Bundesliga

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#13476 Re: Bundesliga

Post by pirmin »

Po onome sto su pokazali protiv jadnog S04 Minhen nema sta traziti na ostrvu.
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#13477 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

nije toliko nerealan bayernov prolaz, samo zbog toga sto kovac u ulozi underdoga najbolje funkcionise.
ali ako se pokusaju nadigravati, ima da ih liverpool dobro opuca :D
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#13478 Re: Bundesliga

Post by Mišo_Kovač »

Ma ja uopce ne razmisljam o LP... ako se sta zalomi, dobro i jest :D Sezona je govnjiva kako god okrenes, treba pljunut keš pa onda ganjat rezultate :D
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#13479 Re: Bundesliga

Post by mousstapha »

Reschke bivsi, Hitzlsperger novi direktor.

Prvi gej sportski direktor u Bundesligi. :mrgreen:
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#13480 Re: Bundesliga

Post by studeni76 »

15 sekunda :-)
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#13481 Re: Bundesliga

Post by Mišo_Kovač »

Ne mere borusija toliko kiksat koliko Bayo moze jebat sam sebe :izet:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#13482 Re: Bundesliga

Post by BHF_Manijak »

A jest se ova treba navadila na sudjenja, svako haman kolo ona tu. Udomacila se. :mrgreen:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#13483 Re: Bundesliga

Post by BHF_Manijak »

Kakav glupan na golu Augsburga! :roll: :roll: :roll: A protiv Gladbacaha brani k'o Kahn, degenerik.
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#13484 Re: Bundesliga

Post by vicious »

BHF_Manijak wrote:Kakav glupan na golu Augsburga! :roll: :roll: :roll: A protiv Gladbacaha brani k'o Kahn, degenerik.
Fakat cirkus, hajde kad mu je provuče kroz noge ono iz blizine nešto, 1 na 1, ali brate s 12-13 metara da ga primiš ne ide nikako :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#13485 Re: Bundesliga

Post by AmiĐa_Idriz »

Nešto kontam Bayern čitavu sezonu igra sa kamp bekovima, kontam nije valjda budala da ovo i na Anfieldu počne raditi jer jelte ovo im dođe ko generalka pred utorak, al onda opet kontam pa Kovač je jbg.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#13486 Re: Bundesliga

Post by BHF_Manijak »

Pa nije humano koliko je supalj ovaj levat! :-)

Gledamo ocito po 18-ti put zaredom novog-starog prvaka, ovi su se zaletili, tito ih tamo ne zaustavi. :oops:
Debili iz Dortmunda sami sebi krivi. :zzzz:

Srecom po Liverpool ovi crvendaci su bas suplji pozadi i spori, a prema naprijed nisu neka aman sila. Helem mogu se izbacit.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#13487 Re: Bundesliga

Post by AmiĐa_Idriz »

Pa za ovog delegata je i Adam Bogdan glavom i bradom Lav Jašin :mrgreen:
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#13488 Re: Bundesliga

Post by Mišo_Kovač »

Nije ti ova postavka bekova namjerno ovakva :D Kimmich je defanzivno nezreo, a Alaba je lopata. U prijevodu, hoce, igrat ce ovako i na Anfieldu, jer ova dvojica ne znaju drugacije :D :izet:
User avatar
Logovan
Posts: 102816
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#13489 Re: Bundesliga

Post by Logovan »

Bayern se približio na dva boda. :skoljka:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#13490 Re: Bundesliga

Post by BHF_Manijak »

Ma ljudi imaju gen sampiona, cak i sa ovakvim karinasima od trenera ala Niko. Za razliku od drugih manjih ekipica...
Trebas maher biti pa pored ovakve karinaske ekipe ne uzeti titulu. Jebo te tito k'o Skotska postadose, samo sto nema Rangersa/Celtica. :oops:
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#13491 Re: Bundesliga

Post by Partijaner »

Prije ce Niko sa ovom ekipom dogurat daleko nego li Pepi i Karlo, nesto imam takav osjecaj, svi misle Bayo losa ekipa ali u LP je to druga prica, odbrana jest suplja ali ni redsima ne igra Van Dijk tako da bice svega.
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#13492 Re: Bundesliga

Post by Mišo_Kovač »

Od svih stvari, meni jedino nije jasno sta se Kovacu tacno ovdje zamjera. Isti jalovi fudbal se igrao pod Ancelottijem, isti jalovi fudbal se igrao u drugoj polusezoni pod Heynckesom. Neulaganje u ekipu je, na kraju, dovelo do ovoga... :izet: Razlika je samo u tome sto su ove sezone protivnici uspjeli iskoristiti svoje prilike, i to sto Dortmund igra fudbal...
Ne pravi se pita od govana, nego treba ILI odraditi jebacki skauting i dovest buljuk djece s ogromnim potencijalom da se igraju ILI pljunut keš i dovest zvijezde. Jok... daj Riberiju da se zajebava po lijevoj strani dok ne umre... :-)
Bazinga1234
Posts: 8070
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#13493 Re: Bundesliga

Post by Bazinga1234 »

Werder :thumbup:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13494 Re: Bundesliga

Post by veella »

Ovaj Bremen je postao pravi usrani klub
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#13495 Re: Bundesliga

Post by AmiĐa_Idriz »

Kad skontaš da je lik prije 20 godina zabio prvi gol u dresu Werdera :-) :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102816
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#13496 Re: Bundesliga

Post by Logovan »

A i dan danas ista želja za fudbalom, za golovima. :D
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#13497 Re: Bundesliga

Post by missko »

veella wrote:Ovaj Bremen je postao pravi usrani klub
Nemoze im Vela oprostit sto izbacise BvB
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83484
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#13498 Re: Bundesliga

Post by _BataZiv_0809 »

Partijaner wrote:Prije ce Niko sa ovom ekipom dogurat daleko nego li Pepi i Karlo, nesto imam takav osjecaj, svi misle Bayo losa ekipa ali u LP je to druga prica, odbrana jest suplja ali ni redsima ne igra Van Dijk tako da bice svega.
Jesi spreman na opkladicu
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#13499 Re: Bundesliga

Post by Partijaner »

_BataZiv_0809 wrote:
Partijaner wrote:Prije ce Niko sa ovom ekipom dogurat daleko nego li Pepi i Karlo, nesto imam takav osjecaj, svi misle Bayo losa ekipa ali u LP je to druga prica, odbrana jest suplja ali ni redsima ne igra Van Dijk tako da bice svega.
Jesi spreman na opkladicu
Uvijek, pucaj. :-D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83484
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#13500 Re: Bundesliga

Post by _BataZiv_0809 »

Partijaner wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
Partijaner wrote:Prije ce Niko sa ovom ekipom dogurat daleko nego li Pepi i Karlo, nesto imam takav osjecaj, svi misle Bayo losa ekipa ali u LP je to druga prica, odbrana jest suplja ali ni redsima ne igra Van Dijk tako da bice svega.
Jesi spreman na opkladicu
Uvijek, pucaj. :-D
Nece Bajo nista uzet ove godine. Ako uzme stavljam Kovaca na avatar :D sta ti nudis :mrgreen:
Post Reply