SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
AmirBaa
- Posts: 3213
- Joined: 05/07/2012 15:14
#13351 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
e jebiga, izvinjavam se, ok je da se zapali auto 5 metara iznad vece benzinske pumpe 
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
- Thorgerson
- Posts: 9908
- Joined: 15/04/2015 11:26
#13353 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ne znam sta vise reci za ovaj slucaj. Tuga.JThomas wrote:http://nap.ba/new/vijest.php?id=35589
Ne mogu da skontaju u 21. vijeku je li momka udario kombi ili ga je neko palijom odvalio.
Ili mozda tacnije, nece da skontaju.
- Haris.ba
- Posts: 35321
- Joined: 08/09/2005 20:08
#13354 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jedino što je sada važno oko tog slučaja jeste šta će uraditi tužioci i sudije kada se počne stolica mrdati.
Ne znam kojim vezama je Memićev otac došao do medija, i dokumentacije koju ima. Ali, ovo što radi je veoma pametno. Pa na šta izađe - nek izađe,
Ja ne vjerujem u ono u šta on vjeruje. Jer mi izgleda toliko nadrealno da bi ijedan policajac i tužioc upustili se u to.
Ali ovaj slučaj ima potencijala da dobro prodrma pravosuđe. Ali, nažalost kada dođe do ugroze sistema - sistem je nemilosrdan.
Ne znam kojim vezama je Memićev otac došao do medija, i dokumentacije koju ima. Ali, ovo što radi je veoma pametno. Pa na šta izađe - nek izađe,
Ja ne vjerujem u ono u šta on vjeruje. Jer mi izgleda toliko nadrealno da bi ijedan policajac i tužioc upustili se u to.
Ali ovaj slučaj ima potencijala da dobro prodrma pravosuđe. Ali, nažalost kada dođe do ugroze sistema - sistem je nemilosrdan.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#13355 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
jedan policajac i jedan tužilac, čak i jedan glavni tužilac, ili jedan komesar policije - ne bi, čak ni ovdje. ali očito je da je puno njih ovdje u igri i talu, i da je neko platio enormnu cifru za ovo.
ne znam šta je nadrealno, ako ne vjeruješ ocu eto ti papiri, crno na bijelo, da su i oni sami u nekoj fazi bili rekli da je ubistvo.
i u pravim državama ima hejbet slučajeva gdje se istina sazna kad ljudi pomru, gdje ljudi nevini odgule 10, 20, 30 godina (i slučajno i namjerno), gdje se nikad i ne sazna i niko ne bude osuđen...
ne znam šta je nadrealno, ako ne vjeruješ ocu eto ti papiri, crno na bijelo, da su i oni sami u nekoj fazi bili rekli da je ubistvo.
i u pravim državama ima hejbet slučajeva gdje se istina sazna kad ljudi pomru, gdje ljudi nevini odgule 10, 20, 30 godina (i slučajno i namjerno), gdje se nikad i ne sazna i niko ne bude osuđen...
- Haris.ba
- Posts: 35321
- Joined: 08/09/2005 20:08
#13356 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma kad se sve stavi u kontekst, to što su napisali ubisto policajci znači puno. U nekom drugom slučaju ne znači ništa. Istraga može voditi svukuda. Novi dokazi mijenjaju pravnu kvalifikaciju. Pa i u optužnici sud nije vezan pravnom kvalifikacijom.JThomas wrote:ne znam šta je nadrealno, ako ne vjeruješ ocu eto ti papiri, crno na bijelo, da su i oni sami u nekoj fazi bili rekli da je ubistvo.
Problem je što je već u medijima forsirana jedna druga opcija dešavanja, i ništa nije poduzeto po toj teoriji. Da je iko drugi - bio bi barem saslušan.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#13357 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
u odnosu na konkretnu osobu nije forsirana, napisao samo latić godinu dana nakon događaja. ovamo potvrđena optužnica i uveliko teče glavni pretres protiv cigana. pa i da su pošteni ne bi imalo smisla dok ne završi ovaj glavni pretres.
-
Sociolog
- Posts: 5770
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
#13358 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Klosarcic koji je otimao mobitele tamo 2011;2012 ,vidim ga ispred robota u hrasnom,neku vecer, kao policajac...jbm.ti Alija sta si napravio od ove drzave
- kafanski_covjek
- Posts: 2329
- Joined: 09/10/2016 18:38
#13359 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
nista bez slike i imena 
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#13360 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pa mozda je neđe nabavio uniformu i krade sigurnijeSociolog wrote:Klosarcic koji je otimao mobitele tamo 2011;2012 ,vidim ga ispred robota u hrasnom,neku vecer, kao policajac...jbm.ti Alija sta si napravio od ove drzave
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#13361 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jel to isti onaj sto ste ga vidili na slikama iz hrasnog kad je ona treba pucala u frizeraj? Govorili ste da je neki krimos a drot. Nesto oko auta je taj radio doduse.
- orinoco
- Posts: 1687
- Joined: 14/01/2017 17:46
#13362 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Zašto i mladi kriminalac nema pravo na pokajanje i rehabilitaciju?Sociolog wrote:Klosarcic koji je otimao mobitele tamo 2011;2012 ,vidim ga ispred robota u hrasnom,neku vecer, kao policajac...jbm.ti Alija sta si napravio od ove drzave
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#13363 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ne na poziciji policajca.
- Truba
- Posts: 93849
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#13364 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
to je ista ekipa
najbolje je ne imati kontakta ni sa jednom skupinom
sutra bi bili ss gestapo instrument naci
isis vjerska policija
a do jucer su bili policijski komunisticki aparat
to je taj profil ljudi
najbolje je ne imati kontakta ni sa jednom skupinom
sutra bi bili ss gestapo instrument naci
isis vjerska policija
a do jucer su bili policijski komunisticki aparat
to je taj profil ljudi
-
wolfie
- Posts: 919
- Joined: 19/10/2010 21:21
- Thorgerson
- Posts: 9908
- Joined: 15/04/2015 11:26
#13366 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ova kradja auta je toliko vise smijesna i ofirna...ne znam...
Treba postaviti punktove prema RS-u i gotovo. Svako auto fino daj dokumente. Ne znam, od 100 ukradenih auta, 99 ih je u RS-u.
Treba postaviti punktove prema RS-u i gotovo. Svako auto fino daj dokumente. Ne znam, od 100 ukradenih auta, 99 ih je u RS-u.
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#13367 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma ne mozes to tako sprijeciti. Pravis presedan "granicne kontrole", a oni ce naci lako neki slobodan put, makar okolo.Thorgerson wrote:Ova kradja auta je toliko vise smijesna i ofirna...ne znam...
Treba postaviti punktove prema RS-u i gotovo. Svako auto fino daj dokumente. Ne znam, od 100 ukradenih auta, 99 ih je u RS-u.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#13368 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
to se može prelako spriječiti, ali se ne želi.
- Ljakan
- Posts: 4684
- Joined: 07/01/2014 09:48
- Location: tuspas mene i sviju nas
#13369 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
na otoci kod bjelog nebodera nesto gori,da li je auto ili stan na donjim spratovima ne znam.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#13370 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /170518030Ljakan wrote:na otoci kod bjelog nebodera nesto gori,da li je auto ili stan na donjim spratovima ne znam.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#13371 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Dobro nisu napisali cengic vila ili svrakino 
-
Nepass
- Posts: 1903
- Joined: 11/09/2015 16:44
#13372 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sa otokom nema fule jer je najvece naselje u Sasupercali wrote:Dobro nisu napisali cengic vila ili svrakino
- Truba
- Posts: 93849
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#13373 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
imas li ti stan i na otoci 
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#13374 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Opet.Tomahawk11 wrote:https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /170518030Ljakan wrote:na otoci kod bjelog nebodera nesto gori,da li je auto ili stan na donjim spratovima ne znam.
-
Nepass
- Posts: 1903
- Joined: 11/09/2015 16:44
#13375 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nemam, ali zivio sam par godina u gradacackoj, dok se nisam snasaoBlack swan wrote:imas li ti stan i na otoci
Za ostale: Da ne bude polemike, znam da gradacacka nije otoka
