SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#13351 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by AmirBaa »

e jebiga, izvinjavam se, ok je da se zapali auto 5 metara iznad vece benzinske pumpe :thumbup:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#13352 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

User avatar
Thorgerson
Posts: 9908
Joined: 15/04/2015 11:26

#13353 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Thorgerson »

Ne znam sta vise reci za ovaj slucaj. Tuga.

Ne mogu da skontaju u 21. vijeku je li momka udario kombi ili ga je neko palijom odvalio.

Ili mozda tacnije, nece da skontaju.
User avatar
Haris.ba
Posts: 35321
Joined: 08/09/2005 20:08

#13354 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Haris.ba »

Jedino što je sada važno oko tog slučaja jeste šta će uraditi tužioci i sudije kada se počne stolica mrdati.

Ne znam kojim vezama je Memićev otac došao do medija, i dokumentacije koju ima. Ali, ovo što radi je veoma pametno. Pa na šta izađe - nek izađe,

Ja ne vjerujem u ono u šta on vjeruje. Jer mi izgleda toliko nadrealno da bi ijedan policajac i tužioc upustili se u to.

Ali ovaj slučaj ima potencijala da dobro prodrma pravosuđe. Ali, nažalost kada dođe do ugroze sistema - sistem je nemilosrdan.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#13355 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

jedan policajac i jedan tužilac, čak i jedan glavni tužilac, ili jedan komesar policije - ne bi, čak ni ovdje. ali očito je da je puno njih ovdje u igri i talu, i da je neko platio enormnu cifru za ovo.

ne znam šta je nadrealno, ako ne vjeruješ ocu eto ti papiri, crno na bijelo, da su i oni sami u nekoj fazi bili rekli da je ubistvo.

i u pravim državama ima hejbet slučajeva gdje se istina sazna kad ljudi pomru, gdje ljudi nevini odgule 10, 20, 30 godina (i slučajno i namjerno), gdje se nikad i ne sazna i niko ne bude osuđen...
User avatar
Haris.ba
Posts: 35321
Joined: 08/09/2005 20:08

#13356 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Haris.ba »

JThomas wrote:ne znam šta je nadrealno, ako ne vjeruješ ocu eto ti papiri, crno na bijelo, da su i oni sami u nekoj fazi bili rekli da je ubistvo.
Ma kad se sve stavi u kontekst, to što su napisali ubisto policajci znači puno. U nekom drugom slučaju ne znači ništa. Istraga može voditi svukuda. Novi dokazi mijenjaju pravnu kvalifikaciju. Pa i u optužnici sud nije vezan pravnom kvalifikacijom.

Problem je što je već u medijima forsirana jedna druga opcija dešavanja, i ništa nije poduzeto po toj teoriji. Da je iko drugi - bio bi barem saslušan. :D
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#13357 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

u odnosu na konkretnu osobu nije forsirana, napisao samo latić godinu dana nakon događaja. ovamo potvrđena optužnica i uveliko teče glavni pretres protiv cigana. pa i da su pošteni ne bi imalo smisla dok ne završi ovaj glavni pretres.
Sociolog
Posts: 5770
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#13358 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Sociolog »

Klosarcic koji je otimao mobitele tamo 2011;2012 ,vidim ga ispred robota u hrasnom,neku vecer, kao policajac...jbm.ti Alija sta si napravio od ove drzave
User avatar
kafanski_covjek
Posts: 2329
Joined: 09/10/2016 18:38

#13359 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kafanski_covjek »

nista bez slike i imena :D
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#13360 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by radiša »

Sociolog wrote:Klosarcic koji je otimao mobitele tamo 2011;2012 ,vidim ga ispred robota u hrasnom,neku vecer, kao policajac...jbm.ti Alija sta si napravio od ove drzave
pa mozda je neđe nabavio uniformu i krade sigurnije :D
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#13361 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

Jel to isti onaj sto ste ga vidili na slikama iz hrasnog kad je ona treba pucala u frizeraj? Govorili ste da je neki krimos a drot. Nesto oko auta je taj radio doduse.
User avatar
orinoco
Posts: 1687
Joined: 14/01/2017 17:46

#13362 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by orinoco »

Sociolog wrote:Klosarcic koji je otimao mobitele tamo 2011;2012 ,vidim ga ispred robota u hrasnom,neku vecer, kao policajac...jbm.ti Alija sta si napravio od ove drzave
Zašto i mladi kriminalac nema pravo na pokajanje i rehabilitaciju?
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#13363 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

Ne na poziciji policajca.
User avatar
Truba
Posts: 93849
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#13364 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

to je ista ekipa

najbolje je ne imati kontakta ni sa jednom skupinom

sutra bi bili ss gestapo instrument naci
isis vjerska policija
a do jucer su bili policijski komunisticki aparat

to je taj profil ljudi
User avatar
Thorgerson
Posts: 9908
Joined: 15/04/2015 11:26

#13366 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Thorgerson »

Ova kradja auta je toliko vise smijesna i ofirna...ne znam...

Treba postaviti punktove prema RS-u i gotovo. Svako auto fino daj dokumente. Ne znam, od 100 ukradenih auta, 99 ih je u RS-u.
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#13367 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

Thorgerson wrote:Ova kradja auta je toliko vise smijesna i ofirna...ne znam...

Treba postaviti punktove prema RS-u i gotovo. Svako auto fino daj dokumente. Ne znam, od 100 ukradenih auta, 99 ih je u RS-u.
Ma ne mozes to tako sprijeciti. Pravis presedan "granicne kontrole", a oni ce naci lako neki slobodan put, makar okolo.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#13368 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

to se može prelako spriječiti, ali se ne želi.
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#13369 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Ljakan »

na otoci kod bjelog nebodera nesto gori,da li je auto ili stan na donjim spratovima ne znam.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#13370 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

Ljakan wrote:na otoci kod bjelog nebodera nesto gori,da li je auto ili stan na donjim spratovima ne znam.
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /170518030
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#13371 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

Dobro nisu napisali cengic vila ili svrakino :mrgreen:
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#13372 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Nepass »

supercali wrote:Dobro nisu napisali cengic vila ili svrakino :mrgreen:
Sa otokom nema fule jer je najvece naselje u Sa

:run:
User avatar
Truba
Posts: 93849
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#13373 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

imas li ti stan i na otoci :D
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#13374 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote:
Ljakan wrote:na otoci kod bjelog nebodera nesto gori,da li je auto ili stan na donjim spratovima ne znam.
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /170518030
Opet. :roll: Sreća pa nema povrijeđenih.
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#13375 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Nepass »

Black swan wrote:imas li ti stan i na otoci :D
Nemam, ali zivio sam par godina u gradacackoj, dok se nisam snasao ;)

Za ostale: Da ne bude polemike, znam da gradacacka nije otoka :D
Post Reply