Ma nije guzen slabašan, ne može se to porediti. Ovi su baš tanki.Mišo_Kovač wrote:I prošle sedmice je bio Guzen slabašan, pa ćunavicious wrote:Vala ne vjerujem da neće poderati slabašni schalke.Mišo_Kovač wrote:Nema frke, naci ce Bayern nacin da usere i šefa i stanicu veceras. Nema zime za DortmundHummels - Boateng obrana veceras, znaci cirkus xD
Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13451 Re: Bundesliga
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#13452 Re: Bundesliga
Vidjećeš sljedeći utorak šta je stoperski cirkusMišo_Kovač wrote:I prošle sedmice je bio Guzen slabašan, pa ćunavicious wrote:Vala ne vjerujem da neće poderati slabašni schalke.Mišo_Kovač wrote:Nema frke, naci ce Bayern nacin da usere i šefa i stanicu veceras. Nema zime za DortmundHummels - Boateng obrana veceras, znaci cirkus xD
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#13453 Re: Bundesliga
Schalke ce sa zadovoljstvom pustiti Bayernu veceras
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#13455 Re: Bundesliga
Ovaj Dortmund se bas uspjesno trudi da zajebe titulu. Naguzuju se Bayernu. Majke mi k'o igra macke i misa. Znas da ce ga macka spucati, ali ono sapom ga malo zajebaje i daje mu nadu.
Od 3:0 do 3:3 tito te jebo, a prije toga cirkus u Kupu. Neozbiljno previse da bi se prvak bilo.
Fraknfurt 18 zicera i X, a onda ovo danas. Strasno Boga mi.
Od 3:0 do 3:3 tito te jebo, a prije toga cirkus u Kupu. Neozbiljno previse da bi se prvak bilo.
Fraknfurt 18 zicera i X, a onda ovo danas. Strasno Boga mi.
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#13456 Re: Bundesliga
Usla voda u usi.
Kriza mora doci, sad je pitanje kako izaci i koliko ce potrajati.
Kriza mora doci, sad je pitanje kako izaci i koliko ce potrajati.
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13457 Re: Bundesliga
treba napomenuti da je favre danas bio kod kuce zbog gripe.
tako da ova utakmica protiv hoffenheima ne govori puno o stanju dortmunda.
tako da ova utakmica protiv hoffenheima ne govori puno o stanju dortmunda.
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13458 Re: Bundesliga
Jel i protiv Werdera i Eintrachta bio kuci? 
- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#13459 Re: Bundesliga
Nije prvak ko je najbolji nego ko je naviko 
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13460 Re: Bundesliga
ovdje vec pojedinci sigurni da je bayernova titula
keep calm, dortmund ovo uzima
keep calm, dortmund ovo uzima
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#13461 Re: Bundesliga
Tek sad vidjeh da mi je imenjak Favreov asistent. 
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13462 Re: Bundesliga
Manfred?pirmin wrote:Tek sad vidjeh da mi je imenjak Favreov asistent.
- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#13463 Re: Bundesliga
Vidi Werdera, zanio se, ponio se...
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13464 Re: Bundesliga
brat alen mu je sad preuzeo dortmundovu u23.pirmin wrote:Tek sad vidjeh da mi je imenjak Favreov asistent.
prije toga trenirao ekipu iz oberlige.
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#13465 Re: Bundesliga
Kaze nista whatsapp i nove tehnologije, sa sefom se komuniciralo old skul metodom.vicious wrote:Manfred?pirmin wrote:Tek sad vidjeh da mi je imenjak Favreov asistent.![]()
Sto je vrlo dobro funkcionsalo prvo poluvrijeme.
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13466 Re: Bundesliga
Parovi DFB Pokala:
Šapke - Bremer
Bajern - Hajdenhajm
Paderborn - Hambaš
Augsburg - Lajpcih
Počasni posmatrači:
Borusija Smormund
Utakmice se igraju 02.04. i 03.04.
Šapke - Bremer
Bajern - Hajdenhajm
Paderborn - Hambaš
Augsburg - Lajpcih
Počasni posmatrači:
Borusija Smormund
Utakmice se igraju 02.04. i 03.04.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#13467 Re: Bundesliga
Što namjestiše Bayernu ovog Handenhajma

- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#13468 Re: Bundesliga
I to kućiAmiĐa_Idriz wrote:Što namjestiše Bayernu ovog Handenhajma![]()
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13469 Re: Bundesliga
Moraju i oni nesto osvojiti pa makar bijedni pokalTomahawk11 wrote:I to kućiAmiĐa_Idriz wrote:Što namjestiše Bayernu ovog Handenhajma![]()
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#13470 Re: Bundesliga
I ligu molimveella wrote:Moraju i oni nesto osvojiti pa makar bijedni pokalTomahawk11 wrote:I to kućiAmiĐa_Idriz wrote:Što namjestiše Bayernu ovog Handenhajma![]()
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13471 Re: Bundesliga
Platio Uli kešom, da izbjegne Dortmunda ... Oh, wait...AmiĐa_Idriz wrote:Što namjestiše Bayernu ovog Handenhajma![]()
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#13472 Re: Bundesliga
Mišo_Kovač wrote:Platio Uli kešom, da izbjegne Dortmunda ... Oh, wait...AmiĐa_Idriz wrote:Što namjestiše Bayernu ovog Handenhajma![]()
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13473 Re: Bundesliga
Probao je izbjeci i Liverpool ali kurkoMišo_Kovač wrote:Platio Uli kešom, da izbjegne Dortmunda ... Oh, wait...AmiĐa_Idriz wrote:Što namjestiše Bayernu ovog Handenhajma![]()
Pricao sam sa Kloppom i istog smo misljenja da treba trpati do 70 u obje utakmice
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13474 Re: Bundesliga
Lopta je okrugla. Nece biti sramota ako ispadnemo od Liverpoola 
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#13475 Re: Bundesliga
Kako ono veella kaze bolje izgubit nego igrat remi 
