ako misloite da je tamo fino napravite sranje i idite u zatvor
ha ja
kloniran wrote:fino je znati da ljudi podrzavaju i placaju kroz porez bildanje kriminalaca u zatvorima koji ce nastaviti isti posao kad izađu iz zatvora koji opet mi poreski obaveznici placamo
vi kojima se to sviđa okupite se i osnujte neki fond solidarnosti red bi bio, i naguzite se kad vas isti zaskoci negdje u prolazu

Čovjek u zatvoru radi krivičnog djela koje je počinio (nije bitno kojeg) ima pravo na GODIŠNJI ODMOR! OD ČEGA?!?!Prema podacima bh. zatvora, 35 osuđenika je u bijegu - nisu se vratili sa korištenja pogodnosti. Među njima je bio i Dominik Ilijašević Como koji je u KPZ-u Mostar izdržavao petnaestogodišnju zatvorsku kaznu zbog ratnog zločina i ubistva. Radeći u zatvorskoj biblioteci, Ilijašević je stekao mogućnost da na slobodi provede mjesec dana godišnjeg odmora na koji je pušten 23. augusta 2013. godine. Sa tog godišnjeg odmora se nije vratio.
a ja prekjuče djetetu plaćam sirup 18 KM i ako imam uredno izmireno zdravstveno osiguranje više od decenije...svi zatvorenici imaju besplatno zdravstveno osiguranje svi pregledi se obavljaju u zatvoru.
fakat, u zatvor kad sve dopizdi malo odmoriti, onda izaci na godisnji kad zatvor dojadiO'zone wrote:Daš kriminalcima da čuvaju kriminalce i to je "beginning of beautiful friendship"![]()
https://www.klix.ba/vijesti/bih/mitom-d ... /170522011
Al ovaj mi je dio vrh
Čovjek u zatvoru radi krivičnog djela koje je počinio (nije bitno kojeg) ima pravo na GODIŠNJI ODMOR! OD ČEGA?!?!Prema podacima bh. zatvora, 35 osuđenika je u bijegu - nisu se vratili sa korištenja pogodnosti. Među njima je bio i Dominik Ilijašević Como koji je u KPZ-u Mostar izdržavao petnaestogodišnju zatvorsku kaznu zbog ratnog zločina i ubistva. Radeći u zatvorskoj biblioteci, Ilijašević je stekao mogućnost da na slobodi provede mjesec dana godišnjeg odmora na koji je pušten 23. augusta 2013. godine. Sa tog godišnjeg odmora se nije vratio.![]()
![]()
![]()
A vamo jađo rinta kod privatnika i nema pravo ni na slobodnu Nedjelju ni na bolovanje, NIŠTA![]()
Pa onda pogledaš prehranu, pa medicinsku dijagnostiku koju čak ni ljudi na slobodi nemajua ja prekjuče djetetu plaćam sirup 18 KM i ako imam uredno izmireno zdravstveno osiguranje više od decenije...svi zatvorenici imaju besplatno zdravstveno osiguranje svi pregledi se obavljaju u zatvoru.
Hadže, šta reći...država za zatvorenika.
Čak i steroidi.Naslovnica wrote:Negdje je pisalo da se za potrebe zatvorenika nabavljaju proteini, iz budžeta?!
Za steroide ne vjerujem, mada je sve moguće.SmokingMan wrote:Čak i steroidi.Naslovnica wrote:Negdje je pisalo da se za potrebe zatvorenika nabavljaju proteini, iz budžeta?!
imam poznanika tamo, biceps mu narast'o za 15cm u dvije godine, izlazi uskoroSmokingMan wrote:Ma ljudi,tamo se jede zlatnim kašikama.
oloscina smrdljiva
jel bilo Nezire mi i metakNaslovnica wrote:Pozdravio ga Džiba
Čim izađe opistutće se.Pica,ćevapi,janjetina,biftek,piva,sve što se propustilo u međuvremenu:DVelkoski wrote:imam poznanika tamo, biceps mu narast'o za 15cm u dvije godine, izlazi uskoroSmokingMan wrote:Ma ljudi,tamo se jede zlatnim kašikama.
Ovaj već 2X upucan 2011 i 2015vješalica wrote:
oloscina smrdljiva
ukucajte u ggoohle anes mesic i sve cete vidjeti o kakvom je olosu i propalici rijec
Aha,isto tebe sad jaran upuca i neko napise ovo.Nista bolji nije bio od njega cak su skupa sranja radili.supercali wrote:Ovome ko je pucao smanjiti godinu zatvora za drustveno koristan rad
pa nek i njega neko odradi i et, dva imbecila u provinciji manjeLjakan wrote:Aha,isto tebe sad jaran upuca i neko napise ovo.Nista bolji nije bio od njega cak su skupa sranja radili.supercali wrote:Ovome ko je pucao smanjiti godinu zatvora za drustveno koristan rad