FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1351 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Velkoski »

rashtiman wrote: Ma to nisu oni to im je neko podvalio :oops:
Ma samo se diglo :mrgreen:
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#1352 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by amoninan »

Kakve veze ima ko je autor plakata, "službeni" je plakat njihove grupe. Apolutno me ne zanima ime i prezime lika koji je photoshopirao. Sad treba da istražujemo i čija je ruka napisala parolu? Dignuta je na tribini njihove grupe, automatski pretstavlja i stav njihove grupe. Tako i s plakatom i sa zastavom. Tu diskusija prestaje.
Haj prestani malo biti advokat :D
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1353 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by -LIBERO- »

Pa brkas, na neki blazi nacin, ali brkas. ;-)

Pricas nam kako je Bugarska zemlja koja nas je prva priznala i slicno, ali to nikakve veze nema sa cinjenicom da je navijacka skupina Levskog otvoreno i samosvjesno digla parolu koju je digla i na taj nacin se deklarisala kako se zelila deklarisati.

Zato i napominjem, po ko zna koji put. Ne izjednacavati Bugarski narod i sl. sa jednom navijackom skupinom iz te zemlje.

A plakat koji kruzi netom. Ja zaista ne znam, ali mislim da se prvo pojavio na portalima i medijima pa tek onda na forumu (posebno na ovom)
User avatar
poznanik
Posts: 6749
Joined: 12/05/2010 16:18
Location: Novo Sarajevo

#1354 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by poznanik »

amoninan wrote:Kakve veze ima ko je autor plakata, "službeni" je plakat njihove grupe...

Da neko na plakatu FK Sarajeva ispiše sadržaj koji vrijeđa Bugare, ti bi isto ustvrdio da je taj plakat FK Sarajeva "službeni"?
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#1355 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by ruud »

leet wrote:
rashtiman wrote: Ma to nisu oni to im je neko podvalio :oops:
Ma samo se diglo :mrgreen:
:mrgreen: :thumbup:
Sarajevo_Grad wrote: Ne budite naivni, i ne pravdajte ih.
:thumbup:


edit: ljudi koliko jos ima do tekme? :mrgreen: gdje je moKe da nam sračuna to... :mrgreen:
Last edited by ruud on 22/07/2012 01:38, edited 1 time in total.
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#1356 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by amoninan »

poznanik wrote:
amoninan wrote:Kakve veze ima ko je autor plakata, "službeni" je plakat njihove grupe...

Da neko na plakatu Sarajeva ispiše sadržaj koji vrijeđa Bugare, ti bi isto ustvrdio da je taj plakat Sarajeva "službeni"?
Nisam vidio na forumu da poriču, osim što se neki ne slažu. Dok drugi slažu s porukom. Ali imaju tebe advokata :D
I bez plakata, parola je sasvim dovoljna.
Ne znam šta ti je tu nevjerovatno uopće. Ljudi hladno dignu parolu o Mladići i Arkanu, i sad kao nelogično da su isti ti idioti autori i plakata.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28516
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#1357 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by BHF_Manijak »

poznanik wrote:
amoninan wrote:Kakve veze ima ko je autor plakata, "službeni" je plakat njihove grupe...

Da neko na plakatu FK Sarajeva ispiše sadržaj koji vrijeđa Bugare, ti bi isto ustvrdio da je taj plakat FK Sarajeva "službeni"?
Nije moje da se petljam, jer su komsinice u pitanju, ali kad se vec pravias naivan ko francuska sobarica onda:

Razlika je ta sto u svakoj normalnoj navijackoj skupini bi kar'nu unio "neko deseti" parolu i sam je digao, makar to 10 ljud bilo, parole idu i dizu se u 99% slucajeva od jezgra grupe, tako da ne supljiraj bezze! A Bugari JESU ozbiljna navijacka skupina!
Hajd ti pokusaj napraviti parolu i unijeti je na Sjever ili Jug gdje su horde odnosno manijaci, mozes al' u qrcu! TAko isto i u Sofiji je bio slucaj!
I pravdas ih time "prvi su priznali BiH", pa nije ovo samit humanitaraca ba vec fudbalska utakmica! :lol: :roll:
Cluster
Posts: 5
Joined: 11/09/2011 18:59

#1358 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Cluster »

Bio sam u Sofiji. Nebitno je li plakat lazan ili nije, iskreno me boli spolni organ, ******************************. NA utakmici sa zapadne tribine se konstantno cula poznata parola o Srebrenici, kao i masa drugih poziva na klanje "turaka". **************
Last edited by -LIBERO- on 22/07/2012 01:54, edited 1 time in total.
Reason: Bez poziva na nasilje.
User avatar
Saraj`vo
Posts: 139
Joined: 09/05/2012 13:15
Location: ...do zadnjeg dana, života mog.

#1359 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Saraj`vo »

Ma kad uletimo na istok oko 21 i 15 sa iftara a svi pod abdestom :D , dosta će im biti, i hladno 2:0.
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#1360 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by cyprus »

leet wrote:Vidjeli smo na utakmici šta misle o nama..
7 miliona Bugara bilo na utakmici i pokazalo šta misli? :shock: :-)
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#1361 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by amoninan »

Saraj`vo wrote:Ma kad uletimo na istok oko 21 i 15 sa iftara a svi pod abdestom :D , dosta će im biti, i hladno 2:0.
:lol:
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#1362 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Kemal Malovčić »

amoninan wrote:
Saraj`vo wrote:Ma kad uletimo na istok oko 21 i 15 sa iftara a svi pod abdestom :D , dosta će im biti, i hladno 2:0.
:lol:
a sovaće se bogovi i alasi :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1363 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Velkoski »

cyprus wrote:7 miliona Bugara bilo na utakmici i pokazalo šta misli? :shock: :-)
Gdje si ti prije spomenuo 7 miliona ovih tamnoputih ? :zzzz: Priča se navijačima Ljevskog.
User avatar
art vandeley
Posts: 2352
Joined: 12/06/2010 11:14
Location: Monk˙s Restaurant

#1364 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by art vandeley »

Saraj`vo wrote:Ma kad uletimo na istok oko 21 i 15 sa iftara a svi pod abdestom :D , dosta će im biti, i hladno 2:0.
Dovoljan ce biti samo jedan Tekbir i Bugari ce se pogubiti 8)
User avatar
Salah ad-Din
Posts: 1324
Joined: 05/05/2012 15:08

#1365 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Salah ad-Din »

Ozbiljno ljudi, kada je utakmica? Zna li se satnica?
I kako ćemo se organizovati za iftar, hoće li oni ćafiri obezbjeđenja dati da unesem pite, ćevapa i ostalo :D
User avatar
art vandeley
Posts: 2352
Joined: 12/06/2010 11:14
Location: Monk˙s Restaurant

#1366 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by art vandeley »

Salah ad-Din wrote:Ozbiljno ljudi, kada je utakmica? Zna li se satnica?
21:00h
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#1367 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by cyprus »

leet wrote:
cyprus wrote:7 miliona Bugara bilo na utakmici i pokazalo šta misli? :shock: :-)
Gdje si ti prije spomenuo 7 miliona ovih tamnoputih ? :zzzz: Priča se navijačima Ljevskog.
Pa repliciro si na ovu poznanikovu rečenicu...
poznanik wrote:...i nisam uvjeren da bugarski narod misli loše narodima i građanima BiH.
I zar su Bugari stvarno tamnoputi? :-D
User avatar
Salah ad-Din
Posts: 1324
Joined: 05/05/2012 15:08

#1368 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Salah ad-Din »

art vandeley wrote:
Salah ad-Din wrote:Ozbiljno ljudi, kada je utakmica? Zna li se satnica?
21:00h
Eh super :D
Šta ti je uprava, misli i na nas koji postimo :D
Tamam se iftarimo, akšam klanjamo i na utakmicu 8-)
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1369 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Velkoski »

Pa i on lupa, boli me rinaka za ostalim.. Nismo sa Bugarskom igrali.


I jašta su, vidi sliku onog Bađa sa prethodnih stranica, svaki drugi je onakav :mrgreen:
User avatar
Saraj`vo
Posts: 139
Joined: 09/05/2012 13:15
Location: ...do zadnjeg dana, života mog.

#1370 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Saraj`vo »

Salah ad-Din wrote:Ozbiljno ljudi, kada je utakmica? Zna li se satnica?
I kako ćemo se organizovati za iftar, hoće li oni ćafiri obezbjeđenja dati da unesem pite, ćevapa i ostalo :D
Radit će Dandy k`o lud tekma, Četvrtak 21:00 h, iftar 20:24
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#1371 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by amoninan »

leet wrote:Pa i on lupa, boli me rinaka za ostalim.. Nismo sa Bugarskom igrali.


I jašta su, vidi sliku onog Bađa sa prethodnih stranica, svaki drugi je onakav :mrgreen:
Arijevski. Plave oči, plava kosa i to :D
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#1373 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by kokuz_sa »

hjoj kad kemica ovo vidi ima da te zik.. :D
ni hepek ti pomoc nece :-D
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1374 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Mračajski proto »

Još 4 dana. :mrgreen:
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#1375 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by bordo gandalf »

kokuz_sa wrote:
hjoj kad kemica ovo vidi ima da te zik.. :D
ni hepek ti pomoc nece :-D
Sve kontam dal da izbrisem al ne smijem od keme
Post Reply