Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#13501 Re: Bundesliga
Ja tipujem da ce uzeti ligu i kup u slucaju da ne osvoje istu, izaberi mi avatar nekog iz redova zutalja po tvojoj volji. 
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#13502 Re: Bundesliga
Tacno tako.Mišo_Kovač wrote:Od svih stvari, meni jedino nije jasno sta se Kovacu tacno ovdje zamjera. Isti jalovi fudbal se igrao pod Ancelottijem, isti jalovi fudbal se igrao u drugoj polusezoni pod Heynckesom. Neulaganje u ekipu je, na kraju, dovelo do ovoga...Razlika je samo u tome sto su ove sezone protivnici uspjeli iskoristiti svoje prilike, i to sto Dortmund igra fudbal...
Jedina faza kad je Minhen igrao gledljiv fudbal je ona prva sa Juppom 12/13. Tad su bas dominirali i lijepo za oko igrali.
Sve ostalo je na horuk, patnja i pobjednicki mentalitet/gen.
- Xavier1
- Posts: 4043
- Joined: 08/07/2018 03:38
#13503 Re: Bundesliga
Unistit ce Liverpool ove Bavarce sa pola snage pa ce se moci skoncentrisati na ligu. Ne bi me cudilo da prestignu Borussiu.
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13504 Re: Bundesliga
magath se sad sam nudi nürnbergu 
- ledeni_caj
- Posts: 2834
- Joined: 14/01/2011 18:21
#13505 Re: Bundesliga
pirmin wrote:Tacno tako.Mišo_Kovač wrote:Od svih stvari, meni jedino nije jasno sta se Kovacu tacno ovdje zamjera. Isti jalovi fudbal se igrao pod Ancelottijem, isti jalovi fudbal se igrao u drugoj polusezoni pod Heynckesom. Neulaganje u ekipu je, na kraju, dovelo do ovoga...Razlika je samo u tome sto su ove sezone protivnici uspjeli iskoristiti svoje prilike, i to sto Dortmund igra fudbal...
Jedina faza kad je Minhen igrao gledljiv fudbal je ona prva sa Juppom 12/13. Tad su bas dominirali i lijepo za oko igrali.
Sve ostalo je na horuk, patnja i pobjednicki mentalitet/gen.
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13506 Re: Bundesliga
Da se ne lazemo, pod Guardiolom se igrao fin fudbal. Jesmo popušili foru u svim bitnim utakmica,a al igralo se lijepo. Poslije je uslijedila patnja. A sve zbog lose transfer politike 
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#13507 Re: Bundesliga
Kako odaju utiske malog klubica iz kola u kolo. Fuj. Mrtvi Nurnberg, zadnji 186 primljenih golova... Ma fuj.
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#13508 Re: Bundesliga
Uzima Bayern lagano ligu..
jos da izbace mrtvi Liverpool, da se malo smire poznavaoci nogometa..
jos da izbace mrtvi Liverpool, da se malo smire poznavaoci nogometa..
- manijak1
- Posts: 47640
- Joined: 16/01/2003 00:00
- Location: https://www.klix.ba/
- Contact:
#13509 Re: Bundesliga
Ma ne znam baš , slijedeća je Hertha, a Liverpool nije nikad bio lagana meta .Tu baš može svašta bit .animals wrote:Uzima Bayern lagano ligu..
jos da izbace mrtvi Liverpool, da se malo smire poznavaoci nogometa..
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#13510 Re: Bundesliga
Liverpool je favorit, barem na papiru..manijak1 wrote:Ma ne znam baš , slijedeća je Hertha, a Liverpool nije nikad bio lagana meta .Tu baš može svašta bit .animals wrote:Uzima Bayern lagano ligu..
jos da izbace mrtvi Liverpool, da se malo smire poznavaoci nogometa..
ali Bayern se ne smije podcijeniti...
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#13511 Re: Bundesliga
napokon neko sa normalnom izjavomanimals wrote:Uzima Bayern lagano ligu..
jos da izbace mrtvi Liverpool, da se malo smire poznavaoci nogometa..
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13512 Re: Bundesliga
Jedno su zelje i htijenja
Totalno drugo je što će nas Liverpool potopit sutra 3 razlike minimum
Al uzeti ligu bi bilo zlata vrijedno
Pogotovo kad se uzme u obzir đe smo bili prije 2 mjeseca 
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#13513 Re: Bundesliga
Pa u pravu si..bit ce tesko protiv Liverpoola, a uzimanje lige je sigurnoMišo_Kovač wrote:Jedno su zelje i htijenjaTotalno drugo je što će nas Liverpool potopit sutra 3 razlike minimum
Al uzeti ligu bi bilo zlata vrijedno
Pogotovo kad se uzme u obzir đe smo bili prije 2 mjeseca
veliki uspjeh, poslije tako lose sezone..
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#13514 Re: Bundesliga
Ma nije ovaj Bayern fakat toliko grozan, pretjeruje se dobrano sa njim. A u Ligi prvaka se ne zna, generalno će biti puno više tijesno nego Tottenham - Dortmund.
Ja ne vidim što Bayern ne bi mogao proći Liverpool.
Ja ne vidim što Bayern ne bi mogao proći Liverpool.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83482
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#13515 Re: Bundesliga
Losa atmosfera u svlacionici, povrede, kriminalna odbrana, trener...Muhamed Đakmić wrote:Ma nije ovaj Bayern fakat toliko grozan, pretjeruje se dobrano sa njim. A u Ligi prvaka se ne zna, generalno će biti puno više tijesno nego Tottenham - Dortmund.
Ja ne vidim što Bayern ne bi mogao proći Liverpool.
Opet uvijek se moze odigrati na autopilotu na iskustvo i rutinu.
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13516 Re: Bundesliga
Bayo ima najboljeg trenera u Bundeski
hejteri nek se pojedu od muke
Samo još početi lovu trošit i nema zime 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83482
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#13517 Re: Bundesliga
Nije sto je nasMišo_Kovač wrote:Bayo ima najboljeg trenera u Bundeskihejteri nek se pojedu od muke
Samo još početi lovu trošit i nema zime
Treba ba neki superstar trener
Ja navijam za Murinja ili Zidanea
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#13518 Re: Bundesliga
Nije više u pitanju ni iskustvo ni rutina. Kvalitet Bundeslige je dobro pao.
Dortmund jeste prvi, ali kad se pogleda ekipa, nema tu dovoljno materijala za titulu.
Ako je uzmu, svaka čast.
Bayern se ne pojačava adekvatno, zato i jesu u situaciji da se bore za titulu umjesto da su je već sad obezbijedili.
Dortmund jeste prvi, ali kad se pogleda ekipa, nema tu dovoljno materijala za titulu.
Ako je uzmu, svaka čast.
Bayern se ne pojačava adekvatno, zato i jesu u situaciji da se bore za titulu umjesto da su je već sad obezbijedili.
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#13519 Re: Bundesliga
Teško je na osnovu jedne sezone tvrditi da je kvalitet cijele lige pao.
Bayern je prethodnih sezona bio uz Real Madrid najkonstantniji tim u Ligi prvaka, ima tu još uvijek itekako kvaliteta.
Za početak uporediti samo vezni red Bayerna i Liverpoola. Wijnaldum Milner Henderson. Pa Goretzka je ozbiljan igrač za sve njih, Alcantaru i Jamesa da ne spominjemo.
I ako postoji nešto u čemu bi niko Kovač trebao biti dobar kao trener, onda je to anuliranje protivničkih kvaliteta i destrukcija igre. Igrati u podređenom položaju leži mu puno više nego igrati napadački.
Bayern je prethodnih sezona bio uz Real Madrid najkonstantniji tim u Ligi prvaka, ima tu još uvijek itekako kvaliteta.
Za početak uporediti samo vezni red Bayerna i Liverpoola. Wijnaldum Milner Henderson. Pa Goretzka je ozbiljan igrač za sve njih, Alcantaru i Jamesa da ne spominjemo.
I ako postoji nešto u čemu bi niko Kovač trebao biti dobar kao trener, onda je to anuliranje protivničkih kvaliteta i destrukcija igre. Igrati u podređenom položaju leži mu puno više nego igrati napadački.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#13520 Re: Bundesliga
Bayern jeste i ova sezona u odnosu na prethodnih nekoliko je upravo u tome različita, što se izgleda i Bayern počinje uklapati u taj pad Bundeslige.
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13521 Re: Bundesliga
Oj Murinjo_BataZiv_0809 wrote:Nije sto je nasMišo_Kovač wrote:Bayo ima najboljeg trenera u Bundeskihejteri nek se pojedu od muke
Samo još početi lovu trošit i nema zime
![]()
Treba ba neki superstar trener![]()
Ja navijam za Murinja ili Zidanea
Sto se mene tice, jedina alternativa Kovacu je Klopp... Ako ne moze Klopp, onda pustiti Niku nek radi svoj posao
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83482
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#13522 Re: Bundesliga
Nemoj tog luzera hljeba tiMišo_Kovač wrote: Oj MurinjoPa to je grobar svega lijepog i efikasnog
Sto se mene tice, jedina alternativa Kovacu je Klopp... Ako ne moze Klopp, onda pustiti Niku nek radi svoj posao
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#13523 Re: Bundesliga
Pa veći je luzer Mourinho. Ne mogu se zapravo više ni porediti 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#13524 Re: Bundesliga
Velikim klubovima je bolje uzimati mlade trenere.
Trenere koji su gladni uspjeha.
Ovi dokazani, često se pokaže, budu već isluženi, onda nastupa razočarenje.
Trenere koji su gladni uspjeha.
Ovi dokazani, često se pokaže, budu već isluženi, onda nastupa razočarenje.
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#13525 Re: Bundesliga
Radije Nagelsmanna uzeti.
