Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13376 Re: Bundesliga
Thomas Doll 
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13377 Re: Bundesliga
citao sam intervju sa dollom gdje prica o svom radu u madjarskoj i kako mu je to dosta pomoglo u svemu, oporavio se i postao smireniji.
kaje se za dosta stvari koje je uradio/izgovorio za vrijeme u bundesligi.
nakon vise od 10 godina odsudstva, zasluzio je novu sansu.
kaje se za dosta stvari koje je uradio/izgovorio za vrijeme u bundesligi.
nakon vise od 10 godina odsudstva, zasluzio je novu sansu.
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13378 Re: Bundesliga
Ne znam, nisam pratio njegov rad u mađarskoj, pamtim ga po onoj užasnoj sezoni Dortmunda kad su se borili za opstanak, na kraju završili 13., izgubili u produžecima finale kupa od bayerna.pizarro wrote:citao sam intervju sa dollom gdje prica o svom radu u madjarskoj i kako mu je to dosta pomoglo u svemu, oporavio se i postao smireniji.
kaje se za dosta stvari koje je uradio/izgovorio za vrijeme u bundesligi.
nakon vise od 10 godina odsudstva, zasluzio je novu sansu.
Doduše te godine su izborili jednu od najslađih pobjeda nad schalkeom, 2:0 u predzadnjem kolu kao totalni autsajderi, schalke bio u vrhu. Najcrnji moguci scenarij je bio da schalke pobjedom dođe do titule, a BVB gurne u cvajtu
E onda je nakon te sezone došao Klopp i pokazao kako se radi s jasnim planom i konceptom.
Hajde baš da vidimo je li Doll šta naučio u zadnjih 10 godina.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13379 Re: Bundesliga
Novi Co Trener u Augsburgu se zove Jens Lehmann

- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13380 Re: Bundesliga
Da ne pise u gornjem lijevom uglu Hannover mislio bi da igraju pitari
Po boji dresova i kvaliteti su tu negdje
Po boji dresova i kvaliteti su tu negdje
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13381 Re: Bundesliga
Frankfurt- BVB
39:26 50:19 Gol razlika
Tempo protiv tempa
Topla preporuka da pogledate danasnji duel
Trenutno dvije najbolje ekipe u ligi
Bit ce golova kao na pokretnoj traci
Nur der BVB
39:26 50:19 Gol razlika
Tempo protiv tempa
Topla preporuka da pogledate danasnji duel
Trenutno dvije najbolje ekipe u ligi
Bit ce golova kao na pokretnoj traci
Nur der BVB
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13382 Re: Bundesliga
Eintracht - Smormund ide u skracenom snimku od 17:30 na ES2, ako koga zanima 
-
Vitoo
- Posts: 784
- Joined: 10/08/2018 00:58
#13383 Re: Bundesliga
Derbi kola u skracenom snimkuMišo_Kovač wrote:Eintracht - Smormund ide u skracenom snimku od 17:30 na ES2, ako koga zanima
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13384 Re: Bundesliga
Eurosport u 90% slucajeva prenosi utakmice prvaka prije svega. Kad je Borussia bila prvak, vrtila se svake sedmice u direktnom prijenosu... Tako je, kako je...Vitoo wrote:Derbi kola u skracenom snimkuMišo_Kovač wrote:Eintracht - Smormund ide u skracenom snimku od 17:30 na ES2, ako koga zanimapuuu puuuu
-
Vitoo
- Posts: 784
- Joined: 10/08/2018 00:58
#13385 Re: Bundesliga
BavernMišo_Kovač wrote:Eurosport u 90% slucajeva prenosi utakmice prvaka prije svega. Kad je Borussia bila prvak, vrtila se svake sedmice u direktnom prijenosu... Tako je, kako je...Vitoo wrote:Derbi kola u skracenom snimkuMišo_Kovač wrote:Eintracht - Smormund ide u skracenom snimku od 17:30 na ES2, ako koga zanimapuuu puuuu
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#13386 Re: Bundesliga
Moze li penal sudac u picku materinu?
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13387 Re: Bundesliga
Kojom logikom ono nije svirano kao penal. U najmanju ruku je trebalo svirat penal jer je Hummels kreten, ako ništa drugo 
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13388 Re: Bundesliga
Joj ti sunca utakmice u Frankfurtu
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13389 Re: Bundesliga
Jaaaaaveella wrote:Joj ti sunca utakmice u Frankfurtu
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13392 Re: Bundesliga
Jeeeeeeeeeaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhh eeeeeeeeeeeessssssssssssmmmmmmmmmaaaaaaaaaaannnnnnnnnn
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13394 Re: Bundesliga
Kako ih prolazimo kao da ih nema
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13396 Re: Bundesliga
Bürkiiiiiiiiiiiiiiii majstoreeeeeeeeee
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#13398 Re: Bundesliga
Kad sijaset sansi promasis, moras ga primit. Isto sranje su pravili protiv Gladbacha.
Mada eto rekose na Sky-u da procentualno su najbolji sto se tice iskoristavanja sansi. MAda kad pogledam neke utakmice...
Prokockat ce sve sto su napravili!
Ako su se uzdali u Leverkusen kukala im majka. Kakvi debili u Bayeru, Muller se 2 minute namjesta da centrira, ovi ga gledaju i pustaju!

Mada eto rekose na Sky-u da procentualno su najbolji sto se tice iskoristavanja sansi. MAda kad pogledam neke utakmice...
Ako su se uzdali u Leverkusen kukala im majka. Kakvi debili u Bayeru, Muller se 2 minute namjesta da centrira, ovi ga gledaju i pustaju!
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13399 Re: Bundesliga
Strasna tekma trenutno je 1:1AmiĐa_Idriz wrote:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Vela IKONO
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13400 Re: Bundesliga
Ocel imati iko mozga u ovom Frankfurtu da za Jovica uzme neke masne milione, ili ce otici za "fantasticnih 20 miliona eura" 
