Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13401 Re: Bundesliga
Jebem li ti sudija majku covjek u komi i nije faul
- vicious
- Posts: 7668
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13402 Re: Bundesliga
Hebem se sa stremaovima na telefonu, gledam 2 minute pa zastopa i 5 minuta ganjam drugi
A mozda i bolje što nisam vidio te silne propuštene šanse...
A mozda i bolje što nisam vidio te silne propuštene šanse...
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13403 Re: Bundesliga
Gledam sada igranje rukom Hummelsa u 16-cu kod rezultata 0:0 i kazu nije penalvicious wrote:Hebem se sa stremaovima na telefonu, gledam 2 minute pa zastopa i 5 minuta ganjam drugi![]()
A mozda i bolje što nisam vidio te silne propuštene šanse...
Ja bi napustio utakmicu odmah i jebo bi im mater na presici uzivo
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#13404 Re: Bundesliga
Jel im ko strem za bundes ligu.
- Sanjarko
- Posts: 28445
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#13405 Re: Bundesliga
Jbt meni sve zaglavljuje.
- BHF_Manijak
- Posts: 28537
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#13406 Re: Bundesliga
http://firstr0w.eu/soccer/bundesliga-si ... 1296955658
Simulcast, pa ako vam se svidja... Ako ne, otidjite na pocetnu, pa birajte utakmicu koju zelite. Meni glat ide.
Simulcast, pa ako vam se svidja... Ako ne, otidjite na pocetnu, pa birajte utakmicu koju zelite. Meni glat ide.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#13410 Re: Bundesliga
Hoćemol im moći šta bez Virgila i GomezaBHF_Manijak wrote:http://firstr0w.eu/soccer/bundesliga-si ... 1296955658
Simulcast, pa ako vam se svidja... Ako ne, otidjite na pocetnu, pa birajte utakmicu koju zelite. Meni glat ide.
- BHF_Manijak
- Posts: 28537
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#13411 Re: Bundesliga
Ma porozna im je i teska odbrana, naprijed bi se moglo stosta napraviti. Ali ti odmah naumpadne da bi i Pool mogao s juniorima u odbrani krenuti.

PS Baily odlican.

PS Baily odlican.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#13412 Re: Bundesliga
Ma kakvi, umotaćemo Matipa u spužve kakve do tada a Lovrena kod hodže kakvog odvesti 
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#13415 Re: Bundesliga
Bayer beton sa Boszom.
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#13416 Re: Bundesliga
Ovo je bilo prvo odlucujuce kolo.
Ako BVB ne izgubi 06.04. to je to.
Ako BVB ne izgubi 06.04. to je to.
- vicious
- Posts: 7668
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13419 Re: Bundesliga
Kakav je kralj onaj Peter Bosz 
Vodi protiv Bajerna 2:1 i u 85.minuti ne pojačava sredinu ili odbranu, nego ubacuje svježeg napadača, i baš taj Alario zabije gol
Vodi protiv Bajerna 2:1 i u 85.minuti ne pojačava sredinu ili odbranu, nego ubacuje svježeg napadača, i baš taj Alario zabije gol
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#13420 Re: Bundesliga
U BVBu je recimo bio truba.
Ali nevjerovatno koliko je Bayern tanak i neorganizovan. Nikakve ideje, nesiguran golman i jos gora odbrana. Bas im treba dobar remont.
Ali nevjerovatno koliko je Bayern tanak i neorganizovan. Nikakve ideje, nesiguran golman i jos gora odbrana. Bas im treba dobar remont.
- vicious
- Posts: 7668
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13421 Re: Bundesliga
A nije on bio baš truba, imao je on i tu strašan početak sezone, mislim 7 uzastopnih pobjeda ili tako nešto, ali i kad su protivnici provalili njegov sistem igre uporno je insistirao na toj visokoj odbrani, iako nije imao igrače za to (Sokratis). I ta tvrdoglavost ga je koštala posla.Nadzorna_ploca wrote:U BVBu je recimo bio truba.
Ali nevjerovatno koliko je Bayern tanak i neorganizovan. Nikakve ideje, nesiguran golman i jos gora odbrana. Bas im treba dobar remont.
Mislim da bi puno bolje to izgledalo da je recimo imao Dialla, Akanjija i Zagadoua (u ovosezonskoj formi).
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13423 Re: Bundesliga
Kako je Borussia Mönchengladbach druga ako nije bitna gol razlika
Tako kaze rumenko hEnes
Tako kaze rumenko hEnes
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83491
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#13424 Re: Bundesliga
Dobar je on meni bio i u Be Fau Be....kako je brat stao visoko protiv Reala npr.vicious wrote:Kakav je kralj onaj Peter Bosz
Vodi protiv Bajerna 2:1 i u 85.minuti ne pojačava sredinu ili odbranu, nego ubacuje svježeg napadača, i baš taj Alario zabije gol
- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#13425 Re: Bundesliga
Oj Stuttgarte 


