Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#13476 Re: Bundesliga
Po onome sto su pokazali protiv jadnog S04 Minhen nema sta traziti na ostrvu.
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13477 Re: Bundesliga
nije toliko nerealan bayernov prolaz, samo zbog toga sto kovac u ulozi underdoga najbolje funkcionise.
ali ako se pokusaju nadigravati, ima da ih liverpool dobro opuca
ali ako se pokusaju nadigravati, ima da ih liverpool dobro opuca
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13478 Re: Bundesliga
Ma ja uopce ne razmisljam o LP... ako se sta zalomi, dobro i jest
Sezona je govnjiva kako god okrenes, treba pljunut keš pa onda ganjat rezultate 
- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#13479 Re: Bundesliga
Reschke bivsi, Hitzlsperger novi direktor.
Prvi gej sportski direktor u Bundesligi.
Prvi gej sportski direktor u Bundesligi.
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13481 Re: Bundesliga
Ne mere borusija toliko kiksat koliko Bayo moze jebat sam sebe 
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#13482 Re: Bundesliga
A jest se ova treba navadila na sudjenja, svako haman kolo ona tu. Udomacila se. 
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#13483 Re: Bundesliga
Kakav glupan na golu Augsburga!
A protiv Gladbacaha brani k'o Kahn, degenerik.
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13484 Re: Bundesliga
Fakat cirkus, hajde kad mu je provuče kroz noge ono iz blizine nešto, 1 na 1, ali brate s 12-13 metara da ga primiš ne ide nikakoBHF_Manijak wrote:Kakav glupan na golu Augsburga!![]()
![]()
A protiv Gladbacaha brani k'o Kahn, degenerik.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#13485 Re: Bundesliga
Nešto kontam Bayern čitavu sezonu igra sa kamp bekovima, kontam nije valjda budala da ovo i na Anfieldu počne raditi jer jelte ovo im dođe ko generalka pred utorak, al onda opet kontam pa Kovač je jbg.
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#13486 Re: Bundesliga
Pa nije humano koliko je supalj ovaj levat!
Gledamo ocito po 18-ti put zaredom novog-starog prvaka, ovi su se zaletili, tito ih tamo ne zaustavi.
Debili iz Dortmunda sami sebi krivi.
Srecom po Liverpool ovi crvendaci su bas suplji pozadi i spori, a prema naprijed nisu neka aman sila. Helem mogu se izbacit.
Gledamo ocito po 18-ti put zaredom novog-starog prvaka, ovi su se zaletili, tito ih tamo ne zaustavi.
Debili iz Dortmunda sami sebi krivi.
Srecom po Liverpool ovi crvendaci su bas suplji pozadi i spori, a prema naprijed nisu neka aman sila. Helem mogu se izbacit.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#13487 Re: Bundesliga
Pa za ovog delegata je i Adam Bogdan glavom i bradom Lav Jašin 
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13488 Re: Bundesliga
Nije ti ova postavka bekova namjerno ovakva
Kimmich je defanzivno nezreo, a Alaba je lopata. U prijevodu, hoce, igrat ce ovako i na Anfieldu, jer ova dvojica ne znaju drugacije

- Logovan
- Posts: 102816
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#13489 Re: Bundesliga
Bayern se približio na dva boda. 
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#13490 Re: Bundesliga
Ma ljudi imaju gen sampiona, cak i sa ovakvim karinasima od trenera ala Niko. Za razliku od drugih manjih ekipica...
Trebas maher biti pa pored ovakve karinaske ekipe ne uzeti titulu. Jebo te tito k'o Skotska postadose, samo sto nema Rangersa/Celtica.
Trebas maher biti pa pored ovakve karinaske ekipe ne uzeti titulu. Jebo te tito k'o Skotska postadose, samo sto nema Rangersa/Celtica.
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#13491 Re: Bundesliga
Prije ce Niko sa ovom ekipom dogurat daleko nego li Pepi i Karlo, nesto imam takav osjecaj, svi misle Bayo losa ekipa ali u LP je to druga prica, odbrana jest suplja ali ni redsima ne igra Van Dijk tako da bice svega.
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13492 Re: Bundesliga
Od svih stvari, meni jedino nije jasno sta se Kovacu tacno ovdje zamjera. Isti jalovi fudbal se igrao pod Ancelottijem, isti jalovi fudbal se igrao u drugoj polusezoni pod Heynckesom. Neulaganje u ekipu je, na kraju, dovelo do ovoga...
Razlika je samo u tome sto su ove sezone protivnici uspjeli iskoristiti svoje prilike, i to sto Dortmund igra fudbal...
Ne pravi se pita od govana, nego treba ILI odraditi jebacki skauting i dovest buljuk djece s ogromnim potencijalom da se igraju ILI pljunut keš i dovest zvijezde. Jok... daj Riberiju da se zajebava po lijevoj strani dok ne umre...
Ne pravi se pita od govana, nego treba ILI odraditi jebacki skauting i dovest buljuk djece s ogromnim potencijalom da se igraju ILI pljunut keš i dovest zvijezde. Jok... daj Riberiju da se zajebava po lijevoj strani dok ne umre...
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13494 Re: Bundesliga
Ovaj Bremen je postao pravi usrani klub
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#13495 Re: Bundesliga
Kad skontaš da je lik prije 20 godina zabio prvi gol u dresu Werdera

- Logovan
- Posts: 102816
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#13496 Re: Bundesliga
A i dan danas ista želja za fudbalom, za golovima. 
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#13497 Re: Bundesliga
Nemoze im Vela oprostit sto izbacise BvBveella wrote:Ovaj Bremen je postao pravi usrani klub
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83484
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#13498 Re: Bundesliga
Jesi spreman na opkladicuPartijaner wrote:Prije ce Niko sa ovom ekipom dogurat daleko nego li Pepi i Karlo, nesto imam takav osjecaj, svi misle Bayo losa ekipa ali u LP je to druga prica, odbrana jest suplja ali ni redsima ne igra Van Dijk tako da bice svega.
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#13499 Re: Bundesliga
Uvijek, pucaj._BataZiv_0809 wrote:Jesi spreman na opkladicuPartijaner wrote:Prije ce Niko sa ovom ekipom dogurat daleko nego li Pepi i Karlo, nesto imam takav osjecaj, svi misle Bayo losa ekipa ali u LP je to druga prica, odbrana jest suplja ali ni redsima ne igra Van Dijk tako da bice svega.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83484
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#13500 Re: Bundesliga
Nece Bajo nista uzet ove godine. Ako uzme stavljam Kovaca na avatarPartijaner wrote:Uvijek, pucaj._BataZiv_0809 wrote:Jesi spreman na opkladicuPartijaner wrote:Prije ce Niko sa ovom ekipom dogurat daleko nego li Pepi i Karlo, nesto imam takav osjecaj, svi misle Bayo losa ekipa ali u LP je to druga prica, odbrana jest suplja ali ni redsima ne igra Van Dijk tako da bice svega.
