... n-nie.html
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#13547 Re: Bundesliga

Post by Xavier1 »

vicious wrote:
animals wrote:Ko da vidim, uzece Reusa :mrgreen:
to ce im biti pojacanje..
Nema ni mjesec dana kako je rekao da neće nikad u Bayern... :D
http://www.kicker.de/news/fussball/bund ... n-nie.html
Mislim da mu je sada i kasno da ide u Bayern. Trideset godina vec ima.
Sigurno da je klasa od igraca. Evo kako ga nema Borussia se raspada. Ne mogu Nirnberg dobiti. :-)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#13548 Re: Bundesliga

Post by _BataZiv_0809 »

Tomahawk11 wrote: Ne da mrski Pero s Madridom, inače bi :oops:
Pa nije ni Perov/Perin metod nesto aman zamam drukciji. Ne pise na parama jesu li od nafte ili od nekretnina :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#13549 Re: Bundesliga

Post by Tomahawk11 »

_BataZiv_0809 wrote:
Tomahawk11 wrote: Ne da mrski Pero s Madridom, inače bi :oops:
Pa nije ni Perov/Perin metod nesto aman zamam drukciji. Ne pise na parama jesu li od nafte ili od nekretnina :mrgreen:
Realno, Pero je prilično zaokrenuo finansijsku filozofiju kluba kad su u pitanju megalomanski transferi.

Odavno su ispred njih po tim transferima PSG, Barsa, pa i United, City i još neki klubovi.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#13550 Re: Bundesliga

Post by AmiĐa_Idriz »

Liga Prvaka je neka druga dimenzija u kojoj ti ništa ne može obećati uspjeh. Zato i volimo to takmičenje, osim kad ga popuši tvoja ekipa jelte :mrgreen:
Post Reply