Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Evo i novih informacija jutros...Meni je ovo sve tako cudno
"Mi nećemo organizovati neku veliku i posebnu potragu na nekoj određenoj lokaciji, već ćemo, kao i dosad, nastaviti provjeravati sve informacije i teren na području čitavog kantona", dodao je Nefić.
Ajjj ne mogu da vjerujem, čuj neće organizovati veliku potragu. Drugačijim riječima rečeno njima je mrsko da traže Redžića, jebe se njima za njega.
zlo87 wrote:
"Mi nećemo organizovati neku veliku i posebnu potragu na nekoj određenoj lokaciji, već ćemo, kao i dosad, nastaviti provjeravati sve informacije i teren na području čitavog kantona", dodao je Nefić.
Ajjj ne mogu da vjerujem, čuj neće organizovati veliku potragu. Drugačijim riječima rečeno njima je mrsko da traže Redžića, jebe se njima za njega.
Drugim riječima - neće dopustiti da se istraga fokusira na pogrešno mjesto na osnovi nepouzdanih informacija. Daj, ne nasjedaj avazovskoj metodologiji.
zlo87 wrote:
"Mi nećemo organizovati neku veliku i posebnu potragu na nekoj određenoj lokaciji, već ćemo, kao i dosad, nastaviti provjeravati sve informacije i teren na području čitavog kantona", dodao je Nefić.
Ajjj ne mogu da vjerujem, čuj neće organizovati veliku potragu. Drugačijim riječima rečeno njima je mrsko da traže Redžića, jebe se njima za njega.
Drugim riječima - neće dopustiti da se istraga fokusira na pogrešno mjesto na osnovi nepouzdanih informacija. Daj, ne nasjedaj avazovskoj metodologiji.
Pa po meni većina informacija može biti nepouzdana ali eto da ne laprdam previše, valjda će sve biti u redu sa profesorom.
Svaki dan sto prodje, mislim da su sanse nazalost manje
A i ove dojave Trebevic, Bjelasnica pa Barice cine mi se kao neslana sala...sve na tri razlicite strane...a tako zelim da budem optimisticna...
Evo i na BH-index tri priče http://www.bh-index.com/?p=13678
Prema jednoj Adil Kulenović e-mail dobio 2. januara, prema drugoj priči 3. januara - pa pretražuju duž Miljacke, pa malo po Crepoljskom, ma malo po Bjelašnici i Igmanu. Meni ovo sve nešto mutno. Prvo prof. je profesionalni planinar - ima odgovarajuću opremu - gojze, ruksak, planinarske hlače, jaknu, altmetar, GPS, fotoaparat bez kojeg nigdje ne ide .... Šta fali od opreme - pa nije na Bjelašnicu otišao u kaputu a bogami ni na Crepoljsko.
ma meni je ovo neka nepoznata misterija, ovde nisu neka posla cista, a veze nemam u šta da sumnjam. siguran sam da nije otišao na neku planinu, a da nekome nije rekao gdje ide. Pa osnovno planinarsko pravilo je ako ideš u planinu sam da javiš nekome otprilike gdje ideš, a vidim covjek je imao ženu. Nece tek tako otici npr. na Bjelašnicu, a nikome rijec ne reci. Onda ovde meni nije jasno nigdje u medijima izjave ili prica porodice, jel to covjek bio posvadjan sa svijetom
Sve je i vise nego cudno, informacije cas ovakve, cas onakve ocigledno je da su mutna posla...
To da se "izgubio" negdje za covjeka njegovog iskustva nije moguce. Ja sam u prvi mah kontala da mu je mozda pozlilo negdje na terenu, zbog problem sa srcem...ali nakon ovih cudnih informacija vidim da se iza toga kriju neke mutne stvari.
Daj Boze samo da je dobro.
Admir_1984 wrote:ma meni je ovo neka nepoznata misterija, ovde nisu neka posla cista, a veze nemam u šta da sumnjam. siguran sam da nije otišao na neku planinu, a da nekome nije rekao gdje ide. Pa osnovno planinarsko pravilo je ako ideš u planinu sam da javiš nekome otprilike gdje ideš, a vidim covjek je imao ženu. Nece tek tako otici npr. na Bjelašnicu, a nikome rijec ne reci. Onda ovde meni nije jasno nigdje u medijima izjave ili prica porodice, jel to covjek bio posvadjan sa svijetom
I meni je to pravo čudno. Otišao negdje da prošeta ili šta li već, a izgleda kao da nikome nije rekao gdje ide. Vrlo je moguće da je rekao porodici gdje ide samo se kriju te njihove riječi, a zašto ja ne znam.
Kako dani prolaze ja sve više i više gubim nadu. Daj Bože da je živ i zdrav.
Ma i da je otisao planinariti tesko ce ga naci, jer nije laik koji ide stazicom, vec ce u potrazi za nekom biljkom krenuti u pitaj Boga kom pravcu, tako da su male sanse da nalete bas na njega na tolikoj planini. Mozda uz upotrebu pasa tragaca, ali ovako...
Sumnja se da je riječ o nestalom profesoru Sulejmanu Redžiću.
Sumnja se ?! Dobro, jesu li ovi Avazovci normalni...
Objaviti da je pronađeno tijelo prije nego je uopće obavljen uviđaj je toliko neozbiljno da sam zgrožen.
cekam da se identitet potvrdi. noge su mi se odsjekle sad kad mi je prijateljica javila novu vijest. taman sam pocela vjerovati u price da je pobjego negdje i sad ovo...
Sumnja se da je riječ o nestalom profesoru Sulejmanu Redžiću.
Sumnja se ?! Dobro, jesu li ovi Avazovci normalni...
Objaviti da je pronađeno tijelo prije nego je uopće obavljen uviđaj je toliko neozbiljno da sam zgrožen.
Redovno čitam avaz i uvijek imaju informaciju prije svih ostalih... A kad sam pročitao naslov da je on znao sam da je to to... Jer oni znaju za tu informaciju preko ljudi koji su u kontaktu sa tim lovcima, i kad dobiju info napišu naslov da je on, ali u tekstu stave da se sumnja jer ne mogu napisati: Rekao nam je taj i taj lovac da se radi o njemu.
Grozna i zaista tužna vijest.
Ukoliko PMF bude priredio komemoraciju, bilo bi lijepo da neko od studenata objavi ovdje termin, zbog nas bivših studenata koji bi se voljeli na taj način oprostiti od dragog profesora.
Hvala