Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13476 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Top
Fudo387, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
Top
BHCluster, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
Top
mO k3, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.


Vidi mi hin što rafalaju. K'o Ljubiša u ''Neretvi'' na Ljubinom grobu.
Neka vježbaju, masallah. Davno je rekao drug Lenjin: učiti i samo učiti.
Inače nikad insana od vas.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#13477 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Fudo387 »

Sto je njemu dobro, dodje frajer i isprica se sam sa sobom :lol:
Zajebane neke bobe.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13478 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

SaraFina wrote:Naravno. Pa bar mi u Sarajstanu smo usavršili to razvijanje prijateljstva i strane ambasade, odnosno njihovi namještenici zato nam i jesu skloni :D
Jest, jest.
Inače, kako je krenulo sa zdravim okolišom, ubrzo će se iseliti iz te ljepote da ne dobiju kakvu salmonelozu, šigelozu ili ne dao bog tifus oralno-fekalnog načina prijenosa - made in Sarajevo.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13479 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

He1972 wrote:
Hafis wrote:
Kejn wrote:http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/606 ... zbore.html

I za ovo će im biti krive poturice iz Džalajlabada
Koliko znam, od poturica nema niti jedan u ovom bloku. Možda jedan-dva slučaja u ovim hrvatskim čistim i nečistim pravaškim strankama, zaostala još iz vremena HOS-a
Ne razumijem zašto ulazite u raspravu sa tzv. doturom, vidite da od muke skviči po čitav dan.
Ti ćeš mi poradi preventivno-sanitarnih indikacija ovog trena u filter.
Neka te tu, pa te obAđem kad nabereš koju stotinu postova, da vidim ima li napretka. Ne mislim na NK Napredak, htio sam reći ima li kakva hajra od tebe.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#13480 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

pici wrote:Image
Najbolji! :thumbup:
User avatar
SaraFina
Posts: 24422
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13481 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Hafis wrote:
SaraFina wrote:Naravno. Pa bar mi u Sarajstanu smo usavršili to razvijanje prijateljstva i strane ambasade, odnosno njihovi namještenici zato nam i jesu skloni :D
Jest, jest.
Inače, kako je krenulo sa zdravim okolišom, ubrzo će se iseliti iz te ljepote da ne dobiju kakvu salmonelozu, šigelozu ili ne dao bog tifus oralno-fekalnog načina prijenosa - made in Sarajevo.
Kad se sjetim vaše radosti kad Donald pobjedio. I išćekivanja svakih izbora diljem EU i nadanja u desničarske islamofobne stranke.
Francuska recimo :D
Očekivali ste NATO avione nad Sarajstanom u euforiji. :D

Evo sad izvjesno vrijeme je prošlo i mrka kapa. Nič TV Kanal, nič 3.
A izgleda i stožernik će na optuženičku klupu. Možda bude bosanski Sanader :D A ni Dodiku mu ne cvatu ruže.. guznom haveru..
HNS se raspao i tražimo novog potencijalno podobnog Hrvata :D

Mislim, Titanic :)
Džaba plavka putena iz Zegeja skiči o džihadlijama BiH je naša prćija :D
User avatar
He1972
Posts: 1497
Joined: 17/09/2017 08:05

#13482 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by He1972 »

mO k3 wrote:@he1972
ko ulaz sa njim u raspravu ??
Samo mazohisti , ja ga ne jebem vise ni 5 % :)
Ma samo kažem indirektno pristavljati, ne obraćati se moralnoj bijedi direktno. Aktivno ignorisati!
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#13483 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

He1972 wrote:
mO k3 wrote:@he1972
ko ulaz sa njim u raspravu ??
Samo mazohisti , ja ga ne jebem vise ni 5 % :)
Ma samo kažem indirektno pristavljati, ne obraćati se moralnoj bijedi direktno. Aktivno ignorisati!
:thumbup:
Sigurno pa gori su ovi sto mu odgovoraju od njega
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#13484 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by kockakockica »



Jbt, nema drzave sa kojom Hrvatska (HDZ) nije u sporu.Nama osporavaju, ali ovdje od Crne Gore traze primjenu medjunarodne konvencije o pravu na moru. Ja pogane mrake :roll:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#13485 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

kockakockica wrote:

Jbt, nema drzave sa kojom Hrvatska (HDZ) nije u sporu.Nama osporavaju, ali ovdje od Crne Gore traze primjenu medjunarodne konvencije o pravu na moru. Ja pogane mrake :roll:
hvala !!! :thumbup:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13486 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

SaraFina wrote:
Hafis wrote:
SaraFina wrote:Naravno. Pa bar mi u Sarajstanu smo usavršili to razvijanje prijateljstva i strane ambasade, odnosno njihovi namještenici zato nam i jesu skloni :D
Jest, jest.
Inače, kako je krenulo sa zdravim okolišom, ubrzo će se iseliti iz te ljepote da ne dobiju kakvu salmonelozu, šigelozu ili ne dao bog tifus oralno-fekalnog načina prijenosa - made in Sarajevo.
Kad se sjetim vaše radosti kad Donald pobjedio. I išćekivanja svakih izbora diljem EU i nadanja u desničarske islamofobne stranke.
Francuska recimo :D
Očekivali ste NATO avione nad Sarajstanom u euforiji. :D

Evo sad izvjesno vrijeme je prošlo i mrka kapa. Nič TV Kanal, nič 3.
A izgleda i stožernik će na optuženičku klupu. Možda bude bosanski Sanader :D A ni Dodiku mu ne cvatu ruže.. guznom haveru..
HNS se raspao i tražimo novog potencijalno podobnog Hrvata :D

Mislim, Titanic :)
Džaba plavka putena iz Zegeja skiči o džihadlijama BiH je naša prćija :D
Ne reče ti ništa. Loma Donald, loma NATO, loma Sanader, loma Dodik i ostala standardna sevdalinka, a ni rječi o epidemiološkoj situaciji. Znaš kako kažu stari ljudi: Jebo prćiju ako si hasta, sve ti je u zdravlju.
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#13487 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Streptokok »

He1972 wrote:
mO k3 wrote:@he1972
ko ulaz sa njim u raspravu ??
Samo mazohisti , ja ga ne jebem vise ni 5 % :)
Ma samo kažem indirektno pristavljati, ne obraćati se moralnoj bijedi direktno. Aktivno ignorisati!
Ja mislim da mi njih prvo trebamo ispitati, jesu li zlocinci, koliko u porodici imaju zlocinaca, jesu li ih u crkvi zlostavljali svecenici, je li im se svidilo pa tek onda stupiti u eventualnu komunikaciju.
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#13488 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by House »

hafise, sretna nova godina
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#13489 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by tandmand »

"kme kme, help Bosnia, kme kme Election Law, kme kme majorization ... :mrgreen:

Image
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#13490 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Imali ovaj shupak saglasnost druga dva clana da laprda ovo sto laprda
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#13491 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by GeeTnT »

tandmand wrote:"kme kme, help Bosnia, kme kme Election Law, kme kme majorization ... :mrgreen:

Image
Dovoljno je sjetiti se kako je Butros sa iste govornice govorio o "zabrinutosti" dok su UNovci dizali tri prsta, a ne treba zaboraviti da se takodje bas tu gdje stoji cirilicar izvodio "Marš na Drinu"...tako da...PIšaj ih..
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#13492 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by megaman4 »

tandmand wrote:"kme kme, help Bosnia, kme kme Election Law, kme kme majorization ... :mrgreen:

Image
Nek kmece ko ih jebe. Ne benda ih niko ni 1%.

Sad su se zavadili i sa Crnom Gorom, a od ranije sa Srbijom, Slovenijom, BiH, Njemackom i na kraju s cijelom EU. Jedino su u dobrim odnosima sa Kurzom, Zemanom i Orbanom.

Jebo ih je Todoric sa Agrokorom, a posao ce dovrsiti Putin sa Sberbankom.
User avatar
muha_sa
Posts: 140458
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#13493 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by muha_sa »

spreca wrote:Imali ovaj shupak saglasnost druga dva clana da laprda ovo sto laprda
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sveceni ... /170921102
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13494 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/plenkov ... /170921132

Evo hin još kmeče. Sreća pa him niko ne vjeruje.
Sad će ga Kavazović pismom u glavu.
oakville
Posts: 1901
Joined: 27/10/2013 08:49

#13495 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by oakville »

Hafis wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/plenkov ... /170921132

Evo hin još kmeče. Sreća pa him niko ne vjeruje.
Sad će ga Kavazović pismom u glavu.
Nema ništa sporno u ovoj izjavi. Hrvatska je po svom ustavu dužna da se brine o Hrvatima u dijaspori izvan Hrvatske. Naravno, Ustav Hrvatske nikoga van Hrvatske ne obavezuje.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13496 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

oakville wrote:
Hafis wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/plenkov ... /170921132

Evo hin još kmeče. Sreća pa him niko ne vjeruje.
Sad će ga Kavazović pismom u glavu.
Nema ništa sporno u ovoj izjavi. Hrvatska je po svom ustavu dužna da se brine o Hrvatima u dijaspori izvan Hrvatske. Naravno, Ustav Hrvatske nikoga van Hrvatske ne obavezuje.
Svakako. Ali nije na odmet upoznati svjetsku javnost da postoje određeni problemi s jednim njihovim ograankom u BiH Ne košta ništa.
oakville
Posts: 1901
Joined: 27/10/2013 08:49

#13497 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by oakville »

Hafis wrote:
oakville wrote:
Hafis wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/plenkov ... /170921132

Evo hin još kmeče. Sreća pa him niko ne vjeruje.
Sad će ga Kavazović pismom u glavu.
Nema ništa sporno u ovoj izjavi. Hrvatska je po svom ustavu dužna da se brine o Hrvatima u dijaspori izvan Hrvatske. Naravno, Ustav Hrvatske nikoga van Hrvatske ne obavezuje.
Svakako. Ali nijke na odmet upoznati svjetsku javnost da postoje određeni problemi. Ne košta ništa.
Naravno, što da ne. Dosada je to jako pomoglo Hrvatima, pomoći će im i u budućnosti.
User avatar
moa
Posts: 3700
Joined: 19/09/2007 13:08
Location: nestala lokacija

#13498 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by moa »

Cemu ovolika frka sad odjednom. Dosli rusi po Agrokor pa skreni paznju na drugu stranu..
oakville
Posts: 1901
Joined: 27/10/2013 08:49

#13499 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by oakville »

moa wrote:Cemu ovolika frka sad odjednom. Dosli rusi po Agrokor pa skreni paznju na drugu stranu..
Hrvatska je zaslužila ruske investicije i Putina. I bit će toga još, na opšte zadovoljstvo hrvatske ekonomije.
User avatar
pici
Posts: 46396
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#13500 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Rusi preko HDZ-a i Dragana Čovića ulaze u BiH: Da li se sve to zataškava aferom 'prisluškivanje'?!
Post Reply