Blokada puteva

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#1351 Re: Blokada puteva

Post by pecpec »

Janjicar wrote:Sve blokiraj i zapali ako treba ovako ne ide više. Drugovi mi odlaze iz drzave, zdravstvo nikakvo, politicari bahati, komsije licemjerni...
Takoje :thumbup: :bih:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#1352 Re: Blokada puteva

Post by uglavnomja »

po obicaju, bezglavo i bez rjesenja, sa sitnosicarskim ciljem, bez perspektive, sampioni u trazenju smjena ...

sta nude? kao trajno rjesenje

traze da se smijeni vlada, "oni", borci, 150 ljudi odbranilo zenicu :-) i to ne znaju ko je taj ko treba da razgovara sa vladom

ko ce smijeniti vladu?
sami ce se smijeniti?
ko ce ih zamijeniti?

kakav drzavni udar bez vojske (mislim prave profesionalne sadasnje vojske sve sa komandnim kadrom, ne na ove demobilisane civile)
kakva je promjena moguca ako nema sefa, vodje ... makar i u zapecku





a sto rece leclerc - terorizam - drzanje hiljada ljudi, djece, zena, profesionalnih vozaca... na -15 15 -ak sati do sada - ne znam kako neko moze imati i mrvu empatije prema njima





fino im vlada odobri te pare, pa onda izracuna koliko je kostalo ovo mrcvarenje naroda i onda podijeli te pare ljudima sto su camili u autima, za benzin, za nedolazak na posao, za kasnjenje robe, za neodlazak na odmor ... :mrgreen:
kudrilo
Posts: 1262
Joined: 17/10/2016 02:48

#1353 Re: Blokada puteva

Post by kudrilo »

pecpec wrote:
kudrilo wrote:Šta, treba sakriti da su kidnapovali i žene, djecu, bebe, starce 12 sati po ovim minusima? Ili da se širi propaganda da su zatočena auta isključivo u vlasništvu onih koji su glasali za SDA ?
Niko nikog nije kidnapovo,vlast je trebala obavjestit narod da ne ide tuda,kad vec sam narod ne prati medije,jer ce biti protesti.
Prvo, ne kreću se ljudi turistički samo. Drugo, kuda god da se išlo, bilo bi blokirano.

Zaboravljate da ljudi idu poslovno, MORAJU, ljudi idu da se liječe, MORAJU.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1354 Re: Blokada puteva

Post by supercali »

kudrilo wrote:Šta, treba sakriti da su kidnapovali i žene, djecu, bebe, starce 12 sati po ovim minusima? Ili da se širi propaganda da su zatočena auta isključivo u vlasništvu onih koji su glasali za SDA ?
Kakvo bolan kidnapovanje?
kiligonzales
Posts: 5809
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#1355 Re: Blokada puteva

Post by kiligonzales »

Nisrin wrote:I dalje svi podrzavate ali za racunarom/mobitelom!!

Ako su upravu, zasto vec niste na protestima?!! Klasika!
I trebamo se sad SVi solidarisati, napustiti poslove pa zivjeti od crkavice, odnosno ni od crkavice, jer nam niko nece nista dati dzaba?!
Ko te tjera da napustis posao, sutra je svakako neradni dan.
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#1356 Re: Blokada puteva

Post by invincible1921 »

kiligonzales wrote:
invincible1921 wrote:Ma gluposti obicne...prvo ni nacin ni vrijeme ni mjesto za proteste.

Druga stvar da se razumijemo ja bi dao mjesecno makar cenera ako si jedan jedini dan linije odgulio...ali ...nismo mi USA ljudino. Drzava sama po sebi je u dubiozi i sad bi jos ti da joj se nakacis na grbacu. Sehidima i invlaidim maksimalnu pomoc dat u svim sferama od para do zaposljavanja, ali ostalim jbg burazeru sta da ti kazem bori se radi trudi se...eo stari mi je prvoborac, fala bogu ziv i zdrav izasao iz rata bio u vojsci do prije 10 godina. Vojna akademija, cin i prije rata imo, pa nije ni marke dobio od drzave za rat nego se bori za porodicu i radi.

Uostalom sta su zahtjevi ovih? DAJ NAM MILJU PENZIJE ? pa sta ima jos ...

Na kraju krajeva otkud sad odjednom ovoliki broj boraca. Pa pola ovih sto se bore za taj registar ne bi trebali bit u njemu...pa skoro 30 godina je proslo neko ko je tad bio u najboljim godinama (30/35) dns je dedo, a da ne govorim kolko je raje pomrlo posliej rata i izgunulo u istom.

Nemoguci uslovi bez realno ikakvog osnova ...ne volim vlast ni 1%, ali ovakvim glupostiam se mora stati u kraj jer onaj zajeb kad su u penziju poslaani vojnici sa 37 godina zivota prilikom reforme vojske se vise ne smije ponoviti. Zbog tadasnjih vojnika dns ispastaju i penizinoeri kao i fondovi drzavni.
Eto ti iz FRA nam reci kad je vrijeme za proteste. Ovo je i uradjeno planski za dan nezavisnosti da bi bio fokus na njima i da bi se reklo sistemu koga lazete godinama.

Ako imas 1600 udruzenja i nekoliko stotina hiljada boraca u registru, onda presjeci noge onima kojima treba, a to su ovi koji zive od budzeta zive i preko ahbaba iz stranaka izvlace kapital iz budzeta godinama, neki po zaslugama, a neki po stelama. Procisti registar i dopuni ga populacijom koja od kraja rata do danas nije dobila ta prava.
Kao prvo kakve francuske :? :? Procisti regisatar? Pa onad ce da protestuju ovi sto su izbaceni i tako u krug...Ja opet ponavljam isto se vako digla hajka kad je bila reforma vojska i posla drzava u penziju mlade, prave, zdrave ljude. Isti ti ljudi ce i danas rec psovat majku lopovsku kad ih pitas za misjenje, a to sto on dere penziju bez ikakvog zakonsog osnova to nikom nista...

Uostalom fino sam ti napisao invalidi i sehidi svaka moguca pomoc sta god im zaterba, ali ostali...jbg brate sto neko napisa prije mene za sta si se borio? za ideale ili da ti dns neko daje 200? ...niismo mi amerika
Last edited by invincible1921 on 01/03/2018 02:22, edited 1 time in total.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#1357 Re: Blokada puteva

Post by It_is_a_Leclerc »

Janjicar wrote:Sve blokiraj i zapali ako treba ovako ne ide više. Drugovi mi odlaze iz drzave, zdravstvo nikakvo, politicari bahati, komsije licemjerni...
Pokušao vam je preŠjednik paliti i u februaru 2014., pa je skontao da mu ovo nije Prokletije, da izgori za dan.

Ovo je ipak neko izgradio ;)
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#1358 Re: Blokada puteva

Post by Nisrin »

supercali wrote:
Nisrin wrote:Ako ce tih 1000 “boraca” usreciti dodatnih 200KM nek om daju makar meni skinuli jos 100 KM sa plate! Iako ono nisu sve borci, jer ih ima od 18/20 godina, ali jbg mozda su SP, tako smo navikli u Bosni!

Ali neka odblokiraju glavne puteve u drzavi!

Jer ako situacija eskalira necemo moci izaci iz grada, kao sto nismo ni 92e!!! Je li vrijedno toga??!

I kad poredite proteste u drugim drzavama sirom planete, jos ne vidjeh da se bori “boracka populacija” za svoja prava iz rata zavrsenog prije 23god?!
Pa zato se i bore
Da se skinu svi koji sada imaju 30 godina a imaju penziju
Znaci ako ja sa 25 godina iz besike se borio a primam 50 maraka i tu je problem odmah on visenema primanje 50 nego 100 maraka a nije ni marku vise ostecen budzet
Ma vala i ako eskalira neka eskalira boljenego da sejfici se izvlace zbog ubistva sto muris memic mora se boriti protiv drzave zbog ubijenog sina i svih nepravdi koje sutra mogu zadesiti i mene i tebe jer nismo neciji sinovi kceri unuci i sl

Naravno da treba sve da poskidaju, ali na koji nacin? preko nici?? pa koliko je tu placenih poslova, veza, malverzacija, glasackog tijela!! Registar bi narem trebao biti javan, dostupan svakome, jer ako si bio borac u cemu je problem da te svi vidimo na spisku!!


Ovdje ne postoji rjesenje, jer smo podijeljeni u tabore i kako je krenulo ne trebaju nam cetnici jer cemo se sami poklati!
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#1359 Re: Blokada puteva

Post by BlueBlood »

It_is_a_Leclerc wrote: Kojih 50, 40 maraka? Ne postoji tako niska invalidnina, odnosno stupanj invaliditeta po procjeni koji bi odgovarao naknadi od 40 maraka. To odmah da se razumijemo.
39KM invalidnina POSTOJI raspitaj se malo bolje
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#1360 Re: Blokada puteva

Post by Nisrin »

kiligonzales wrote:
Nisrin wrote:I dalje svi podrzavate ali za racunarom/mobitelom!!

Ako su upravu, zasto vec niste na protestima?!! Klasika!
I trebamo se sad SVi solidarisati, napustiti poslove pa zivjeti od crkavice, odnosno ni od crkavice, jer nam niko nece nista dati dzaba?!
Ko te tjera da napustis posao, sutra je svakako neradni dan.
Pa nismo svi te srece da radimo kod Fadila!
kudrilo
Posts: 1262
Joined: 17/10/2016 02:48

#1361 Re: Blokada puteva

Post by kudrilo »

Teror, kidnapovanje, zatočeništvo, mučenje običnog naroda.
Metode.
toska
Posts: 5011
Joined: 26/09/2016 14:08

#1362 Re: Blokada puteva

Post by toska »

It_is_a_Leclerc wrote:
Kojih 50, 40 maraka? Ne postoji tako niska invalidnina, odnosno stupanj invaliditeta po procjeni koji bi odgovarao naknadi od 40 maraka. To odmah da se razumijemo.
Najvjerovatnije 80% ratnih-vojnih invalidnia iznosi upravo 40 i 50 KM.

Dokaz kako se malo poznajemo
User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#1363 Re: Blokada puteva

Post by pecpec »

kudrilo wrote:
pecpec wrote:
kudrilo wrote:Šta, treba sakriti da su kidnapovali i žene, djecu, bebe, starce 12 sati po ovim minusima? Ili da se širi propaganda da su zatočena auta isključivo u vlasništvu onih koji su glasali za SDA ?
Niko nikog nije kidnapovo,vlast je trebala obavjestit narod da ne ide tuda,kad vec sam narod ne prati medije,jer ce biti protesti.
Prvo, ne kreću se ljudi turistički samo. Drugo, kuda god da se išlo, bilo bi blokirano.

Zaboravljate da ljudi idu poslovno, MORAJU, ljudi idu da se liječe, MORAJU.
Pa kazem ti da je vlast htjela nebi doslo do ovoga ja ne krivim prottestante jer su mjesec dana ovo najavljivali.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1364 Re: Blokada puteva

Post by supercali »

Mentha_Piperita wrote:
Janjicar wrote:Sve blokiraj i zapali ako treba ovako ne ide više. Drugovi mi odlaze iz drzave, zdravstvo nikakvo, politicari bahati, komsije licemjerni...
:thumbup:
Mi bi mogli i na kafu kad smo u istom taboru
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#1365 Re: Blokada puteva

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

It_is_a_Leclerc wrote:
cvrčak_na_hedonizmu wrote:
Nisrin wrote:
Pa eto skontaj i ti da nekad sam sebi stvoris prilike, da ti se malo i posreci, nije svako ni predodredjen da zivi u gradu, danas mnogi ljudi i na selu normalno i kvalitetno zive! imaju svoje povrce, voce, stoku, ali MnOGI ne zele da se time bave vec hoce pare bez dana rada!

Bos logika: Branio sam svoju domovinu, zasto?? Da bih sutra bio dozivotno placen ili da odbranim svoju porodicu?

Empatije itekako imam, ali kad su ugrozeni i drugi neduzni, tad je gubim! A prosla sam i mnogo gore stvari od tebe pa upravo sam zbog toga realna!

Nema vise smisla da se ubjedjujemo, drukcije razmisljamo! Zahvali se Bogu sto su ti oba roditelja ziva! ln
RVI koji ima 50 maraka od države. Gdje je tu kvalitetan život ? Gdje je osnova kvalitetnog života ?

Pogledao i poslušao šta ljudi pričaju, vidim da im je baš dogorilo do noktiju. RVI koji ima 50, drugi ima 40 maraka od države. Jel to normalno ? Meni nije.

Zato imamo 567.000 boraca :shock: i 1.600 boračkih udruženja :shock: Ljudi traže javno objavljivanje registra boraca i ukidanje boračkih organizacija. Neće da pričaju sa vladom FBiH - ispred koje su kampovali, bukvalno, a ovih ih nisu bendali 2% ( na kraju odselili ).

Narod se neće ni počešati ako oni umru od gladi ili bolesti. Uhljebi se uvalili, ovi ga popušili, a vidim i da su bas popizdili.

Kompletan, civilizivani, svijet je nastao na ulici, borbom i to na način da je nekome nekada bilo ugroženo njegovo pravo. Jebiga, tako mora.

Haj mi objasni šta je sporno, osim malo izgubljenog komfora ?

ps. djecu, trudnice, bolesnike su puštali koliko sam mogao da čujem, a već bi bilo krečanja po medijima da se nešto desilo.
Maloprije smo vidjeli sliku dvije cijanotične djevojčice koje majka nosi u naručju. Baš su ih lijepo "pustili". Da nema solidarnosti građana koji taj narod zovu u kuće, već bi neko dijete preminulo na ovoj zimi.

Kojih 50, 40 maraka? Ne postoji tako niska invalidnina, odnosno stupanj invaliditeta po procjeni koji bi odgovarao naknadi od 40 maraka. To odmah da se razumijemo.

Drugo, objasnite mi kako će meni biti bolje ako neko dobije 200 maraka mjesečno i opet sutra glasa za SDA? Ja ne vidim to.
Vidim grupu ekstremno sebičnih ljudi koji su spremni pustiti nečije dijete da skapa na hladnoći, samo da bi se oni dokopali nekakve klix pomoći.
Preskačeš bit priče, jer je uvijek u određenom trenutku nekome, nedužnom, bilo hladno ili je taj neko bio ugrožen. Da su se ljudi vodili Vašom politikom civilizacija ne bi dogurala dalje od kmetova i feudalaca.

Kad izađeš i budeš napolju cijeli dan na -15, nešto nije kako treba. Naročito kod našeg naroda koji nema običaj uopšte da protestuje.


Lažem li ?
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#1366 Re: Blokada puteva

Post by It_is_a_Leclerc »

BlueBlood wrote:
It_is_a_Leclerc wrote: Kojih 50, 40 maraka? Ne postoji tako niska invalidnina, odnosno stupanj invaliditeta po procjeni koji bi odgovarao naknadi od 40 maraka. To odmah da se razumijemo.
39KM invalidnina POSTOJI raspitaj se malo bolje
Ne postoji.
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2450
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#1367 Re: Blokada puteva

Post by ZyzzSar »

Nisrin wrote:
Pa eto skontaj i ti da nekad sam sebi stvoris prilike, da ti se malo i posreci, nije svako ni predodredjen da zivi u gradu, danas mnogi ljudi i na selu normalno i kvalitetno zive! imaju svoje povrce, voce, stoku, ali MnOGI ne zele da se time bave vec hoce pare bez dana rada!

Bos logika: Branio sam svoju domovinu, zasto?? Da bih sutra bio dozivotno placen ili da odbranim svoju porodicu?

Empatije itekako imam, ali kad su ugrozeni i drugi neduzni, tad je gubim! A prosla sam i mnogo gore stvari od tebe pa upravo sam zbog toga realna!

Nema vise smisla da se ubjedjujemo, drukcije razmisljamo! Zahvali se Bogu sto su ti oba roditelja ziva! ln
pa imali su, radili su, sigurno to nisu ljudi bez godine radnog staza, al dodje situacija propadne firma i ostanes bez posla, il te otpuste da nekom naprave radno mjesto
i onda ne mozes posao naci, narocito u manjim sredinama, ovdje u sarajevu je opet koliko toliko solidna situacija
ja kazem da treba da se obezbjede neka primanja za borce na birou (200-300km), da ljudi ne misle hoce li sutra zaraditi 20km i moci platiti struju i kupit hljeb i ulje, nego da imaju za osnovni, onaj minimalan zivot
pa u evropskim drzavama svo stanovnistvo bez posla ima neka minimalna primanja

a o cemu pricas da ljudi na selu normalno i kvalitetno zive, jesi ti ikad bio na selu
ajde odi ti zivi na selo i radi sa stokom ako je to lagano kako kazes
prvo i za stoku ti treba neki kapital, a to ne moze biti glavni izvor primanja, nego samo pomocni
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1368 Re: Blokada puteva

Post by supercali »

It_is_a_Leclerc wrote:
Janjicar wrote:Sve blokiraj i zapali ako treba ovako ne ide više. Drugovi mi odlaze iz drzave, zdravstvo nikakvo, politicari bahati, komsije licemjerni...
Pokušao vam je preŠjednik paliti i u februaru 2014., pa je skontao da mu ovo nije Prokletije, da izgori za dan.

Ovo je ipak neko izgradio ;)
A tebi predsjednik bakir?
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#1369 Re: Blokada puteva

Post by Janjicar »

It_is_a_Leclerc wrote:
Janjicar wrote:Sve blokiraj i zapali ako treba ovako ne ide više. Drugovi mi odlaze iz drzave, zdravstvo nikakvo, politicari bahati, komsije licemjerni...
Pokušao vam je preŠjednik paliti i u februaru 2014., pa je skontao da mu ovo nije Prokletije, da izgori za dan.

Ovo je ipak neko izgradio ;)
Meni je od svega najgore kada neko misli da sam nešto drugo :)

Mislim da budala samo može podržavati Šćepu.



To SDA dobro radi, ako nisi snama njihov si.
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1370 Re: Blokada puteva

Post by Logovan »

Tek sam sad vidio ovo. Strašno, ali ovo je REZULTAT naše šutnje, glasanja, samo nek' ne puca, nek' je meni dobro jebe mi se za ostale, itd.
"Krenuli smo na put, hladno nam je i gladni smo. Policija stoji na čelu kolone, ali nigdje ne vidimo te borce. Nismo ih ni vidjeli. Nama policija ne da da prođemo, to je naš zaključak. Policija je saučesnik u ovom zlu koje se danas događa u FBiH. Putevima koje smo mi gradili nam ne daju da hodamo", rekla je žena koja se s malom djecom nalazi u koloni na Vogošćanskoj petlji.

Nije jedina. Na MUP se žali i čovjek koji je krenuo kući s kćerkom koja je tek puštena iz bolnice.

"Od 15 sati pokušavam proći kružni tok u Vogošći. Policija je drska i bezobrazna, jedva sam prošao maloprije kada sam se s policijom posvađao. Kad mi je dijete izašlo i kad su vidjeli da je tek operisani rekli su: 'Što nisi odmah rekao? Ti imaš pravo'", ispričao je.

Dodao je kako je i sam bio borac, ali da današnji protest nema nikakvog smisla.
"Uznemiren sam, ovo je strašno. Bio sam borac ali im ovo nikada neću halaliti. Vjerujte mi da mi ih nije žao", rekao je vidno uznemiren.
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#1371 Re: Blokada puteva

Post by Nisrin »

Nastavite biti podrska preko interneta, a nigdje konkretne akcije!
Nadam se da ce ljudi do ujutro stici do svojih kuca i da nece ostati bez posla do kojeg ne mogu niti doci, ipak je vaznija gradjanska solidarnost, pa makar napravili jos sirotinje! Neka svi osjete na vlastitoj kozi kako je nemati, mnogi ce biti sretniji zbog toga! Odjava!
Last edited by Nisrin on 01/03/2018 02:28, edited 1 time in total.
kudrilo
Posts: 1262
Joined: 17/10/2016 02:48

#1372 Re: Blokada puteva

Post by kudrilo »

Niko ne krivi njih u traženju i borbi za prava, samo su im metode užas.

Oni bi valjda to trebali znati, i u ratu imaš pravo se boriti za svoje ciljeve, ali eliminacijom naoružanog lica. Ne ubijaš civile, pa makar i podržavali i navijali za tvog neprijatelja.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#1373 Re: Blokada puteva

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

toska wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:
Kojih 50, 40 maraka? Ne postoji tako niska invalidnina, odnosno stupanj invaliditeta po procjeni koji bi odgovarao naknadi od 40 maraka. To odmah da se razumijemo.
Najvjerovatnije 80% ratnih-vojnih invalidnia iznosi upravo 40 i 50 KM.

Dokaz kako se malo poznajemo
Leclercov standard i dokaz koliko zna. Nije mu prvi put.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1374 Re: Blokada puteva

Post by supercali »

Nisrin wrote:
supercali wrote:
Nisrin wrote:Ako ce tih 1000 “boraca” usreciti dodatnih 200KM nek om daju makar meni skinuli jos 100 KM sa plate! Iako ono nisu sve borci, jer ih ima od 18/20 godina, ali jbg mozda su SP, tako smo navikli u Bosni!

Ali neka odblokiraju glavne puteve u drzavi!

Jer ako situacija eskalira necemo moci izaci iz grada, kao sto nismo ni 92e!!! Je li vrijedno toga??!

I kad poredite proteste u drugim drzavama sirom planete, jos ne vidjeh da se bori “boracka populacija” za svoja prava iz rata zavrsenog prije 23god?!
Pa zato se i bore
Da se skinu svi koji sada imaju 30 godina a imaju penziju
Znaci ako ja sa 25 godina iz besike se borio a primam 50 maraka i tu je problem odmah on visenema primanje 50 nego 100 maraka a nije ni marku vise ostecen budzet
Ma vala i ako eskalira neka eskalira boljenego da sejfici se izvlace zbog ubistva sto muris memic mora se boriti protiv drzave zbog ubijenog sina i svih nepravdi koje sutra mogu zadesiti i mene i tebe jer nismo neciji sinovi kceri unuci i sl

Naravno da treba sve da poskidaju, ali na koji nacin? preko nici?? pa koliko je tu placenih poslova, veza, malverzacija, glasackog tijela!! Registar bi narem trebao biti javan, dostupan svakome, jer ako si bio borac u cemu je problem da te svi vidimo na spisku!!


Ovdje ne postoji rjesenje, jer smo podijeljeni u tabore i kako je krenulo ne trebaju nam cetnici jer cemo se sami poklati!
Slazes li se da se trebaju ocistiti registri na kojima su i ratne bebe na spisku?
Da se ukine financiranje udruzenja na koje se trosi 500 miliona godisnje?
User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#1375 Re: Blokada puteva

Post by pecpec »

Nisrin wrote:Nastavite biti podrska preko interneta, a nigdje konkretne akcije!
Nadam se da ce ljudi do ujutro stici do svojih kuca i da nece ostati bez posla do kojeg ne mogu niti doci, ipak je vaznija gradjanska solidarnost, pa makar napravili jos sirotinje! Odjava!
Poselami fadla
Locked