Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
User avatar
SaraFina
Posts: 24420
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13376 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Alfons Kauders wrote:
SaraFina wrote:Ja ti opet ponavljam za ovo zaoštravanje ionako loših medjunacionalnih odnosa krivci su:

KGK i RH

Čović i HDZ.

Da se zna.
Upravo. Da ne bude neke zabune, kad padne krv ili mrtva glava, onda ce biti potrebno jasno reci cija je to zasluga.

Da Novak i Volta slucajno pogresno ne protumace - nije mi nimalo bitno da li ce Hrvat ubiti Bosnjaka ili obratno.

HDZ se istinski trudi da do toga dodje, kao i Hrvatska.

Ako do toga dodje, HDZ cu smatrati odgovornim.
Zasluga onih koji su priželjkivali takav scenario jer ne mogu očigledno nametnuti svoju političku volju u BiH.
Ove njihove bolesne gluposti i upornost prevazišle su i Dodikov debilizam.
Pa molim lijepo. Evropa treba znati da nije bosanski džihadlija poludio, nego da su poludjeli susjedni fašisti i njihova bolesna retorika.
User avatar
SaraFina
Posts: 24420
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13377 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

volta dzontra wrote:
SaraFina wrote:Ne dapri Džontra. Ovo nije jedini slučaj. Alfons ti je već napisao dva u par proteklih nedelja.

Izmedju ostalog i izjava visokog policijskog dužnosnika da gradjaniki BiH a bošnjačke nacionalnosti ne može garantovati sigurnost u Neumu. I njenom maloljetnom djetetu i familiji.
Sijes mrznju. Ako mislis na onu ljubavnu aferu u Neumu onda ako je neka drotina izvalio glupost ima disciplinska. Ako si ikad bila u Neumu u sezoni vidjela bi da od neke "hrvatske ugroze i sovinizma" nema nista.
Ako mislis na Kiseljak i frustriranu pijanduru koja se istresla na zeni ima kazneni zakon i za to.

Ovo sto pisete i kako interpretirate te dogadjaje je bolesno. Ako mene ko Hrvata netko nalomi u kafani u Sarajevu (pravog, krivog, slucajno, nemjerno) treba samo zlobe i idiot od novinara da vasom tehnikom napravi medjunacionalni incident.

Mene su po Sarajevu "prc.ili" po salterima cak uvijeno sugerirajuci da im se ne svidja moje ime ili jezik kojim se obracam. Statisticki je to u jednom od sto slucajeva. I sta sad. Stvarnost je da zivimo u drustvu gdje su pojedinici spremni kinjiti drukcije..

Histerija koji oko toga stvarate ti i tebi slicni je za zamislit se ozbiljno.

Sijem istinu. Mržnju siju tvoji politički prestavnici i RH na čelu sa KGK.
Ljubavna drama nije sporna, sporna je izjava visokog dužnosnika MUP-a. Isto tako ovo je drugi incident u Kiseljaku. Već je bio jedan sa pokrivenom ženom i njenom malodobnom kćerkom.
Vaši politički prestavnici i HR sa KGK neće uspjeti svoje neuspjehe maskirati incidentom s nekim Mujom bombašem. Fašisti.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#13378 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

volta dzontra wrote:
SaraFina wrote:Ne dapri Džontra. Ovo nije jedini slučaj. Alfons ti je već napisao dva u par proteklih nedelja.

Izmedju ostalog i izjava visokog policijskog dužnosnika da gradjaniki BiH a bošnjačke nacionalnosti ne može garantovati sigurnost u Neumu. I njenom maloljetnom djetetu i familiji.
Sijes mrznju. Ako mislis na onu ljubavnu aferu u Neumu onda ako je neka drotina izvalio glupost ima disciplinska. Ako si ikad bila u Neumu u sezoni vidjela bi da od neke "hrvatske ugroze i sovinizma" nema nista.
Ako mislis na Kiseljak i frustriranu pijanduru koja se istresla na zeni ima kazneni zakon i za to.

Ovo sto pisete i kako interpretirate te dogadjaje je bolesno. Ako mene ko Hrvata netko nalomi u kafani u Sarajevu (pravog, krivog, slucajno, nemjerno) treba samo zlobe i idiot od novinara da vasom tehnikom napravi medjunacionalni incident.

Mene su po Sarajevu "prc.ili" po salterima cak uvijeno sugerirajuci da im se ne svidja moje ime ili jezik kojim se obracam. Statisticki je to u jednom od sto slucajeva. I sta sad. Stvarnost je da zivimo u drustvu gdje su pojedinici spremni kinjiti drukcije..

Histerija koji oko toga stvarate ti i tebi slicni je za zamislit se ozbiljno.
Dakle, ukazivanje na obavjestajno-propagandnu hajku koju u BiH vode RH i HDZ je sirenje mrznje?

Ne govori se ovdje o pojedinacnim slucajevima koliko o motivaciji i podrsci ljudima koji ovo cine.

Ta podrska i motivacija su HDZ i politika Republike Hrvatske.
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#13379 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by megaman4 »

SaraFina wrote:
Alfons Kauders wrote:
SaraFina wrote:Ja ti opet ponavljam za ovo zaoštravanje ionako loših medjunacionalnih odnosa krivci su:

KGK i RH

Čović i HDZ.

Da se zna.
Upravo. Da ne bude neke zabune, kad padne krv ili mrtva glava, onda ce biti potrebno jasno reci cija je to zasluga.

Da Novak i Volta slucajno pogresno ne protumace - nije mi nimalo bitno da li ce Hrvat ubiti Bosnjaka ili obratno.

HDZ se istinski trudi da do toga dodje, kao i Hrvatska.

Ako do toga dodje, HDZ cu smatrati odgovornim.
Zasluga onih koji su priželjkivali takav scenario jer ne mogu očigledno nametnuti svoju političku volju u BiH.
Ove njihove bolesne gluposti i upornost prevazišle su i Dodikov debilizam.
Pa molim lijepo. Evropa treba znati da nije bosanski džihadlija poludio, nego da su poludjeli susjedni fašisti i njihova bolesna retorika.
HDZ najvise stete nanosi upravo hrvatskom puku. Svaki dan slusam o masovnom odlasku Hrvata iz BiH. Sad ce ispasti po Kolindi i Covicu da su Bosnjaci krivi?
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#13380 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

SaraFina wrote:
Alfons Kauders wrote: Upravo. Da ne bude neke zabune, kad padne krv ili mrtva glava, onda ce biti potrebno jasno reci cija je to zasluga.

Da Novak i Volta slucajno pogresno ne protumace - nije mi nimalo bitno da li ce Hrvat ubiti Bosnjaka ili obratno.

HDZ se istinski trudi da do toga dodje, kao i Hrvatska.

Ako do toga dodje, HDZ cu smatrati odgovornim.
Zasluga onih koji su priželjkivali takav scenario jer ne mogu očigledno nametnuti svoju političku volju u BiH.
Ove njihove bolesne gluposti i upornost prevazišle su i Dodikov debilizam.
Pa molim lijepo. Evropa treba znati da nije bosanski džihadlija poludio, nego da su poludjeli susjedni fašisti i njihova bolesna retorika.
Da, jer ovo su posljedice kampanje koju HDZ vodi mjesecima, sto u BiH i Hrvatskoj, sto po Evropi i SAD.

I budali je jasno sta je cilj te hajke - izazivanje incidenata i sukoba kako bi se nasilnim sredstvima ostvarili politicki ciljevi u BiH.

I sad smo mi sovinisti sto to kazemo? :)
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#13381 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

megaman4 wrote: HDZ najvise stete nanosi upravo hrvatskom puku. Svaki dan slusam o masovnom odlasku Hrvata iz BiH. Sad ce ispasti po Kolindi i Covicu da su Bosnjaci krivi?
Da. Vec se krenulo s tom propagandom.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13382 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

megaman4 wrote:
HDZ najvise stete nanosi upravo hrvatskom puku. Svaki dan slusam o masovnom odlasku Hrvata iz BiH. Sad ce ispasti po Kolindi i Covicu da su Bosnjaci krivi?
To bi ti ga izgledalo nekako ovako: S druge SDA nanosi najviše koristi bošnjačkom puku. Svaki dan slušam o masovnom doseljavanju Bošnjaka u BiH.
Rugala se ruga.... Sva sreća pa tiu jednosmjerni odlasci u EU idu malo teže s BiH pasošom, ali kad je mušterija vruća ništa nije teško.
Last edited by Hafis on 21/09/2017 12:30, edited 1 time in total.
User avatar
SaraFina
Posts: 24420
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13383 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Misli Kolinda da je pametna, očigledno a i onaj mufljuz Čović. Sad će obzirom da je i država HR propast kako ekonomska tako i politička i to nakon turističke sezone sa rastom 1234% :D, pogoršanjem odnosa i sa neutralnim Madjarima, Slovencima i Srbima. ..skontala ona i Čović na izvući korist na osnovu islamofobije u BiH i naguziti jadnog naivnog Muju i Fatu mu ujedno.
Pa hoće ali u K.
User avatar
SaraFina
Posts: 24420
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13384 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Alfons Kauders wrote:
megaman4 wrote: HDZ najvise stete nanosi upravo hrvatskom puku. Svaki dan slusam o masovnom odlasku Hrvata iz BiH. Sad ce ispasti po Kolindi i Covicu da su Bosnjaci krivi?
Da. Vec se krenulo s tom propagandom.
Krivi su oni zbog svoje retardirane politike i nesposobnosti. Ljudi sele im iz Slavonije... ko je krivac u HR za to?
User avatar
volta dzontra
Posts: 1587
Joined: 06/03/2012 10:50

#13385 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by volta dzontra »

SaraFina wrote:
volta dzontra wrote:
SaraFina wrote:Ne dapri Džontra. Ovo nije jedini slučaj. Alfons ti je već napisao dva u par proteklih nedelja.

Izmedju ostalog i izjava visokog policijskog dužnosnika da gradjaniki BiH a bošnjačke nacionalnosti ne može garantovati sigurnost u Neumu. I njenom maloljetnom djetetu i familiji.
Sijes mrznju. Ako mislis na onu ljubavnu aferu u Neumu onda ako je neka drotina izvalio glupost ima disciplinska. Ako si ikad bila u Neumu u sezoni vidjela bi da od neke "hrvatske ugroze i sovinizma" nema nista.
Ako mislis na Kiseljak i frustriranu pijanduru koja se istresla na zeni ima kazneni zakon i za to.

Ovo sto pisete i kako interpretirate te dogadjaje je bolesno. Ako mene ko Hrvata netko nalomi u kafani u Sarajevu (pravog, krivog, slucajno, nemjerno) treba samo zlobe i idiot od novinara da vasom tehnikom napravi medjunacionalni incident.

Mene su po Sarajevu "prc.ili" po salterima cak uvijeno sugerirajuci da im se ne svidja moje ime ili jezik kojim se obracam. Statisticki je to u jednom od sto slucajeva. I sta sad. Stvarnost je da zivimo u drustvu gdje su pojedinici spremni kinjiti drukcije..

Histerija koji oko toga stvarate ti i tebi slicni je za zamislit se ozbiljno.

Sijem istinu. Mržnju siju tvoji politički prestavnici i RH na čelu sa KGK.
Ljubavna drama nije sporna, sporna je izjava visokog dužnosnika MUP-a. Isto tako ovo je drugi incident u Kiseljaku. Već je bio jedan sa pokrivenom ženom i njenom malodobnom kćerkom.
Vaši politički prestavnici i HR sa KGK neće uspjeti svoje neuspjehe maskirati incidentom s nekim Mujom bombašem. Fašisti.

Tocno. Sijes mrznju. Jesu li KGK izjave trebale biti pazljivije. Jesu. Treba jasno odvojiti vecinu Bosnjaka i radikalizirane zajednice.
Treba li sutjeti oko toga? Pa nisam bas siguran.
Ima sedam godina da je bivsi direktor OSE identificirao 3000 radijala u BiH kao prijetnju. Kavazovic je dizao buku oko paradzemata. Onaj Akademik je govorio "dolaze po nasu djecu"
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#13386 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

SaraFina wrote:
Alfons Kauders wrote:
Da. Vec se krenulo s tom propagandom.
Krivi su oni zbog svoje retardirane politike i nesposobnosti. Ljudi sele im iz Slavonije... ko je krivac u HR za to?
Pa mi. Osijek se iselio radi Maoce.

Narod popusi svakakve gluposti: SDA "brani" Sarajlije od zlocestog vodovoda i pokusava rijesiti problem, a tako ce dogodine HDZ "braniti" Hercegovce od mahnitih islamista koji ih tjeraju u Irsku i Njemacku.

I jedni i drugi ce osvojiti izbore bez problema. :)
Novak20
Posts: 15240
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#13387 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Novak20 »

Hafis wrote:
megaman4 wrote:
HDZ najvise stete nanosi upravo hrvatskom puku. Svaki dan slusam o masovnom odlasku Hrvata iz BiH. Sad ce ispasti po Kolindi i Covicu da su Bosnjaci krivi?
To bi ti ga izgledalo nekako ovako: S druge SDA nanosi najviše koristi bošnjačkom puku. Svaki dan slušam o masovnom doseljavanju Bošnjaka u BiH.
Rugala se ruga.... Sva sreća pa tiu jednosmjerni odlasci u EU idu malo teže s BiH pasošom, ali kad je mušterija vruća ništa nije teško.
Zbog tih EU pasoša, SDA nema računa da BiH ide u EU. Znaju kako bi se raja brzo ispalila da pobjegne od kuluka za male pare.
User avatar
volta dzontra
Posts: 1587
Joined: 06/03/2012 10:50

#13388 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by volta dzontra »

Hafis wrote:
megaman4 wrote:
HDZ najvise stete nanosi upravo hrvatskom puku. Svaki dan slusam o masovnom odlasku Hrvata iz BiH. Sad ce ispasti po Kolindi i Covicu da su Bosnjaci krivi?
To bi ti ga izgledalo nekako ovako: S druge SDA nanosi najviše koristi bošnjačkom puku. Svaki dan slušam o masovnom doseljavanju Bošnjaka u BiH.
Rugala se ruga.... Sva sreća pa tiu jednosmjerni odlasci u EU idu malo teže s BiH pasošom, ali kad je mušterija vruća ništa nije teško.
Ti se i dalje dobro zajebav.as ali kao doktor i statisticar bi trebao primijetiti ozbiljnu progresiju. Ovo je sovinisticka inflacija zadnji nekoliko mjeseci
User avatar
SaraFina
Posts: 24420
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13389 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Sijem istinu. Ateisica sam. Dakle ne postoji 0% šanse da branim paradžemate. Ni Islam kao religiju.
Branim svoj narod i to je moje lično pravo.

Krivci za kulminaciju medjunacionalne netrepeljivosti u porastu su :

RH i Kolinda G.K

I HDZ i Dragan Čović.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#13390 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

volta dzontra wrote:
SaraFina wrote:
volta dzontra wrote: Sijes mrznju. Ako mislis na onu ljubavnu aferu u Neumu onda ako je neka drotina izvalio glupost ima disciplinska. Ako si ikad bila u Neumu u sezoni vidjela bi da od neke "hrvatske ugroze i sovinizma" nema nista.
Ako mislis na Kiseljak i frustriranu pijanduru koja se istresla na zeni ima kazneni zakon i za to.

Ovo sto pisete i kako interpretirate te dogadjaje je bolesno. Ako mene ko Hrvata netko nalomi u kafani u Sarajevu (pravog, krivog, slucajno, nemjerno) treba samo zlobe i idiot od novinara da vasom tehnikom napravi medjunacionalni incident.

Mene su po Sarajevu "prc.ili" po salterima cak uvijeno sugerirajuci da im se ne svidja moje ime ili jezik kojim se obracam. Statisticki je to u jednom od sto slucajeva. I sta sad. Stvarnost je da zivimo u drustvu gdje su pojedinici spremni kinjiti drukcije..

Histerija koji oko toga stvarate ti i tebi slicni je za zamislit se ozbiljno.

Sijem istinu. Mržnju siju tvoji politički prestavnici i RH na čelu sa KGK.
Ljubavna drama nije sporna, sporna je izjava visokog dužnosnika MUP-a. Isto tako ovo je drugi incident u Kiseljaku. Već je bio jedan sa pokrivenom ženom i njenom malodobnom kćerkom.
Vaši politički prestavnici i HR sa KGK neće uspjeti svoje neuspjehe maskirati incidentom s nekim Mujom bombašem. Fašisti.

Tocno. Sijes mrznju. Jesu li KGK izjave trebale biti pazljivije. Jesu. Treba jasno odvojiti vecinu Bosnjaka i radikalizirane zajednice.
Treba li sutjeti oko toga? Pa nisam bas siguran.
Ima sedam godina da je bivsi direktor OSE identificirao 3000 radijala u BiH kao prijetnju. Kavazovic je dizao buku oko paradzemata. Onaj Akademik je govorio "dolaze po nasu djecu"
Dzuvo je pricao o "sigurnosno zanimljivim" osobama.

U prosjecnoj istrazi imas jednog osumnjicenog i desetak takvih, bilo da su svjedoci, jataci, clanovi porodice, ili lik koji je nekom od njih izdao stan.

Paradzemati broje nekoliko desetina ljudi, i IZ BiH nad njima nema punu kontrolu.

HNK ima 300,000 stanovnika, i HDZ kaze da dole nema kontrolu i ne moze garantovati sigurnost?

Sta je HNK u toj prici? Paradzemat?
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#13391 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

volta dzontra wrote:
Hafis wrote:
megaman4 wrote:
HDZ najvise stete nanosi upravo hrvatskom puku. Svaki dan slusam o masovnom odlasku Hrvata iz BiH. Sad ce ispasti po Kolindi i Covicu da su Bosnjaci krivi?
To bi ti ga izgledalo nekako ovako: S druge SDA nanosi najviše koristi bošnjačkom puku. Svaki dan slušam o masovnom doseljavanju Bošnjaka u BiH.
Rugala se ruga.... Sva sreća pa tiu jednosmjerni odlasci u EU idu malo teže s BiH pasošom, ali kad je mušterija vruća ništa nije teško.
Ti se i dalje dobro zajebav.as ali kao doktor i statisticar bi trebao primijetiti ozbiljnu progresiju. Ovo je sovinisticka inflacija zadnji nekoliko mjeseci
Doktor statisticar je stranacki kadar.

Stranka se od prosle godine bori da proizvede ovo stanje.

Smeta ti sovinizam?

Zali se njegovim stranackim kolegama i Zagrebu.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#13392 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

SaraFina wrote:Sijem istinu. Ateisica sam. Dakle ne postoji 0% šanse da branim paradžemate. Ni Islam kao religiju.
Branim svoj narod i to je moje lično pravo.

Krivci za kulminaciju medjunacionalne netrepeljivosti u porastu su :

RH i Kolinda G.K

I HDZ i Dragan Čović.
Takodjer.

Kome nesto smeta, nek se zali odgovornim.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13393 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/klub-hr ... /170921050

Klub Hrvata u Domu naroda PFBiH napao medije: Prestanite nad nama vršiti hajku

Nsadam se da je taj žestoki napad odbijen i da je crta bojišnice ostala nepromijenjena.
Jebote, novinara i govana. ..napao medije :D
User avatar
SaraFina
Posts: 24420
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13394 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Alfons Kauders wrote:
Pa mi. Osijek se iselio radi Maoce.

Narod popusi svakakve gluposti: SDA "brani" Sarajlije od zlocestog vodovoda i pokusava rijesiti problem, a tako ce dogodine HDZ "braniti" Hercegovce od mahnitih islamista koji ih tjeraju u Irsku i Njemacku.

I jedni i drugi ce osvojiti izbore bez problema. :)

Kolindini proseri su otišli dalje od neke šuplje predizborne ili šta ja znam. Oni u RH kad guraju tu priču lože puk na Srbe. S nama to kod nekog Štefa ne pali. Njemu je Bošnjo nepoznanica i ne vidi opasnost.
Novak20
Posts: 15240
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#13395 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Novak20 »

Alfons Kauders wrote:
Dzuvo je pricao o "sigurnosno zanimljivim" osobama.

U prosjecnoj istrazi imas jednog osumnjicenog i desetak takvih, bilo da su svjedoci, jataci, clanovi porodice, ili lik koji je nekom od njih izdao stan.

Paradzemati broje nekoliko desetina ljudi, i IZ BiH nad njima nema punu kontrolu.

HNK ima 300,000 stanovnika, i HDZ kaze da dole nema kontrolu i ne moze garantovati sigurnost?

Sta je HNK u toj prici? Paradzemat?
Zar je to rekao HDZ ? Kojim povodom ?
User avatar
SaraFina
Posts: 24420
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13396 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Alfons Kauders wrote:
SaraFina wrote:Sijem istinu. Ateisica sam. Dakle ne postoji 0% šanse da branim paradžemate. Ni Islam kao religiju.
Branim svoj narod i to je moje lično pravo.

Krivci za kulminaciju medjunacionalne netrepeljivosti u porastu su :

RH i Kolinda G.K

I HDZ i Dragan Čović.
Takodjer.

Kome nesto smeta, nek se zali odgovornim.

Šovinizam je kad braniš svoje. Za prosječnog BH Hrvata. Ali kad trubi o islamu i vehabijama, te Bošnjake opisuje sve kao takve, on ili njegovi nacionalni predstavnici to valjda zaštita hr nacionalnog interesa? Odbrana kršćanske Eu? :D
DonieBrasco
Posts: 20092
Joined: 31/08/2016 16:09

#13397 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by DonieBrasco »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/klub-hr ... /170921050

Evo ih opet zrtve, ugrozeni, majorizacija...

Jedva cekam da padne izborni zakon po mjeri hrvata, a šlag na tortu da bude ovo iz Haga.
Last edited by DonieBrasco on 21/09/2017 12:46, edited 1 time in total.
User avatar
volta dzontra
Posts: 1587
Joined: 06/03/2012 10:50

#13398 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by volta dzontra »

Zasto bi za tvoj sovinizam bila kriva Kolinda. Nemas kapaciteta razdvajati politicko i osobno?

Doktor ti moze objasniti dijagnozu stanja "svi oko mene krivi i neprijatelji samo ja mala nevina zrtva u zlom svijetu"

razina autoviktimizacije koju bildaju sarajevski mediji i stranke je na razini Politike s pocetka devedesetih
User avatar
SaraFina
Posts: 24420
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13399 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

volta dzontra wrote:Zasto bi za tvoj sovinizam bila kriva Kolinda. Nemas kapaciteta razdvajati politicko i osobno?

Doktor ti moze objasniti dijagnozu stanja "svi oko mene krivi i neprijatelji samo ja mala nevina zrtva u zlom svijetu"

razina autoviktimizacije koju bildaju sarajevski mediji i stranke je na razini Politike s pocetka devedesetih

Pa nisu sarajevski mediji pumpali javnost sa rastućim fašizmom u HR... koji ne da je u porastu. .. nego je na gornjoj granici i prelazi je evo.
Nego zagrebački pumpaju EU i svijet skupa sa presjednicom o džihadlijama u BiH i rastećem islamskom ekstremizmu.
User avatar
SaraFina
Posts: 24420
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13400 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

VI Hrvatići niste više ni za kvalitetnog fajta na političkoj temi :D

Propast! HR i telektualne elite na najmnogoljudnijem BH forumu :D
Post Reply