Bundesliga

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#13376 Re: Bundesliga

Post by vicious »

Thomas Doll :lol:
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#13377 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

citao sam intervju sa dollom gdje prica o svom radu u madjarskoj i kako mu je to dosta pomoglo u svemu, oporavio se i postao smireniji.
kaje se za dosta stvari koje je uradio/izgovorio za vrijeme u bundesligi.

nakon vise od 10 godina odsudstva, zasluzio je novu sansu.
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#13378 Re: Bundesliga

Post by vicious »

pizarro wrote:citao sam intervju sa dollom gdje prica o svom radu u madjarskoj i kako mu je to dosta pomoglo u svemu, oporavio se i postao smireniji.
kaje se za dosta stvari koje je uradio/izgovorio za vrijeme u bundesligi.

nakon vise od 10 godina odsudstva, zasluzio je novu sansu.
Ne znam, nisam pratio njegov rad u mađarskoj, pamtim ga po onoj užasnoj sezoni Dortmunda kad su se borili za opstanak, na kraju završili 13., izgubili u produžecima finale kupa od bayerna.

Doduše te godine su izborili jednu od najslađih pobjeda nad schalkeom, 2:0 u predzadnjem kolu kao totalni autsajderi, schalke bio u vrhu. Najcrnji moguci scenarij je bio da schalke pobjedom dođe do titule, a BVB gurne u cvajtu :D ali ukazaše se Alex Frei i Ebi Smolarek :izet: :izet:

E onda je nakon te sezone došao Klopp i pokazao kako se radi s jasnim planom i konceptom. ;)

Hajde baš da vidimo je li Doll šta naučio u zadnjih 10 godina. :D
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13379 Re: Bundesliga

Post by veella »

Novi Co Trener u Augsburgu se zove Jens Lehmann :D :thumbup:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13380 Re: Bundesliga

Post by veella »

Da ne pise u gornjem lijevom uglu Hannover mislio bi da igraju pitari :lol:
Po boji dresova i kvaliteti su tu negdje :izet:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13381 Re: Bundesliga

Post by veella »

Frankfurt- BVB
39:26 50:19 Gol razlika

Tempo protiv tempa :thumbup:

Topla preporuka da pogledate danasnji duel :thumbup:

Trenutno dvije najbolje ekipe u ligi :mrgreen:

Bit ce golova kao na pokretnoj traci :lol:

Nur der BVB
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#13382 Re: Bundesliga

Post by Mišo_Kovač »

Eintracht - Smormund ide u skracenom snimku od 17:30 na ES2, ako koga zanima :D
Vitoo
Posts: 784
Joined: 10/08/2018 00:58

#13383 Re: Bundesliga

Post by Vitoo »

Mišo_Kovač wrote:Eintracht - Smormund ide u skracenom snimku od 17:30 na ES2, ako koga zanima :D
Derbi kola u skracenom snimku :-) puuu puuuu
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#13384 Re: Bundesliga

Post by Mišo_Kovač »

Vitoo wrote:
Mišo_Kovač wrote:Eintracht - Smormund ide u skracenom snimku od 17:30 na ES2, ako koga zanima :D
Derbi kola u skracenom snimku :-) puuu puuuu
Eurosport u 90% slucajeva prenosi utakmice prvaka prije svega. Kad je Borussia bila prvak, vrtila se svake sedmice u direktnom prijenosu... Tako je, kako je... :D
Vitoo
Posts: 784
Joined: 10/08/2018 00:58

#13385 Re: Bundesliga

Post by Vitoo »

Mišo_Kovač wrote:
Vitoo wrote:
Mišo_Kovač wrote:Eintracht - Smormund ide u skracenom snimku od 17:30 na ES2, ako koga zanima :D
Derbi kola u skracenom snimku :-) puuu puuuu
Eurosport u 90% slucajeva prenosi utakmice prvaka prije svega. Kad je Borussia bila prvak, vrtila se svake sedmice u direktnom prijenosu... Tako je, kako je... :D
Bavern :mrgreen:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#13386 Re: Bundesliga

Post by Nadzorna_ploca »

Moze li penal sudac u picku materinu?
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#13387 Re: Bundesliga

Post by Mišo_Kovač »

Kojom logikom ono nije svirano kao penal. U najmanju ruku je trebalo svirat penal jer je Hummels kreten, ako ništa drugo :D
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13388 Re: Bundesliga

Post by veella »

Joj ti sunca utakmice u Frankfurtu
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13389 Re: Bundesliga

Post by veella »

veella wrote:Joj ti sunca utakmice u Frankfurtu
Jaaaaa
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13390 Re: Bundesliga

Post by veella »

Reussssssssssss
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13391 Re: Bundesliga

Post by veella »

Sam protiv svih Guerrero
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13392 Re: Bundesliga

Post by veella »

Jeeeeeeeeeaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhh eeeeeeeeeeeessssssssssssmmmmmmmmmaaaaaaaaaaannnnnnnnnn
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13393 Re: Bundesliga

Post by veella »

Jooooojjjjjj precakaaaaaaaaa
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13394 Re: Bundesliga

Post by veella »

Kako ih prolazimo kao da ih nema
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13395 Re: Bundesliga

Post by veella »

Peta 100% sansa za Reusa
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13396 Re: Bundesliga

Post by veella »

Bürkiiiiiiiiiiiiiiii majstoreeeeeeeeee
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#13397 Re: Bundesliga

Post by AmiĐa_Idriz »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vela IKONO :mrgreen:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#13398 Re: Bundesliga

Post by BHF_Manijak »

Kad sijaset sansi promasis, moras ga primit. Isto sranje su pravili protiv Gladbacha.
Mada eto rekose na Sky-u da procentualno su najbolji sto se tice iskoristavanja sansi. MAda kad pogledam neke utakmice... :-) :roll: Prokockat ce sve sto su napravili!

Ako su se uzdali u Leverkusen kukala im majka. Kakvi debili u Bayeru, Muller se 2 minute namjesta da centrira, ovi ga gledaju i pustaju! :lol: :oops:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13399 Re: Bundesliga

Post by veella »

AmiĐa_Idriz wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vela IKONO :mrgreen:
Strasna tekma trenutno je 1:1
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#13400 Re: Bundesliga

Post by Mišo_Kovač »

Ocel imati iko mozga u ovom Frankfurtu da za Jovica uzme neke masne milione, ili ce otici za "fantasticnih 20 miliona eura" :P
Post Reply