Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#13476 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Top
Fudo387, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
Top
BHCluster, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
Top
mO k3, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
Vidi mi hin što rafalaju. K'o Ljubiša u ''Neretvi'' na Ljubinom grobu.
Neka vježbaju, masallah. Davno je rekao drug Lenjin: učiti i samo učiti.
Inače nikad insana od vas.
Fudo387, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
Top
BHCluster, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
Top
mO k3, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
Vidi mi hin što rafalaju. K'o Ljubiša u ''Neretvi'' na Ljubinom grobu.
Neka vježbaju, masallah. Davno je rekao drug Lenjin: učiti i samo učiti.
Inače nikad insana od vas.
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#13477 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Sto je njemu dobro, dodje frajer i isprica se sam sa sobom
Zajebane neke bobe.
Zajebane neke bobe.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#13478 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Jest, jest.SaraFina wrote:Naravno. Pa bar mi u Sarajstanu smo usavršili to razvijanje prijateljstva i strane ambasade, odnosno njihovi namještenici zato nam i jesu skloni
Inače, kako je krenulo sa zdravim okolišom, ubrzo će se iseliti iz te ljepote da ne dobiju kakvu salmonelozu, šigelozu ili ne dao bog tifus oralno-fekalnog načina prijenosa - made in Sarajevo.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#13479 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ti ćeš mi poradi preventivno-sanitarnih indikacija ovog trena u filter.He1972 wrote:Ne razumijem zašto ulazite u raspravu sa tzv. doturom, vidite da od muke skviči po čitav dan.Hafis wrote:Koliko znam, od poturica nema niti jedan u ovom bloku. Možda jedan-dva slučaja u ovim hrvatskim čistim i nečistim pravaškim strankama, zaostala još iz vremena HOS-aKejn wrote:http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/606 ... zbore.html
I za ovo će im biti krive poturice iz Džalajlabada
Neka te tu, pa te obAđem kad nabereš koju stotinu postova, da vidim ima li napretka. Ne mislim na NK Napredak, htio sam reći ima li kakva hajra od tebe.
- Drvosjeca iz Dejcica
- Posts: 16757
- Joined: 23/06/2004 15:46
- Location: Sarajevo
- SaraFina
- Posts: 24422
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#13481 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Kad se sjetim vaše radosti kad Donald pobjedio. I išćekivanja svakih izbora diljem EU i nadanja u desničarske islamofobne stranke.Hafis wrote:Jest, jest.SaraFina wrote:Naravno. Pa bar mi u Sarajstanu smo usavršili to razvijanje prijateljstva i strane ambasade, odnosno njihovi namještenici zato nam i jesu skloni
Inače, kako je krenulo sa zdravim okolišom, ubrzo će se iseliti iz te ljepote da ne dobiju kakvu salmonelozu, šigelozu ili ne dao bog tifus oralno-fekalnog načina prijenosa - made in Sarajevo.
Francuska recimo
Očekivali ste NATO avione nad Sarajstanom u euforiji.
Evo sad izvjesno vrijeme je prošlo i mrka kapa. Nič TV Kanal, nič 3.
A izgleda i stožernik će na optuženičku klupu. Možda bude bosanski Sanader
HNS se raspao i tražimo novog potencijalno podobnog Hrvata
Mislim, Titanic
Džaba plavka putena iz Zegeja skiči o džihadlijama BiH je naša prćija
- He1972
- Posts: 1497
- Joined: 17/09/2017 08:05
#13482 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ma samo kažem indirektno pristavljati, ne obraćati se moralnoj bijedi direktno. Aktivno ignorisati!mO k3 wrote:@he1972
ko ulaz sa njim u raspravu ??
Samo mazohisti , ja ga ne jebem vise ni 5 %
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#13483 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
He1972 wrote:Ma samo kažem indirektno pristavljati, ne obraćati se moralnoj bijedi direktno. Aktivno ignorisati!mO k3 wrote:@he1972
ko ulaz sa njim u raspravu ??
Samo mazohisti , ja ga ne jebem vise ni 5 %
Sigurno pa gori su ovi sto mu odgovoraju od njega
-
kockakockica
- Posts: 1706
- Joined: 25/01/2017 14:47
#13484 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Jbt, nema drzave sa kojom Hrvatska (HDZ) nije u sporu.Nama osporavaju, ali ovdje od Crne Gore traze primjenu medjunarodne konvencije o pravu na moru. Ja pogane mrake
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#13485 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
hvala !!!kockakockica wrote:
Jbt, nema drzave sa kojom Hrvatska (HDZ) nije u sporu.Nama osporavaju, ali ovdje od Crne Gore traze primjenu medjunarodne konvencije o pravu na moru. Ja pogane mrake
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#13486 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ne reče ti ništa. Loma Donald, loma NATO, loma Sanader, loma Dodik i ostala standardna sevdalinka, a ni rječi o epidemiološkoj situaciji. Znaš kako kažu stari ljudi: Jebo prćiju ako si hasta, sve ti je u zdravlju.SaraFina wrote:Kad se sjetim vaše radosti kad Donald pobjedio. I išćekivanja svakih izbora diljem EU i nadanja u desničarske islamofobne stranke.Hafis wrote:Jest, jest.SaraFina wrote:Naravno. Pa bar mi u Sarajstanu smo usavršili to razvijanje prijateljstva i strane ambasade, odnosno njihovi namještenici zato nam i jesu skloni
Inače, kako je krenulo sa zdravim okolišom, ubrzo će se iseliti iz te ljepote da ne dobiju kakvu salmonelozu, šigelozu ili ne dao bog tifus oralno-fekalnog načina prijenosa - made in Sarajevo.
Francuska recimo
Očekivali ste NATO avione nad Sarajstanom u euforiji.
Evo sad izvjesno vrijeme je prošlo i mrka kapa. Nič TV Kanal, nič 3.
A izgleda i stožernik će na optuženičku klupu. Možda bude bosanski SanaderA ni Dodiku mu ne cvatu ruže.. guznom haveru..
HNS se raspao i tražimo novog potencijalno podobnog Hrvata
Mislim, Titanic
Džaba plavka putena iz Zegeja skiči o džihadlijama BiH je naša prćija
- Streptokok
- Posts: 3459
- Joined: 27/10/2014 08:18
#13487 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ja mislim da mi njih prvo trebamo ispitati, jesu li zlocinci, koliko u porodici imaju zlocinaca, jesu li ih u crkvi zlostavljali svecenici, je li im se svidilo pa tek onda stupiti u eventualnu komunikaciju.He1972 wrote:Ma samo kažem indirektno pristavljati, ne obraćati se moralnoj bijedi direktno. Aktivno ignorisati!mO k3 wrote:@he1972
ko ulaz sa njim u raspravu ??
Samo mazohisti , ja ga ne jebem vise ni 5 %
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#13488 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
hafise, sretna nova godina
- tandmand
- Posts: 5655
- Joined: 11/05/2014 11:43
- Location: Radio "Sajgon"
#13489 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
"kme kme, help Bosnia, kme kme Election Law, kme kme majorization ...


- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#13490 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Imali ovaj shupak saglasnost druga dva clana da laprda ovo sto laprda
- GeeTnT
- Posts: 5738
- Joined: 06/01/2015 10:15
- Location: ...u krompiru
#13491 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Dovoljno je sjetiti se kako je Butros sa iste govornice govorio o "zabrinutosti" dok su UNovci dizali tri prsta, a ne treba zaboraviti da se takodje bas tu gdje stoji cirilicar izvodio "Marš na Drinu"...tako da...PIšaj ih..tandmand wrote:"kme kme, help Bosnia, kme kme Election Law, kme kme majorization ...![]()
-
megaman4
- Posts: 4956
- Joined: 08/08/2011 23:59
#13492 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Nek kmece ko ih jebe. Ne benda ih niko ni 1%.tandmand wrote:"kme kme, help Bosnia, kme kme Election Law, kme kme majorization ...![]()
Sad su se zavadili i sa Crnom Gorom, a od ranije sa Srbijom, Slovenijom, BiH, Njemackom i na kraju s cijelom EU. Jedino su u dobrim odnosima sa Kurzom, Zemanom i Orbanom.
Jebo ih je Todoric sa Agrokorom, a posao ce dovrsiti Putin sa Sberbankom.
- muha_sa
- Posts: 140458
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#13493 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sveceni ... /170921102spreca wrote:Imali ovaj shupak saglasnost druga dva clana da laprda ovo sto laprda
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#13494 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
https://www.klix.ba/vijesti/bih/plenkov ... /170921132
Evo hin još kmeče. Sreća pa him niko ne vjeruje.
Sad će ga Kavazović pismom u glavu.
Evo hin još kmeče. Sreća pa him niko ne vjeruje.
Sad će ga Kavazović pismom u glavu.
-
oakville
- Posts: 1901
- Joined: 27/10/2013 08:49
#13495 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Nema ništa sporno u ovoj izjavi. Hrvatska je po svom ustavu dužna da se brine o Hrvatima u dijaspori izvan Hrvatske. Naravno, Ustav Hrvatske nikoga van Hrvatske ne obavezuje.Hafis wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/plenkov ... /170921132
Evo hin još kmeče. Sreća pa him niko ne vjeruje.
Sad će ga Kavazović pismom u glavu.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#13496 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Svakako. Ali nije na odmet upoznati svjetsku javnost da postoje određeni problemi s jednim njihovim ograankom u BiH Ne košta ništa.oakville wrote:Nema ništa sporno u ovoj izjavi. Hrvatska je po svom ustavu dužna da se brine o Hrvatima u dijaspori izvan Hrvatske. Naravno, Ustav Hrvatske nikoga van Hrvatske ne obavezuje.Hafis wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/plenkov ... /170921132
Evo hin još kmeče. Sreća pa him niko ne vjeruje.
Sad će ga Kavazović pismom u glavu.
-
oakville
- Posts: 1901
- Joined: 27/10/2013 08:49
#13497 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Naravno, što da ne. Dosada je to jako pomoglo Hrvatima, pomoći će im i u budućnosti.Hafis wrote:Svakako. Ali nijke na odmet upoznati svjetsku javnost da postoje određeni problemi. Ne košta ništa.oakville wrote:Nema ništa sporno u ovoj izjavi. Hrvatska je po svom ustavu dužna da se brine o Hrvatima u dijaspori izvan Hrvatske. Naravno, Ustav Hrvatske nikoga van Hrvatske ne obavezuje.Hafis wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/plenkov ... /170921132
Evo hin još kmeče. Sreća pa him niko ne vjeruje.
Sad će ga Kavazović pismom u glavu.
- moa
- Posts: 3700
- Joined: 19/09/2007 13:08
- Location: nestala lokacija
#13498 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Cemu ovolika frka sad odjednom. Dosli rusi po Agrokor pa skreni paznju na drugu stranu..
-
oakville
- Posts: 1901
- Joined: 27/10/2013 08:49
#13499 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Hrvatska je zaslužila ruske investicije i Putina. I bit će toga još, na opšte zadovoljstvo hrvatske ekonomije.moa wrote:Cemu ovolika frka sad odjednom. Dosli rusi po Agrokor pa skreni paznju na drugu stranu..
- pici
- Posts: 46396
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#13500 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Rusi preko HDZ-a i Dragana Čovića ulaze u BiH: Da li se sve to zataškava aferom 'prisluškivanje'?!

