Ma samo se diglorashtiman wrote: Ma to nisu oni to im je neko podvalio
FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1351 Re: FK Sarajevo - Europa League
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#1352 Re: FK Sarajevo - Europa League
Kakve veze ima ko je autor plakata, "službeni" je plakat njihove grupe. Apolutno me ne zanima ime i prezime lika koji je photoshopirao. Sad treba da istražujemo i čija je ruka napisala parolu? Dignuta je na tribini njihove grupe, automatski pretstavlja i stav njihove grupe. Tako i s plakatom i sa zastavom. Tu diskusija prestaje.
Haj prestani malo biti advokat
Haj prestani malo biti advokat
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1353 Re: FK Sarajevo - Europa League
Pa brkas, na neki blazi nacin, ali brkas.
Pricas nam kako je Bugarska zemlja koja nas je prva priznala i slicno, ali to nikakve veze nema sa cinjenicom da je navijacka skupina Levskog otvoreno i samosvjesno digla parolu koju je digla i na taj nacin se deklarisala kako se zelila deklarisati.
Zato i napominjem, po ko zna koji put. Ne izjednacavati Bugarski narod i sl. sa jednom navijackom skupinom iz te zemlje.
A plakat koji kruzi netom. Ja zaista ne znam, ali mislim da se prvo pojavio na portalima i medijima pa tek onda na forumu (posebno na ovom)
Pricas nam kako je Bugarska zemlja koja nas je prva priznala i slicno, ali to nikakve veze nema sa cinjenicom da je navijacka skupina Levskog otvoreno i samosvjesno digla parolu koju je digla i na taj nacin se deklarisala kako se zelila deklarisati.
Zato i napominjem, po ko zna koji put. Ne izjednacavati Bugarski narod i sl. sa jednom navijackom skupinom iz te zemlje.
A plakat koji kruzi netom. Ja zaista ne znam, ali mislim da se prvo pojavio na portalima i medijima pa tek onda na forumu (posebno na ovom)
- poznanik
- Posts: 6749
- Joined: 12/05/2010 16:18
- Location: Novo Sarajevo
#1354 Re: FK Sarajevo - Europa League
amoninan wrote:Kakve veze ima ko je autor plakata, "službeni" je plakat njihove grupe...
Da neko na plakatu FK Sarajeva ispiše sadržaj koji vrijeđa Bugare, ti bi isto ustvrdio da je taj plakat FK Sarajeva "službeni"?
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#1355 Re: FK Sarajevo - Europa League
leet wrote:Ma samo se diglorashtiman wrote: Ma to nisu oni to im je neko podvalio
Sarajevo_Grad wrote: Ne budite naivni, i ne pravdajte ih.
edit: ljudi koliko jos ima do tekme?
Last edited by ruud on 22/07/2012 01:38, edited 1 time in total.
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#1356 Re: FK Sarajevo - Europa League
Nisam vidio na forumu da poriču, osim što se neki ne slažu. Dok drugi slažu s porukom. Ali imaju tebe advokatapoznanik wrote:amoninan wrote:Kakve veze ima ko je autor plakata, "službeni" je plakat njihove grupe...
Da neko na plakatu Sarajeva ispiše sadržaj koji vrijeđa Bugare, ti bi isto ustvrdio da je taj plakat Sarajeva "službeni"?
I bez plakata, parola je sasvim dovoljna.
Ne znam šta ti je tu nevjerovatno uopće. Ljudi hladno dignu parolu o Mladići i Arkanu, i sad kao nelogično da su isti ti idioti autori i plakata.
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#1357 Re: FK Sarajevo - Europa League
Nije moje da se petljam, jer su komsinice u pitanju, ali kad se vec pravias naivan ko francuska sobarica onda:poznanik wrote:amoninan wrote:Kakve veze ima ko je autor plakata, "službeni" je plakat njihove grupe...
Da neko na plakatu FK Sarajeva ispiše sadržaj koji vrijeđa Bugare, ti bi isto ustvrdio da je taj plakat FK Sarajeva "službeni"?
Razlika je ta sto u svakoj normalnoj navijackoj skupini bi kar'nu unio "neko deseti" parolu i sam je digao, makar to 10 ljud bilo, parole idu i dizu se u 99% slucajeva od jezgra grupe, tako da ne supljiraj bezze! A Bugari JESU ozbiljna navijacka skupina!
Hajd ti pokusaj napraviti parolu i unijeti je na Sjever ili Jug gdje su horde odnosno manijaci, mozes al' u qrcu! TAko isto i u Sofiji je bio slucaj!
I pravdas ih time "prvi su priznali BiH", pa nije ovo samit humanitaraca ba vec fudbalska utakmica!
-
Cluster
- Posts: 5
- Joined: 11/09/2011 18:59
#1358 Re: FK Sarajevo - Europa League
Bio sam u Sofiji. Nebitno je li plakat lazan ili nije, iskreno me boli spolni organ, ******************************. NA utakmici sa zapadne tribine se konstantno cula poznata parola o Srebrenici, kao i masa drugih poziva na klanje "turaka". **************
Last edited by -LIBERO- on 22/07/2012 01:54, edited 1 time in total.
Reason: Bez poziva na nasilje.
Reason: Bez poziva na nasilje.
- Saraj`vo
- Posts: 139
- Joined: 09/05/2012 13:15
- Location: ...do zadnjeg dana, života mog.
#1359 Re: FK Sarajevo - Europa League
Ma kad uletimo na istok oko 21 i 15 sa iftara a svi pod abdestom
, dosta će im biti, i hladno 2:0.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#1360 Re: FK Sarajevo - Europa League
7 miliona Bugara bilo na utakmici i pokazalo šta misli?leet wrote:Vidjeli smo na utakmici šta misle o nama..
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#1361 Re: FK Sarajevo - Europa League
Saraj`vo wrote:Ma kad uletimo na istok oko 21 i 15 sa iftara a svi pod abdestom, dosta će im biti, i hladno 2:0.
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#1362 Re: FK Sarajevo - Europa League
a sovaće se bogovi i alasiamoninan wrote:Saraj`vo wrote:Ma kad uletimo na istok oko 21 i 15 sa iftara a svi pod abdestom, dosta će im biti, i hladno 2:0.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1363 Re: FK Sarajevo - Europa League
Gdje si ti prije spomenuo 7 miliona ovih tamnoputih ?cyprus wrote:7 miliona Bugara bilo na utakmici i pokazalo šta misli?![]()
- art vandeley
- Posts: 2352
- Joined: 12/06/2010 11:14
- Location: Monk˙s Restaurant
#1364 Re: FK Sarajevo - Europa League
Dovoljan ce biti samo jedan Tekbir i Bugari ce se pogubitiSaraj`vo wrote:Ma kad uletimo na istok oko 21 i 15 sa iftara a svi pod abdestom, dosta će im biti, i hladno 2:0.
- Salah ad-Din
- Posts: 1324
- Joined: 05/05/2012 15:08
#1365 Re: FK Sarajevo - Europa League
Ozbiljno ljudi, kada je utakmica? Zna li se satnica?
I kako ćemo se organizovati za iftar, hoće li oni ćafiri obezbjeđenja dati da unesem pite, ćevapa i ostalo
I kako ćemo se organizovati za iftar, hoće li oni ćafiri obezbjeđenja dati da unesem pite, ćevapa i ostalo
- art vandeley
- Posts: 2352
- Joined: 12/06/2010 11:14
- Location: Monk˙s Restaurant
#1366 Re: FK Sarajevo - Europa League
21:00hSalah ad-Din wrote:Ozbiljno ljudi, kada je utakmica? Zna li se satnica?
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#1367 Re: FK Sarajevo - Europa League
Pa repliciro si na ovu poznanikovu rečenicu...leet wrote:Gdje si ti prije spomenuo 7 miliona ovih tamnoputih ?cyprus wrote:7 miliona Bugara bilo na utakmici i pokazalo šta misli?![]()
Priča se navijačima Ljevskog.
I zar su Bugari stvarno tamnoputi?poznanik wrote:...i nisam uvjeren da bugarski narod misli loše narodima i građanima BiH.
- Salah ad-Din
- Posts: 1324
- Joined: 05/05/2012 15:08
#1368 Re: FK Sarajevo - Europa League
Eh superart vandeley wrote:21:00hSalah ad-Din wrote:Ozbiljno ljudi, kada je utakmica? Zna li se satnica?
Šta ti je uprava, misli i na nas koji postimo
Tamam se iftarimo, akšam klanjamo i na utakmicu
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1369 Re: FK Sarajevo - Europa League
Pa i on lupa, boli me rinaka za ostalim.. Nismo sa Bugarskom igrali.
I jašta su, vidi sliku onog Bađa sa prethodnih stranica, svaki drugi je onakav
I jašta su, vidi sliku onog Bađa sa prethodnih stranica, svaki drugi je onakav
- Saraj`vo
- Posts: 139
- Joined: 09/05/2012 13:15
- Location: ...do zadnjeg dana, života mog.
#1370 Re: FK Sarajevo - Europa League
Radit će Dandy k`o lud tekma, Četvrtak 21:00 h, iftar 20:24Salah ad-Din wrote:Ozbiljno ljudi, kada je utakmica? Zna li se satnica?
I kako ćemo se organizovati za iftar, hoće li oni ćafiri obezbjeđenja dati da unesem pite, ćevapa i ostalo
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#1371 Re: FK Sarajevo - Europa League
Arijevski. Plave oči, plava kosa i toleet wrote:Pa i on lupa, boli me rinaka za ostalim.. Nismo sa Bugarskom igrali.
I jašta su, vidi sliku onog Bađa sa prethodnih stranica, svaki drugi je onakav
-
chsk
- Posts: 266
- Joined: 12/11/2010 23:18
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#1373 Re: FK Sarajevo - Europa League
hjoj kad kemica ovo vidi ima da te zik..
ni hepek ti pomoc nece
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#1374 Re: FK Sarajevo - Europa League
Još 4 dana. 
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#1375 Re: FK Sarajevo - Europa League
Sve kontam dal da izbrisem al ne smijem od kemekokuz_sa wrote:hjoj kad kemica ovo vidi ima da te zik..![]()
ni hepek ti pomoc nece
