Bundesliga

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#13351 Re: Bundesliga

Post by simonese »

Mišo_Kovač wrote:
Društvu s Bundesligaške teme, sretna i uspješna nova godina :D Da nam svima bude lijepo i da Bayo bude prvak jopet :evil: :evil:
Hvala,samo zdravlja a titule idu same
volio bih da zuti osvoje ovu titulu a mi da se malo restartujemo
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#13352 Re: Bundesliga

Post by pirmin »

Prikljucujem se zeljama, osim ove da FCB osvoji titulu. 8)
BuLi vapi za promjenom, ova dominacija ju je unazadila dobro. Gladbach i Co. se poput BVBa moraju ustabiliti i stati na crtu Bayernu.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#13353 Re: Bundesliga

Post by Tomahawk11 »

minKenske stipse :oops:

Image
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#13354 Re: Bundesliga

Post by pirmin »

Hasan nije klasicni Bosnjo koji sve gleda kroz paru (vidi temu "odlazak iz BiH" i slicne). Vjerujem da bi on i dzabe radio to sto radi dok se ne dokaze.
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#13355 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

zatisje pred buru :D
nista se zanimljivo nije desilo u ovoj pauzi.
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#13356 Re: Bundesliga

Post by Logovan »

pirmin wrote:Hasan nije klasicni Bosnjo koji sve gleda kroz paru (vidi temu "odlazak iz BiH" i slicne). Vjerujem da bi on i dzabe radio to sto radi dok se ne dokaze.
Skroman čovjek. :D
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#13357 Re: Bundesliga

Post by Mišo_Kovač »

pizarro wrote:zatisje pred buru :D
nista se zanimljivo nije desilo u ovoj pauzi.
Potjera se nastavlja :evil:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13358 Re: Bundesliga

Post by veella »

Rashica kosovo
0:1 za Bremen
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#13359 Re: Bundesliga

Post by vicious »

@veella, sretno! :D :thumbup:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13360 Re: Bundesliga

Post by veella »

vicious wrote:@veella, sretno! :D :thumbup:
Dobro je
0:1
Poluvrijeme
Stetno nam :thumbup: :mrgreen:
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#13361 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

jan siewert, trener 2. ekipe dortmunda treba da preuzme huddersfield.
kakav napredak u karijeri, iz regionallige direktno u pl.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#13362 Re: Bundesliga

Post by pirmin »

Vrlo je bitno gdje se ucio zanat. 8)
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#13363 Re: Bundesliga

Post by vicious »

Vedo danas opet zabio + asistencija :thumbup:
Crvena Tifoza
Posts: 11781
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#13364 Re: Bundesliga

Post by Crvena Tifoza »

vicious wrote:Vedo danas opet zabio + asistencija :thumbup:
I direktan krivac što su primili gol.
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#13365 Re: Bundesliga

Post by vicious »

Crvena Tifoza wrote:
vicious wrote:Vedo danas opet zabio + asistencija :thumbup:
I direktan krivac što su primili gol.
Čuj direktan krivac :-)
Nije stigao do lopte da je izbaci iz 16 i to je to. Da je jače zamahnuo vjerovatno bi zakačio protivničkog igrača i napravio penal.
A za treći gol mu ide pola asistencije što je zagradio onog odbrambenog da ne presiječe loptu. ;)

Boga mi izgleda da se Vedo nešto zamjerio Begoviću pa koristiš priliku da pljucneš po njemu na dvije teme. :lol:
Crvena Tifoza
Posts: 11781
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#13366 Re: Bundesliga

Post by Crvena Tifoza »

vicious wrote:
Crvena Tifoza wrote:
vicious wrote:Vedo danas opet zabio + asistencija :thumbup:
I direktan krivac što su primili gol.
Čuj direktan krivac :-)
Nije stigao do lopte da je izbaci iz 16 i to je to. Da je jače zamahnuo vjerovatno bi zakačio protivničkog igrača i napravio penal.
A za treći gol mu ide pola asistencije što je zagradio onog odbrambenog da ne presiječe loptu. ;)

Boga mi izgleda da se Vedo nešto zamjerio Begoviću pa koristiš priliku da pljucneš po njemu na dvije teme. :lol:

Zamahno je on, ali je fulio cijelu loptu, ovom došla ko na tanjuru i golčina. Čuj da je zamahnuo. :-)

:lol: al vas pecam sa Begom :lol: :izet:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#13367 Re: Bundesliga

Post by pirmin »

https://www.zeit.de/2019/05/handball-wm ... naudev_int

Rukomet na prvom mjestu kod Nijemaca.
S pravom. :thumbup:

Nema Ronaldova, Neymara i slicnih glumaca.
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13368 Re: Bundesliga

Post by veella »

vicious wrote:Vedo danas opet zabio + asistencija :thumbup:
I veceras aBd :mrgreen:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13369 Re: Bundesliga

Post by veella »

Ibiseviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic
Iz svlacionice :lol:
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#13370 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

i breitenreiter nije vise trener hannovera.
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13371 Re: Bundesliga

Post by veella »

Kakva parada neuera :lol:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13372 Re: Bundesliga

Post by veella »

Bravo VARe iz Kölna :thumbup: jebo vam minken mater svirajte penal :izet:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#13373 Re: Bundesliga

Post by pirmin »

Effe u H96.
Znaci lol :D
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#13374 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

ne vjerujem da ce effenberg preuzeti. nisu toliki levati u hannoveru.
pored effenberga, mediji spominju i magatha.
effenberg se samo tako obrukao u paderbornu, a magatha je vec pregazilo vrijeme.
ima od 2. lige do regionallige sposobnih trenera, najbolje je da tamo kakvog izvuku.
a sto se tice slobodnih i iskusnih trenera, stöger je dobar za ovakvu situaciju.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#13375 Re: Bundesliga

Post by pirmin »

Pozdravio bih povratak Felixa u BuLi. :thumbup:
Post Reply