Demokratska fronta Željko Komšić

Post Reply
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#13401 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by VjecitiStudent »

madner wrote:
Ned071 wrote:
madner wrote:Pa ti tvrdis da je to njegova zasluga, googlanje je na tebi.


Tacno, no zbog Pruda bi Tihica trebalo streljat. :D
uzroci posljedice. da je prosao ap paket, prud bi bio mjesto u mjesnoj zajednici zvanoj rs...
Sada brkas sta su uzroci i posljedice.
Posljedica odbijanja AP je zastoj.
Posljedica Pruda je potpuni zaokret MZ bez mehanizma deblokade.
Netačno, potpuni zaokret rogova u vreći na temu BiH, koju popularno zovemo kao MZ se desio puno prije Pruda, nakon odbijanja Aprilskog paketa.
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#13402 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Ne, nakon odbijanja AP je ideja bila sacekati jedan izborni ciklus.
Nakon Pruda je druga politika.
User avatar
shibonja
Posts: 1724
Joined: 29/05/2006 08:37
Location: Cogito, ergo sum

#13403 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shibonja »

Emire Suljagicu,svaka ti je zlatna !
Jedva cekam da ti ime zaokruzim!
Area_51
Posts: 962
Joined: 03/09/2007 00:09
Location: Rodjeni Sarajlija

#13404 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Area_51 »

rajvosa1 wrote:
oakville wrote:
Corto Maltese wrote:Zaista ne bih bio u Komšićevoj ili Suljagićevoj koži, kad ih provalite.
Sretni su ako sve završi na perju i katranu.
Evo pročitali smo ih, cjeli DF sve ubleha do ublehe, sad nam predloži za koga da glasamo umjesto njih ?
Za NS ili SDA
Ni za koga. Sadasnja politicka ponuda je jako siromasna.

NS se sveo na to da Pedja Kojovic ima budzetsku platu, sva je kampanja priredjena radi toga. Toliko nevjerovatno glupih (izvinjavam se na izrazu) i pravno neutemeljenih stvari (kao izraz »NISTAVOST« umjesto »NISTAVNOST« koji Kojovic rece vise puta (dakle nije lapsus) odavno nisam cuo. NS je imala moju podrsku, dok ih nisam dovoljno upoznao. To je stranka ublehe i politickog propuha, za uhljebljenje propalih scenarista i inih filmadzija. Nista drugo.

SDP je talentirano kadrovski nepismen, stavljajuci na liste one sto znaju da nije po zakonu ali im se zuri, odnosno osobe bez potrebnih znanja. Mene na drzavnom nivou ne mogu neka djeca bez fakulteta predstavljati, propali veterinari ili neki tamo arheolozi koji su umislili da su politicari. Taj kadrovski promasaj SDP se cesto dogadja da bi dobio moje povjerenje.

DF dok nije dodao imenu - (povlaka) Zeljko Komsic licio je na neku alternativu. Poslije prosirenja imena stranke i naprasnim dolaskom Emira Suljagica, ispostavilo se ono sto smo ranije govorili, da su on i njegovi pajtasi napravili stranku za sebe, gdje je Zeljko Komsic samo paravan oko koga ce se okupiti. Neka se niko ne ljuti, ja veceg lazova od Emira Suljagica odavno nisam vidio (ne znam ga licno, vec pratim njegove scenske nastupe). Kad dodas jos da covjek tuce zene, takav mene ne moze ni u ludilu predstavljati.

SDA - demokratija, nula poena, svedeno na pet familija.

SBB - nema sanse, jer smatram zaludjenim sve one koji pored ociju ne vide da se Fahrudin Radoncic obogatio na lopovluku i kradjama, izgleda i ubistvima, tako da ne mogu smatrati ozbiljnim bilo koga ko toga Radoncica smatra ozbiljnim politicarem ili biznismenom. Njemu stranka sluzi da spasi zivu glavu od zatvora, nista drugo.

Svi oni SDU, USD, Zivko Budimir, sluze da Nermin Pecanac, Zivko Budimir ili Miro Lazovic imaju budzetske plate, neka iskusnije verzija NS, koji se sveo samo na Pedju Kojovica, koji ce ostat bez posla ako ne bude izabran.

Ove godine, Izbori idu bez mene. Necu da glasam, hvala lijepo dok ne dodje neko kome se moze iskreno vjerovati.
Last edited by Area_51 on 23/09/2014 11:27, edited 2 times in total.
goibos
Posts: 341
Joined: 15/10/2009 12:42

#13405 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by goibos »

DF je već u koaliciji sa SBBom i to je osnovni razlog zbog kojeg ne treba glasti za njih...
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#13406 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

goibos wrote:DF je već u koaliciji sa SBBom i to je osnovni razlog zbog kojeg ne treba glasti za njih...
Za koga treba?


----------------------------------
...s tipfeler masine...
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#13407 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

Area_51 wrote:
rajvosa1 wrote:
oakville wrote:
Evo pročitali smo ih, cjeli DF sve ubleha do ublehe, sad nam predloži za koga da glasamo umjesto njih ?
Za NS ili SDA
Ni za koga. Sadasnja politicka ponuda je jako siromasna.

NS se sveo na to da Pedja Kojovic ima budzetsku platu, sva je kampanja priredjena radi toga. Toliko nevjerovatno glupih (izvinjavam se na izrazu) i pravno neutemeljenih stvari (kao izraz »NISTAVOST« umjesto »NISTAVNOST« koji Kojovic rece vise puta (dakle nije lapsus) odavno nisam cuo. NS je imala moju podrsku, dok ih nisam dovoljno upoznao. To je stranka ublehe i politickog propuha, za uhljebljenje propalih scenarista i inih filmadzija. Nista drugo.

SDP je talentirano kadrovski nepismen, stavljajuci na liste one sto znaju da nije po zakonu ali im se zuri, odnosno osobe bez potrebnih znanja. Mene na drzavnom nivou ne mogu neka djeca bez fakulteta predstavljati, propali veterinari ili neki tamo arheolozi koji su umislili da su politicari. Taj kadrovski promasaj SDP se cesto dogadja da bi dobio moje povjerenje.

DF dok nije dodao imenu - (povlaka) Zeljko Komsic licio je na neku alternativu. Poslije prosirenja imena stranke i naprasnim dolaskom Emira Suljagica, ispostavilo se ono sto smo ranije govorili, da su on i njegovi pajtasi napravili stranku za sebe, gdje je Zeljko Komsic samo paravan oko koga ce se okupiti. Neka se niko ne ljuti, ja veceg lazova od Emira Suljagica odavno nisam vidio (ne znam ga licno, vec pratim njegove scenske nastupe). Kad dodas jos da covjek tuce zene, takav mene ne moze ni u ludilu predstavljati.

SDA - demokratija, nula poena, svedeno na pet familija.

SBB - nema sanse, jer smatram zaludjenim sve one koji pored ociju ne vide da se Fahrudin Radoncic obogatio na lopovluku i kradjama, izgleda i ubistvima, tako da ne mogu smatrati ozbiljnim bilo koga ko toga Radoncica smatra ozbiljnim politicarem ili biznismenom. Njemu stranka sluzi da spasi zivu glavu od zatvora, nista drugo.

Svi oni SDU, USD, Zivko Budimir, sluze da Nermin Pecanac, Zivko Budimir ili Miro Lazovic imaju budzetske plate, neka iskusnije verzija NS, koji se sveo samo na Pedju Kojovica, koji ce ostat bez posla ako ne bude izabran.

Ove godine, Izbori idu bez mene. Necu da glasam, hvala lijepo dok ne dodje neko kome se moze iskreno vjerovati.
Sve ok. Postujem stav ali mi apstinencija nije jasna. Iz posta se moze zakljuciti da imas soli u glavi. Trebalo bi ti biti onda jasno kome apstinencija najvise odgovara.


----------------------------------
...s tipfeler masine...
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#13408 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

joint union wrote:
Corto Maltese wrote:
Emir je najzagriženiji i najzadrtiji predsjednički kandidat u sva tri naroda.
Ikad.
Manipulacija povratnicima, nosanje mrtvih kao odlikovanja, laži koje jedna drugu stižu... ne može to svako.
Svako ko smatra da takva osoba treba da bude predsjednik, mora glasati za njega.
Uvrijedio bih se da je drukčije.

Što se tiče završavanja, mislim da ti nije pametno da guraš tu priču.
Ukoliko dovoljno dugo istražuješ, na kraju ćeš uvijek nabasati na činjenicu da je, od svega što je u politici započeo, Emir je završio samo knjigu o Lagumdžiji.
Ma realno ne pada mi na pamet da se toliko udubljujem, a niti imam vremena. Ipak, mislim da bi ocjenu uspjesnosti tog projekta 1.mart trebali dati sami povratnici - glasaci u Srebrenici i Bratuncu (i drugdje ako ih ima), koji su jedini mjerodavni za to.
Ovo podvuceno ne bih se slozio da ne moze svako, naime moze i to svaki kandidat u bilo kojem nivou vlasti. Pa i gore od ovoga. To je nasa "politika" i vjerovatno smo je i zasluzili.
P.S. Zavrsio je i knjigu "Razglednica iz grobnice" ili tako nesto, zar ne?
Trudim se da budem precizan, zbog toga i piše:
"Ukoliko dovoljno dugo istražuješ, na kraju ćeš uvijek nabasati na činjenicu da je, od svega što je u politici započeo, Emir je završio samo knjigu o Lagumdžiji."
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#13409 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

Corto Maltese wrote:Zaista ne bih bio u Komšićevoj ili Suljagićevoj koži, kad ih provalite.
Sretni su ako sve završi na perju i katranu.
To ''perje i katran'' si ponovio već nekoliko puta, dobar fol, pročitali smo, u redu je ... :D
User avatar
joint union
Posts: 3004
Joined: 31/01/2006 09:54

#13410 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by joint union »

Corto Maltese wrote:
joint union wrote:
Corto Maltese wrote:
Emir je najzagriženiji i najzadrtiji predsjednički kandidat u sva tri naroda.
Ikad.
Manipulacija povratnicima, nosanje mrtvih kao odlikovanja, laži koje jedna drugu stižu... ne može to svako.
Svako ko smatra da takva osoba treba da bude predsjednik, mora glasati za njega.
Uvrijedio bih se da je drukčije.

Što se tiče završavanja, mislim da ti nije pametno da guraš tu priču.
Ukoliko dovoljno dugo istražuješ, na kraju ćeš uvijek nabasati na činjenicu da je, od svega što je u politici započeo, Emir je završio samo knjigu o Lagumdžiji.
Ma realno ne pada mi na pamet da se toliko udubljujem, a niti imam vremena. Ipak, mislim da bi ocjenu uspjesnosti tog projekta 1.mart trebali dati sami povratnici - glasaci u Srebrenici i Bratuncu (i drugdje ako ih ima), koji su jedini mjerodavni za to.
Ovo podvuceno ne bih se slozio da ne moze svako, naime moze i to svaki kandidat u bilo kojem nivou vlasti. Pa i gore od ovoga. To je nasa "politika" i vjerovatno smo je i zasluzili.
P.S. Zavrsio je i knjigu "Razglednica iz grobnice" ili tako nesto, zar ne?
Trudim se da budem precizan, zbog toga i piše:
"Ukoliko dovoljno dugo istražuješ, na kraju ćeš uvijek nabasati na činjenicu da je, od svega što je u politici započeo, Emir je završio samo knjigu o Lagumdžiji."
Ok, ja isao u vezi onog podvucenog gore, pa uvrstio i ovu knjigu u "politiku".
Isto tako, gledajuci ove fotografije te intervju nacelnika iz NG (u kojima se itekako "prislanjaju") ne bih rekao da projekat 1.mart nije zavrsen, no dobro, iskoristicu tvoje rijeci: "zavisi od ugla gledanja".
Ovo za Tihog ozbiljan ili se zahebavas?
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#13411 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dustaban »

Da mi lijepo rezimiramo: Komsic i Suljagic su karikature... za koje cemo glasati, jer svi drugi su smrtovnice!
:mrgreen:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59310
Joined: 15/12/2008 16:53

#13412 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ultima_palabra »

Banksy wrote:
Corto Maltese wrote:Zaista ne bih bio u Komšićevoj ili Suljagićevoj koži, kad ih provalite.
Sretni su ako sve završi na perju i katranu.
To ''perje i katran'' si ponovio već nekoliko puta, dobar fol, pročitali smo, u redu je ... :D
Čeka da ga SDA-ovci pohvale, onda možemo ići dalje s temom :D
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#13413 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Oni ne kontaju asocijaciju, tako da mozemo jos cekati. :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#13414 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

Saćemo urgirat .. :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59310
Joined: 15/12/2008 16:53

#13415 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ultima_palabra »

madner wrote:Oni ne kontaju asocijaciju, tako da mozemo jos cekati. :D
:mrgreen:
User avatar
joint union
Posts: 3004
Joined: 31/01/2006 09:54

#13416 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by joint union »

ultima_palabra wrote:
Banksy wrote:
Corto Maltese wrote:Zaista ne bih bio u Komšićevoj ili Suljagićevoj koži, kad ih provalite.
Sretni su ako sve završi na perju i katranu.
To ''perje i katran'' si ponovio već nekoliko puta, dobar fol, pročitali smo, u redu je ... :D
Čeka da ga SDA-ovci pohvale, onda možemo ići dalje s temom :D
Kad spomenes perje i katran SDA-ovci se razbjeze k'o u crtanom.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#13417 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

joint union wrote: Ok, ja isao u vezi onog podvucenog gore, pa uvrstio i ovu knjigu u "politiku".
Isto tako, gledajuci ove fotografije te intervju nacelnika iz NG (u kojima se itekako "prislanjaju") ne bih rekao da projekat 1.mart nije zavrsen, no dobro, iskoristicu tvoje rijeci: "zavisi od ugla gledanja".
Ovo za Tihog ozbiljan ili se zahebavas?
Citiraću Suljagića: "Moj posao u 1. Martu je završen. Ja sam potrebniji na drugom mjestu, ovi što ostaju će nastaviti aktivnosti... "
Uvidu u službenu stranicu 1. Marta, lako je provjeriti i uvidjeti da aktivnosti nema.
A Emir zna, da bi ih trebalo biti, jer, ne ulazeći u raspravu o ideji 1. Marta, posao koji su naumili da obave ni slučajno nije mogao biti završen u aprilu 2014. Najbolje je to vidljivo iz odnosa prijavljenih za glasanje iz inostranstva i onih koji su se odazvali na izbore 2010. Odnos je bio otprilike 55-60%. Što će reći da je prva faza nagovoriti ljude da se prijave, a drugi par cipela je podsjetiti ih na to da izađu na izbore. 42000 prijavljenih ne znaći 42000 na glasačkim mjestima. Dakle, posao traje do 12. oktobra, ali glavni baja ima važnija posla. Važniji posao je, od početka, bio dio tala. Samo je bilo pitanje trenutka do kad će se to tajiti.
O aroganciji koja izbija iz: "Ja imam važnija posla..." neću ni raspravljati.
Samo je falilo da doda"... a vi miševi, nastavite..."
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#13418 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Problem sa tom tezom je sto onda ispade da je Suljagic zasluzan za sve napore 1. Marta, ako nema nikakvih aktivnosti nakon sto je otisao. Sto je znatno veci plus od minusa da nije ostao do kraja.
User avatar
joint union
Posts: 3004
Joined: 31/01/2006 09:54

#13419 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by joint union »

Corto Maltese wrote:
joint union wrote: Ok, ja isao u vezi onog podvucenog gore, pa uvrstio i ovu knjigu u "politiku".
Isto tako, gledajuci ove fotografije te intervju nacelnika iz NG (u kojima se itekako "prislanjaju") ne bih rekao da projekat 1.mart nije zavrsen, no dobro, iskoristicu tvoje rijeci: "zavisi od ugla gledanja".
Ovo za Tihog ozbiljan ili se zahebavas?
Citiraću Suljagića: "Moj posao u 1. Martu je završen. Ja sam potrebniji na drugom mjestu, ovi što ostaju će nastaviti aktivnosti... "
Uvidu u službenu stranicu 1. Marta, lako je provjeriti i uvidjeti da aktivnosti nema.
A Emir zna, da bi ih trebalo biti, jer, ne ulazeći u raspravu o ideji 1. Marta, posao koji su naumili da obave ni slučajno nije mogao biti završen u aprilu 2014. Najbolje je to vidljivo iz odnosa prijavljenih za glasanje iz inostranstva i onih koji su se odazvali na izbore 2010. Odnos je bio otprilike 55-60%. Što će reći da je prva faza nagovoriti ljude da se prijave, a drugi par cipela je podsjetiti ih na to da izađu na izbore. 42000 prijavljenih ne znaći 42000 na glasačkim mjestima. Dakle, posao traje do 12. oktobra, ali glavni baja ima važnija posla. Važniji posao je, od početka, bio dio tala. Samo je bilo pitanje trenutka do kad će se to tajiti.
O aroganciji koja izbija iz: "Ja imam važnija posla..." neću ni raspravljati.
Samo je falilo da doda"... a vi miševi, nastavite..."
Ispade 1.mart = projekat jednog covjeka. Nema covjeka, nema projekta.
Pa kakav je to onda covjek kad je sam(?) uspio uraditi ono sto sve vodece (uslovno receno bosnjacke) stranke nisu uspjele za 20 godina, a u sta su se (svaka redom) zaklinjali (aneks 7, povratak izbjeglica...)?
Pa kakav je to onda covjek kad je sam(?) uspio pokrenuti projekat na kojeg se sad kaleme vodece (uslovno receno bosnjacke) stranke i to bez ikakve pomoci sa strane?
Pa kakav je to onda covjek kad je sve to isplanirao za svoju predizbornu kampanju 2 godine unaprijed znajuci sta ce se i kako sve odvijati?
User avatar
Altsa
Posts: 9265
Joined: 19/03/2004 18:31

#13420 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Altsa »

Corto Maltese wrote:1. Mart, ili bilo koji drugi NVO, kao paravan za nečiju političku kampanju ne treba da postoji.
Dalekovidost? Može se i tako nazvati, zavisi od ugla gledanja.
Emir je prije dvije godine osnovao NVO da mu bude reklamni pano za buduću predsjedničku kampanju.
Ako bismo tako mjerili dalekovidost, onda bi, mirne duše, svakog studenta mogli zvati prorokom.
Zbog toga što je upisao fakultet da bi nakon 3-4 godine postao inženjer, ekonomista ili nešto treće.
sve da je i tako a nije 1.mart je jedini (ja ga zovem politicki pokret) koji mogu da razjedinjene bosnjacke glasove ujedine u jedan glas i njihov trud da dijaspora glasa kako bi se parlamentarna slika u rs promijenila je svakako za pohvalu. u 1. martu se nalaze stranke za koje ja nikad nisam niti cu ikad glasati ali ocito je da se drugacije nije moglo i ne bih 1. mart toliko osudivao i sve njih stavljao kroz prizmu Emira kao predsjednickog kandidata pogotovo sto on nije vise aktivan u 1.martu
User avatar
Mister Yes
Posts: 5730
Joined: 05/02/2013 12:35
Location: In a world of magnets and miracles

#13421 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Mister Yes »

madner wrote:Problem sa tom tezom je sto onda ispade da je Suljagic zasluzan za sve napore 1. Marta, ako nema nikakvih aktivnosti nakon sto je otisao. Sto je znatno veci plus od minusa da nije ostao do kraja.
Ja koliko vidim Suljagiću niko ne spori da je sposoban. Kod njega je sporan karakter.
Kod Komšića je pak obratno.
User avatar
Mister Yes
Posts: 5730
Joined: 05/02/2013 12:35
Location: In a world of magnets and miracles

#13422 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Mister Yes »

joint union wrote: Ispade 1.mart = projekat jednog covjeka. Nema covjeka, nema projekta.
Pa kakav je to onda covjek kad je sam(?) uspio uraditi ono sto sve vodece (uslovno receno bosnjacke) stranke nisu uspjele za 20 godina, a u sta su se (svaka redom) zaklinjali (aneks 7, povratak izbjeglica...)?
Pa kakav je to onda covjek kad je sam(?) uspio pokrenuti projekat na kojeg se sad kaleme vodece (uslovno receno bosnjacke) stranke i to bez ikakve pomoci sa strane?
Pa kakav je to onda covjek kad je sve to isplanirao za svoju predizbornu kampanju 2 godine unaprijed znajuci sta ce se i kako sve odvijati?
Sposoban. I ujedno kvaran ko kvaran zub.
Ima još jedan takav ali doduše taj je u RS-u.
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#13423 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dustaban »

Mister Yes wrote: Ja koliko vidim Suljagiću niko ne spori da je sposoban. Kod njega je sporan karakter.
Kod Komšića je pak obratno.
DEMOKRATSKA FRONTA - ZELJKO SULJAGIC
User avatar
joint union
Posts: 3004
Joined: 31/01/2006 09:54

#13424 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by joint union »

Mister Yes wrote:
joint union wrote: Ispade 1.mart = projekat jednog covjeka. Nema covjeka, nema projekta.
Pa kakav je to onda covjek kad je sam(?) uspio uraditi ono sto sve vodece (uslovno receno bosnjacke) stranke nisu uspjele za 20 godina, a u sta su se (svaka redom) zaklinjali (aneks 7, povratak izbjeglica...)?
Pa kakav je to onda covjek kad je sam(?) uspio pokrenuti projekat na kojeg se sad kaleme vodece (uslovno receno bosnjacke) stranke i to bez ikakve pomoci sa strane?
Pa kakav je to onda covjek kad je sve to isplanirao za svoju predizbornu kampanju 2 godine unaprijed znajuci sta ce se i kako sve odvijati?
Sposoban. I ujedno kvaran ko kvaran zub.
Ima još jedan takav ali doduše taj je u RS-u.
:) to kvaran je kod nas potreban (ali ne i dovoljan) uslov da bi se uopste mogao baviti politikom. Nadji jednog (politicara) neiskvarenog ja ti platim pivu.
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#13425 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Mister Yes wrote:
madner wrote:Problem sa tom tezom je sto onda ispade da je Suljagic zasluzan za sve napore 1. Marta, ako nema nikakvih aktivnosti nakon sto je otisao. Sto je znatno veci plus od minusa da nije ostao do kraja.
Ja koliko vidim Suljagiću niko ne spori da je sposoban. Kod njega je sporan karakter.
Kod Komšića je pak obratno.
To je tek posebno glupa teza.
Komsic je za manje od dvije godine osnovao i organizovao stranku koja ce biti pri vrhu BiH politicke scene.
Post Reply